PROMOCJA ZAKOŃCZONA Inteligonowy klient obecny klientKonto osobiste

Nowa edycja promocji w Inteligo – 100 zł premii dla nowych klientów i 100 zł za każde polecenie

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus 100 zł premii dla nowych klientów i 100 zł za każde polecenie

Za co?

Osoba polecająca:
– wygeneruj kod polecający i przekazuj go swoim znajomym;

Osoba polecona:
– otwórz konto wpisując kod polecający otrzymany od znajomego;

– w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto dokonaj min. 1 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej;

– dokonaj przynajmniej 1 transakcji na min. kwotę 40 zł przy użyciu aplikacji IKO (kodu BLIK).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
0 zł – za wydanie pierwszej karty do konta;
0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł);
0 zł – wypłata gotówki w bankomatach banku PKO BP, Santander Bank Polska;
5 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach;
 
0 zł – za krajowe przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

W zależności od tego, w którym etapie weźmiesz udział, bank ma 94 dni na wypłatę premii.

Dla kogo?

Dla nowych oraz obecnych klientów Banku Inteligo

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie ruszyła kolejna edycja bardzo popularnej promocji w Inteligo, w której zyskują nie tylko nowi klienci, ale również Ci, którzy polecają swoje konto. Do zgarnięcia jest 100 zł za każde skuteczne polecenie konta, jak również 100 zł bonusu dla nowego klienta, który skorzysta z kodu polecającego.

Najfajniejsze w całej promocji jest to, że premię można odebrać dzięki spełnieniu 1 (tak, jednego) dziecinnie prostego warunku, szczegóły przedstawię poniżej. Promocja trwa od 4 lutego 2019 do 30 kwietnia 2019 roku i nie ma żadnych limitów nagród, więc może w niej wziąć udział każdy zainteresowany.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Jest to program poleceń, więc udział mogą wziąć zarówno obecni jak i nowi klienci Inteligo.

   • Polecający – to osoba, która ma konto w Inteligo i chce na nim zarobić. W tym celu należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Twoim kodem polecającym jest Twój numer telefonu. Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach programu – nie ma potrzeby tworzenia nowego kodu poleceń, możesz wykorzystać dotychczasowy. Podczas rejestracji musisz zaakceptować zgody na przetwarzanie danych osobowych.

   

  • Polecany, czyli nowy klient – to osoba lub firma, która nie posiada i w okresie ostatnich 3 lat nie posiadała żadnego konta w Inteligo ani nie jest rozpatrywany żaden wniosek o otwarcie konta.

Dobra wiadomość jest taka, że klienci PKO BP mogą brać udział w promocji jako nowi klienci. Jeżeli posługują się oni aplikacją Banku to muszą pamiętać, aby ją odinstalować zanim zainstalują aplikację Inteligo. 

Aby można było skorzystać z promocji i odebrać 100 zł jako nowy klient oraz zagwarantować 100 zł znajomemu, wystarczy założyć darmowe konto Inteligo. Jeśli chodzi o konto, to będzie ono zupełnie niekłopotliwe i korzystne dla osób, które chcą jedynie skorzystać z promocji, jak i dla tych, którzy szukają mobilnego konta dla siebie na dłużej.

Głównie dlatego, że jesteśmy bezwarunkowo zwolnieni z opłaty za prowadzenie konta. Kusząco wygląda również dalsza część Tabeli Opłat i Prowizji.

Opłaty za prowadzenie konta indywidualnego oraz firmowego są identyczne:

  • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
  • 0 zł – za wydanie pierwszej karty do konta;
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł);
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach banku PKO BP, Santander Bank Polska;
   • 5 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach;

   

  • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe.

Uwaga! Podczas zakładania konta bank włącza opcję powiadomień sms. Przez dwa pierwsze miesiące jest ona bezpłatna, ale po tym czasie bank nalicza opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie. Aby zlikwidować dodatkowy koszt, po prostu wyłącz opcję powiadomień sms na infolinii.

Dwa proste kroki, które dzielą Cię od gwarantowanej premii 100 zł

KROK @1. Polecający:

Jeśli nie masz kodu polecającego, zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, podczas rejestracji zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem. Otrzymasz email z potwierdzeniem, a Twoim kodem polecającym będzie Twój numer telefonu.

Teraz przekazuj informację swoim znajomym i rodzinie – im więcej skutecznych poleceń, tym więcej zarobisz. I nie ma tutaj ustalonego limitu. A na najbardziej aktywnych czeka nagroda dodatkowa. I już! Tutaj Twoja rola się kończy, a teraz wszystko w rękach nowego klienta.

Krok @2.  Nowy klient (polecony):

Spełniasz warunki dla nowego klienta, teraz pozostaje Ci jedynie złożyć wniosek o otwarcie konta w Inteligo. Wejdź na stronę promocyjną, kliknij przycisk „Otwórz konto” i zawnioskuj o otwarcie nowego konta w Inteligo.

>>Załóż Konto Inteligo z polecenia i odbierz 100 zł premii<<

Po wypełnieniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant, aby potwierdzić wszystkie dane, a kilka dni później odwiedzi Cię kurier z kompletem dokumentów do podpisania i kartą.

Krok @3. Nowy klient (polecony):

Jeśli założyłeś konto indywidualne lub wspólne, pamiętaj, aby w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto:

   • dokonaj min. 1 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej  (czyli stacjach benzynowych, sklepach, aptekach, restauracjach, pubach). Wykluczone są płatności w Internecie.

   

  • dokonaj przynajmniej 1 transakcji na min. kwotę 40 zł przy użyciu aplikacji IKO (kodu BLIK). Tym razem organizator nie wykluczył płatności internetowych, więc spokojnie może to był płatność internetowa.

Dla ułatwienia: Krótki poradnik Co to jest BLIK i jak płacić BLIKiem?

Jeśli zdecydowałeś się na założenie konta firmowego, w ciągu 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto:

   • dokonaj min. 1 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej  (czyli stacjach benzynowych, sklepach, aptekach, restauracjach, pubach). Wykluczone są płatności w Internecie.

   

  • wykonaj przynajmniej 1 przelew do ZUS przez Internet lub telefon, używając swojego nowego konta. Użyj formularza „Przelew do ZUS”.

To wszystko, teraz pozostaje tylko czekać na przelew Twojej premii.

UWAGA! Jeśli jesteś już klientem Inteligo, również możesz zacząć zarabiać na polecaniu konta. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej.

Kiedy otrzymam bonus?

Promocja została podzielona na trzy etapy:

  • 1 etap: 04.02 – 28.02.2019;
   • 2 etap: 01.03 – 31.03.2019;

   

  • 3 etap 01.04 – 30.04.2019.

Po zakończeniu każdego etapu promocji bank w ciągu 50 dni zweryfikuje, czy spełniłeś warunki promocji, a w ciągu kolejnych 44 premia trafi na Twoje konto. Jeśli jesteś polecającym, otrzymasz 100 zł za każde skuteczne polecenie, a jeśli nowym klientem – 100 zł premii za otwarcie konta i spełnienie jednego warunku.

Czyli w zależności od tego, na który etap się załapiesz, wówczas dostaniesz swoją premię na konto. W sumie bank ma 94 dni na wypłatę premii, jednak z doświadczenia wiemy, że następuje to szybciej.

>>Załóż Konto Inteligo z polecenia i odbierz 100 zł premii<<

A co z nagrodami dodatkowymi?

Dla najbardziej aktywnych polecających bank przygotował trzy nagrody dodatkowe. Aby móc starać się o nie, musisz mieć przynajmniej 5 skutecznych poleceń.  Ile dodatkowo możesz zarobić?

  • 1000 zł – w przypadku, gdy masz więcej niż 20 skutecznych poleceń;
   • 600 zł – w przypadku gdy masz od 11 do 20 skutecznych poleceń;

   

  • 300 zł – w przypadku gdy masz od 5 do 10 skutecznych poleceń.

W ciągu 50 dni od zakończenia całej edycji bank zweryfikuje Twoje polecenia, a po kolejnych 10 dniach opublikuje listę nagrodzonych na stronie promocji. Po 10 dniach od ogłoszenia ostatecznych wyników dodatkowy bonus wpłynie na Twoje konto.

Podsumowanie

O tym, że to promocja warta uwagi świadczy choćby fakt, że to już 15 edycja, a poprzednie cieszyły się dużym powodzeniem. Regulamin jest jasny i zrozumiały, a warunki tak proste do spełnienia, że aż żal nie skorzystać, zwłaszcza, że nie ma limitu ilości poleceń. Jeśli będziesz aktywnie polecał konto, możesz zarobić naprawdę sporą sumę, z którą będziesz mógł zrobić to, na co masz ochotę. Może się okazać, że to zastrzyk gotówki w sam raz na wakacje.

>>Załóż Konto Inteligo z polecenia i odbierz 100 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 64

 1. Adam pisze:
  Czyli jak skorzystam z Twojego kodu dostane stowke i zTy też. A potem jak zarejestroje swój nr i będę polecal znajomym np sześciu to za nich dostane 6 stowek oczywiscie jak spelnia warunki?
  • ewelina_drela pisze:
   Dokładnie tak 🙂
  • RadekO pisze:
   Polecam kod do promocji: 792774704. Osoby, które skorzystają z mojego kodu proszę o kontakt na mój numer gg 51466301. Być może będę mógł zaoferować dodatkowy bonus za skorzystanie z mojego kodu. 🙂
 2. Michał pisze:
  Czy jeśli kupię sobie 4 razy paysafecard w żabce, każde po 50 zł, a następnie jeszcze jedną na kwotę 50 zł też w żabce używając kodu blik to spełnię warunki promocji ?
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Michał, Tak, nie ma ograniczeń ani co do ilości transakcji, ani że transakcje mają być dokonane w różnych sklepach. Chodzi tylko o to, aby łączna suma płatności kartą w danym miesiącu wynosiła min. 200 zł.
 3. Albert pisze:
  Jeśli możesz, wpisz kod polecającego 🙂 782033011
 4. Beata pisze:
  Polecam kod do promocji : 609807918
 5. Krzysztof pisze:
  Kochane Moniaki 🙂
  Jeśli coś może pójść w jakiejkolwiek promocji bankowej źle – to na pewno zacznie się ode mnie 😉
  Poszedłem za Waszą radą, założyłem konto inteligo* i już przy próbie instalacji/aktywacji IKO wyskoczył pierwszy ZONK.**
  (*smsy aktywujące konto sprzed czterdziestu minut, **ZONK – wyjaśnienie dla młodszych – taki kot, maskotka, z teleturnieju “Idź na całość”, kiedy zamiast dużej nagrody, za kotarą było powiedzmy…kocisko).
  Piszecie, że “Dobra wiadomość jest taka, że klienci PKO BP mogą brać udział w promocji jako nowi klienci.”
  To prawda.
  Musicie niestety dopisać, że jeśli ktoś – jako klient PKO BP – korzystał z IKO, to.. musi aplikację WYWALIĆ i ZAINSTALOWAĆ PONOWNIE TYLKO DLA INTELIGO! 🙁 NIE DA SIĘ KORZYSTAĆ Z WIELU KONT POD TĄ APKĄ.
  Sprawdzone w serwisie telefonicznym. Szkoda 🙁
  Rada centrum telefonicznego: “Wystarczy zaopatrzyć się w dwa telefony”… rozbraja.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dzięki Krzysztof za informację – dodam do artykułu:) Nooo rada centrum telefonicznego bezcenna – to może od razu inny telefon do aplikacji każdego banku 😀 A kota to pamiętam – fajny teleturniej był 🙂
 6. Ania pisze:
  Czy po spełnieniu warunków czyli transakcji karta można ją zamknąć? i już tylko czekać na wpływ }:->
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak można, trzeba mieć konto z dostępem do bankowości online 🙂
 7. Anna pisze:
  A czy kartę w inteligo mozna zamknąć online bądź na infolinii?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zamknięcie karty jest możliwe za pośrednictwem serwisu bankowości online. Logujemy się, klikamy na „Karty”, wybieramy „Karty płatnicze” i „Zastrzegamy kartę”. Kartę można zlikwidować również na infolinii Banku – 800 121 121. 🙂
 8. Maciej pisze:
  Witam czyli jak w sklepie np.zaplace Blikem 40 zl to juz bede spelnione warunki promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak zapłacisz BLIKiem na 40 zł to spełnisz jeden z warunków. Musisz jeszcze zapłacić kartą na 200 zł 🙂
 9. Barti pisze:
  30 dni to od złożenia wniosku przez internet czy podpisania umowy?
 10. Antoni pisze:
  czy blikiem musi być przynajmniej jedna transakcja na min.40zł cz może być kilka na łącznie min. 40zł.
 11. Barti pisze:
  czy poprawne polecenie dotyczą jednej edycji ? Czy np 5 osob może sie uzbierać w 3 edycjach zeby dostać ekstra 300zł ?
 12. antoni pisze:
  Przez pomyłkę złożyłem wniosek bez kodu polecającego i drugi już z kodem.Jak to wyprostować i anulować pierwszy?
  • Moniaki.pl pisze:
   Najlepiej jak zadzwoni konsultant to spróbować poprosić go, aby uwzględnił kod polecenia i mu go podać 🙂
 13. Magdalena pisze:
  Cześć, wiecie może, którą kartę należy wybrać we wniosku? Do wyboru są 1. Karta zbliżeniowa Visa “Dobro procentuje”, 2. Karta zbliżeniowa MasterCard, 3. Karta Visa Electron. Pozdrawiam
 14. Maciek pisze:
  Witam 😉 czy 100 zł dla polecającego zostaje przyznane już po samym założeniu konta przez osobę polecaną a płatnosci 200 i 40 zł są jedynie dla osoby polecanej (do uzyskania 100 zł) czy dopiero gdy osoba zakladająca konto z naszego polecenia spelni warunki płatnosci 200 zł i 40 zł nam zostanie przyznana nagroda?
  Pozdrawiam 😉
  • Moniaki.pl pisze:
   Dopiero jak osoba spełni warunki płatności na 200 zł + 40 zł przyznawane są nagrody – dopiero wtedy polecenie jest skuteczne 🙂
 15. Grzegorz pisze:
  Żona ma telefon na systemie operacyjnym windows phone. Czy moge aplikacje IKO zainstalowac na tablecie na innym nr telefonu niz jej. Przeciez jak przyjdzie sms aktywujacy na jej nr telefonu (ten z WP) to moge go ( ten kod aktywujacy) przepisac na tablet i tam dokonczy aktywacje IKO.
 16. Gosia pisze:
  Świeżutki kod polecen: 600 940 379. Polecam 😉
 17. Bartek pisze:
  Czy jak podpisze umowe 28lutego to czy zaliczę się jeszcze na luty ?
  • ewelina_drela pisze:
   Ale w czym chcesz zaliczyć się na luty? Jeśli podpiszesz umowę o konto 28 lutego i tak musisz spełnić dodatkowe warunki:
   dokonaj min. 1 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej (czyli stacjach benzynowych, sklepach, aptekach, restauracjach, pubach). Wykluczone są płatności w Internecie.
   dokonaj przynajmniej 1 transakcji na min. kwotę 40 zł przy użyciu aplikacji IKO (kodu BLIK). Tym razem organizator nie wykluczył płatności internetowych, więc spokojnie może to był płatność internetowa.

   Zatem i tak spełnisz warunki najwcześniej w kolejnym etapie 🙂

  • Bartek pisze:
   @ewelina_drela. To tak nie działa. Zakładając konto w tej edycji możesz spełnić warunki do 30 dni i jak dobrze rozumiem to w pierwszej edycji dostajesz wynagrodzenie, jeżeli spełnisz warunki.
  • Bartek pisze:
   @ewelina_drela Czy np jak teraz mam 2 osoby, które poleciłem, ale warunki spełnią w ciągu 30 dni(to wypada juz marzec) to zaostaniemy przydzieleni na 2 etap ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak zostajecie zakwalifikowani do II etapu bo spełnicie warunki dopiero w marcu. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku jeżeli umowa będzie podpisana w lutym (ostatniego dnia) to wiadomo, że warunki płatności spełniasz w marcu dopiero bo 28.02 nie zdążysz wykonać płatności i nie zaksięgują się one w lutym. Z uwagi na to nie łapiesz się na I etap promocji.

   Po podpisaniu umowy 28.02 masz 30 dni na spełnienie warunków więc będziesz je spełniać w II etapie, który trwa do 31.03 i po jego zakończeniu mijają dni, w których Bank weryfikuje spełnienie warunków oraz wypłaca premię.

   Czy taka odpowiedź jest dla Ciebie satysfakcjonująca? 🙂

 18. Bartek pisze:
  Tak Dominika, jestes świetna. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Również pozdrawiam i w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂
 19. Maciej pisze:
  Witam polecam świezutki kod polecajacy 695513486. Pozdrawiam ?
 20. Kamil pisze:
  Witam również polecam swój kodzik 😉
  696258278
  Pozdro 😉
 21. Karolina pisze:
  polecam swój kod 663624295 😉 pozdrawiam 😉
 22. Alan pisze:
  Czy jako transakcje BLIK mogę zrobić dwie płatności po 21zł?
 23. Marcin pisze:
  Polecam kod admina:)
 24. mam horom curke pisze:
  podaje świeży kod polecenia 577843812
 25. Antoni pisze:
  Podaję kod polecenia 783391076.Proszę o skorzystanie.
 26. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia : 696099863 . Proszę korzystać 🙂
 27. Batek pisze:
  Jedna z osób której poleciłem konto dopełniła warunki ostatniego dnia promocji. Jednak w rankingu ciągle widnieje jako nie spełniająca warunków. Możliwe, że jeszcze nie zwerfikowali ? Czy zweryfikowali zle i potrzebna reklamacja ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz jeszcze poczekać kilka dni i potem ewentualnie składać reklamację.
 28. Jacek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 603752931
  Osobie, która skorzysta i uskuteczni wypłatę premii odstąpię 30% jej wartości. Proszę o informację pod tym komentarzem.
  Dzięki.
 29. Karolina pisze:
  Polecam 663624295
 30. Marcin pisze:
  Nie widzę tutaj wymogu jakichkolwiek wpływów na konto. Czyli wystarczy, że przeleję 240zł ze swojego konta w innym banku i zapłacę kartą 200 i blikiem 40?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej 🙂 W tej promocji nie ma konieczności zapewnienia wpływu na konto.
 31. Ewa pisze:
  Podpisałam umowę 1.04. W kwietniu i maju dokonałam płatności na 200zł i płatność blikiem na 40zł.
  Czy teraz mogę zrezygnować z karty i nie dokonywać już dalej żadnych płatności.
 32. anna pisze:
  Moniakomaniacy jak zamknąć konto w inteligo :)?
 33. Magdalena pisze:
  Hej, mam pytanie: czy osobą polecającą mogła być osoba mająca rachunek bankowy w PKO BP, a nie samym Inteligo? Skorzystałam z linku polecającego od takiej osoby i mimo spełnienia warunków dla osoby poleconej jednak nie otrzymałam nagrody. 🙁
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Raczej nie, to są dwa osobne banki. Kody polecające w PKO działają tylko do PKO.
 34. Karolina pisze:
  Nie dostałam jeszcze tych 100 zł premii. Konto założyłam 25 marca, warunki spelniłam. I nadal nie mam premii.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Karolina, przykro to słyszeć. Składaj reklamacje, na infolinii lub mailowo koniecznie. Muszą wypłacić.

Napisz komentarz