PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł w gotówce od ING za założenie DARMOWEGO konta i kilka płatności kartą

Atrakcyjne warunki konta osobistego, duża dostępność placówek w całej Polsce oraz BONUS 100 zł za założenie konta i kilka płatności kartą – czy można chcieć czegoś więcej od promocji idealnej?

Bo właśnie do tej grupy zaliczam opisywaną tutaj akcję banku ING. Łatwe i przejrzyste warunki, brak jakichkolwiek haczyków i pokaźna premia do wzięcia. Czytaj dalej…

Kto i kiedy może skorzystać?

Bank ING oferuje dodatkowe 100 zł, aby przyciągnąć do siebie nowych i powracających klientów. W promocji mogą zatem skorzystać 2 grupy osób:

 1. Osoby, które nigdy nie posiadały (ani nie współposiadały) konta w ING.
 2. Osoby, które zamknęły konto przed 1 października 2015 r.

Uwaga! Musisz się spieszyć! Promocja trwa do 31.07.2017 r. i w tym terminie trzeba przejść na stronę banku, złożyć wniosek o konto i zawrzeć umowę z bankiem. Polecam nie czekać do ostatnich dni, aby dać kurierowi chociaż 3-4 dni robocze na przywiezienie umowy przed końcem promocji.

Do końca promocji pozostało:


Otwórz konto w ING i odbierz premię 100 zł >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Konto i karta – szczegóły

Konto z Lwem Direct jest zupełnie darmowe. Bez żadnych dodatkowych warunków. Natomiast karta płatnicza, jest darmowa po wydaniu 300 zł miesięcznie (lub 200 zł miesięcznie jeśli masz mniej niż 26 lat).

Zobacz szczegóły:

 • Otwarcie konta Direct – 0 zł
 • Prowadzenie konta Direct – 0 zł
 • Wydanie karty – 0 zł
 • Utrzymanie karty – 0 zł (po wykonaniu płatności na 300 zł, inaczej 7 zł)
 • Wypłaty z bankomatów – 0 zł (bankomaty ING lub Planet Cash)

Konto zdecydowanie jest warte uwagi. Wyróżnia się przejrzystością zasad na tle innych banków wciąż kombinujących jak więcej zarobić na swoich klientach.

Jak odebrać 100 zł ? – KROK #1

Aby zgarnąć stówkę należy przede wszystkim zostać klientem banku ING zakładając przez internet Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort. Polecam to pierwsze konto, ponieważ jest darmowe i właśnie do niego będę odnosił się w dalszej części artykułu.

Regulamin promocji wymaga również, aby do konta osobistego wziąć kartę płatniczą i otworzyć darmowe konto oszczędnościowe o nazwie „Otwarte Konto Oszczędnościowe”

Podsumowując krok pierwszy:

 • Otwórz darmowe Konto z Lwem Direct (kliknij tutaj)
 • Wypełniając formularz weź do konta kartę
 • Otwórz dodatkowe (darmowe) „Otwarte Konto Oszczędnościowe”

Jak odebrać 100 zł ? – KROK #2

Kiedy przejdziesz już krok pierwszy, od odebrania stówki dzieli Cię tylko kilka płatności kartą (lub jedna na większą kwotę).

Regulamin mówi w tym miejscu, że do 31.10.2017 należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 1 000 zł. Masz na to ponad trzy miesiące, więc cel ten jest w zasięgu praktycznie każdej osoby – wystarczy robić zakupy za około 300 zł miesięcznie 🙂

Wykonanie tego kroku będzie dla Ciebie tym bardziej łatwe, ponieważ bank zalicza do tego limitu zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i zakupy internetowe (np. zapłacenie kartą na Allegro).

Otwórz konto w ING i odbierz premię 100 zł >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

I to wszystko! – stówka jest Twoja

Jeśli chodzi o wymagania stawiane przez regulamin to już wszystko. Nie ma żadnych więcej warunków, ani ukrytych haczyków.

Po wykonaniu tych 2 kroków pozostaje Ci zaplanować na co wydasz tę dodatkową stówkę. Wpłynie ona na Twoje konto do 15.11.2017 r.

Konto i karta powinny pozostać aktywne do dnia wypłacenia premii. Po tym terminie możesz spokojnie z nich zrezygnować, jeśli nie będą Ci potrzebne.

Otwórz konto w ING i odbierz premię 100 zł >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Łatwo i bez haczyków

Trzeba pochwalić bank ING za uczciwe podejście do nowych i powracających klientów. Zdobycie bonusowej stówki jest łatwe, a regulamin nie zawiera żadnych ukrytych haczyków.

Natomiast, to co polecam ze swojej strony to ustawienie przypomnienia w telefonie, aby w każdym miesiącu wyciągnąć kilka razy kartę podczas płacenia za zakupy, uzbierać płatności na 300 zł i uniknąć opłaty tych wspomnianych wcześniej 7 zł. W ten sposób wymagane 1 000 zł „zrobi się samo”, a Ty nie zapłacisz ani grosza kosztów.

Promocja zdecydowanie warta skorzystania. Polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Otwórz konto w ING i odbierz premię 100 zł >>
(wypełnij formularz i kurier przywiezie umowę we wskazane miejsce)

Gwarancja uczciwości! Sam sprawdź dokumenty z tej promocji:

komentarzy 6

 1. Krzysztof pisze:
  Witam
  Czy konto oszczędnościowe zostanie automatycznie założone przez bank po aktywacji konta? Czy mam zaraz po złożeniu wniosku o konto złożyć drugi wniosek o konto oszczędnościowe?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak przejdziesz do procesu wnioskowania o Konto Direct to zauważysz informację, że:„Otwierasz: Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym” więc tu wszystko zakłada się od razu 🙂
 2. Piotr pisze:
  Jeżeli zrobię transakcje na 1000zł w ciągu jednego miesiąca to ta premia powinna przyjść szybciej czy będę musiał trzymać konto aż do listopada? 😉
  Czy może jest wymóg aby w każdym miesiącu robić transakcje?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szybsze spełnienie warunków niestety nie wpłynie na szybsze otrzymanie premii. 🙁
 3. Anna pisze:
  A ja dzisiaj zauważyłam u Was tę promocję. Czy jak założę dzisiaj konto to będę miała szansę na promocję? Bo kurier na pewno nie dojedzie…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do dziś musi być również podpisana umowa wiec niestety już nie zdążysz.

Napisz komentarz