Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

GWARANTOWANE 100 zł w gotówce, DARMOWY bon na wakacje.pl i nawet 360 zł moneyback’u w najnowszej promocji Millennium Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Wystartowała długo oczekiwana przez nas promocja bankowa – prosta, zrozumiała i z sensownymi nagrodami dla uczestników. Tym razem każdy kto założy konto w Millennium Banku oraz spełni dziecinnie proste warunki odbiera aż 3 nagrody gwarantowane:

 • premię w wysokości 100 zł
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania na wakacje.pl
 • nawet 360 zł zwrotu za płatność kartą oraz BLIKiem

Ale to nie wszystko, dodatkowo 4 osoby, wybrane spośród wszystkich uczestników, otrzymają bonus specjalny w kwocie 1 500 zł każdy. Bon będzie można wykorzystać na portalu wakacje.pl na dowolną wycieczkę!

Myślę zatem, że nie ma co zwlekać, sprawdźmy co powinieneś zrobić krok po kroku, aby móc odebrać wspomniane przeze mnie premie.

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji?

Moim zdaniem, Millennium Bank ma obecnie jedną z najlepszych ofert kont na rynku. Sama jestem jego klientką i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z banku i jego obsługi. W tej promocji, każdy klient ma do wyboru jedno z dwóch kont osobistych: Konto 360 lub Konto 360 Student.

Zarówno jedno jak i drugie może być w pełni darmowe, a co za tym idzie sprawdzi się idealnie w roli konta głównego. Przyznasz, że brak opłat za konto to świetny dodatek do wspomnianych bonusów i założę się, że decydując się na jakiekolwiek konto pierwsze na co zwracasz uwagę to to czy konto będzie darmowe.

Od siebie mogę dodać, że klienci Millennium Banku mogą założyć Konto Oszczędnościowe na 2,5% dla środków do 100 000 zł przez pierwsze 3 miesiące oraz Lokatę Mobilną na 2,5%. Polecam szczególnie jeżeli ktoś lubi dbać o swoje oszczędności i pozwala im na siebie pracować. 🙂

Tabela opłat:

>>Załóż konto w Millennium Banku i odbierz 100 zł oraz bon na wakacje.pl<<

Dla kogo promocja Millennium Banku?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Millennium Banku, a dokładnie osób które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały i nie współposiadały konta w tym banku. Jeżeli posiadałeś samą lokatę (bez konta osobistego) lub tylko kartę kredytową to możesz jak najbardziej przystąpić do tej właśnie promocji.

Promocja będzie trwała do 28 maja 2017 roku i najpóźniej do tego dnia należy złożyć internetowy wniosek o założenie jednego z wspomnianych kont promocyjnych.

Do końca promocji pozostało:

Do promocji możesz dołączyć poprzez tę stronę internetową, ale zanim to zrobisz przeczytaj dokładnie artykuł i sprawdź jakie kroki musisz wykonać, aby cała promocja przebiegła sprawnie.

Jak krok po kroku przystąpić do promocji?

 KROK#1 – wykonaj do 28 maja 2017 roku

1.Przejdź na stronę promocji i wypełnij krótki formularz rejestracyjny klikając w przycisk Zaloguj/Zarejestruj, w prawym górnym rogu (podaj: imię i nazwisko oraz adres e-mail)

2. Na adres mailowy otrzymasz wiadomość – kliknij w link i tym samym potwierdzisz rejestrację w promocji

3. Po potwierdzeniu rejestracji, zaloguj się do aplikacji i kliknij w przycisk do złożenia wniosku „WYŚLIJ WNIOSEK”

4. Złóż wniosek o konto: Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą debetową, a podczas składania wniosku:

 • zwolnij bank z tajemnicy bankowej
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Wyrażenie ww. zgód jest niezbędne aby Bank mógł poinformować współorganizatora promocji o tym, że konkretna osoba „Jan Kowalski” spełnił warunki promocji i należy mu się premia 100 zł oraz bon. Wtedy Organizator będzie mógł wypłacić Ci premię.

KROK#2 – wykonaj do 31 maja 2017 roku

Drugi krok polega oczywiście na podpisaniu umowy o prowadzenie konta. Możesz zrobić to na 2 sposoby:

 • podpisać umowę przy kurierze
 • podpisać umowę w oddziale banku

Super! Masz już konto więc teraz nie pozostaje Ci nic innego jak tylko spełnić warunki dzięki którym odbierzesz 100 zł premii finansowej i bon na 100 zł do wakacje.pl.

>>Załóż konto w Millennium Banku i odbierz 100 zł oraz bon na wakacje.pl<<

Jak odebrać 100 zł i bon na wakacje.pl?

A teraz uwaga – czysta formalność. Warunek, który każdy może spełnić z „zamkniętymi oczami”. Wystarczy tylko, że w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, czyli czerwcu i lipcu:

 • zapewnisz wpływ na konto min. 1 000 zł
 • wykonasz min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę (możesz ją wykonać w sklepie stacjonarnym lub w internecie, transakcje muszę być również zaksięgowane w danych miesiącach)

To wszystko!

Warunki zostały spełnione więc teraz czas na nagrody. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, musisz do 31 lipca 2017 roku zalogować się do aplikacji i podać tam numer aktywnego konta w Millennium Banku.

Następnie do 10 sierpnia 2017 roku bank wyśle Ci maila z informacją o przyznaniu premii oraz w tej samej wiadomości będzie znajdował się Bon na 100 zł do portalu wakacje.pl

Z kolei gotówka, czyli 100 zł zostanie przelane na konto w Millennium Banku do 16 sierpnia 2017 roku.

Jak odebrać dodatkowe 360 zł?

Dodatkową gotówkę, w tym przypadku moneyback, możesz odebrać za aktywne korzystanie z konta, a dokładnie wykonywanie płatności kartą – 30 zł/m-c lub poprzez BLIK – 30 zł/m-c. Jak widzisz, w każdym miesiącu możesz odebrać maksymalnie 60 zł przez okres 6 kolejnych miesięcy, czyli łącznie 360 zł.

 • otrzymujesz 2% zwrotu wartości transakcji za płatności kartą
 • otrzymujesz 5% zwrotu wartości transakcji za płatności BLIKIem

Pamiętajmy, że bank wymaga aby każdy kto chce odbierać moneyback zainstalował aplikację banku i zalogował się do niej.

Nagroda dodatkowa

Tak jak wspominałam na samym początku, Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną nagrodę. Są to 4 bony o wartości 1 500 zł każdy, do wykorzystania na dowolną wycieczkę na portalu wakacje.pl (może jakieś wakacje w kraju lub za granicą – Grecja, Hiszpania, a może Malta?)

Aby otrzymać tę nagrodę dodatkową należy:

 • spełnić warunki wymagane do otrzymania premii 100 zł i bonu
 • aktywować aplikację mobilną Millennium Banku
 • wykonać w czerwcu i lipcu po 5 dowolnych transakcji z wykorzystaniem tylko płatności BLIK

Spośród wszystkich osób, które spełnią wspomniane warunki te które w kolejności były: 90, 180, 270 oraz 360 (liczy się data aktywacji aplikacji mobilnej) otrzymują nagrodę dodatkową w postaci bonu na kwotę 1 500 zł

>>Załóż konto w Millennium Banku i odbierz 100 zł oraz bon na wakacje.pl<<

Podsumowanie

W tym miejscu muszę przyznać, że promocje z takimi nagrodami i prostymi zasadami zdarzają się bardzo rzadko. Zakładamy dobre i funkcjonalne konto osobiste, które po spełnieniu banalnie prostych warunków będzie oczywiście darmowe, nie będziemy płacić za kartę oraz wypłaty z bankomatów.

A w zamian za dwa wpływy na kwotę 1 000 zł i dwie transakcje kartą, odbieramy gwarantowane 100 zł w gotówce i 100 zł w bonie na wakacje.pl. Natomiast jeżeli ktoś bardziej się postara i będzie aktywnie korzystać z konta to może zgarnąć nawet 360 zł w postaci moneyback’u.

Z kolei mega dopełnieniem promocji jest szansa na 1 500 zł do przeznaczenia na dowolną wycieczkę zaplanowaną poprzez portal wakacje.pl.

Przyznaje, gdyby nie to, że jestem już klientem Millennium Banku to z ogromną chęcią skorzystałabym z tej promocji i zgarnęła najlepiej wszystkie bonusy! 🙂 Sama jednak skorzystać nie mogę więc polecam ją Wam, a Wy koniecznie dajcie znać znajomym. 🙂

Promocja Millennium Banku w pigułce

Promocja Millennium Banku w pigułce – do pobrania<<

Kalendarium Promocji

Najczęściej zadawane pytanie

Nie, przelew nie musi pochodzić od pracodawcy, a co więcej przelew nie musi być zatytułowany jako „wynagrodzenie”. Przelew może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od znajomego, który ma konto w innym banku lub Millennium Banku.

Ważne jest, aby wpływ jaki zapewnisz był na łączną kwotę 1 000 zł. Tylko taki wpływ będzie brany pod uwagę jako spełnienie warunku promocji.

Najpóźniej wniosek o konto musisz złożyć do 28 maja 2017 roku do godziny 23:59 – do tego dnia możesz kliknąć w link z artykułu, założyć profil w aplikacji i złożyć wniosek o konto. Z kolei umowa musi być podpisana najpóźniej do 31 maja 2017 roku.

Jak najbardziej po odebraniu premii można zrezygnować z konta i nie ponosi się za to żadnych konsekwencji. Ale przed podjęciem decyzji o rezygnacji z konta radzę dobrze się zastanowić ponieważ pamiętaj, że na łatwych warunkach konto jest darmowe. Dodatkowo, możesz założyć konto oszczędnościowe na 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 3 miesiące oraz lokatę mobilną na 2,5% (dzięki rozszerzonej rzeczywistości). No i nie wolno zapomnieć o moneyback’u – 60 zł/m-c przez okres pół roku, czyli łącznie 360 zł.

Transakcje dokonane kartą lub BLIKiem muszą być również zaksięgowane na koncie. W promocji nie będą brały udziału transakcje zwrócone. Przypominam, że transakcje możesz wykonać w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Rejestrowanie w aplikacji jest konieczne ponieważ tak jak wspomniałam na samym początku, promocja jest przygotowana przez Bank Millennium oraz Organizatora. W tym przypadku, Organizatorem jest Money.pl i konieczne jest zarejestrowanie się w aplikacji, aby Money.pl mogło zweryfikować kto spełnił warunki i wypłacić należne premie.

Przez pierwszy rok korzystania z konta mamy darmowe ubezpieczenie assistance (lekarz, hydraulik itp.). Po roku opłata będzie wynosić 4,98 zł, ale naturalnie będziemy mogli z tego pakietu zrezygnować.

Mamy również „Pakiet Bezpieczna Karta” – to dobrowolne ubezpieczenie. Przez pierwszy miesiąc nic nas nie kosztuje, ale w każdym kolejnym miesiącu będzie to opłata 2,99 zł. Warto więc zrezygnować z tej usługi.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. krzysztof pisze:
  witam mam pytanie troszkę inne niż dotyczące promocji idzie zobaczy jak wygląda te ich konto od środka takie demo jak na mBanku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nic mi o takim czymś nie wiadomo. A jakiej potrzebujesz informacji dotyczącej wyglądu konta, jestem posiadaczem konta w tym banku więc może będę mogła jakoś pomóc/coś doradzić o czymś istotnym dla Ciebie opowiedzieć? 🙂
 2. Basia pisze:
  Hej
  Czy ten wpływ w wysokości 1000 zł można przykładowo przelać z powrotem na swoje konto po 7 dniach aby móc nim znowu „operować” w kolejnym miesiącu zapewniając znowu wpływ 1000 zł zgodnie z umową? Czy ten 1000 zł trzeba trzymać przez cały miesiąc? Wiesz może coś na ten temat?

  pozdrawiam
  Basia

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz przelać te 1 000 zł, poczekać aż wpływ zostanie zaksięgowany, potrzymać pieniądze na koncie dzień lub dwa i przelać sobie te pieniądze z powrotem na konto. Pamiętaj tylko, aby oprócz wpływu 1 000 zł wykonać również min. 1 transakcję kartą. 🙂
 3. Grzegorz pisze:
  Czy wpływ na konto musi wynosić 1000 zł jednorazowo?
 4. Dominika pisze:
  „wykonasz min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę (możesz ją wykonać w sklepie stacjonarnym lub w internecie, transakcje muszę być również zaksięgowane w danych miesiącach)” musi to być karta debetowa czy może być mobilna?
 5. Bartosz pisze:
  Witam
  Mam rozumieć, że tylko w danych miesiącach mam przelać 1000 zł i zrobić transakcje kartą… tzw jeśli mam konto od dziś to w kwietniu i maju nie musze tylko i wyłącznie czerwiec i lipiec?

  Mam rozumieć, że te 360 zł to dostane wtedy jakby za normalne zakupy karta ale jest zwracane 2 % z tego miesięcznie ? Pozdrawiam 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem promocji konieczne jest zapewnienie wpływu w czerwcu i lipcu. Niemniej, jeżeli masz Konto 360 to w każdym miesiącu musisz zapewnić wpływ 1 000 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą, aby konto było darmowe (patrz tabela w artykule) z kolei jak masz Konto 360 Student to musisz w każdym miesiącu wykonać tylko 1 dowolną transakcję kartą.

   Tak, 360 zł zwrotu za zakupy jest wtedy kiedy normalnie wykonujesz transakcje kartą i masz wtedy 2% zwrotu wartości transakcji a jak płacisz BLIKiem to masz 5% zwrotu wartości transakcji.

 6. Adrian pisze:
  czy podczas składania wniosku o konto 360 muszę zaznaczyć opcję: Pakiet Bardzo Pomocny oraz Pakiet Bezpieczeństwa ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie nie musisz. Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwszy rok korzystania z konta jest darmowy (ubezpieczenie assistance – lekarz, hydraulik itp.). Po roku opłata będzie wynosić 4,98 zł, ale naturalnie będziemy mogli z tego pakietu zrezygnować. Jak możesz go nie zaznaczać to radzę go nie wybierać bo to później można zapomnieć wyłączyć.
   „Pakiet Bezpieczna Karta” – to dobrowolne ubezpieczenie. Przez pierwszy miesiąc nic nas nie kosztuje, ale w każdym kolejnym miesiącu będzie to opłata 2,99 zł. Warto więc z tej usługi również nie korzystać.
   Natomiast jeżeli przypadkiem zaznaczysz chęć ich posiadania to w każdej chwili możesz z nich zrezygnować. 🙂
 7. Bart pisze:
  Mam pytanie, płatność kartą (przy zwrocie 2%) jako warunek promocji obejmuje również płatność telefonem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli użyjesz telefonu do pobrania kodu BLIK to będzie dobrze, w każdym innym przypadku taka płatność nie będzie zaakceptowana.
 8. M. pisze:
  Byłam dzisiaj w Millenium podpisać umowę i kobieta stwierdziła, że na pewno ten program i program poleceń się nie wykluczają. Wygenerowała mi kod do poleceń, a teraz patrzę i w regulaminie moneymania jest napisane, że promocja nie łączy się z innymi. Czy pomimo posiadania tego kodu (którego nie mam zamiaru używać), mogę liczyć na nagrody z moneymania?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W regulaminie Money Manii w §2 pkt. 3 znajduje się informacja że faktycznie ta promocja nie łączy się z innymi promocjami, z wyłączeniem 5 edycji programu „Zyskaj 360 zł” więc z tą promocją moneybacku połączysz tę promocję. Ale ta promocja nie łączy się z programem poleceń więc. Niemniej jak posiadasz kod polecenia, ale nie wykorzystujesz go to odbierasz oczywiście nagrody od Money Manii. 🙂
 9. Magdalena pisze:
  Mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć, czy procedura zakładania konta w Millenium Banku wygląda tak jak w innych, po złozeniu wniosku, dzwoni do Ciebie konsultant, potem przyjeżdża kurier i podpisujesz umowe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, po złożeniu wniosku zadzwoni bank aby to potwierdzić i później odwiedzi Cię kurier. 🙂
 10. ŁKS ŁÓDŹ POLSKA pisze:
  Zajebist bank ! ostatnoi mi europrzewalutowali po 4.46 przy kursie NBP 4.22.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A zgłaszałeś na to reklamację, może to jakiś błąd w ich systemie?
 11. Janusz pisze:
  Co w tym zdaniu oznacza słowo „aplikacja?: „Warunki zostały spełnione więc teraz czas na nagrody. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, musisz do 31 lipca 2017 roku zalogować się do aplikacji i podać tam numer aktywnego konta w Millennium Banku.”
  Czy chodzi o aplikację mobilną?
 12. Michal pisze:
  Dostał ktoś już stówkę? Miało być 16.08 a tu na razie tylko bon na maila przyszedł.
 13. Karolina pisze:
  Witajcie Moniaki 🙂

  Mam na http://moneymania.pl/ przyznaną premię, ale do dziś nie wpłynęła na konto. Maila o bonie nie dostałam. Warunki zostały spełnione.

Napisz komentarz