Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

POWRÓT! 100 zł premii za założenie bezpłatnego konta w BGŻ i nawet 300 zł dla aktywnie płacących kartą

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Czy wiesz, że właśnie dziś wystartowała II edycja promocji BGŻ BNP Paribas, w której znów za przetestowanie sztandarowego produktu banku – DARMOWEGO KONTA OPTYMALNEGO – można odebrać podwójną premię finansową?

Z jednej strony jest to 100 zł premii za kilka aktywności na koncie, a dodatkowo wisienką na torcie całej promocji jest nawet 300 zł zwrotu za zakupy opłacone przy użyciu karty do konta.

Takie promocje nie zdarzają się zbyt często, a co za tym idzie warto się szybko decydować na założenie konta tym bardziej, że promocyjnych kont jest tylko 1 000 i ostatnia, podobna promocja zakończyła się po kilku dniach.

Dla kogo jest promocja?

Tradycyjnie już, bank chce przekonać do siebie nowych klientów. Ten warunek spełniać będą wszyscy, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed momentem złożenia wniosku o konto w tej promocji.

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji. ? Tak samo jak kiedyś miałeś konto w BGŻ ale zamknąłeś je min. 6 miesięcy temu to również możesz przystąpić do promocji jako powracający klient.

Spełniasz ten warunek?

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na stronę promocyjną BGŻ BNP Paribas i założyć bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne z kartą. Oczywiście nie musisz martwić się o opłaty za kartę – karta założona do tego konta jest bezwarunkowo darmowa. Ale to nie wszystko…brak jest również opłat za wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash, a także za przelewy internetowe!

Jak widzisz, to konto nie przypadkowo staje jednym z najchętniej zakładanych kont – brak opłat za podstawowe operacje to jego ogromna zaleta. Sama je posiadam i mogę potwierdzić, że jest wygodne i idealnie sprawdza się ono jako konto główne.

Jak odebrać 100 zł premii? [prosta instrukcja]

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się bardzo szybko (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto. ?

 1. Do 31.08.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej)wejdź na stronę promocyjną zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta.
 2. Do 15.09.2017 roku – podpisz umowę o Konto z kartą przy kurierze
 3. We wrześniu 2017 roku – wykonaj transakcje kartą (może być ich kilka) na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł (np. ze swojego konta w innym baku)
 4. W październiku 2017 roku – również wykonaj transakcje kartą (może być ich kilka) na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł (np. ze swojego konta w innym banku)

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 100 zł premii<<

To wszystko!

I co proste prawda? – mówiłam, że tak będzie 🙂 Jeżeli dokładnie spełniłeś opisane w artykule warunki to teraz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś odebrał należną premię. O jej przyznaniu zostaniesz poinformowany mailowo do 15 listopada 2017 roku. Następnie będziesz mieć czas do 27 listopada 2017 roku na kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości mailowej i uzupełnienie numeru aktywnego konta w BGŻ.

Obiecane 100 zł premii wpłynie na Twoje konto do 30 listopada 2017 roku. Musisz pamiętać, aby do tego dnia mieć aktywne w BGŻ konto oraz kartę – do momentu utrzymania premii nie możesz zrezygnować z żadnego z tych produktów.

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 100 zł premii<<

Dodatkowe 300 zł za aktywne korzystanie z konta

Kolejna premia będzie przyznawana w formie moneyback’u za aktywne płacenie kartą. Aby móc z niej skorzystać należy mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie. Z każdą taką płatność, bank zwróci Ci 2% jej wartości, ale maksymalnie 25 zł/m-c. Promocja moneyback’u obejmuje zwroty za 12 miesięcy. Łącznie masz zatem do odebrania 300 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. Czyli jak wykonasz transakcje w sierpniu to zwrot trafi do Ciebie do końca wreśnia.

Warto tu również zwrócić uwagę, w jakich punktach NIE należy wykonywać transakcje, aby były one zaliczone do moneyback’u:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Podsumowanie

Takie promocje naprawdę nie zdarzają się zbyt często, zapewniając min. 1 wpływ na konto w kwocie 1 000 zł (nawet jako przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonując płatności kartą (może być wiele płatności) odbieramy 100 zł premii. Prościej naprawdę się nie da.

A jeżeli ktoś chce bardziej zaangażować się w promocję i jest w stanie aktywnie płacić kartą to śmiało może pokusić się o moneyback w kwocie nawet 300 zł.

Moim zdaniem, jedyny minus tej promocji to ograniczona ilość kont – 1000 sztuk to mało biorąc pod uwagę duże zainteresowanie promocją w poprzedniej edycji. A muszę przyznać, że konto jest warte uwagi – ja jestem zadowolona z wyboru. 🙂

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 100 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Monika pisze:
  Czy promocja jest aktualna?
 2. Gerard pisze:
  Wczoraj zarejestrowałem się do promocji BGŻ związanej z bonami do H&M. Czy to mnie wyklucza z promocji?
 3. Aga pisze:
  Czy jak zapłacę kartą za zakupy na allegro.pl to się wlicza czy nie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli użyjesz danych z karty (numer, kod ccv/cvc) to jak najbardziej będzie to zaliczona płatność kartą.
 4. Monika pisze:
  Czy otrzymał już ktoś nagrodę? Ja nadal czekam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A otrzymałaś maila z informacją o przyznaniu premii – powinien trafić do Ciebie do 15.11.2017 roku?

Napisz komentarz