Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

BZ WBK dla młodych klientów: 100 zł premii za 5 płatności kartą + atrakcyjny zwrot za płatności kartą

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nigdy nie ukrywałam tego, że bardzo cenię sobie posiadanie konta osobistego w BZ WBK, założyłam je przypadkiem w jakiejś promocji i tak już zostało. Całkiem niedawno, bez wahania zamieniłam je na Konto Jakie Chcę i cała zabawa dopiero wtedy się zaczęła – nie przypuszczałam, że jedno konto bankowe może nieść za sobą tyle korzyści.

Więc jeżeli i Ty masz już Konto Jakie Chcę w BZ WBK i tak jak ja nie masz ukończonych 26 lat to koniecznie musisz poznać najnowszą promocję, w której możesz odebrać 100 zł na co tylko chcesz.

Ale jeżeli nie jesteś jeszcze klientem BZ WBK to w każdej chwili możesz skorzystać z promocji ze 150 zł premii, a dodatkowo zgarniesz 100 zł w tej promocji.

Bonus – skorzystaj z mojej wskazówki, a załapiesz się dodatkowo na moneyback za tankowanie, zakupy spożywcze oraz wydatki w restauracjach.

Jak odebrać 100 zł premii oraz zwrot za zakupy?

Tak jak zdążyłeś już zauważyć promocja przeznaczona jest głównie dla obecnych klientów Banku, którzy o jej istnieniu mogli dowiedzieć się np. z otrzymanego do Banku maila.

Po kliknięciu w link znajdujący się w mailu „Stówka na co chcesz – dla młodych„, przenosimy się na stronę promocji i tam mamy okazję zapoznać się z jej szczegółami. Studiując dokładnie regulamin okazuje się, że zdobycie premii nie jest takie trudne, wystarczy bowiem nie posiadać karty kredytowej w BZ WBK i wykonać kilka kroków:

#1 KROK -załóż kartę

najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku zawrzeć z Bankiem umowę o kartę kredytową, podczas wnioskowania o nią: wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Kartę możesz założyć w oddziale, ale również w systemie bankowości online.

Ja poszłam do oddziału i wybrałam dla siebie Kartę kredytową 1/2/3, ale nie przypadkowo ponieważ dzięki tej karcie będę płacić mniej za codzienne zakupy:

 • 1% w supermarketach spożywczych
 • 2% na wszystkich stacjach paliw i 4% gdy płacisz na stacjach Circle K i Statoil
 • 3% w restauracjach i fast foodach

A jak poinformował mnie Pan Paweł z BZ WBK w Piasecznie, przez pierwsze 6 miesięcy wszystkie zwroty będą podwojone, czyli będę zyskiwać odpowiednio 2%, 4% oraz 8% i 6% – jak dla mnie to się opłaca! Rocznie do zgarnięcia jest aż 1520 zł – jeżeli tyle mogę oszczędzić na miesięcznych zakupach to jestem pod wrażeniem.

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem BZ WBK to proponuję najpierw założyć Konto Jakie Chcę w promocji z premią 150 zł do sklepu jubilerskiego, a później przystąpić do tej promocji.

#2 KROK -zarejestruj się w promocji

Jeżeli już podpisałeś umowę to teraz masz 14 dni na to, aby zarejestrować się w promocji. Zrobisz to na tej stronie BZ WBK. Na stronie promocyjnej możesz zarejestrować się już w momencie kiedy oczekujesz na przysłanie Ci przez Bank karty kredytowej.

#3 KROK -płać kartą

Teraz najważniejszy krok w całej promocji – w miesiącu podpisania umowy o kartę lub w kolejnym miesiącu wykonaj min. 5 dowolnych płatności na dowolną kwotę. Mogą to być płatności wykonane w sklepach stacjonarnych, ale również w internecie.

Wykonując ten krok jednocześnie zwalniasz się z opłaty rocznej za kartę – przez kolejne 11 miesięcy masz z głosy jakiekolwiek opłaty! Ja doradzam płacić kartą w tych punkach, w których można zyskać moneyback, dzięki temu zyskasz podwójnie.

To wszystko!

Nagrodę główną, czyli 100 zł otrzymasz w 3 miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę. Czyli jeżeli umowę podpiszesz w marcu to:

 • 5 płatności wykonujesz w marcu lub w kwietniu i premię zyskujesz w czerwcu

Z kolei moneyback będzie wpływał do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą, czyli moneyback za płatności w marcu otrzymasz do końca kwietnia.

Po odebraniu premii mamy dwa wyjścia – możemy zamknąć kartę, ale skoro już mamy ją w promocji ze zwrotem za zakupy to myślę, że warto ją posiadać i oszczędzać na codziennych płatnościach.

Co o Karcie 1/2/3 każdy uczestnik wiedzieć powinien?

Karta 1/2/3 to karta kredytowa, ale nie przerażaj się – po prostu przeczytaj nasz poradnik o kartach kredytowych, w którym umieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje – samą esencję wiedzy. Dzięki temu spojrzysz na kartę kredytową z uśmiechem.

Oprócz standardowej wiedzy o kartach kredytowych musisz wiedzieć wszystko co niezbędne o Karcie 1/2/3:

 • OPŁATA ROCZNA ZA KARTĘ (w pierwszym roku) – 0 zł pod warunkiem wykonania nią min. 5 dowolnych płatności w ciągu 3 miesięcy od dnia otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, jeżeli nie to zapłacimy 120 zł, ale zwróćmy uwagę na to, że w tej promocji zakładamy kartę właśnie po to, aby nią te 5 płatności wykonać;
 • OPŁATA MIESIĘCZNA (w kolejnych latach) – 0 zł pod warunkiem, że w każdym miesiącu wykonamy min. 5 dowolnych płatności, jeżeli nie to 10 zł/m-c, ale tu tak jak mówiłam po odebraniu nagrody kartę można zamknąć, a nawet jak ją zostawimy ze względu na moneyback to będziemy nią płacić i zwalniać się z opłaty automatycznie;
 • WYPŁATA GOTÓWKI Z BANKOMATU – 4% min. 10 zł ale pamiętajmy, że karta kredytowa nigdy nie powinna służyć do wypłat z bankomatów ze względu na wysokie prowizje;
 • RRSO – 13,84% – ale pamiętajmy, że jest ono naliczane tylko wtedy kiedy wykorzystamy cały przyznany nam na karcie limit i nie spłacimy karty w okresie bezodsetkowym (54 dni), ale w BZ WBK nie ma co się o to martwić ponieważ można ustawić sobie automatyczną spłatę karty i po wystawieniu wyciągu zadłużenie zostanie spłacone z Twoich środków z konta;

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Tomek pisze:
  W jaki sposób zyskać 150 zł premii za założenie konta „jakie chce” i jednocześnie otrzymać premię w tej promocji?
 2. Kamil pisze:
  Czy ma znaczenie, który z tych kroków wykonam najpierw, bo przyznam, że oby te dwie rzeczy wykonałem w tym samym dniu z tym, że najpierw wykonałem 5 transakcji kartą, a dopiero później zarejestrowałem się w promocji na stronie internetowej. Ma to jakieś znaczenie ?

Napisz komentarz