Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

150 zł za konto dla Ciebie + 50 zł za konto dla dziecka w promocjach Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł przelewem na konto

Za co?

Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 4 miesiącach wpływu na min. kwotę 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz jedno logowanie do PeoPay.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 31 marca 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2020 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Bank Pekao S.A. płaci za założenie konta – prawda czy fałsz? Jak najbardziej prawda! Właśnie ruszyła kolejna edycja tej popularnej promocji. O co dokładnie chodzi? Za założenie konta i spełnienie prostych warunków (zapewnienie wpływu na konto, płatność kartą i logowanie do aplikacji) otrzymasz od banku gwarantowane 100 zł przelewem na Twoje konto. Dodatkowo zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach, zapłać nią min. 1 raz i zgarnij punkty wymienne na nagrody o wartości 50 zł.

To nie wszystko. Masz dziecko w wieku 6-12 lat? Naucz je zarządzania własnymi pieniędzmi i załóż dla niego pakiet PeoPay Kids (dziecko ma w nim nawet specjalną animowaną aplikację). Dostaniecie za to kolejne 50 zł.

Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii organizowanej przez Pekao S.A. i zawalczyć o kolejne nagrody, w tym BMW i3 i karty podarunkowe do Allegro – wystarczy że zarejestrujesz się w loterii i będziesz płacić kartą.

Promocja potrwa do 🗓 31 października 2020 roku.

Konto Przekorzystne – czym się wyróżnia?

Konto w Pekao S.A. ma wiele zalet, ale najciekawszą jest karta wielowalutowa Mastercard Debit FX. Dlaczego?

Ponieważ możesz jej używać zarówno do płatności w Polsce, jak i za granicą – bez kosztów przewalutowania i po bardzo dobrych kursach!

A oto szczegóły tej niepozornej karty:

 • bardzo korzystny kurs przewalutowania po średnim kursie Mastercard. Płacisz kartą za zakupy za granicą czy w zagranicznych sklepach internetowych i nie musisz się martwić o koszty przewalutowania.
 • brak prowizji za przewalutowania. Niezależnie od kwoty i również w weekendy (kto ma Revoluta to pamięta, że w weekendy doliczana jest prowizja).
 • darmowe bankomaty za granicą bez limitu wypłat. Jeżeli masz mniej niż 26 lat – bezwarunkowo, jeżeli masz więcej niż 26 lat musisz spełniać tylko warunki bezpłatności konta (comiesięczny wpływ 500 zł na konto i 1 płatność kartą) i wszystkie bankomaty za granicą masz za 0 zł.
 • możliwość podpięcia jednej karty do kont walutowych. Możesz podpiąć kartę pod konta w EURO, USD, GBP i CHF. Wtedy wymieniasz walutę kiedy chcesz, po najlepszym dla Ciebie kursie.

Dla kogo jest ta promocja?

Jeśli chciałbyś otworzyć Konto Przekorzystne w promocji i zgarnąć 100 zł musisz spełniać trzy proste warunki:

 • masz ukończone 18 lat;
 • mieszkasz w Polsce oraz;
 • 🗓 od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2020 roku nawet przez jeden dzień nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokat w banku Pekao S.A. (lub nie byłeś ich współwłaścicielem).

Jak mieć konto Przekorzystne za darmo

W promocji biorą udział dwa konta: konto Przekorzystne oraz Świat Premium. My omówimy sobie konto Przekorzystne, ponieważ w bardzo łatwy sposób możesz mieć je całkowicie za darmo.

Osoby od 18 do 26 roku życia nie muszą robić nic – i tak mają wszystko darmowe.

Natomiast osoby starsze muszą wykonać dwie czynności miesięcznie: zapłacić min. 1 raz na dowolną kwotę kartą lub aplikacją PeoPay i zapewnić jednorazowy wpływ min. 500 zł (na przykład z konta w innym banku).

Aby konto, karta i bankomaty były darmowe, zapewnij wpływ i płatność kartą w poprzednim miesiącu – przykładowo za spełnienie warunków w październiku nie będzie pobrana żadna opłata w listopadzie

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

O autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Zgarniam nagrodę 100 zł – instrukcja krok po kroku

Wiesz już wszystko o korzyściach płynących z posiadania konta przykorzystnego, jak uniknąć opłat i kto może wziąć udział w promocji. Czas na najważniejsze, czyli co dokładnie musisz zrobić, żeby otrzymać nagrodę – 100 zł za konto.

#Krok 1 – załóż konto i kartę oraz podpisz umowę

Najpóźniej 🗓 do 31 października 🔎 załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta i dostępem online. Wypełniając wniosek o konto koniecznie 🔎 zaznacz, że wyrażasz zgodę na przystąpienie do promocji oraz oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem promocji.

Wniosek złożysz z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule),a do wyboru masz aż dwa sposoby:

 • online, z wykorzystaniem biometrii lub
 • mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku).

Polecamy założenie konta online, na komputerze. Dlaczego? Jak dowodzi praktyka jest to łatwiejsze i szybsze. Aplikacja może się zawieszać lub weryfikacja może długo trwać. Na początku zakładania konta ustalasz login i hasło. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokończyć wniosku, możesz to zrobić logując się na stronie Pekao tym właśnie loginem i hasłem.

Poniżej wideo, które pokazuje, w jak prosty sposób założysz konto online.

Jeśli podczas zakładania konta online wystąpi błąd lub będzie problem z weryfikacją tożsamości i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal do promocji. W takim wypadku najlepiej zrobić screen lub zdjęcie komunikatu – na wszelki wypadek 🙂

UWAGA

Jeśli w przeszłości byłeś klientem Pekao to możesz spotkać się z trudnościami w założeniu konta. Możesz zostać poproszony o udanie się do oddziału celem dokończenia wniosku. Może się tak zdarzyć, że w oddziale pracownik poinformuje Cię, ze X lat temu byłeś klientem banku i pomimo że już nic nie masz, kartoteka nadal istnieje. A co za tym idzie – nie możesz wziąć udziału w promocji. TO NIEPRAWDA – możesz. Regulamin Cię w takiej sytuacji nie wyklucza.

„Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.”

Do wypełnienia wniosku i podpisania umowy będzie potrzebny Twój dowód osobisty, telefon i twoja twarz – w trakcie zakładania konta zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. I to wszystko nie ruszając się z domu.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych/rodziny ma konto osobiste w Pekao S.A. to zapytaj go o kod polecający. Sprawisz tym samym prezent tej osobie: za skuteczne polecenie otrzyma bowiem 100 zł. Kod polecający wpisujesz we wniosku o konto. Szczegóły programu poleceń i co musicie zrobić znajdziesz w artykule:

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Będzie prosto i szybko – przez 4 kolejne miesiące masz do wykonania te same, proste czynności.

Wystarczy że🗓 od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz 🗓 przez kolejne trzy miesiące spełnisz każdy z poniższych warunków:

 • 🔎 co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ w minimalnej kwocie 500 zł – warunek ten sam co do bezpłatnego konta;

ORAZ

 • 🔎 zapłacisz min. raz w każdym miesiącu kartą do konta lub aplikacją PeoPay – warunek ten sam co do bezpłatnego konta;

ORAZ

 • 🔎 min. raz w KAŻDYM Z MIESIĘCY zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Przykład

Konto otwierasz w październiku. Warunki spełnij do końca listopada, w grudniu, styczniu i lutym.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku. Może to być również przelew od znajomego lub pracodawcy. Ważne, że przelew musi być jednorazowy na minimalną kwotę 500 zł. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie – wystarczy że zostaną na nim zaksięgowane i nawet tego samego dnia możesz z nimi zrobić, co zechcesz.

Do wpływów nie wliczają się:

 • przelewy z Twoich innych kont w banku PEKAO S.A.,
 • wpłaty gotówki,
 • wpływy z rozliczonych lokat czy udzielonych kredytów.

📄 Transakcja kartą lub aplikacją – sprawdzamy definicję

Masz tu pełną dowolność. Możesz zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Możesz użyć karty do konta lub aplikacji PeoPay. Również kwota jest dowolna, może być nawet złotówka. Ważne, abyś nie zapomniał jej zrobić.

I to wszystko! Niemal te same warunki do bezpłatnego konta oraz uzyskania nagrody. A samą nagrodę otrzymasz przelewem na swoje konto maksymalnie 🗓 do 31 marca 2021 roku. Pamiętaj, aby do tego czasu nie zamykać karty i konta!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

50 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli nie miałeś zarejestrowanej karty Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile teraz jest ku temu dobra okazja. Za rejestrację karty, wyrażenie zgód marketingowych i jedną płatność otrzymasz 3 400 punktów wymiennych na nagrody o wartości 50 zł.

Szczegóły w artykule:

50 zł za konto dla dziecka

Jeśli masz dziecko w wieku od 6 do 12 lat, które 🗓 od 1 stycznia 2019 do 26 maja 2020 nie posiadało w Pekao S.A. konta osobistego to możesz dla niego otworzyć pakiet PeoPay Kids i otrzymać dodatkowo 50 zł. Konto dla dziecka otworzysz pod warunkiem, że sam posiadasz konto osobiste w Pekao S.A.

W skład pakietu wchodzi: Konto Przekorzystne dla Młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS.

Otwierając pakiet dla dziecka musisz:

 • wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem;
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • potwierdzić, że przyjmujesz do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem RODO.

I to wszystko. Bank wypłaci 50 zł na konto dziecka 🗓 do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

A jeśli Twoje dziecko ma własne oszczędności to możesz je ulokować na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb – przez 120 dni środki do 3000 zł będą tam oprocentowane na 2%. To dobry sposób by nauczyć dziecko zarządzania swoimi pieniędzmi.

Więcej szczegółowych informacji o pakiecie PeoPay KIDS znajdziesz w artykule:

Loteria – graj o nagrody

🗓 Do 31 grudniamożesz zarejestrować kartę w loterii. Płacąc nią zdobywasz losy. Kto wiem, może to właśnie Ty zdobędziesz nagrodę główną, którą jest BMW i3? A jeśli nie to może wygrasz jedną z 3220 kart podarunkowych na Allegro – każda ma wartość 50 zł.

Szczegóły loterii w artykule:

Podsumowanie

Propozycja od Pekao S.A. powinna szczególnie przypaść do gustu osobom podróżującym lub robiącym duże zakupy ze sklepów internetowych w innych państwach, a także osobom, które chcą nauczyć swoje dziecko podstaw zarządzania pieniędzmi.

Pierwsza grupa osób na pewno nie będzie rozczarowana kartą wielowalutową. Rodzicom zaś przypadnie do gustu aplikacja dla dzieci (nawet ja jestem pod jej wrażeniem).

I oczywiście nagrody – nie zapominamy o tym. Pamiętaj o loterii, to nic nie kosztuje a możesz wygrać 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Tomek pisze:
  Witam, dam kod polecający i podzielę się premią na pół. Inf. [email protected]
 2. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli otwierasz konto i chciałbyś wspomóc studenta weterynarii to zachęcam Cię do skorzystania z mojego kodu polecenia. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za okazałą pomoc. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 3. Paulina pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Będę bardzo wdzięczna!
  Serdecznie zapraszam i życzę przyjemności w użytkowaniu konta 🙂
  Mój kod: 511830171
 4. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli otwierasz konto i chciałbyś wspomóc studenta weterynarii to zachęcam Cię do skorzystania z mojego kodu polecenia. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za okazałą pomoc. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203

Napisz komentarz