Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł na zakupy w Empiku i dodatkowe 130 zł miesięcznie za aktywne korzystanie z karty do konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Wystartowała kolejna, niezwykle prosta i przyjemna promocja. Tym razem każdy nowy klient mBanku ma szansę odebrać zupełnie za darmo bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com.

Co ważne, promocja nie jest losowaniem, a co za tym idzie każdy kto weźmie w niej udział i spełni warunki ma gwarancję, że taka karta podarunkowa do niego trafi. Poza tym, karta nie ma żadnych ograniczeń i możesz ją wykorzystać na dowolny zakup z asortymentu Empik.

Kartę podarunkową otrzymasz w zamian za założenie eKonta Standard i wykonanie 5 dowolnych aktywności na koncie (płatności kartą, przelewy z konta lub płatności internetowe – jak Ci wygodniej). Dodatkowo, osoby bardziej aktywne będą mogły odebrać 650 zł zwrotu za płatności kartą!

I co najważniejsze! Każdy uczestnik otrzymuje gwarancję niezmienności opłat oraz brak opłat za kartę przez okres aż 2 lat!

Empik to nie tylko książki

Dla wielu sklep Empik kojarzy się tylko z książkami, a to błąd! W jego asortymencie znajdziemy między innymi różnego rodzaju zabawki – zwyczajne, ale również edukacyjne, a także rewelacyjne gry dla dzieci w różnym wieku.

Empik to również miejsce, w którym możesz kupić różnego rodzaju gadżety do domu lub ogrodu. Z kolei kobietom polecam zerknąć do działu „Zdrowie i uroda”. Wyposażony jest on w bogatą ofertę kosmetyków (osobiście jestem pod wrażeniem paletek cieni oraz kosmetyków marek L’Oreal i Rimmel) oraz perfum (polecam zapach Calvin Klein, Euphoria Women).

Z kolei mężczyźni mogą zerknąć na konsole i najnowsze gry lub na jakieś płyty z fajną muzyką.

Co by nie pisać, w ostateczności każdy znajdzie coś dla siebie, a co więcej może to kupić za cenę o 100 zł niższą, właśnie dzięki karcie podarunkowej.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na zakupy w Empiku<<

Kto i kiedy może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały w mBanku żadnego produktu od 1 stycznia 2016 roku. Czyli jeżeli posiadałeś jakikolwiek produkt w mBanku (konto, konto techniczne, lokatę itp.) ale zamknąłeś go przed 1 stycznia 2016 roku to teraz swobodnie możesz skorzystać z tej promocji.

Aby się do niej kwalifikować musisz za pośrednictwem dedykowanej strony złożyć wniosek o eKonto w wersji Standard wraz z kartą debetową. Sprawdziłam tabelę opłat i prowizji i wychodzi na to, że konto jest dostępne na naprawdę bardzo dobrych warunkach:

 • opłata za otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/m-c
 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł przez okres 2 lat!
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

Na przystąpienie do promocji (zarejestrowanie w promocji i złożenie wniosku o konto) masz czas do 17 września 2017 roku więc pozostało Ci jeszcze:

Jak odebrać 100 zł do Empiku? [instrukcja]

#1 KROK [wykonaj do 17 września 2017 roku]

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z promocji Money Manii to przejdź na dedykowaną stronę, a następnie zarejestruj się w promocji. Wpisz poprawne dane, czyli podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail, zaznacz zgody marketingowe, później kliknij w przycisk „zarejestruj się”.

Następnie, na adres mailowy otrzymasz wiadomość – kliknij w link aktywacyjny i tym samym potwierdzisz rejestrację w promocji.

Po potwierdzeniu rejestracji, zaloguj się do aplikacji (użyj swojego adresu mailowego oraz hasła wymyślonego podczas rejestracji) i kliknij w przycisk do złożenia wniosku „WYŚLIJ WNIOSEK”. Dzięki temu zostaniesz przeniesiony na stronę banku gdzie złożysz wniosek o eKonto Standard wraz z kartą. Podczas składania wniosku:

 • wyraź zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym we wniosku

Z kolei jeżeli już korzystałeś kiedykolwiek z promocji Money Manii to wystarczy, że przejdziesz na stronę promocyjną i zalogujesz się do panelu, a następnie złożysz wg wskazówek wniosek o konto z kartą.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na zakupy w Empiku<<

#2 KROK [wykonaj do 30 września 2017 roku]

Spokojnie możesz wybrać taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada, do wyboru masz:

 • wizyta kuriera – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
 • w oddziale banku
 • poprzez mFinanse

#3 KROK [wykonaj do 30 października 2017 roku]

Teraz czas na wykonanie 5 dowolnych aktywności na Twoim koncie. Co ciekawe bank daje Ci naprawdę szerokie możliwości ponieważ zaakceptuje:

 • płatności kartą – płacisz za co chcesz
 • przelewy na konto w innym banku niż mBank – opłacaj rachunki lub rób przelew znajomym
 • płatności internetowe

Transakcje mogą być wykonane na dowolną kwotę, ich liczba ma sięgnąć po prostu 5. Co ważne, transakcje te muszą być wykonane najpóźniej do 31 października 2017 roku i również do tego dnia muszą być zaksięgowane na Twoim koncie.

To wszytko!

Ty ze swojej strony zrobiłeś wszystko co mogłeś, teraz czas na nagrodę. Bon do sklepu Empik.com zostanie przekazany poprzez wiadomość mailową, w dniu 30.11.2017 roku. Przypominam, że możesz go wykorzystać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu.

Bon będzie ważny do 29 maja 2018 roku, czyli 180 dni od dnia jego otrzymania. Należy wykorzystać go jednorazowo przy zakupach na Empik.com. Bon nie jest imienny więc możesz oddać go komuś w prezencie.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na zakupy w Empiku<<

Zapamiętaj wszystkie kroki – promocja w pigułce

Dodatkowe 650 zł za aktywne korzystanie z konta!

mBank już tradycyjnie w swojej ofercie ma promocję ze zwrotami za płatności kartą. Tym razem do zgarnięcia jest aż 130 zł miesięcznie przez 5 miesięcy, czyli łącznie 650 zł. Aby w ogóle zakwalifikować się do tej premii należy podczas składania wniosku o konto:

 • zaakceptować regulamin promocji
 • zaakceptować oświadczenie: Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

Dodatkowo w każdym miesiącu:

 • zapewnić wpływ min. 1 000 zł (jednorazowy wpływ, może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub znajomego)
 • zalogować się do aplikacji mobilnej np. na telefonie
 • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł

Dopiero po spełnieniu tych warunków bank będzie zwracał Ci 4% wartości transakcji kartą i BLIKiem przez okres 5 miesięcy. Do zwrotu BĘDZIE liczone wydane już przez Ciebie 250 zł, o którym pisałam wyżej.

Zwroty będą naliczane począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w sierpniu to wszystko startuje od września.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na zakupy w Empiku<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Ewa pisze:
  czy promocja łączy się z programem poleceń mBanku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocje organizowane przez mBank nie łączą się. Promocję z bonem do empiku można łączyć z programem Lepiej z eKontem, czyli zwrotem 650 zł za zakupu. Nie ma za to możliwości łączenia tej promocji z programem poleceń.
 2. Ciekawa pisze:
  Kiedy można bez problemu zamknąć konto ?
 3. Aga pisze:
  Jeżeli chciałabym skorzystać z promocji tylko w zakresie bonu do empiku to czy muszę mieć kartę czy mogę założyć sobie konto bez karty ewentualnie założyć z kartą ale od razu ją zastrzec a te 5 wymaganych aktywności zrobić przelewem ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz założyć konto bez karty i np. wykonać przelewy lub jakieś płatności internetowe w ramach spełnienia warunków 😉
 4. Monika pisze:
  Czy aktywnością może być przelew na moje konto w innym banku?
 5. Gerard pisze:
  W tabeli opłat nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym, że karta ma być darmowa przez 2 lata… Rzeczywiście jest darmowa czy pod warunkiem wykonania 5 transakcji w miesiącu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Informacja ta nie będzie zawarta w Tabeli opłat i Prowizji tylko w Regulaminie promocji – Lepiej w eKontem II edycja. Pobierz ten regulamin z dokumentów umieszczonych pod artykułem i taki zapis znajdziesz w V. Co jest nagrodą w promocji? pkt. 1. 🙂
  • Gerard pisze:
   Teraz widzę, dzięki!
 6. Rafał pisze:
  Czy płatności dokonane poprzez Sprytnego Billa lub portfel Visa Checkout są wykluczone z money backu ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli używasz przy tym danych karty (jej numer, kod ccv/cvc) to będzie to zaliczone jako płatność kartą, czyli zaliczy się do moneyback’u.
 7. Joanna pisze:
  Założyłam już konto promocyjne i posiadam kartę debetową czy muszę logować się do tej „Money manii” i czy te 5 aktywności mogę dokonać np 5 platnosci kartą w 1 i tym samym miejscu np w tym samym sklep? Czy transakcje mogą być tego samego dnia czy aczej powinny być z rożnymi datami?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, do MM nie musisz się już logować. 🙂 A co do transakcji to możesz wykonać je w jednym i tym samym sklepie i możesz je wykonać 5 razy jednego dnia 🙂
 8. Sławek pisze:
  Przy składaniu wniosku w mBanku nie ma już opcji: „Przelew weryfikacyjny z innego banku, w którym posiadasz konto”.
  Jest:
  – Kurier
  – wizyta w placówce
  – mFinanse
 9. Maciek pisze:
  Witam. Mam pytanie odnośnie zwrotu 4% za płatności kartą.
  Na waszej stronie jest informacja: „zapewnić wpływ min. 1 000 zł (jednorazowy wpływ, może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub znajomego)”.
  Natomiast z tego co doczytałem się w regulaminie aby otrzymać zwrot 4% należy: „3) na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”.

  Ponadto na innej stronie, która również zajmuje się łowieniem okazji bankowych jest informacja następująca: „Zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł z innego banku od osoby nie będącej uczestnikiem promocji”.
  Zatem przelew nie może ponadto pochodzić od znajomego, który również bierze udział w tej samej promocji?

  Bardzo proszę o weryfikację.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank pisane od wielkiej litery oznacza w promocji mBank (patrz. Regulamin promocji – Lepiej z eKontem – II Kto jest Organizatorem Promocji pkt 1), czyli nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.
   Regulamin nic nie mówi o tym, że przelew nie może podchodzić od innej osoby posiadającej konto w mBanku, nawet jeżeli bierze ona udział w promocji nie wiem więc co autor innego bloga miał na myśli – najlepiej będzie zapytać właśnie jego. 🙂

Napisz komentarz