PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł premii GWARANTOWANEJ do odebrania za założenie Konta w ING – wyjątkowo proste warunki

Właśnie wystartowała kolejna edycja promocji ING, w której nowi i powracający klienci odbierają 100 zł premii GWARANTOWANEJ w zamian za założenie Konta z Lwem Direct i wykonanie kliku płatności kartą lub/i BLIKiem. Chociaż promocja niedawno wystartowała to już cieszy się dużym zainteresowaniem.

Głównie dlatego, że w promocji zakładamy zupełnie darmowe konto osobiste, z darmowymi przelewami, a w dziecinnie prosty sposób można zwolnić się z opłaty za kartę. Dodatkowym plusem promocji jest to, że w pakiecie otrzymujemy również Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2%.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów banku, a dokładnie mówiąc osób które w okresie od 1 kwietnia 2016 roku nie posiadały i nie współposiadały któregokolwiek z poniższych kont:

 • Konto z Lwem Direct
 • Konto z Lwem Komfort
 • Konto z Lwem Premium
 • Konto z Lwem Klasyczne
 • Konto z Lwem Student

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść dedykowaną stronę promocyjną i do 30 listopada 2017 roku założyć  promocyjne Konto Direct z Lwem wraz z darmowym Kontem Oszczędnościowym. Za chwilę dowiesz się jak zrobić wszystko krok po kroku i odebrać wspomnianą premię.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł premii GWARANTOWANEJ<<

Słów kilka o Koncie Direct z Lwem

Żeby promocja miała sens i była atrakcyjna to musi dawać z siebie coś więcej – premia jest ok, ale miło jest jak idzie ona w parze z barkiem opłat za podstawowe usługi. Po części na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi właśnie ING – sprawdźmy jakie konto nam oferuje:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł BEZWARUNKOWO
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • KARTA DO KONTA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 200 zł (dla osób w wieku 18-26 lat) lub na kwotę 300 zł w przypadku pozostałych (okres rozliczeniowy ING: od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca) w przypadku nie spełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW OBCYCH (druga i każda kolejna wypłata)2,5 zł

Przyznam, że jeżeli ktoś stawia w tej promocji na premię to warunki prowadzenia konta będą dla niego odpowiednie. Konto darmowe, przelewy też. W prawdzie trzeba spełniać warunki zwolnienia z opłaty za kartę, ale w sumie i tak musimy płacić kartą, aby otrzymać premię więc jedno wchodzi nam w drugie.

Jak odebrać premię 100 zł – instrukcja krok po kroku?

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 30 listopada 2017 roku]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż Konto Direct z Lwem z kartą do konta, a do tego Konto Oszczędnościowe. Wszystko wraz z dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Umowa musi być podpisana najpóźniej  do 30 listopada 2017 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł premii GWARANTOWANEJ<<

Na założenie konta masz jeszcze:

#2 KROK – PŁAĆ KARTĄ I/LUB BLIKIEM

Teraz wystarczy aktywnie płacić kartą wydaną do konta lub/i BLIKiem. Łączna suma transakcji powinna wynosić min. 1 000 zł – możesz wykonać jedną płatność (jednorazowo), ale równie dobrze możesz wykonać kilka płatności – ważne, aby ich suma łączna wyniosła 1 000 zł.

Dla ułatwienia możesz śmiało wykonywać transakcje w sklepach stacjonarnych, punktach handlowo-usługowych i internecie – pełna dowolność.

Jedyne czego musisz pilnować to to, że płatności te muszą być wykonane maksymalnie do 31 marca 2018 roku i zaksięgowane najpóźniej do 15 kwietnia 2018 roku. Oznacza to, że ostatnim dniem, w którym możesz wykonać płatności jest koniec marca i nic się nie stanie jak będą one zaksięgowane później. 🙂

To wszystko!

Teraz spokojnie możesz oczekiwać na premię, która wpłynie na Twoje aktywne konto w ING najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku. 100 zł wpłynie na Twoje Konto Oszczędnościowe i możesz śmiało nimi dysponować. Pamiętaj, że w dniu przyznania premii musisz posiadać również aktywną kartę, a także Konto Oszczędnościowe.

Po odebraniu nagrody możesz bez konsekwencji zrezygnować z posiadania konta. 🙂

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł premii GWARANTOWANEJ<<

Podsumowanie

Muszę przyznać, że promocja jest naprawdę bardzo atrakcyjna i gwarantuje zdobycie fajnej premii – 100 zł bez większego zaangażowania – myślę, że każdy będzie w stanie wydać 1000 zł w 5 miesięcy. Wystarczy robić standardowe zakupy, płacić kartą na stacji benzynowej lub innych miejscach.

No i oczywiście masz w pakiecie darmowe Konto Oszczędnościowe – możesz, ale nie musisz trzymać na nim oszczędności. Jeżeli masz życzenie to możesz przelać na nie kwotę max. 100 000 zł i te oszczędności będą przez 4 miesiące objęte oprocentowaniem 2%. To może być dla Ciebie dodatkowy zysk zdobyty również przy okazji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Adam pisze:
  Gdzie te wyjątkowo łatwe warunki i darmowe konto? Bo chyba nie tutaj :/
  • Moniaki.pl pisze:
   Konto z Lwem Direct jest bezwarunkowo darmowe, a płacą kartą i spełniając warunek jej bezpłatności odbiera się premię 100 zł.
 2. Michał pisze:
  w ciągu 5 miesięcy trzeba zrobić operacje na 1000 zł, ale czy jeśli zrobię jedną operacje na kwotę 1000 zł to będzie pobierana mi opłata co miesiąc za niezrobienie operacji za 200 zł miesięcznie, czyli 7 zł za kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   W ramach spełnienia warunków promocji możesz jednorazowo wydać 1 000 zł i spełnisz warunki promocji. Ale to nie zwolni Cię z opłaty za kartę, w każdym miesiącu będziesz musiał spełniać warunek zwolnienia z opłaty. I niestety z karty nie możesz zrezygnować aż do momentu odebrania nagrody.
 3. wieslaw pisze:
  Szczerze? To szkoda zabawy dla tej stówki. Wydać tysiaka to dzisiaj nic wielkiego,ale bujać się z kontem i kartą do maja, pilnować limitów co by nie dopłacać… Szkoda naszego czasu. Już lepszy byłby cashback bo można do 60 zł dobić co miesiąc przez pół roku. A zakupy i tak robić musowo.
  • Moniaki.pl pisze:
   Jest w tym trochę racji – promocja wyglądałaby bardziej kusząco gdyby chociaż można było w dowolnym monecie zrezygnować z karty. Wtedy możesz w kilka dni wydać ten 1 000 zł, zrezygnować z karty i czekać sobie na nagrodę. 🙂
 4. Kasia pisze:
  Czy cashback jest zaliczany do transakcji kartą? Czy wykonanie cashback na 1000zł także pozwoli nam otrzymać premię? Czy dla promocji musi być to konkretnie zakup przy użyciu karty?
  • Moniaki.pl pisze:
   Cashback to wypłata gotówki więc będzie to traktowane jako transakcja gotówkowa, a nie jak wymaga regulamin bezgotówkowa.
 5. Kamil pisze:
  A może skoro płatności te muszą być wykonane maksymalnie do 31 marca 2018 roku i zaksięgowane najpóźniej do 15 kwietnia 2018 roku, to warto po prostu aktywować kartę dopiero w marcu, wykonać transakcje na 1000zł w marcu i czekać na payback w kwietniu. Nie pozwoliłoby to uniknąć konieczności wykonywania transakcji na 300zł w miesiącu żeby była darmowa?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie da się uniknąć opłaty ponieważ nawet jak będziesz mieć nieaktywną kartę to Bank będzie pobierał za nią opłatę.
 6. Kazimierz pisze:
  Niestety to konto to jedna wielka lipa. Nie da się go założyć przez internet jeżeli nie masz bankowości elektronicznej w ING. Należy wówczas iść do oddziału, ale wówczas nie można już skorzystać z promocji. Nie polecam…
 7. ja pisze:
  Przestrzegam przed promocją w ING NIE POLECAM
  Nie jest to tak prosta jak jest tu opisywana.
  Mimo że dokonacie płatności kartą na 300 zł w okresie rozliczeniowym tj od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Możecie dalej zapłacić za kartę w wysokościu 7 zł miesięcznie. Ponieważ nikt nie mówi o tym że Bank ING tranzakcje kartą księguje do 11 dni od dokonania transakcji. Wiec może się okazać że jeżeli np. zapłacicie kartą na 10 dni przed koncem waszego okresu rozliczeniowego i będzie wam się wydawało że spełniliście warunki aby uniknąć opłaty okazuje się że tak się nie stało ponieważ ta płatność zostanie rozliczona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Przekonałem się o tym osobiście. Więc przestrzegam i proszę aby osoby które coś polecają pisały również o takich rzeczach.
  Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  Panie ………..,
  poniżej przedstawiam co ustaliłam w Pana sprawie.
  Wyjaśnienie
  okres rozliczeniowy dla Pana karty trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. W okresie 29.10 – 28.11.2017 r. zostały rozliczone poniższe transakcje.
  Płatność kartą 31.10.2017
  Pozostałe, o których Pan pisze zostały rozliczone w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego też pobraliśmy opłatę.
  Warto o tym pamiętać, ponieważ transakcje kartą księgujemy do 11 dni od dokonania transakcji. Termin rozliczenia transakcji nie jest zależny od nas.

Napisz komentarz