Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

REAKTYWACJA! 100 zł premii za założenie Konta Optymalnego i dodatkowo nawet 300 zł dla lubiących płacić telefonem

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Było cicho i było spokojnie, ale to oznaczało, że BGŻ BNP Paribas dopiero zbiera się w sobie i pracuje nad nową kuszącą promocją. I stało się – właśnie ogłoszono jej start. Tym razem zyskujemy i to podwójnie:

 • 100 zł premii GWARANTOWANEJ w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego
 • 300 zł premii DODATKOWEJ dla lubiących płacić telefonem

Podobne promocje były już organizowane przez BGŻ BNP Paribas i tak jak wtedy tak i tym razem premie zgarniemy w zamian za spełnienie prostych warunków, ale tradycyjnie już Bank wprowadza spore ograniczenie i udostępnia tylko 1 500 kont promocyjnych, które można założyć za pośrednictwem tej specjalnej strony.

UWAGA – PROMOCJA AKTYWNA! Konta promocyjne są jeszcze dostępne, a co za tym idzie promocja jest jeszcze aktualna. W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji, poinformujemy o tym na naszym blogu, a strona promocyjna przestanie działać.

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak BGŻ BNP Paribas zdążył nas już przyzwyczaić, promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji.

Czyli jesteś nowym klientem!

Spełniasz warunek nowego klienta – super, pierwszy wymóg za Tobą, teraz omówię dokładnie produkt Banku, który bierze udział w promocji, a mowa tu oczywiście o Koncie Optymalnym. Myślę, że tu mile Cię zaskoczę – zgodnie z Tabelą opłat i prowizji posiadacz takiego konta może spać spokojnie – konto będzie DARMOWE! Atrakcyjne są również inne  warunki prowadzenia konta:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 100 zł premii GWARANTOWANEJ?

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się jak świeże bułeczki (jest ich tylko 1 500), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto.

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 23.02.2018 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 500) – wejdź na dedykowaną stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do systemu bankowości online;

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 400 zł premii – promocja jeszcze aktywna<<

*We wniosku zaznacz zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją umowy – dzięki temu będziesz mieć szansę na odebranie 300 zł za płatności telefonem

#2 KROK – podpisz umowę i aktywuj konto

Do 09.03.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą oraz aktywuj je;

#3 KROK – wykonaj 2 proste zadania

Aby otrzymać I premię w kwocie 50 zł musisz w marcu 2018 roku wykonać dwa zadania:

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1 000 zł – mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz przelać jednorazowo 1 000 zł lub rozbić sobie tę kwotę na kilka mniejszych przelewów, po zaksięgowaniu wpływu możesz zwrócić sobie pieniądze na inne konto;
 • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w marcu

WPŁYW I PREMII: Po spełnieniu tych warunków, Organizator do 16 kwietnia 2018 roku poinformuje Cię mailowo o przyznaniu nagrody. Następnie Ty musisz kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnić dane do wypłaty premii. Pieniądze trafią na Twoje konto do 30 kwietnia 2018 roku, ważne jest aby na dzień wypłaty premii posiadać Konto wraz z Kartą.

Aby otrzymać II premię w wysokości 50 zł musisz w kwietniu i maju 2018 roku (w obu tych miesiącach):

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1 000 zł – mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz przelać jednorazowo 1 000 zł lub rozbić sobie tę kwotę na kilka mniejszych przelewów, czyli mają być wpływy na 1 000 zł w kwietniu i na 1 000 zł w maju, po zaksięgowaniu wpływu możesz zwrócić sobie pieniądze na inne konto;
 • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w kwietniu i maju

WPŁYW II PREMII: O przyznaniu II premii organizator poinformuje Cię mailowo do 18 czerwca 2018 roku, a premia zostanie przelana na Twoje Konto (do którego będziesz posiadać kartę) najpóźniej do 29 czerwca 2018 roku.

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Podsumowanie

Takie promocje powinny być organizowane częściej z tego względu, iż dają możliwość w łatwy sposób odebrania może nie ogromnej, ale w sumie fajnej nagrody – myślę, że się ze mną zgodzisz.

Spójrz sam: zakładasz darmowe konto z bezpłatną kartą – (oczywiście bezwarunkowo), zapewniasz wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł (nawet jako przelew ze swojego konta w innym banku – banalne) oraz wykonujesz płatności kartą na min. 300 zł (może być wiele płatności), a w zamian za to zyskujesz 100 zł do wykorzystania na dowolny cel!

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 400 zł premii – promocja jeszcze aktywna<<

Ale to nie wszystko ponieważ nie zapomnijmy, że każdy kto lubi płacić za różne zakupy telefonem może zgarnąć dodatkowo 300 zł za płatności mobilne, a i ta część promocji jest całkiem fajna, zobacz szczegóły.

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Aby uczestniczyć w tej części promocji (nie jest ona obowiązkowa) należy aktywnie korzystać z konta, a dokładnie spełnić DWA RAZY w każdym miesiącu JEDEN z dwóch warunków (do wyboru):

 • wykonać przelew w ramach: opłaty za media (prąd, woda, telefon, internet itp.), szkołę/przedszkole/żłobek/klub dziecięcy/akademik lub przelew na konto banku w ramach spłaty raty kredytu/pożyczki LUB
 • zapewnić wpływ wynagrodzenia za pracę

Czyli np. nie chcesz zapewniać wpływu wynagrodzenia i wygodniej jest Ci zrobić jakieś przelewy. Opłacasz więc rachunek za internet i prąd – WYKONUJESZ TYM SAMYM DWA PRZELEWY.

Jeżeli ktoś spełni jeden z powyższy warunków dwa razy w miesiącu to otrzyma 1 zł premii za każdą płatność zbliżeniową telefonem na min. 5 zł. Maksymalnie 25 zł/m-c przez okres 12 miesięcy czyli łącznie 300 zł.

Czyli najprościej mówiąc, w danym miesiącu wykonujesz tylko 25 dowolnych płatności telefonem zamiast kartą i za to otrzymujesz łącznie 25 zł premii. Jeżeli wykonasz tylko 20 płatności to również otrzymasz zwrot, ale tylko 20 zł.

Zwrot będzie naliczany za wykonywanie płatności: Android Pay oraz GO mobile (w przypadku GOmobile – w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew)

Premia będzie przekazywana na Twoje konto do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli:

 • za płatności wykonane w styczniu zwrot otrzymasz do 8.02.2018 roku
 • za płatności wykonane w lutym zwrot otrzymasz do 8.03.2018 roku

Jakie formy płatności Bank będzie brał po uwagę?

Ktoś może zapytać – ok płatności mobilne, ale jakie dokładnie? Od razu śpieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami i instrukcjami – mam nadzieję, że to ułatwi Ci korzystanie z promocji. Bank akceptuje 2 formy płatności:

#1 ANDROID PAY – płatności zbliżeniowe telefonem do którego masz przypiętą swoja kartę płatniczą. Tu będziesz potrzebować telefonu, który obsługuje system Android min. 4.4 z NFC

#3 GOmobile – aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas dzięki której bardzo szybko i łatwo możesz wykonywać przelewy z użyciem telefonu.Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Promocja spodobała Ci się? Chciałbyś z niej skorzystać i zgarnąć nawet 400 zł premii? Świetnie, ale pamiętaj że promocja może zostać zakończona w każdej chwili i powinieneś działać jak najszybciej, skorzystaj zatem ze strony banku i załóż darmowe konto!

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 400 zł premii – promocja jeszcze aktywna<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Adrian pisze:
  Mozna rozbijać zakupy w jednym sklepie w tym samym czasie na kilka płatności? Np mam zakupy na 20zl to mozna zapłacić raz za razem 4 razy po 5zł. Bo 25 czy tam 20 razy w sklepie nie bede
 2. Adrian pisze:
  ”wykonać przelew w ramach: opłaty za media (prąd, woda, telefon, internet itp.)” Czyli po prostu wpisać w tytule przelewu że za internet, miesiąc taki i taki? To wystarczy? Jeśli nie to jak jest to weryfikowane?
  Drugie pytanie odnośnie podpisania umowy – w jakim terminie od złożenia wniosku można spodziewać się kuriera? Czy ma już wtedy przy sobie kartę czy trzeba na nią czekać jeszcze później pocztą? I czy kurier dokładnie poinformuje mnie co, jak i gdzie powinienem podpisać tak aby obyło się bez problemów?
  • Adrian pisze:
   I jeszcze jedno – rozumiem że można teoretycznie wykonać 25 przelewów jeśli chodzi o GOmobile (nie muszą to być płatności w sklepach)?
   ‚w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew’ – czy chodzi o jedno konkretne konto czy o konkretną osobę? Co jeśli dziewczyna ma załóżmy 4 różne konta? Czy w takiej sytuacji przy wysłaniu 5 zł na każde z tych 4 kont zyskam 4 zł czy 1zł?
   Czy w takim razie istnieje również możliwość przesłania 5 zł na kilka WŁASNYCH kont w innych bankach?
   Wiem że to sporo pytań ale prosiłbym o możliwie najjaśniejsze odpowiedzi na każde z nich, pozdrawiam 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi tu o numer konta, czyli jeżeli ja jeden numer konta przelejesz już raz 5 zł to drugi raz na ten sam nie możesz przelać, możesz przelać na inny numer rachunku. Więc gdybyś chciał korzystać tylko z aplikacji GOMobile to musiałbyś robić przelewy na 25 różnych numerów kont. 🙂 Nie mogę niestety potwierdzić jak bank będzie traktował przelewy własne.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie nie wystarczy wpisać takiego tytułu, zgodnie z regulaminem przelewy mają iść na rachunki płatnicze przedsiębiorców. Nie wiem jak Bank to zweryfikuje, ale myślę że jakoś to sprawdzi. Nie masz żadnych dwóch rachunków w miesiącu do opłacenia? Może ktoś z rodziny lub znajomych dadzą Ci swoje rachunki. 🙂
   U mnie kurier było po 2 dniach chyba i pokazał mi, w którym miejscu mam podpisać 😉
  • Adrian pisze:
   No właśnie mam zawężone pole do popisu przez telefon bez NFC więc Android Pay odpada… Ale kilka różnych kont bankowych się znajdzie, może nie 25 ale zawsze coś 😀
   Jeśli chodzi o wpłatę za media to powinien przejść przelew kilkunastu złotych za ‚fundusz remontowy’ na konto spółdzielni (jednak wpłaca się go osobno i na inne konto niż opłata za czynsz)?
   I ostatnie pytanie, czy kurier ma już przy sobie kartę czy po podpisaniu umowy dalej muszę czekać kilka dni aż przyjdzie pocztą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aaaa zapomniałam napisać o karcie – karta przychodzi później pocztą – kurier niestety nie ma jej przy sobie. A co do płatności to regulamin mówi o:
   – dostawcach mediów – internet, woda, prąd, gaz, woda, ścieki
   – szkoły, uczelnie, żłobki, przedszkola, akademik, dom studencki, kluby dziecięce
   – spłaty kredytów/pożyczek
   więc spółdzielnia nie będzie się tu kwalifikować
  • Adrian pisze:
   ”Nie masz żadnych dwóch rachunków w miesiącu do opłacenia?” Ale potrzebny jest chyba tylko jeden rachunek w miesiącu do opłacenia (np wspomniany fundusz remontowy)? Tak zrozumiałem z tekstu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodziło o dwie płatności gdzie można wybrać jedną formę (wpływ wynagrodzenia lub przelew) spośród dwóch możliwości. Już to lepiej dopisałam. Więc uściślając wybieramy jaki warunek chce się spełnić np. ktoś zdecyduje się, że nie chce zmieniać u pracodawcy numeru konta więc zrobi przelew. Wybiera jedną z dwóch opcji. Następnie wybiera dwa rachunki jakie opłaci w danym miesiącu np. prąd i gaz.
 3. iwona pisze:
  Witam. Czy płatność poprzez Aplikację zainstalowaną w telefonie traktowana jest jako płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz mobilną kartę to prawdopodobnie tak, ale płacenie aplikacją jako takie nie będzie akceptowane.
 4. Adrian pisze:
  ”wykonaj płatności kartą na min. 300 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w kwietniu i maju” – czyli 300 zł w kwietniu i 300 zł w maju? Czy w tym przypadku łącznie 300 w tych 2 miesiącach?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak wskazuje informacja zawarta w artykule płatności należy wykonać w obu tych miesiącach, czyli 300 zł w kwietniu i 300 zł w maju.

Napisz komentarz