Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dla Młodych: 100 zł premii za założenie darmowego konta w mBanku oraz aktywne oszczędzanie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klient

Śledząc Wasze komentarze na naszym fanpage, pod promocjami kont dla młodych, prawie każdy z Was chwalił sobie promocje mBanku z eKontem m. Postanowiliśmy iść za Waszymi sugestiami i prześwietlić najnowszą promocję mBanku dla osób w wieku 18-24 lata, które w zamian za założenie darmowego konta mogą odebrać premię 100 zł.

Sprawdźmy więc co zrobić krok po kroku, aby w prosty sposób zgarnąć wspomnianą premię, a gwarantuję – będzie łatwo i przyjemnie, a przede wszystkim szybko!

Tak jak wspominałem na samym początku, promocja skierowana jest do osób w wieku 18-24 lata, które nigdy nie posiadały konta w mBanku lub zamknęły je przed 1 stycznia 2016 roku.

Promocja dotyczy konta „eKonto m”, które muszę przyznać jest idealnie dopasowane do oczekiwań młodych, czyli nowoczesne, wygodne, a przede wszystkim darmowe:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (dla wypłat powyżej 50 zł, inaczej 1,30zł)
 • Karta do konta dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Karta do konta dla osób w wieku 21 – 24  lata – 0 zł (po wykonaniu 5 dowolnych płatności, inaczej 4zł/m-c)
 • Przelewy internetowe – 0 zł

Jak odebrać 100 zł premii? [prosta instrukcja]

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć spełniać warunki, które przygotował dla nas mBank. Jak się okazuje to nic trudnego i cały proces zamyka się w 3 bajecznie prostych krokach.

#1 KROKnajpóźniej do 27.08.2018r. – przejdź na dedykowaną stronę mBanku i złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą oraz podpisz umowę (przy kurierze lub w oddziale mBanku);

#2 KROK – po otwarciu eKonta m zaloguj się do bankowości online mBanku i otwórz darmowe konto oszczędnościowe „aktywny cel oszczędnościowy” oprocentowane od 0,5% do 1% w skali roku, to taka mała motywacja do wyznaczania celów i oszczędzania na nie w przyjemny sposób, a w zasadzie na 3 sposoby (oczywiście podczas zakładania konta sam wybierasz sposób oszczędzania):

 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych np. wykonasz transakcje na 26,30 zł zaokrąglenie wyniesie 30 zł więc na Twoje konto oszczędnościowe trafi 3,70 zł;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na konto oszczędnościowe;
 • po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji;

#3 KROK – w dwóch kolejnych miesiącach, następujących po miesiącu podpisania umowy spełniaj dwa warunku (powtarzalnie w każdym z dwóch miesięcy):

 • wykonaj 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych lub/i w internecie;
 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, o którym pisałem w #2 KROKU, na którym na ostatni dzień miesiąca saldo będzie wynosić min. 10 zł;

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w maju to dwa wspomniane warunki spełnij w czerwcu i lipcu. Jeżeli umowa będzie podpisana np. w lipcu to warunki spełniasz w sierpniu i wrześniu.

>>Załóż konto dla młodych i odbierz premię 100 zł<<

To wszystko!

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki płatności kartą oraz będziesz posiadać konto oszczędnościowe z saldem min. 10 zł, otrzymasz premię w kwocie 50 zł, czyli łącznie 100 zł. Premia będzie trafiała na Twoje konto w mBanku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji.

Jeżeli więc umowę podpiszesz w maju, to za warunki spełnione w czerwcu otrzymasz premię 50 zł do końca lipca, a za warunki spełnione w lipcu – 50 zł otrzymasz do końca sierpnia.

>>Załóż konto dla młodych i odbierz premię 100 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Kriss pisze:
  Dobra opcja – kasa do wydania na co chcę a nie obietnica bonu do Empik którego i tak mi z PKO nie wysłali :/
 2. Framalang pisze:
  Kriss napisał(a):, thank you for this post. Its very inspiring.
 3. Mateusz pisze:
  ta promocja łączy sie z poprzednia na płatność 5msc blikiem lub katra i zasileniem konta 1000zl?
 4. Ryszard pisze:
  Z promocji mogą skorzystać osoby poniżej 18 roku życia? Bo ze strony konta dla młodych Mbanku wynika że tak.
  • cashier pisze:
   Zgodnie z regulaminem, do promocji mogą przystąpić osoby, które ukończyły 18 lat.
   To niestety standard w promocjach.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja jest dla osób, które ukończyły 18 lat – taka informacja zawarta została w regulaminie promocji.

Napisz komentarz