PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank: 100 zł za przetestowanie Konta Jakże Osobistego oraz nawet 250 zł premii z programu poleceń

Dzięki najnowszej promocji Alior Banku zwykłe czynności mogą stać się przyjemniejsze, chodzi tu o płatności kartą, wpływy na konto co będzie nagrodzone premią 100 zł GWARANTOWANE! A jak ktoś dodatkowo szepnie na ucho znajomemu link promocyjny może zyskać jeszcze extra nawet 250 zł.

Promocja ma jednak dwa ważne ograniczenia. Pierwsze z nich mówi o tym, że do promocji można przystąpić po założeniu Konta Jakże Osobistego za pośrednictwem specjalnej strony Banku. Równie istotne jest to, że przystąpić do niej mogą osoby, które nie posiadały w ciągu ostatnich 2 lat w Alior Banku (również Kantorze Walutowym) żadnego konta lub Kart Kibica.

Konto Jakże Osobiste – co musisz o nim wiedzieć

Zanim zdecydujemy się przystąpić do promocji warto zasięgnąć informacji o produkcie Banku, dla każdego istotne powinno być to, aby rachunek był oczywiście darmowy z bezpłatną kartą i innymi usługami. Sprawdźmy jednak jak do tematu podchodzi sam Alior Bank.

 • PROWADZENIE RACHUNKU – 0 zł/10 zł – konto będzie bezpłatne dla osób poniżej 26 lat, a dla pozostałych pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto (jednorazowego) na kwotę min. 1 500 zł – jeżeli nie spełnimy warunku to konto będzie kosztować 10 zł
 • UTRZYMANIE KARTY – 0 zł/5 zł – karta będzie zupełnie darmowa po wykonaniu nią (lub płatnością Android Pay) płatności na kwotę min. 300 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW – 0 zł/2,50 zł – bankomaty Alior Banku/inne bankomaty
 • WPŁATY GOTÓWKI W BANKOMATACH – 0,35% (min. 1 zł)/ 0,6% (min. 1 zł) – wpłatomaty Planet Cash/pozostałe wpłatomaty
 • PRZELEWY INTERNETOWE/ZLECENIE STAŁE/POLECENIE ZAPŁATY – 0 zł
 • SMS (do autoryzacji zleceń) – 0 zł

Jak widać rachunek Alior Banku (pod względem opłat) nie jest taki idealny – wymagane są wpływy na konto, chociaż dobre jest to, że pieniądze nie muszą być utrzymywane na kancie i po ich zaksięgowaniu można je cofnąć. Konieczne jest również wykonywanie płatności kartą, aby jej posiadanie było darmowe – to też nie każdemu może odpowiadać.

Opłaty już znamy, sprawdźmy więc co zrobić, aby trafiła do nas jakaś premia.

Prosta instrukcja jak odebrać 100 zł?

#1 KROK – do 31 marca 2018 roku przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Po chwili otrzymasz maila – kliknij w link, który będzie się w nim znajdował i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste, podczas wnioskowanie:

 •  wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku

#2 KROK – w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku podpisz umowę o Konto

#3 KROK – w ciągu 45 dni od dnia podpisania umowy o Konto wykonaj dwie czynności:

 •  zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł (najlepiej jednak przelać 1 500 zł, aby być zwolnionym z opłaty za konto) – wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym Banku
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK w punktach handlowo-usługowych lub internecie (najlepiej wykonać płatności na 300 zł i zwolnić się tym samym z opłaty za kartę) płatności mają być wykonane i zaksięgowane

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą lub BLIKiem:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 100 zł<<

To wszystko!

Teraz do 22 czerwca 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody. W mailu będzie znajdował się również link, w który musisz kliknąć i podać swoje dane do wypłaty premii (będziesz mieć na to 7 dni). Premia będzie wypłacona do 29 czerwca 2018 roku na Twoje konto w Alior Banku.

250 zł dodatkowo za udział w programie poleceń

Tak jak wspominałam na samym początku, jeżeli ktoś przystąpi tylko do tej promocji to również może połączyć ją z programem poleceń. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie promocyjnej i wygenerujesz specjalny link do polecania promocji.

Następnie przekazujesz swój link polecający znajomym (maksymalnie 5 osobom), które tak jak Ty powinny spełniać warunek nowego klienta Alior Banku. Następnie osoba polecona przechodzi na stronę promocyjną za pośrednictwem Twojego linka i wykonuje dokładnie te same kroki co ty, czyli:

 • zakłada Konto Jakże Osobiste
 • wyraża odpowiednią zgodę i podpisuje umowę w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto
 • zapewnia wpływy na konto oraz wykonuje płatności kartą lub BLIKiem (w ciągu 45 dni od dnia podpisania umowy o konto)

W zamian za to Ty otrzymasz 50 zł premii (za każde skuteczne polecenie, czyli 50 zł za 5 osób daje 250 zł) a osoba polecona 100 zł.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 100 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Angelika pisze:
  Jak długo trzeba mieć konto
 2. an pisze:
  czy osoba polecona może otrzymać 100żl ( z polecenia) i z w/w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To 100 zł dotyczy właśnie nagrody z tej promocji, czyli ktoś zakłada konto z Twojego polecenia, spełnia te same warunki co Ty, aby odebrać 100 zł i zyskuje tę samą premię co Ty. Jasno to wytłumaczyłam?
 3. mango802 pisze:
  Czy trzeba zamawiać kartę?
 4. mango802 pisze:
  Dzwoniłem i powiedzieli ze nie trzeba.
 5. ANTO pisze:
  Witam
  W programie polecającym opisaliście jeden z warunków otrzymania premii 50zł za polecenie konta następująco:
  “wyraża odpowiednią zgodę i podpisuje umowę w ciągu 3 dni od dnia złożenia wniosku o konto”
  W CIĄGU 3 DNI CZY 30 DNI?
  pytam dlatego że przeczytałem kilka razy regulamin i tam nie ma mowy o 3ch dniach ale o 30 dniach, a warunki otrzymania premii 50zł za polecenie konta, są identyczne jak warunki założenia konta by dostać 100zł premii, Jak to jest?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodziło o 30 dni, początkowo było dobrze napisane a w programie poleceń zaginęło “0” 🙂
 6. Krystian pisze:
  Czy mogę zamówić kartę i od razu ją zatrzeć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin promocji mówi o tym, że nie można rozwiązać umowy o kartę i konto, ale nie mówi nic o tym nie wolno zastrzec karty. Z drugiej jednak strony nie wiemy czy przypadkiem Bank nie potraktuje takiej nieaktywnej karty jako złamanie regulaminu.
 7. Magda pisze:
  A ja mam pytanie o polecenia. Jeśli z mojego polecenia konto założył narzeczony to dostaje on 100zł tak? Za samo założenie konta. A jeśli spełni warunku tych płatności to dodatkowo jeszcze 100zł? Bo ta stówka z polecenia zrozumiałam że za samo założenie konta jest.
 8. ciekawski george pisze:
  czy ktoś już otrzymał nagrodę 100zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A nie otrzymałeś maila z informacją o przyznaniu nagrody i z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu? Mail powinien przyjść 22.06 (mógł wpaść do spamu).

Napisz komentarz