Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

110 zł od mBanku za założenie darmowego eKonta m i wykonanie kilku płatności kartą

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Ostatnio banki wręcz prześcigają się w organizowaniu promocji dedykowanych najmłodszym klientom banków. Całkiem niedawno uznanie wśród młodych zyskał Bank PKO organizując świetną promocję z kumulacją nagród, a teraz do gry powraca mBank z równie ciekawą propozycją.

mBank chce nagradzać osoby w wieku 18-24 lata premią w wysokości aż 110 zł w zamian za:

 • założenie darmowego eKonta m
 •  2 logowania do aplikacji mobilnej
 • wykonanie kilku dowolnych płatności kartą

Promocja jest naprawdę bardzo prosta, chwaliło ją wiele osób więc jestem przekonana, że nikt z Was nie będzie miał problemu ze zdobyciem wspomnianej premii. Dokładnie „przekopałam” regulamin i stwierdzam, że nie ma tu żadnych haczyków i skomplikowanych warunków. Zresztą zobacz sam.

Tak jak wspominałam na samym początku, promocja skierowana jest do osób w wieku 18-24 lata, które nigdy nie posiadały konta w mBanku lub zamknęły je przed 1 stycznia 2016 roku.

Promocja dotyczy konta „eKonto m”, które muszę przyznać jest idealnie dopasowane do oczekiwań młodych, czyli nowoczesne, wygodne, a przede wszystkim darmowe:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (dla wypłat powyżej 100 zł, inaczej 1,30zł)
 • Karta do konta dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Karta do konta dla osób w wieku 21 – 24  lata – 0 zł (po wykonaniu 5 dowolnych płatności, inaczej 4zł/m-c)
 • Przelewy internetowe – 0 zł

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2017 roku do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Jak odebrać 100 zł premii? [prosta instrukcja]

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć spełniać warunki, które przygotował dla nas mBank. Na całe szczęście to nic trudnego i cały proces zamyka się w 2 bajecznie prostych krokach.

#1 KROK [WYKONAJ DO 30 LISTOPADA 2017 ROKU]

Przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą do konta. Następnie podpisz umowę o konto. Możesz zrobić to w oddziale lub przy kurierze, który spotka się z Tobą w dogodnym miejscu i czasie.

>>Przejdź na stronę baku i odbierz 110 zł premii od mBanku<<

#2 KROK

Drugi krok musisz wykonać w pierwszym miesiącu po podpisaniu umowy, a następnie musisz powtórzyć go w drugim miesiącu po podpisaniu umowy. Za warunek spełniony w każdym miesiącu odbierasz 55 zł, czyli łącznie przez dwa miesiące 110 zł premii.

I PREMIA 55 ZŁ

W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto należy:

 • pobrać na urządzenie mobilne aplikację mBanku i zalogować się do niej nim. 1 raz
 • wykonać min. 8 dowolnych płatności kartą, na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych

Czyli jak założysz konto we wrześniu to spełniasz ww. warunki w październiku. Jak do podpisania umowy dojdzie w październiku to spełniasz je w listopadzie. A jeżeli umowa zostanie podpisana w listopadzie, to ten krok wykonasz w grudniu. Łatwiej się naprawdę nie da. 🙂

Premia trafi na Twoje konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ww. warunków.

II PREMIA 55 ZŁ

W drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto należy:

 • zalogować się nim. 1 raz do aplikacji mobilnej mBanku
 • wykonać min. 8 dowolnych płatności kartą, na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych

Czyli jak warunki odebrania I PREMII spełniłeś w październiku to te warunki spełniasz w listopadzie. Z kolei jak poprzednie warunki spełniłeś w listopadzie to powtarzasz je w grudniu.

Premia trafi na Twoje konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ww. warunków.

>>Przejdź na stronę banku i dbierz 110 zł od mBanku<<

Podsumowanie

To kolejna edycja promocji mBanku, ale zdecydowanie lepsza od pierwszej głównie dlatego, że zyskujemy więcej bo 110 zł, a nie jak było wcześniej – 100 zł. Łatwe są również warunki odebrania gotówki, wystarczy tylko założyć darmowe eKonto m. Następnie w pierwszym i w drugim miesiącu po podpisaniu umowy należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać po 8 płatności kartą.

Jak na obecne realia promocja jest bardzo korzystna i niezwykle prosta, a jedyny minus to chyba tylko to, że jest ona dostępna dla osób w wieku 18-24 lata. Nie ma się jednak co dziwić, najczęściej w takim właśnie wieku zakładamy konta lub wymieniamy je na lepsze, bardziej dostosowane do naszych oczekiwań, a niewątpliwie mBank spełnia te wymagania.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. loffee pisze:
  Świetna promocja, bardzo chętnie skorzystałam, przede wszystkim – bardzo proste warunki do spełnienia, żeby otrzymać świetną premię ! Jeśli ktoś chce skorzystać zostawiam swój kod poleceń: asi
  • loffee pisze:
   PS Dodatkowo, nie polecam wypełniać wniosku o konto przez Internet, tylko założyć konto w banku, w oddziale… Ja dodatkowo zakładając konto w Bielsku – Białej w oddziale głównym mBanku dostałam dodatkowo kartę podarunkową do galerii sfera i czekoladki 🙂 Poza tym obsługa bardzo miła i wgl super 🙂 Byłam megapozytywnie zaskoczona ! Zdecydowanie na plus ! ; )
 2. Paulina pisze:
  Ja mam pytanie odnoście zamknięcia tego konta promocyjnego już po otrzymaniu całej nagrody. Sprawa wygląda następująco: 1. otworzyłam konto we wrześniu
  2. w październiku spełniłam warunki promocji (logowanie do aplikacji mobilnej i min. 8 transakcji)
  3. w listopadzie spełniłam warunki promocji (logowanie do aplikacji mobilnej i min. 8 transakcji) i otrzymałam pierwszą część nagrody = 55 zł
  4. w grudniu już nie muszę spełniać wyżej wymienionych warunków promocji, ale otrzymam kolejne 55 zł za spełnienie warunków w listopadzie.

  Pytanie: Czy jeżeli np. drugą część nagrody otrzymam 14.12.2017r. to czy po tej dacie mogę zamknąć konto? Np. już 15 grudnia? Czy być może będzie to za wcześnie po wypłacie nagrody i będę musiała ją oddać + kara ;p ??

  Czytam w regulaminie, że promocja obowiązuje do 31.03.2018r. – > czy to jednak znaczy, że do tego terminu należy utrzymać aktywne konto ?

  Dopiero zaczynam „zabawę” w konta promocyjne i obawiam się, czy czegoś nie zrobię źle 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zacznę od końca 🙂 Promocja obowiązuje do 31.03.2018 i zgodnie z regulaminem jest to ostatni dzień kiedy klient może spełnić warunki promocji dotyczy się to tych, którzy przyłączą się do promocji w ostatniej chwili. A wracając do Twojego głównego pytania to po odebraniu ostatniej premii możesz spokojnie zamknąć konto bez konsekwencji i oddawania premii 🙂
   Początki korzystania z promocji mogą być trudne, sama pamiętam jak po kilka razy czytałam regulamin i upewniałam się na infolinii banku, czy aby dobrze spełniam wszystkie warunki promocji 🙂 Więc śmiało pytaj o wszystko 🙂

Napisz komentarz