Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

mBank: 110 złotych premii w promocji eKonta Standard

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Rachunku eKonto w mBanku pewnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Solidne, tanie i funkcjonalne konto, często jest promowane przez bank za pomocą nagród i zwrotów dla użytkowników. Tym razem mBank wypłaca 110 złotych łatwej do zdobycia premii.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty. Wystarczy, że założysz konto, szybko zasilisz je wpływem w wysokości minimum 500 złotych i wykonasz 5 dowolnych płatności kartą, telefonem lub BLIKiem.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana dla nowych klientów banku, czyli osób, które po 1 stycznia 2016 roku nie miały rachunku ROR, ani konta oszczędnościowego w mBanku.

Nie weźmiemy udziału w akcji, jeśli chcemy otworzyć konto wspólne.

Szczegóły eKonta Standard

eKonto, które jest oferowane przez mBank już od kilku lat, występuje w dwóch wariantach. Obecna promocja dotyczy rachunków zakładanych w taryfie Standard. Używając rachunku w tej opcji, nie płacisz między innymi za:

 • otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) i Euronet, pod warunkiem, że wypłacasz co najmniej 100 złotych.
 • przelewy internetowe w złotówkach,
 • kartę płatniczą (pod warunkiem przynajmniej 5 transakcji w miesiącu)
 • transakcje BLIK.

Nawet jeśli nie spełnisz któregoś z warunków „darmowości”, opłaty za pojedyncze usługi nie zrujnują twojego portfela. Jeśli nie wykonasz 5 płatności kartą w miesiącu, to zapłacisz 4 zł za jej użytkowanie. Gdy ze wskazanych przez bank bankomatów wypłacisz kwotę niższą niż 100 zł, to poniesiesz koszt w wysokości 1,3 zł.

Warto jednak zwrócić uwagę, z jakich bankomatów korzystamy. Wypłata z urządzeni innego operatora  wiąże się z prowizją w wysokości 7 złotych niezależnie od kwoty operacji.

Jak zdobyć 100 zł premii od mBanku?

Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste i ograniczają się do zaledwie 3 kroków:

Krok 1 – do 03.12.2018 roku musisz otworzyć konto z kartą, korzystając z tego specjalnego formularza bankowego. Pamiętaj, że do tego dnia musisz podpisać umowę z bankiem. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.

Krok 2 – w ciągu 3 dni od podpisania umowy wpłać na swój nowy rachunek min. 500 złotych.

Krok 3 – do końca następnego miesiąca po otwarciu konta zrób 5 dowolnych płatności kartą, telefonem lub BLIKiem (w sklepach i/lub internecie).

Otwórz eKonto Standard i odbierz 110 zł premii >>

Zwróć uwagę na terminy! Jeśli podpiszesz umowę z bankiem np. 5 listopada, to od 6 listopada włącznie bank zacznie liczyć 3 dni na wpłatę środków. Oznacza to, że pieniądze muszą wpłynąć na rachunek najpóźniej 8 listopada. Na realizacje transakcji będziesz miał czas do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy, czyli w tym przypadku do końca grudnia.

Premia, która będzie zwolniona z podatku, wpłynie na twój rachunek założony w promocji najpóźniej do końca lutego 2019 roku. Pamiętaj, że nie możesz zamknąć konta, zanim nie otrzymasz przelewu od mBanku.

Otwórz eKonto Standard i odbierz 110 zł premii >>

Ale to nie wszystko…

Na zakończenie dodam, że to nie jest jedyna promocja, którą oferuje obecnie mBank. Zobacz tutaj, w jaki sposób możesz dostać 120 złotych, zakładając „eKonto m” >> – tę promocję rekomenduję w szczególności osobom poniżej 21 lat, które z „eKonta m” będą korzystały bezwarunkowo ZA DARMO.

Niestety, nie możesz założyć obu rachunków jednocześnie. Wybierz tę promocję, która będzie lepiej dopasowana do Ciebie i łatwiejsza do zgarnięcia premii.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. Pio pisze:
  Konto można otworzyć wykorzystując identyfikator polecenia innej osoby. Miejsce na wpisanie identyfikatora znajduje się na 4-tej stronie wniosku:

  „Jeżeli mBank poleciła Ci osoba biorąca udział w Programie PolecamBank, wpisz tutaj identyfikator polecenia.”

  Byłbym bardzo wdzięczny za skorzystanie z mojego identyfikatora polecenia przy zakładaniu konta: pioko

  Pozdrawiam

Napisz komentarz