Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł premii gwarantowanej i po 100 zł za każde polecenie konta w ING – naprawdę łatwe warunki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Każdy miłośnik łatwych promocji bankowych powinien dokładnie przyjrzeć się II edycji promocji banku ING. Tym razem bank znów chce nagradzać swoich nowych klientów premią w kwocie 100 zł za założenie konta i spełnienie kilku warunków.

Dodatkowo każdy może liczyć na 100 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomemu (max. 10 poleceń). Z kolei za skutecznie skorzystanie z polecenia do odebrania jest 50 zł. Łącznie zbiera się więc przyzwoita sumka, która może idealnie podreperować powakacyjny budżet.

Dla kogo jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla zupełnie nowych klientów banku, a dokładnie mówiąc osób które w okresie od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały i nie współposiadały któregokolwiek z tych kont:

 • Konto z Lwem Direct
 • Konto z Lwem Komfort
 • Konto z Lwem Premium
 • Konto z Lwem Klasyczne
 • Konto z Lwem Student

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na stronę promocyjną i do 18 października 2017 roku założyć konto promocyjne (Konto z Lwem Komfort lub Direct) wraz z kartą i kontem oszczędnościowym.

Z kolei jeżeli posiadasz już Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN to również możesz brać udział w promocji, wystarczy tylko, że w systemie bankowości online założysz sobie jedno z kont promocyjnych. Następnie wypełniasz specjalny formularz.

A czy konto jest na pewno darmowe?

W promocji mamy do wyboru dwa konta: Direct lub Komfort. Po dokładnym przeanalizowaniu tabeli opłat, polecam założyć Konto Direct gdyż z jego posiadaniem nie są związane żadne opłaty:

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
 • wypłaty z bankomatów ING i Cash Planet oraz pierwsza wypłata w obcym bankomacie – 0 zł, druga i każda kolejna wypłata z obcych bankomatów – 2,5 zł
 • przelewy internetowe – 0 zł
 • wydanie karty – 0 zł
 • utrzymanie karty – 0 zł pod warunkiem dokonania płatności kartą na min. 300 zł w okresie od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia drugiego miesiąca (jeżeli nie to będzie opłata: 7 zł/m-c)

Z kolei Konto Komfort będzie dla nas już mnie korzystne pod względem opłat. jego utrzymanie wiąże się już z opłatami tj. 6 zł/m-c w miesiącu otwarcia konta i w 3 kolejnych miesiącach, później 12 zł/m-c. Z opłaty za kartę zostaniemy zwolnienie dopiero po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 3 00 zł/m-c. Natomiast opłat nie będzie za: przelewy oraz wypłaty z bankomatów.

Jak odebrać premię 100 zł?

#1 KROK – ZAŁÓŻ KONTO [do 18 października 2017 roku]

Przejdź na poniższą stronę promocyjną i załóż jedno z dwóch kont osobistych: Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą, a do tego Konto Oszczędnościowe.

Umowa musi być podpisana do 18 października 2017 roku więc polecam nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili, tak aby dać szansę kurierowi dojechać z umową na czas. 🙂

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

#2 KROK – PŁAĆ KARTĄ

Teraz wystarczy aktywnie płacić kartą wydaną do konta lub BLIKiem. Łączna suma transakcji powinna wynosić min. 1 000 zł. Możesz śmiało wykonywać transakcje w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Transakcje te powinny być wykonane do końca stycznia 2018 roku, a ich rozliczenie powinno nastąpić najpóźniej do 15 lutego 2018 roku.

Wynika z tego, że jeżeli ktoś założy konto jeszcze teraz, w sierpniu to na wydanie 1 000 zł ma prawie pół roku, co średnio daje ok. 200 zł/m-c. Moim zdaniem jest to w zasięgu ręki każdego – wystarczy opłacać jakieś rachunki czy chociażby tankować na stacji paliw, a warunek będzie spełniony w mgnieniu oka!

To wszystko!

Teraz pozostaje już tylko oczekiwać na premię, która wpłynie na Twoje aktywne Konto Oszczędnościowe w ING najpóźniej do 28 lutego 2018 roku. Pamiętaj, że w dniu przyznania premii musisz posiadać również aktywną kartę, a także Konto Oszczędnościowe.

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

A jak odebrać dodatkowe 100 z polecenia?

Kolejna premia będzie do zdobycia w zamian za polecenie konta w ING znajomym. Za każde skuteczne polecenie odbierasz 100 zł (max. 1 000 zł za 10 poleceń) z kolei osoba polecona za spełnienie warunków odbiera 50 zł. Konto z polecenia musi być założone najpóźniej do 18.10.2017 roku.

 • POLECAJĄCY

Obecny klient banku, który posiada konto min. od 30 dni i uzyska (w systemie bankowości internetowej, oddziale banku lub placówce ING Express) unikalny kod polecający i przekaże go osobie, którą chce polecić. Dodatkowo do 18.10.2017 roku wykona transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł, które zostaną zaksięgowane do 30.10.2017 roku.

 • POLECONY

Nowy klient banku, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał żadnego konta w ING i założy do 18.10.2017 roku konto osobiste w promocji „Poleć konto znajomemu”. Wystarczy we wniosku o konto osobiste w sekcji „Dane do umowy” podasz kod polecający. Poza tym musi wyrazić zgodę na przekazanie Polecającemu informacji o spełnieniu lub nie spełnieniu warunków promocji.

Dodatkowo, każdy Polecony musi wydać kartą lub BLIKiem min. 300 zł w każdym z dwóch dowolnych miesiącach po podpisaniu umowy – miesiąc podpisania umowy również będzie zaliczony. Czyli jak podpiszesz umowę w sierpniu to zaliczane będą transakcje wykonane w sierpniu i we wrześniu.

To wszystko!

Nagrody za polecenia konta będą wypłacane do 25 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków, w okresie od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku na aktywne konta w ING. Polecający otrzyma 100 zł a polecony 50 zł.

UWAGA!

Jeżeli skorzystałeś z promocji jako osoba polecona to możesz liczyć tylko na premię 50 zł. W myśl regulaminu, nie możesz stać się osobą polecającą i polecać konta innym.

Podsumowanie

ING swoją promocją znów chce skusić nowych i powracających klientów banku oferując im naprawdę sensowne premie finansowe. Pierwszy bonus jest gwarantowany – 100 zł dla wszystkich którzy założą darmowe konto osobiste i wykonają transakcje na kwotę min. 1 000 zł. Jest na to naprawdę bardzo dużo czasu – jeżeli ktoś założy konto w sierpniu to ma na to prawie pół roku.

Dodatkowo, po 100 zł możesz odebrać za skuteczne polecenie komuś konta w ING, z kolei osoba polecona odbiera 50 zł. Przyznasz, że to ciekawa opcja, w prawdzie trzeba spełnić kilka warunków, ale generalnie wysokość premii w pełni rekompensuje takie zaangażowanie. Jedyny minus to taki, że jak ktoś skorzystał z polecenia to niestety sam osobą polecającą nie zostanie.

Nie zapomnijmy również o Otwartym Koncie Oszczędnościowym, które musimy posiadać w tej promocji. Jest ono oczywiście darmowe, a dodatkowo oprocentowane na 2% dla kwoty do 100 000 zł przez pierwsze 4 m-ce.

>>Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii gwarantowanej<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Katarzyna pisze:
  czy osoba upoważniona do konta może się łapać na tę promocję bankową?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli nie współposiadasz konta a masz tylko upoważnienie do ewentualnych działań na koncie na jakiś wypadek to możesz skorzystać z promocji.
 2. Rafał pisze:
  Rozumiem że płatności za pomocą sprytnego Billa nie są wykluczone z promocji ?
 3. Lidia pisze:
  Czy w oddziale mogę sprawdzić, kiedy po raz ostatni zamykałam konto w ING?
 4. Ewelina pisze:
  Czy warunkiem otworzenia konta (w tej promocji) jest konieczność przelewania wynagrodzenia od pracodawcy?
  Proszę o informacje.
 5. Michał pisze:
  Przyjmując, że 1 września br. podpisałem umowę i mam już kartę.
  Polecać mogę konto dopiero po 30 dniach tj. od 1 października.
  Do 18 października muszę wykonać transakcje na kwotę min. 300 zł by dostać 100 zł za polecenie. Rozumiem że kwota tej transakcji będzie „liczyła się” również do kwoty łącznych transakcji (min. 1.000 zł.) które należy wykonać do końca stycznia 2018 r. ?
 6. Grzegorz pisze:
  czy te promocje łączą się? W sensie gdy osoba zaklada po raz pierwszy konto, a jednoczesnie zaklada je bedac osoba polecona i spelnia wszystkie inne warunki to osoba polecajaca otrzymuje 100 zl a osoba polecana 150 zl ( 100 zl za zalozenie konta plus 50 zl za bycie osoba polecona? ) Dziekuje z gory za odpowiedz
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z informacjami zawartymi w artykule i regulaminie jeżeli skorzystałeś z promocji jako osoba polecona nie możesz później stać się osobą polecającą.
 7. Łukasz pisze:
  Grzegorzowi chodziło raczej o to, czy osoba której zostanie polecone konto w ING, dostanie 100 zł za założenie konta i 50 zł za to że zostało się poleconym, czyli czy dostanie 150 zł łącznie dla nowego klienta? Osoba która go poleci dostanie 100 zł. Dobrze rozumiem?

Napisz komentarz