PROMOCJA ZAKOŃCZONA

110 zł od mBanku za założenie darmowego eKonta m i wykonanie kilku płatności kartą

Ostatnio banki wręcz prześcigają się w organizowaniu promocji dedykowanych najmłodszym klientom banków. Teraz do gry powraca mBank ze świetną propozycją.

mBank chce nagradzać osoby w wieku 18-24 lata premią w wysokości aż 110 zł.

Promocja jest naprawdę bardzo prosta, chwaliło ją wiele osób więc jestem przekonana, że nikt z Was nie będzie miał problemu ze zdobyciem wspomnianej premii. Dokładnie “przekopałam” regulamin i stwierdzam, że nie ma tu żadnych haczyków i skomplikowanych warunków. Zresztą zobacz sam:

Tak jak wspominałam na samym początku, promocja skierowana jest do osób w wieku 18-24 lata, które nigdy nie posiadały konta w mBanku lub zamknęły je przed 1 stycznia 2016 roku. Jeśli masz konto w innym banku to nie musisz go zamykać. Możesz otworzyć konto w mBanku w tej promocji jako swoje drugie/zapasowe konto.

Promocja dotyczy konta „eKonto m”, które muszę przyznać jest idealnie dopasowane do oczekiwań młodych, czyli nowoczesne, wygodne, a przede wszystkim darmowe:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20 lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (dla wypłat powyżej 100 zł lub BLIK, inaczej 1,30zł)
 • Karta do konta dla osób w wieku 18 – 20 lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Karta do konta dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (po wykonaniu 5 dowolnych płatności, inaczej 4zł/m-c)
 • Przelewy internetowe – 0 zł

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2017 roku do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Jak odebrać 110 zł premii? [prosta instrukcja]

Na całe szczęście promocja jest dziecinnie prosta i cały proces zamyka się w 2 bajecznie prostych krokach:

#1 KROK [WYKONAJ DO 30 LISTOPADA 2017 ROKU]

Przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą do konta. Następnie podpisz umowę o konto. Możesz zrobić to w oddziale lub przy kurierze, który spotka się z Tobą w dogodnym miejscu i czasie.

>> Załóż konto i odbierz 110 zł premii od mBanku <<

#2 KROK

Drugi krok to aktywność do wykonania na koncie w ciągu 2 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. To wszystko również jest banalnie łatwe, zobacz:

I PREMIA – 55 ZŁ

W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto należy:

 • pobrać na urządzenie mobilne aplikację mBanku i zalogować się do niej minimum 1 raz (znajdziesz ją w Google Play i AppStore)
 • wykonać min. 8 dowolnych płatności kartą, na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych (możesz 8 razy zapłacić za bułkę w piekarni)

Czyli jak założysz konto w październiku to spełniasz te warunki w listopadzie. A jeżeli umowa zostanie podpisana w listopadzie, to ten krok wykonasz w grudniu. Prościzna 🙂

Premia trafi na Twoje konto w mBanku do końca kolejnego miesiąca.

II PREMIA – 55 ZŁ

W kolejnym miesiącu, czyli drugim następującym po miesiącu podpisania umowy o konto należy:

 • zalogować się nim. 1 raz do aplikacji mobilnej mBanku (znajdziesz ją w Google Play i AppStore)
 • wykonać min. 8 dowolnych płatności kartą, na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych (możesz 8 razy zapłacić za bułkę w piekarni)

Premia trafi na Twoje konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnieniu tych warunków.

>> Załóż konto i odbierz 110 zł od mBanku <<

Podsumowanie

To kolejna edycja promocji mBanku, ale zdecydowanie lepsza od pierwszej głównie dlatego, że zyskujemy w niej aż 110 zł. Łatwe są również warunki odebrania gotówki, wystarczy tylko założyć darmowe eKonto m. Następnie w pierwszym i w drugim miesiącu po podpisaniu umowy należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać po 8 płatności kartą.

Oczywiście z promocją nie wiążą się żadne zobowiązania i z konta będziesz mógł zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu premii – bez żadnych opłat i konsekwencji. Jednocześnie myślę, że konto na tak przyjaznych warunkach może Ci się spodobać i zostaniesz z nim na dłużej (na co liczy pewnie również mBank).

>> Załóż konto i odbierz 110 zł od mBanku <<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 3

 1. Wojtek pisze:
  Coś mi się tutaj nie zgadza. Przecież w regulaminie promocji jest napisane że to nie ma być 8 przelewów na dowolną kwotę, tylko mam wygenerować obrót na poziomie 250zł w danym miesiącu kalendarzowym:

  ,,1.Premię otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
  1)dokonasz transakcji kartą i/lub płatności BLIK na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym”

  Więc o co chodzi?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja w załączonym do artykułu regulaminie nie widzę takiego zapisu, jest w nim tabela i ewidentnie informacja o 8 płatnościach – sprawdź proszę. Podejrzewam, że mylisz tę promocję z moneybackiem, który jest przyznawany w innej promocji – “Lepiej w eKontem” 🙂
 2. Wojtek pisze:
  Masz rację, mój błąd. Czytałem regulamin promocji ,,Lepiej z eKontem”. Pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz