PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł nagrody z kontem Jakże Osobistym w Alior Banku.

W tej promocji możesz otrzymać 100 zł w gotówce za założenie konta Jakże Osobistego w Alior Banku. Wystarczy, że  zasilisz konto kwotą minimum 1000 zł i 3 razy zapłacisz kartą.

Promocja prosta, nie wymaga dużego zaangażowania. Nagrodę otrzymujesz w gotówce, sam zatem decydujesz na co ją wydasz, czy na bilet na wyczekiwany koncert, czy na nowy ciuch  czy zbierasz dalej. Nagroda jest gwarantowana, każdy kto spełni warunki promocji ją otrzyma.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeżeli co najmniej do 2 lat (dokładnie po 15.11.2016 r.) nie posiadasz i nie posiadałeś konta w Alior Banku, ROR -u walutowego, konta w kantorze walutowym Alior Banku lub karty kibica Alior Banku śmiało startuj po nagrodę. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta oszczędnościowego walutowego i konta firmowego w Alior Banku albo konta w T-mobile nie wyklucza z promocji.

Jak działa Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/10 zł – miesięcznie za prowadzenie konta – opłaty nie będzie dla osób, które mają mniej niż 26 lat, dla osób starszych opłaty nie będzie po zapewnieniu na konto jednorazowego wpływu na kwotę min. 1 500 zł;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w Oddziałach;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 5 zł – za przelew SEPA;
 • 32 zł – za przelew SORBNET;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Konto jest Jakże Osobiste więc powinno być idealnie dopasowane do Ciebie. Z uwagi na to Bank wprowadził pakiet Korzyści dla Konta Jakie Chcę. Oznacza to, że w standardzie masz zawsze dwie darmowe korzyści (do wyboru z poniższej listy), a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł miesięcznie.

Dostępne korzyści: 

 1. 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 2. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 3. 3% dla salda do 20 000 zł – na koncie oszczędnościowym;
 4. limit na koncie bez odsetek przez 10 dni;
 5. zwrot 1% za płatności telefonem – do 20 zł miesięcznie;
 6. ubezpieczenie w podróży za granicą;
 7. program Mastercard priceless specials;
 8. pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance;
 9. pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 10. pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach

Korzyści można wybrać od razu po otwarciu Konta Jakże Osobistego w placówce banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej. W miesiącu otwarcia rachunku nie pobierze się prowizja za korzyści. Szczegóły w regulaminie.

Jeśli z powyższej tabelki aktywujesz dwie korzyści to konto będzie nadal darmowe (na warunkach opisanych powyżej), natomiast jeśli wybierzesz 3 z tych korzyści to wtedy musisz doliczyć co miesiąc koszt  10 zł 50 gr.

Droga po nagrodę krok po kroku

krok.1 – dokonaj rejestracji na stronie promocji.  Masz na to czas do 31.12.2018 roku

krok.2– złóż wniosek o założenie konta Jakże Osobistego korzystając z formularza na stronie promocji. Pamiętaj, aby podać pełne i poprawne dane oraz wyrazić zgodę na przekazywanie przez Alior Banku informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi. W promocji biorą udział tylko wnioski złożone w ten sposób.

krok.3 – podpisz umowę o konto wraz z kartą płatniczą w terminie do 30 dni (max do 31.01.2019 roku) od złożonego wniosku i nie wypowiadaj jej do momentu otrzymania premii.

krok.4 – spełnij 2 proste warunki w ciągu 60 dni od dnia otwarcia konta (maksymalnie do 31.03.2019r.):

 1. zasil konto kwotą nie mniejszą niż 1000 zł, może to być suma wpłat. Przelewu możesz dokonać ze swojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu przelać pieniądze z powrotem.
 2. następnie zapłać kartą co najmniej 3 razy. Płać po prostu za zakupy w sklepie kartą Alior Banku. Organizator promocji akceptuje też płatności w internecie oraz BLIKIEM, ale transakcje o niektórych kodach MCC mogą być nieakceptowane. Są to następujące kody:
 • [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • [8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • [4111] – m.in. usługi transportowe;
 • [6012] – instytucje finansowe;
 • [6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
 • [6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • [4829] – internetowe przekazy pieniężne;
 • [4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jak odebrać premię?

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony mailem, najpóźniej do 30.04.2019 roku. Po otrzymaniu tej wiadomości, za pomocą strony promocji musisz podać numer rachunku w Alior Banku, na który ma być wypłacona nagroda. Masz na to 5 dni od dnia otrzymania powiadomienia o przyznaniu premii. Dokładnie sprawdź numer rachunku, czy jest poprawny i oczywiście aktywny.

Premia zostanie wypłacona na wskazany rachunek w terminie 14 dni roboczych od powiadomienia o jej przyznaniu.

To wszystko, możesz się cieszyć dodatkową stówką na koncie! 

A będąc już właścicielem konta w Alior Banku możesz pomnożyć swoją nagrodę rejestrując się w programie poleceń. Za polecenie konta Jakże Osobistego znajomemu lub komuś z rodziny otrzymasz 60 zł premii. Bank nagradza premią za 5 poleceń, swoją nagrodę możesz zatem powiększyć nawet 300 zł! 

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 17

 1. krzysztof pisze:
  jesli warunki tj wykonanie obowiązkowych czynności nastąpi do końca lutego to nagroda zostanie wypłacona w marcu ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysztofie, tu niezależnie od tego kiedy spełnisz warunki informację o nagrodzie otrzymasz do 30.04.2019 roku.
 2. Ola pisze:
  Czy osoba polecona także może uzyskać 100 zł za konto i spełnienie powyższych warunków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie da się tak ponieważ jeżeli chcesz założyć konto z polecenia to potrzebujesz specjalny link od polecającego, a w tej promocji konto musisz założyć za pośrednictwem jeszcze innego linka.
 3. Łukasz pisze:
  Czy konto w tmobile bankowe dyskwalifikuje uczestnika
 4. Barbara pisze:
  Hej!

  myślę, że warto to sprostować:
  0 zł/10 zł – miesięcznie za prowadzenie konta – opłaty nie będzie dla osób, które mają mniej niż 26 lat/dla osób starszych opłaty nie będzie po zapewnieniu na konto jednorazowego wpływu na kwotę min. 1 500 zł;

  Czytałam regulamin i dokładnie jest tak: nie płacą osoby starsze i poniżej 26 roku życia, a reszta nie płaci, gdy będzie jednorazowy wpływ 1500 na konto. Mały przecinek, a tyle zmienia 😉

 5. Krzysztof pisze:
  Witam.
  Zastanawiam się nad założeniem rachunku dla syna (13 lat) . W związku z tym pytanie czy trzynastolatek może również skorzystać z tej promocji ?
  Pozdrawiam
 6. Katarzyna pisze:
  Po odebraniu nagrody, konieczne są co miesięczne wpływy na konto? Konto jest bezterminowe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli zachowasz konto to trzeba zapewniać na nie wpływy, aby było darmowe. Podczas trwania promocji też trzeba spełniać warunki jego bezpłatności.
 7. Moniak pisze:
  “0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie”
  Szkoda, że nie zrobili progu do 26 lat 🙁 Nie zdołam wygenerować takiej płatności kartą przez miesiąc. Dobrze, nawet te 75zł to jest OK, ale chciałem się dowiedzieć jak sztucznie wygenerować ruch na karcie. Tzn. jak nią zapłacić za coś, co potem do nas wróci. Mam tyle pieniędzy, tylko nie chcę ich wydawać, ale mogę na chwilę zamrozić 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można np. kupować jakieś bony lub karty podarunkowe do sklepów, w których robisz zakupy. 🙂
 8. Krzysztof pisze:
  Witam Dominiko.
  W odniesieniu do Twojej odpowiedzi na temat rachunku dla trzynastolatka ( promocje są dla osób pełnoletnich) ,muszę niestety zaprzeczyć. Co prawda musiałem być pełnomocnikiem syna ale brał udział w promocjach w BZ WBK (Santander) 2x 50 pln za świadectwo ze średnią powyżej 4.0 . Również w MBank za otwarty rachunek otrzymał głośnik JBL oraz 100 zł w programie poleceń. Także nie wszystkie banki ,,eliminują” niepełnoletnich , umożliwiając podejmowanie ,,pierwszych” decyzji finansowych
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgadza się – obecnie program poleceń Santander Bank Polska również zachęca, aby z promocji skorzystały osoby mające nawet 13 lat 🙂
 9. artur pisze:
  Cześć =)
  Pytanie nie dotyczy tematu ale spróbuję – słyszalem że jak masz na koncie n.p. 1 000 000 żł to bank placi za to że trżymasz te sriodky, ktoś coś wie o tym może?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że jeżeli te 1 000 000 zł masz na odpowiednim koncie oszczędnościowym, dobrze oprocentowanym to Bank będzie Ci płacił (odsetkami) za to, że je tam trzymasz 🙂

Napisz komentarz