PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Program poleceń Citibanku! Zgarnij 100 zł za polecenie karty, a znajomy nowy smartphone LG K8 LTE

Jak to się mówi – szczęście to jedyne co się mnoży kiedy je się dzieli. Teraz Ty polecając znajomemu promocję Citibanku możesz pomnożyć Wasze szczęście ponieważ zgarniesz 100 zł, a osoba polecona nowy smartphone LG K8 Lte.

Jeżeli więc jesteś klientem Citibanku to polecić znajomego możesz na specjalnie dedykowanej promocji stronie internetowej, ale najpóźniej do 31.07.2018r. Jeszcze trochę czasu na to mamy więc przeanalizujmy dokładnie szczegóły oferty.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji mogą skorzystać dwie grupy osób – obecni i nowi klienci Citibanku. Ci pierwsi będą osobami POLECAJĄCYMI kartę kredytową w Citibanku, a Ci drudzy POLECONYMI.

Bank za osobę POLECONĄ (nowego klienta) będzie uznawał osobę, która od 01.01.2015r. nie posiadała i nie posiada żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku oraz spełnia dodatkowe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • dla firm wiek – min. 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

Polecającym będzie z kolei każdy kto posiada już kartę kredytową w Citibanku, założoną w dowolnej promocji.

>>Poleć kartę – zgarnij 100 zł, a znajomy nowy smartphone LG<<

Jak polecić kartę z premią? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – najpóźniej do 31.07.2018r. przejdź na stronę promocyjną i wpisz dane swoje oraz osoby, którą chcesz polecić;

#2 KROK – po kilku dniach (max. 14 dni) do osoby POLECONEJ oddzwoni konsultant aby wspólnie założyć kartę kredytową, podczas rozmowy osoba POLECONA powinna:

 • wybierać koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • wyrazić zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej (aby wypłacić premię polecającemu oraz aby firma zewnętrzna mogła wysłać telefon);
 • zrezygnować z naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł;
 • poprosić konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;

Następnie, osoba POLECONA musi podpisać umowę o kartę Simplicity. Dzięki temu, do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową osoba POLECAJĄCA otrzyma informację o przyznaniu premii 100 zł. Zostanie ona wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

#3 KROK – aby nagroda (smartphone LG K8 Lte) trafiła również do osoby POLECONEJ, to ta musi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę spełnić dwa warunki:

 • zalogować się do bankowości internetowej Citibanku; najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty;
 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę min 2 000 zł – może to być jednorazowa płatność lub kilka takich płatności

Po spełnieniu tych warunków, osoba POLECONA zostanie poinformowana o przyznaniu nagrody. Nastąpi to poprzez wiadomość w bankowości internetowej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Telefon zostanie dostarczony w ciągu 30 kolejnych dni.

>>Poleć kartę – zgarnij 100 zł, a znajomy nowy smartphone LG<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam “co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Jolanta pisze:
  A w jakim okresie musi być ta płatność 2000 zł? I czy polecaną osobą może być osoba na emeryturze?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być osoba na emeryturze, ale musi mieć dochód netto min. 1 200 zł. Wspomnianą kwotę, czyli 2 000 zł należy wydać do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, czyli w ciągu dwóch miesięcy.
  • Krystian pisze:
   Mam pytanie – czy wspomnianą kwotę, czyli 2 000 zł należy wydać do końca miesiąca następującego czy do końca drugiego miesiąca następującego? czyli zakładając że osoba podpiszę umowę 10 sierpnia musi wydać 2 000 zł do końca października?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do końca drugiego następującego 🙂 Jeżeli umowa będzie podpisana w sierpniu to płatności można wykonać do końca października. 🙂
 2. Piotr pisze:
  Prosiłbym o wyjaśnienie:

  “opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł”

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiedzmy, że masz limit na karcie 4 000 zł i powiedzmy, że na konto techniczne karty przelejesz sobie 200 zł, aby mieć nadwyżkę bo wolisz korzystać ze swoich pieniędzy niż z bankowych. Za taką nadwyżkę będzie naliczona prowizja 20 zł.
 3. Dominik pisze:
  Dzień dobry. Dlaczego Państwo nie napisali nic o promocji w której można zgarnąć 300 zł w banku ING? Promocja trwa do 30.06.2018 roku? Pozdrawiam
 4. Michał pisze:
  czy w tej promocji uznawane sa płatnosci karta za zakupy w internecie ? ( bez fizycznego uzycia karty )
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, ale musi być to płatność kartą, a nie przelew z karty. Czyli używamy numeru karty, jej daty ważności oraz numeru ccv. 🙂
 5. Bartek pisze:
  Witam,
  Czy konieczne jest przeniesienie wynagrodzenia do tego banku czy wystarczy przelew z innego prywatnego konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja dotyczy karty kredytowej więc tu nie ma konieczności przelewania wynagrodzenia. Zakładasz kartę i ona ma swoje konto techniczne, na nim nie musi być Twoich pieniędzy, konto techniczne będzie służyło do rozliczenia płatności wykonanych kartą. 🙂 Gdyby coś było jeszcze niezrozumiałe to zapraszam 😉
 6. Joanna pisze:
  Dzień dobry, już wiem, że w promocji mogą brać udział również emeryci, moje pytanie: przez jaki okres należy wpłacać/przelewać wspomniane 1200 zł? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj,
   tych pieniędzy w ogóle nie trzeba przelewać nigdzie. To tylko kryterium jakie Bank bierze pod uwagę podczas podejmowania decyzji o przyznaniu karty kredytowej. 🙂 Później jak już będziesz mieć kartę i będziesz wykonywać nią płatności to będzie trzeba ją spłacić. Do spłaty karty będziesz miała numer konta udostępniony w bankowości online.
   Czyli jak np. wykonasz płatności kartą na 200 zł to będziesz musiała spłacić tylko 200 zł. 🙂 W przypadku dodatkowych pytań zapraszam 🙂
 7. Piotr pisze:
  Wiem że promocja jest zakończona ale nie za bardzo rozumiem ten zapis “aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu”. Dotychczas wszędzie było określane 56 dni okres bezodsetkowy tzn. 30dni płacenia + 26 dni od wystawienia wyciągu. Czy w tym przypadku jest jakoś inaczej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest 56 dni, czyli 30dni płacenia + 26 dni od wystawienia wyciągu. Ale tu już jest wspomniane, że ma to być 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ 30 dni płacenia dla każdego klienta zaczynają się w innym momencie (ze względu na podpisanie umowy), a 26 dni od wystawienia wyciągu jest już zasadą ogólną. 🙂

   Dobrze to wytłumaczyłam? I Ty i ja mamy kartę w Citibanku – ja mam od 08.08 a Ty od 10.08. Moje 30 dni płacenia mija 07.09 – i wtedy otrzymam wyciąg, a Twój 09.09 – i wtedy Ty otrzymasz wyciąg – między nami są dwa dni różnicy, ale jedno jest niezmienne ja mam 26 dni na spłatę i Ty je masz tylko zakończą się one w dwóch różnych terminach. 🙂

Napisz komentarz