Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij do 150 zł z kontem Pekao S.A. + lokata 3% do 10 000 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł przelewem na konto

Za co?

Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 4 miesiącach wpływu na min. kwotę 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz jedno logowanie do PeoPay.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 30 listopada 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 20 maja 2020 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli nie masz jeszcze konta w banku Pekao S.A., a chciałbyś je założyć i przy okazji zgarnąć nagrodę, to teraz masz ku temu dobrą okazję. Za założenie konta przez Internet i spełnienie prostych warunków (zapewnianie wpływów 500 zł miesięcznie, 1 płatność kartą oraz logowanie się do aplikacji) otrzymasz od banku 100 zł przelewem na Twoje konto. Dodatkowo za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile dostaniesz punkty, które możesz wymienić na nagrodę o wartości 50 zł.

Dodatkowo możesz założyć lokatę – ulokujesz na niej do 10 000 zł na 3% na 3 miesiące.

Promocja potrwa do 🗓 30 czerwca. Nie jest to żaden konkurs ani losowanie – każdy, kto spełni warunki promocji, otrzyma nagrodę w postaci przelewu na 100 zł.

Konto Przekorzystne – czy naprawdę korzystne?

Ktoś może powiedzieć – konto jak konto, mam już jedno i nie potrzebuję drugiego. Jednak doświadczenie pokazuje, ze zawsze warto przyjrzeć się szczegółom. Tak jest i w przypadku konta w Pekao S.A. Jego największą zaletą jest wielowalutowa karta Mastercard Debit FX.

Czym się różni od zwykłej karty do konta? Różnic na plus naliczyłam aż cztery:

 • bardzo korzystny kurs przewalutowania po średnim kursie Mastercard. Płacisz kartą za zakupy za granicą czy w zagranicznych sklepach internetowych i nie musisz się martwić o koszty przewalutowania.
 • brak prowizji za przewalutowania. Niezależnie od kwoty i również w weekendy (kto ma Revoluta to pamięta, że w weekendy doliczana jest prowizja).
 • darmowe bankomaty za granicą. Jeżeli masz mniej niż 26 lat – bezwarunkowo, jeżeli masz więcej niż 26 lat musisz spełniać tylko warunki bezpłatności konta, o których będzie mowa w dalszej części artykułu – wtedy wszystkie bankomaty za granicą masz za 0 zł, bez limitu wypłat.
 • możliwość podpięcia jednej karty do kont walutowych. Możesz podpiąć kartę pod konta w EURO, USD, GBP i CHF. Wtedy wymieniasz walutę kiedy chcesz, po najlepszym dla Ciebie kursie.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeśli 🗓 od 1 stycznia 2019 r. do 20 maja 2020 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego ani lokat oszczędnościowych w Pekao to możesz wziąć udział w tej promocji.

Czy zapłacę coś za konto?

W promocji możesz otworzyć Konto Przekorzystne oraz Konto Świat Premium. Skupimy się na Koncie Przekorzystnym, gdyż w łatwy sposób będzie ono dla Ciebie darmowe.

Konto Przekorzystne jest naprawdę korzystne. Osoby młode, które nie ukończyły jeszcze 26 lat, będą je miały bezwarunkowo za 0 zł. Natomiast dla osób po 26 roku życia wystarczy, że zapewnią wpływ 500 zł oraz raz w miesiącu zapłacą kartą lub aplikacją. I konto również nic nie będzie kosztować. Warunki te musisz spełnić w miesiącu poprzednim – przykładowo spełniasz je w czerwcu, więc w lipcu konto i karta będą dla Ciebie darmowe.

Konto dla osób do 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 19 sierpnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

Przelewy krajowe przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

O autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 19 sierpnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł jeśli: zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Opłata za kartę

0 zł/3 zł

0 zł jeśli zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł a 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia warunków (czyli zapewnienia wpływu 500 zł i jednej płatności kartą/PeoPay)

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia warunków (czyli zapewnienia wpływu 500 zł i jednej płatności kartą/PeoPay)

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Zgarniam nagrodę – instrukcja krok po kroku

Na początek Twojej przygody z kontem Przekorzystnym oraz promocją musisz otworzyć konto. Na szczęście da się to załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu.

#Krok 1 – załóż konto i kartę i podpisz umowę

Najpóźniej 🗓 do 30 czerwca 🔎 załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta. Pamiętaj, by wypełniając wniosek 🔎 wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaznaczyć zapoznanie się z regulaminem promocji.

Wniosek złożysz z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule),a do wyboru masz aż dwa sposoby:

 • online, z wykorzystaniem biometrii lub
 • mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku).

UWAGA – program poleceń!

Jeśli ktoś z Twoich najbliższych ma konto w Pekao to może Ci je polecić. Korzystając z programu poleceń osoba polecająca otrzyma 100 zł za skuteczne polecenie. Więcej o programie poleceń znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz z niego skorzystać, nie zapomnij o wpisaniu kodu polecającego we wniosku.

Polecamy założenie konta online, na komputerze. Dlaczego? Jak dowodzi praktyka jest to łatwiejsze i szybsze. Aplikacja może się zawieszać lub weryfikacja może długo trwać. Na początku zakładania konta ustalasz login i hasło. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokończyć wniosku, możesz to zrobić logując się na stronie Pekao tym właśnie loginem i hasłem.

Poniżej wideo, które pokazuje, w jak prosty sposób założysz konto online.

Jeśli podczas zakładania konta online wystąpi błąd lub będzie problem z weryfikacją tożsamości i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal do promocji. W takim wypadku najlepiej zrobić screen lub zdjęcie komunikatu – na wszelki wypadek 🙂

UWAGA

Jeśli w przeszłości byłeś klientem Pekao to możesz spotkać się z trudnościami w założeniu konta. Możesz zostać poproszony o udanie się do oddziału celem dokończenia wniosku. Może się tak zdarzyć, że w oddziale pracownik poinformuje Cię, ze X lat temu byłeś klientem banku i pomimo że już nic nie masz, kartoteka nadal istnieje. A co za tym idzie – nie możesz wziąć udziału w promocji. TO NIEPRAWDA – możesz. Regulamin Cię w takiej sytuacji nie wyklucza.

Do wypełnienia wniosku i podpisania umowy będzie potrzebny Twój dowód osobisty, telefon i twoja twarz – w trakcie zakładania konta zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. I to wszystko nie ruszając się z domu.

PAMIĘTAJ – jeśli korzystasz jednocześnie z programu poleceń nie zapomnij we wniosku wpisać kodu polecającego.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Warunki są bardzo proste do spełnienia – to tak naprawdę prawie te same warunki, które są niezbędne, byś cieszył się darmowym kontem.

Wystarczy że 🗓 od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz 🗓 przez kolejne trzy miesiące spełnisz każdy z poniższych warunków:

 • 🔎 co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ w minimalnej kwocie 500 zł;

ORAZ

 • 🔎 zapłacisz min. raz w miesiącu kartą do konta lub aplikacją PeoPay;

ORAZ

 • 🔎 min. raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Przykład

Konto otwierasz w maju. Warunki spełnij do końca czerwca, w lipcu, sierpniu oraz wrześniu.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku. Może to być również przelew od znajomego lub pracodawcy. Ważne, że przelew musi być jednorazowy na minimalną kwotę 500 zł. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie- wystarczy że zostaną na nim zaksięgowane i nawet tego samego dnia możesz z nimi zrobić, co zechcesz.

Do wpływów nie wliczają się:

 • przelewy z Twoich innych kont w banku PEKAO S.A.,
 • wpłaty gotówki,
 • wpływy z rozliczonych lokat czy udzielonych kredytów.

📄 Transakcja kartą lub aplikacją – sprawdzamy definicję

Masz tu pełną dowolność. Możesz zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Możesz użyć karty do konta lub aplikacji PeoPay. Również kwota jest dowolna, może być nawet złotówka. Ważne, abyś nie zapomniał jej zrobić.

Nagroda będzie wypłacona 🗓 do 30 listopada.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

Lokata PeoPay – 3% na 3 miesiące

Jeśli jesteś całkowicie nowym klientem banku możesz dodatkowo założyć lokatę w aplikacji PeoPay. Założysz ją 🗓 do 30 czerwca. Możesz ulokować maksymalnie 10 000 zł na 3% na 3 miesiące. Możesz założyć tylko jedną lokatę, a w przypadku jej wcześniejszego zerwania odsetki przepadają.

Jakie są warunki jej założenia? Sprawdźmy:

 • aplikacja musi mieć nową wersję – 3.4.
 • w okresie 🗓 od 1 marca do 15 maja nie logowałeś się się do aplikacji mobilnej PeoPay (obecni klienci);
 • dla nowych klientów (czyli osób, które do 15 czerwca 2020 r nie miały żadnego produktu w Pekao) Lokata PeoPay 3% będzie udostępniona w terminie do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Punkty w Bezcennych Chwilach – 50 zł ekstra

Rejestrując kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz otrzymać punkty, które następnie wymienisz na nagrodę o wartości 50 zł (np. bon do Empiku). W regulaminie znajdziesz co prawda zapis, że umowa o kartę musiała być podpisana do końca marca, ale otrzymaliśmy zapewnienie, że nowe karty również biorą udział w promocji.

Szczegóły promocji znajdziesz w artykule:

Podsumowanie

Lubię promocje, w których nie trzeba się napracować. Taka właśnie jest promocja od Pekao S.A. Niemal za jednym zamachem spełniasz warunki do bezpłatnego konta oraz do otrzymania nagrody. Nie musisz pamiętać o innych warunkach: jeden przelew, jedna płatność, jedno logowanie – i gotowe.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Ola pisze:
  Jeżeli ktoś potrzebuje kodu polecającego to zachęcam do skorzystania z mojego: 510292866
  Miłego dnia wszystkim 🙂
 2. Bartosz pisze:
  Będę wdzięczny za wykorzystanie mojego kodu poleceń. W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic. Zachęcam do skorzystania z kodu poniżej. Pozdrawiam
  Kod: 517173203
 3. xx pisze:
  Oleg podaj maila

Napisz komentarz