PROMOCJA ZAKOŃCZONA

120 zł premii dla Młodych za założenie DARMOWEGO eKonta m – wykonanie kilku płatności i oszczędzanie

No i mamy to! Wystartowała II edycja promocji mBanku dla Młodych w wieku 18-24 lata. Tym razem Bank jeszcze bardziej stawia na młodych i zwiększa wartość nagrody do 120 zł (ostatnio było 100 zł). A warunku – bez zmian czyli proste – wystarczy tylko:

 • założyć nowoczesne eKonto m wraz z kartą – konto idealne dla młodych ze względu na to, że jest bezwarunkowo darmowe. Dodatkowo ma fantastyczną aplikację, dzięki której masz dostęp do konta zawsze i wszędzie – kiedy tylko masz taką potrzebę. Możliwość płacenia telefonem sprawia, że nie musisz nosić ze sobą portfela!
 • wykonać 15 płatności kartą i trochę oszczędzać – według Twojego uznania.

Tak jak wspominałem na samym początku, promocja skierowana jest do osób w wieku 18-24 lata, dodam jeszcze, że osoby te nie mogły posiadać konta w mBanku, ewentualnie mogły je posiadać, ale warunek jest taki, że musiało ono zostać zamknięte przed 1 stycznia 2016 roku.

Dzisiejsza promocja dotyczy konta „eKonto m”, które muszę przyznać jest idealnie dopasowane do oczekiwań młodych, czyli nowoczesne – fajna aplikacja mobilna, wygodne, a przede wszystkim darmowe i to bezwarunkowo!

 • otwarcie konta – 0 zł
 • prowadzenie konta – 0 zł
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (dla wypłat powyżej 50 zł, inaczej 1,30zł)
 • karta do konta dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • karta do konta dla osób w wieku 21 – 24  lata – 0 zł (po wykonaniu 5 dowolnych płatności, inaczej 4zł/m-c)
 • przelewy internetowe – 0 zł

>>Załóż eKonto m i odbierz 120 zł premii<<

Jak odebrać 120 zł premii? [instrukcja]

#1 KROK – najpóźniej do 28.11.2018r. – przejdź na dedykowaną stronę mBanku i złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą oraz podpisz umowę (przy kurierze lub w oddziale mBanku);

#2 KROK – po otwarciu eKonta m zaloguj się do bankowości online mBanku i otwórz darmowe konto oszczędnościowe „aktywny cel oszczędnościowy” oprocentowane od 0,5% do 1% w skali roku, to taka mała motywacja do wyznaczania celów i oszczędzania na nie w przyjemny sposób, a w zasadzie na 3 sposoby (oczywiście podczas zakładania konta sam wybierasz sposób oszczędzania):

 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych np. wykonasz transakcje na 26,30 zł zaokrąglenie wyniesie 30 zł więc na Twoje konto oszczędnościowe trafi 3,70 zł;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na konto oszczędnościowe;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji;

#3 KROK – w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu podpisania umowy spełniaj dwa warunku (powtarzalnie w każdym z trzech miesięcy):

 • wykonaj 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych lub/i w internecie;
 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, o którym pisałam w #2 KROKU, na którym na ostatni dzień miesiąca saldo będzie wynosić min. 10 zł;

Jeżeli podpiszesz umowę we wrześniu to warunki spełniasz w październiku, listopadzie oraz grudniu. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki odbierzesz 40 zł, a co za tym idzie w 3 miesiące zgarniesz 120 zł.

To wszystko!

Premia będzie trafiała na Twoje konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji, czyli 5 płatności oraz oszczędzanie.

Jeżeli więc umowę podpiszesz we wrześniu, to za warunki spełnione w październiku otrzymasz premię 40 zł do końca listopada. Za warunki spełnione w listopadzie – 40 zł otrzymasz do końca grudnia. Z kolei za spełnienie warunków w grudniu, 40 zł trafi do Ciebie do końca stycznia 2019 roku.

>>Załóż eKonto m i odbierz 120 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Łukasz pisze:
  Da radę przelewem internetowym założyc konto?

Napisz komentarz