PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł w gotówce od ING za założenie DARMOWEGO konta i kilka transakcji kartą

Tym razem miły bonus w postaci 100 zł w gotówce odbierzesz dzięki bankowi ING, który nagradza nowych i powracających klientów. Premia finansowa jest oczywiście zwolniona z podatku, a warunki całej promocji są tak przystępne, że dodatkową stówkę zgarnie nawet przysłowiowy „biedny student”.

Untitled-1

Kto i kiedy może skorzystać?

Bank ING oferuje dodatkowe 100 zł, aby przyciągnąć do siebie nowych i powracających klientów. W promocji mogą zatem skorzystać 2 grupy osób:

  1. Osoby, które nigdy nie posiadały (ani nie współposiadały) konta w ING.
  2. Osoby, które zamknęły konto przed 1 lipca 2015 r.

Obecni klienci banku ING nie zostaną nagrodzeni. Niestety to już trochę standard w dzisiejszych czasach, że najbardziej premiuje się nowych (i powracających) klientów zapominając o obecnych.

Promocja trwa do 28.02.2017 r. i w tym terminie trzeba przejść na stronę banku, złożyć wniosek o konto i zawrzeć umowę z bankiem. Polecam nie czekać do ostatnich dni, aby dać kurierowi chociaż 3-4 dni robocze na przywiezienie umowy przed końcem promocji.

Do końca promocji pozostało:


Otwórz konto w ING i odbierz 100 zł za płacenie kartą >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Jak odebrać 100 zł ? – KROK #1

Aby zgarnąć stówkę należy przede wszystkim zostać klientem banku ING zakładając przez internet Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort. Polecam to pierwsze konto, ponieważ jest darmowe i właśnie do niego będę odnosił się w dalszej części artykułu.

Regulamin promocji wymaga również, aby do konta osobistego wziąć kartę płatniczą i otworzyć darmowe konto oszczędnościowe o nazwie „Otwarte Konto Oszczędnościowe”

Podsumowując krok pierwszy:

  • Otwórz darmowe Konto z Lwem Direct (kliknij tutaj)
  • Wypełniając formularz weź do konta kartę
  • Otwórz dodatkowe (darmowe) „Otwarte Konto Oszczędnościowe”

Jak odebrać 100 zł ? – KROK #2

Kiedy przejdziesz już krok pierwszy, od odebrania stówki dzieli Cię tylko kilka płatności kartą (lub jedna na większą kwotę).

Regulamin mówi w tym miejscu, że do 30.06.2017 należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 1 000 zł. Masz na to prawie pół roku, więc cel ten jest w zasięgu praktycznie każdej osoby – nawet przysłowiowego „biednego studenta” – bo to tylko około 200 zł miesięcznie 🙂

Wykonanie tego kroku będzie dla Ciebie tym bardziej łatwe, ponieważ bank zalicza do tego limitu zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i zakupy internetowe (np. zapłacenie kartą na Allegro).

Otwórz konto w ING i odbierz 100 zł za płacenie kartą >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

I to wszystko! – stówka jest Twoja

Jeśli chodzi o wymagania stawiane przez regulamin to już wszystko. Nie ma żadnych więcej warunków, ani ukrytych haczyków.

Po wykonaniu tych 2 kroków pozostaje Ci zaplanować na co wydasz tę dodatkową stówkę. Wpłynie ona na Twoje konto do 31.07.2017 r.

Konto i karta powinny pozostać aktywne do dnia wypłacenia premii. Po tym terminie możesz spokojnie z nich zrezygnować, jeśli nie będą Ci potrzebne.

Otwórz konto w ING i odbierz 100 zł za płacenie kartą >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Konto i karta – szczegóły

Jak wspomniałem już wcześniej, Konto z Lwem Direct jest zupełnie darmowe. Bez żadnych dodatkowych warunków. Natomiast karta płatnicza, jest darmowa po wydaniu 300 zł miesięcznie (lub 200 zł miesięcznie jeśli masz mniej niż 26 lat). Jeśli w którymś z miesięcy pominiesz ten warunek karta będzie kosztować 7 zł.

Zobacz szczegóły:

  • Otwarcie konta Direct – 0 zł
  • Prowadzenie konta Direct – 0 zł
  • Wydanie karty – 0 zł
  • Utrzymanie karty – 0 zł (po wykonaniu płatności na 300 zł, inaczej 7 zł)
  • Wypłaty z bankomatów – 0 zł (bankomaty ING lub Planet Cash)

Łatwo i bez haczyków

Trzeba pochwalić bank ING za uczciwe podejście do nowych i powracających klientów. Zdobycie bonusowej stówki jest łatwe, a regulamin nie zawiera żadnych ukrytych haczyków.

Natomiast, to co polecam ze swojej strony to ustawienie przypomnienia w telefonie, aby w każdym miesiącu wyciągnąć kilka razy kartę podczas płacenia za zakupy, uzbierać płatności na 300 zł i uniknąć opłaty tych wspomnianych wcześniej 7 zł. W ten sposób wymagane 1 000 zł „zrobi się samo”, a Ty nie zapłacisz ani grosza kosztów.

Promocja zdecydowanie warta skorzystania. Polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Otwórz konto w ING i odbierz 100 zł za płacenie kartą >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Gwarancja uczciwości! Sam sprawdź dokumenty z tej promocji: