Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 120 zł premii za wpływ wynagrodzenia w ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskiobecny klient

Ostatnimi czasy ING nazbierał sporo nowych klientów, którzy założyli konta osobiste w najpopularniejszych promocjach tego Banku. Nie ma się co dziwić, oprócz darmowego, nowoczesnego konta, młodsi oraz starsi klienci odbierają nawet 140 zł premii. Sprawdź, bardzo możliwe, że i Ty możesz odebrać taką premię:

Teraz idzie on o krok dalej i  zarówno nowych jak i obecnych klientów, chce nagradzać premią dodatkową – 120 zł. Będzie ona rozdana osobom, które zostały przez Bank zaproszone do promocji i zdecydują się przenieść do ING swoje wynagrodzenie. Sprawdźmy więc jak odebrać taką premię.

Kto i jak może skorzystać z promocji? 

Tak jak już wspomniałam na początku, z promocji może skorzystać osoba, która posiada w ING osobiste konto w wersji indywidualnej. To jednak nie wszystko, potencjalny uczestnik, musi otrzymać od Banku zaproszenie do udziału w promocji. Będzie ono wysłane w systemie bankowości online.

Jeżeli ktoś spełnia warunek bycia klientem ING oraz otrzymał zaproszenie do promocji to nie pozostaje mu nic innego jak tylko wykonać poniższe kroki. Dzięki temu będzie mógł odebrać jedną z dwóch przewidzianych premii – 100 zł lub 120 zł.

Jak odebrać 120 zł?

#1 KROK – do 30.11.2018 roku przejdź na stronę ING i zarejestruj swój udział w promocji oraz w bankowości online Banku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia:

  • logowanie do bankowości online + konto + wnioski + dyspozycja przelewu wynagrodzenia.

#2 KROK – w okresie do 30.04.2019 roku, w czterech dowolnych miesiącach zapewniaj na konto wpływ wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – wynagrodzenie ma w danym miesiącu ma być zaksięgowane, wpływ ma być koniecznie jednorazowy. Po zaksięgowaniu wpływów możesz przelać je sobie dalej.

Jest to wyższa premia więc tu Bank wyraźnie zaznacza, że ma być złożona dyspozycja przekazywania wynagrodzenia na konto w ING oraz na konto ma wpływać wynagrodzenie.

Jak odebrać 100 zł? 

#1 KROK – do 30.11.2018 roku przejdź na stronę ING i zarejestruj swój udział w promocji;

#2 KROK – w okresie do 30.04.2019 roku, w czterech dowolnych miesiącach zapewniaj na konto wpływ tytułem wynagrodzenia na kwotę min. 1 000 zł – wpływ zapewniony w danym miesiącu maja być zaksięgowany, ale nie musisz długo utrzymywać pieniądze na koncie, możesz je sobie później przelać dalej. Dodatkowo, nie musisz zapewniać jednorazowego wpływu na 1 000 zł, mogą to być wpływy np. 2 x 500 zł.

W tym przypadku, mamy niższą premię – 100 zł więc Bank nie wymaga wpływu wynagrodzenia, tylko wpływów tytułem wynagrodzenia. Oznacza to że taki wpływ zatytułowany “wynagrodzenie” możesz zapewnić sobie sam z konta w innym banku.

To wszystko! 

Premia będzie przekazana na aktywne konto w ING w okresie od 30 kwietnia 2019 roku do 15 maja 2019 roku. Osoby, które ubiegają się o premię 120 zł muszą do momentu jej otrzymania, posiadać aktywną dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto w ING.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz