PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł w gotówce za założenie 1 bezpłatnego konta w PKO BP (wystarczy 7 minut)

Dzięki współpracy banku PKO BP z portalem www.fast50club.pl dostajesz 100 zł w gotówce(sic!) za otwarcie bezpłatnego konta dla młodych (dostępne po rejestracji tutaj) – bez żadnych dodatkowych warunków, gwiazdek i małego druczku.

Wszystko sprawdziłem dokładnie w regulaminie i rozkładam na czynniki pierwsze w tekście poniżej.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 31.08.2016.

Natomiast, jeżeli masz konto w innym banku niż PKO i Inteligo, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz założył drugie konto bankowe w ramach tej promocji. Oczywiście nie musisz zamykać tego pierwszego 🙂

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Przelewy internetowe – 0 zł
 • Bankowość mobilna – 0 zł
 • Wydanie karty – 0 zł
 • Utrzymanie karty – 0 zł miesięcznie (po wykonaniu dowolnych 5-ciu płatności, inaczej 5 zł)
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł

Co więcej… Aby zdobyć 100 zł premii możesz założyć konto bez karty. Znaczy to, że będzie ono dla Ciebie całkowicie darmowe. Gwarantuje to tabela opłat i prowizji podlinkowana na końcu artykułu.

Promocja trwa tylko do 30 września 2017r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(załóż konto dla młodych i zgarnij darmowe 100 zł)

Instrukcja, jak dostać 100 zł?

Cała procedura na zdobycie 100 zł w gotówce jest prosta jak drut. Wystarczy założyć „Konto Dla Młodych” w banku PKO BP poprzez portal fast50club, który współpracuje z bankiem jako pośrednik mający przyprowadzić nowych klientów.

To właśnie on, dzięki tej współpracy wypłaca 100 zł za założenie konta.

Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

 1. Kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny w fast50club, a następnie odbierz e-mail aktywacyjny.
 2. Zaloguj się na nowo-utworzone konto w fast50club i kliknij w przycisk kierujący do otwarcia konta „PKO Konto dla młodych w promocji Serce na talerzu” (patrz obrazek poniżej).
 3. Wypełnij wniosek o otwarcie konta i podpisz umowę w najwygodniejszy dla Ciebie sposób (polecam wybrać kuriera).
 4. I to wszystko! Najpóźniej do 10.12.2017 na Twoim koncie w fast50club pojawi się kwota 100 punktów, które wymienisz na 100 zł klikając przycisk „wypłać” i podając numer dowolnego konta bankowego (nie musi być to PKO).

Porada: Premia w postaci 100 zł dostępna jest TYLKO za pośrednictwem fast50club’u. Kierują do niego wszystkie linki podane w tym artykule. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz tego dodatkowego bonusu.

Co ważne! Wypełniając wniosek o konto nie musisz brać do niego karty, więc wszystko będzie bezwzględnie DARMOWE.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(załóż konto dla młodych i zgarnij darmowe 100 zł)

Z konta w PKO możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu bonusów, natomiast samo konto jest na tyle fajne, że jestem przekonany, że zechcesz zatrzymać je na dłużej.

Ale to nie wszystko…

Ta promocja to niezła okazja na łatwą stówkę, ale bankowi zależy, żebyś założył konto z kartą i aktywnie z niego korzystał, dlatego proponuje jeszcze dwa bonusy:

 1. Darmową podwójną wejściówkę na 3-daniową kolację w ramach Restaurant Week – wartość 81 zł.
 2. 20% zwrotu wydatków na jedzenie (i picie na mieście) – wartość max. 300 zł przez 6 miesięcy.

Aby zdobyć te bonusy musisz założyć konto z kartą, podczas jego zakładania dodatkowo wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i do 30 września 2017 r. zarejestrować się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu

Wejściówki na Restaurant Weeke będą przyznawane w formie kodu na skrzynkę w bankowości elektronicznej iPKO 9 października, a zwrot wydatków za jedzenie na mieście, będzie co miesiąc wpływał na Twoje konto w PKO.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(załóż konto dla młodych i zgarnij darmowe 100 zł)

Podsumowanie tej dziecinnie prostej promocji

Gdyby wszystko podsumować to w tej promocji otrzymujesz GRATISY o wartości około 481 zł. Z czego 100 zł jest banalnie proste, a dodatkowe bonusy rekomenduję osobom, które chciałyby konto w PKO zatrzymać na dłużej. Ta promocja to zdecydowanie must-have obecnego sezonu lato-jesień 2017 🙂

Zdecydowanie polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Pamiętaj: Promocja ze wszystkimi 3 bonusami (100 zł, kolacja dla dwojga, 20% zniżki na jedzenie) Dostępne są tylko na tej specjalnej stronie promocyjnej: >> Odbierz wszystkie bonusy <<. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz ich wszystkich razem.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: