Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł w gotówce i kolacja dla dwojga ZA DARMO za założenie 1 bezpłatnego konta w PKO

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Dzięki współpracy banku PKO BP z portalem Comperia.pl teraz założenie konta dla młodych w PKO Jest jeszcze atrakcyjniejsze. Już za samo otwarcie konta (dostępne po rejestracji tutaj) – bez żadnych dodatkowych warunków, gwiazdek i małego druczku – otrzymujesz 100 zł w gotówce.

Dodatkowo, w prezencie odbierasz dwie wejściówki na darmową kolację na Restaurant Week oraz 20% zniżki na jedzenie na mieście. Wszystko opiszę za chwilę ze szczegółami.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 31.08.2016. Natomiast, jeżeli masz konto w innym banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz przetestował drugie konto bankowe w ramach tej promocji. Oczywiście nie musisz zamykać tego pierwszego 🙂

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (po wykonaniu dowolnych 5-ciu płatności, inaczej 5 zł)

Promocja trwa tylko do 30 września 2017r. do godziny 23:59. Lub do wyczerpania 2 000 kont promocyjnych [konta promocyjne są nadal dostępne].

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych i czekaj na bonusy)

Instrukcja, jak dostać 100 zł?

Cała procedura na zdobycie 100 zł w gotówce jest prosta jak drut:

 1. Kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny w fast50club, a następnie odbierz e-mail aktywacyjny.
 2. Zaloguj się na nowo-utworzone konto, kliknij w przycisk kierujący do otwarcia konta „PKO Konto dla młodych w promocji Serce na talerzu” i wypełnij wniosek.
 3. Zakładając konto wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania wszystkich bonusów (wymaga tego regulamin!).
 4. I to wszystko! Najpóźniej do 10.12.2017 na Twoim koncie w fast50club pojawi się kwota 100 punktów, które wymienisz na 100 zł klikając przycisk „wypłać” i podając numer swojego konta bankowego.

Porada: Premia w postaci 100 zł dostępna jest TYLKO za pośrednictwem fast50club’u należącego do firmy Comperia.pl. Kierują do niego wszystkie linki podane w tym artykule. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz tych dodatkowych bonusów.

Co ważne! Wypełniając wniosek o konto nie musisz brać do niego karty, więc wszystko będzie bezwzględnie DARMOWE.

Niestety zakładając konto bez karty zablokujesz sobie możliwość zdobycia darmowej kolacji dla dwojga oraz zniżek na jedzenie na mieście, więc warto założyć konto z kartą. Napiszę o tym za chwilę.

Z konta w PKO możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu bonusów, natomiast samo konto jest na tyle fajne, że jestem przekonany, że zechcesz zatrzymać je na dłużej.

A jak dostać ZA DARMO kolację dla dwojga?

Kiedy założysz konto w PKO z kartą Master Card 100 zł w gotówce dostaniesz również podwójną wejściówkę na elegancką kolację w ramach Restaurant Week.

Restaurant Week to cykliczna impreza zrzeszająca najlepsze restauracje i osoby, które potrafią docenić przepyszne smaki i lubią poza domem spędzać czas w miłym towarzystwie. Tutaj dostajesz podwójną wejściówkę na darmową, 3-daniową kolację, na którą możesz zabrać swoją drugą połówkę lub przyjaciela.

Najbliższa impreza Restaurant Week wzorem Nowego Jorku czy Kopenhagi, odbędzie się w Polsce w dniach 20-29 października 2017 r. i wtedy będziesz mógł zrealizować otrzymane wejściówki.

Tak wygląda instrukcja krok po kroku, aby zdobyć te wejściówki:

 1. Podczas zakładania konta dla młodych (patrz instrukcja powyżej) zaznacz chęć otwarcia konta z kartą.
 2. Do 30 września 2017 r. zarejestruj się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu
 3. I to wszystko! Pierwsze 2 000 osób otrzyma podwójną wejściówkę na Restaurant Week. O kolejności decyduje data otwarcia konta i wypełnienia rejestracji.

Wejściówki będą przyznawane w formie kodu na skrzynkę w bankowości elektronicznej iPKO w dwóch turach: 25 września oraz 9 października. Otrzymany kod zrealizujesz podczas rezerwacji stolika na restaurantweek.pl. Rezerwacje zostaną uruchomione już 27 września 2017 r.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych z kartą i wykonaj powyższe kroki)

Dodatkowo: 20% zniżki za jedzenie na mieście

… i nie tylko za jedzenie. Za napoje, alkohol i wyjścia do klubów również.

Wyobraź sobie, że od teraz, przez kolejne pół roku, każda impreza i wyjście ze znajomymi jest aż 20% tańsze. Wszystko dzięki karcie w banku PKO, która w ramach tej promocji gwarantuje Ci 20% zwrotu za płacenie kartą w terminalach oznaczonych następującymi numerami MCC:

5811    Firmy cateringowe
5812    Restauracje, gastronomia, pizzerie
5813    Pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki
5814    Fast foody

Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie, przez kolejne 6 miesięcy. Oznacza to dla Ciebie łączną korzyść w wysokości 300 zł.

Oto co zrobić, aby korzystać ze zwrotu:

 1. Załóż konto w promocji wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (patrz pierwsza instrukcja) i nie cofaj jej przez 6 miesięcy.
 2. Zarejestruj się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu
 3. Płać kartą za jedzenie i napoje, a kolejnego miesiąca otrzymasz 20% zwrotu wydatków (maksymalnie 50 zł miesięcznie)

Zwrot naliczany będzie od pierwszego pełnego miesiąca, czyli dla kont założonych we wrześniu, pierwszy zwrot będzie naliczony za październik i otrzymasz go w listopadzie.

Nie musisz robić nic więcej. Po prostu płacisz kartą w miejscach wymienionych powyżej i bank automatycznie będzie zwracał Ci 20% wydatków.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych z kartą i wykonaj powyższe kroki)

Podsumowanie tej dziecinnie prostej promocji

Gdyby wszystko podsumować to w tej promocji otrzymujesz GRATISY o wartości około 481 zł, a jedyne co musisz zrobić to założyć DARMOWE konto z kartą i zarejestrować się na stronie promocyjnej pkobp.pl/sercenatalerzu. Nie wyobrażam sobie łatwiejszej i bardziej atrakcyjnej promocji. To zdecydowanie must-have obecnego sezonu lato-jesień 2017 🙂

Zdecydowanie polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Pamiętaj: Promocja ze wszystkimi 4 bonusami (100 zł, kolacja dla dwojga, 20% zniżki na jedzenie) Dostępne są tylko na tej specjalnej stronie promocyjnej: >> Odbierz wszystkie bonusy <<. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz ich wszystkich razem.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 37

 1. Adrian pisze:
  Jak wygląda rozliczenie podatkowe w fast50club? Czy od otrzymanych 100zł muszę sam zapłacić podatek, czy jedynie wykazać w pitach, że otrzymałem 100zł, a podatek opłaca fast50club?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o rozliczenie to otrzymasz od Fast50Club pit i będziesz musiał sam go rozliczyć.
 2. Emil pisze:
  Piszesz, że nie trzeba brać karty do konta, ale w fast50club jest napisane, że musisz założyć konto wraz z kartą, proszę o wyjaśnienie, czy na pewno muszę brać kartę do konta (pierwszy raz działam z fast50club). Dzięki i pozdrawiam! E.S
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi Ci pewnie o to, że po kliknięciu w link promocyjny przechodzi się na stronę banku i tam jest napisane, cytuję: „Otwórz PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard®, wyraź odpowiednią zgodę marketingową*” – Tak?
   W promocji chodzi o to, że jak ktoś chce otrzymać tylko i wyłącznie 100 zł to może założyć samo konto, bez karty i to wystarczy. Ale…jak ktoś chce jeszcze dodatkowo odebrać wejściówki na Restaurant Week to będzie potrzebował karty do konta.
 3. Ala pisze:
  zarejestrowałam się na Fast50, wypełniłam wniosek, okazało się, że mieli w banku stary adres zamieszkania bo jestem użytkownikiem karty przedpłaconej i bank unieważnił wniosek, a teraz nie mam możliwości ponownej rejestracji przez fast50, albo tego nie widzę. W jaki sposób moge rozwiązać problem?

  Ps. Dane w banku już zmieniłam 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powinnaś przejść cały proces raz jeszcze, ale wykorzystując inny adres mailowy. Czyli możesz jeszcze skorzystać z promocji, ale od początku i na inny adres mailowy.
 4. Wiktoria pisze:
  Mam problem z zarejestrowaniem się na pkobp.pl/sercenatalerzu .Wpisuje swoje dane i zaznaczam (akceptacje regulaminu i to,że chcę otrzymać nagrodę główną i dodatkową) na końcu klikam wyślij i pokazuje mi się pod okienkiem(imie i nazwisko) komunikat to pole jest wymagane.Co powinnam zrobić zeby mnie zarejestrowało?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może spróbuj raz jeszcze wejść na stronę i podać dane, odczekaj chwilę, może mają jakiś błąd techniczny.
 5. Michał pisze:
  Czy umowa sama w sobie jest w porządku? Nie ma jakichś kruczków, czy jak będę chciał zrezygnować po jakimś czasie to nie będzie to brało za sobą konsekwencji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, umowa nie zawiera żadnych haczyków czy konieczności bycia dożywotnim klientem banku. 😉 Po otrzymaniu premii będziesz mógł w dowolnym momencie, bez konsekwencji rozwiązać umowę. 🙂
 6. Łukasz pisze:
  Założyłem konto, skąd fast50club będzie o tym wiedział że ja już je fizycznie mam otrzymacie potwierdzenie od banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W panelu fast50club będzie informacja o tym w jakiej promocji uczestniczysz i na jakim jesteś etapie 🙂
 7. Hania pisze:
  Cześć 🙂
  Jeżeli złożyłam już według instrukcji wniosek o założenie konta, mogę już się rejestrować w promocji serce na talerzu, czy mam poczekać aż będzie u mnie kurier z umową i dopiero po podpisaniu się rejestrować?
  Pozdrawiam 🙂
 8. Kasia pisze:
  Jeżeli wypełniłam wniosek o otwarcie konta z kartą to żeby dostać kolacje dla dwojga muszę ją aktywować czy wystarczy to, że ją mam?
 9. Klaudia pisze:
  Rejestruję się. System pyta czy mam kod promocyjny. Daję, że tak i go wpisuję. Wyskakuje mi, że kod jest niepoprawny, a wg mnie kod jest poprawny, ponieważ jest to numer telefonu osoby zarejestrowanej w promocji Mam PKO. Co mam w tej sytuacji zrobić?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najlepiej zadzwonić na infolinię i dopytać dlaczego kod polecający nie działa.
 10. Michał pisze:
  Witam, przed chwilą złożyłem wniosek o założenie konta wraz z kartą debetową przez tą stronę Fast50Club, rozumiem że pieniądze dostane po podpisaniu umowy i aktywacji karty? Napisaliście że pieniądze dostaniemy do 10 grudnia 2017, jest szansa dostać je szybciej? Bo trochę jeszcze czasu do grudnia 😛
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zazwyczaj organizatorzy czekają z przyznaniem premii do końca, czyli raczej nastawiałabym się na grudzień .
 11. Dawid pisze:
  Czy żeby założyć konto trzeba mieć co miesiąc jakiś dochód czy nie?
 12. Michał pisze:
  Zarejestrowałem się na fast50club, złożyłem wniosek o założenie konta w pko dla młodych, zarejestrowałem się w promocji sercenatalerzu. Jednak jak dostanę informację, że zyskałem m.in. wejściówki?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wejściówki będą przyznawane w formie kodu na skrzynkę w bankowości elektronicznej iPKO w dwóch turach: 25 września oraz 9 października. Ciebie dotyczy już ta druga data czyli 9 października.
 13. Sebastian pisze:
  1. Co jeśli mam konto w innym banku? mogę legalnie otworzyć jeszcze drugie w PKO, odebrać kasę i je zamknąć?

  2. z tego 50club mogę wypłacić na inny rachunek niż PKO?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak mając konto w innym banku możesz założyć konto w jeszcze jednym banku, a po odebraniu premii je zamknąć – nie ma problemu. 🙂 Wiesz co…już nie pamiętam jak to było z tym przelewem, w zasadzie do momentu odebrania premii powinieneś być właścicielem konta w PKO więc jak nie da się przelać na inne konto to możesz przelać pieniądze na PKO i z PKO na inne konto. 🙂
 14. Adrian2 pisze:
  To z jakich jeszcze promocji bankowych trzeba było/będzie się rozliczać? Bo zazwyczaj w artykułach o tym cisza, a warto byłoby wspomnieć żeby wiedzieć na czym się stoi. Do tej pory brałem udział w promocji mbanku ze 100 zł za założenie konta (50+50), nest bank (bon do biedry za 100 zł) i millenium bank (100 zł rossman + 50 na konto). Któraś z tych? Bo gdzieś mi mignęło że nie trzeba się rozliczać w którejś z nich.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no wszystkie z tych wymienionych są zwolnione z podatku 🙂
  • Adrian2 pisze:
   W takim razie jaka jest różnica między tymi które wymieniłem a tą wyżej z PKO? I jeszcze pytanie niezwiązane akurat z tą okazją, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź – w promocji z mbanku warunkiem było 5 transakcji kartą i logowanie do aplikacji mobilnej w sierpniu i wrześniu, za sierpień 5 dych miało wpaść do 15 września? Bo gdzieś widziałem taką informację a jeszcze nic nie przyszło, powinienem do nich pisać czy czekać dalej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   PKO jest Organizowane przez firmę Fast50Club i oni nie odprowadzają podatku od nagrody i uczestnik musi zrobić to sam. 🙂 Tak najlepiej zgłoś reklamację do mBanku niech sprawdzą co się tam dzieje 🙂
 15. Bartek pisze:
  Te 100zl od fast50club dostaje się za samo zlożenie wniosku elekteonicznego czy do 30 września rownież trzeba podpisać umowę (umowy już raczej nie zdąże podpisac)? Poza tym czy promocja jeszcze jest dostępna? Na fast50club jak wchodzę w promocje to w wqrunkach jest napisane, ze pula nagród jest ograniczona, a ponadto, że konto musi być zalozone z karta i 100zl nie jest wyplacane w punktach przed fast50club tylko tu cytuje „100zł od Comperia.pl”. I ostatnie pytanie, czy jakbym jednak chcial za wszelka cene podpisac umowe do 30 wrzesnia, to wybierajac podpisanie umowy w banku moge isc do niego jeszczs tego samego dnia, czy musze czekac na telefon z banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Widzę, że promocja jest jeszcze aktualna więc możesz do niej przystąpić. W tej promocji ważne jest aby złożyć wniosek o konto w okresie jej obowiązywania, umowę można podpisać już później.
 16. Kamil pisze:
  Czy ktoś dostał już kod na Restaurant Week z drugiej tury?
 17. Sebastian pisze:
  Kiedy wyślą to 100zł? nadal czekam

Napisz komentarz