Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Getin Bank: odbierz 100 zł na powitanie, 250 zł za polecenie konta oraz 2 darmowe bilety do kina Helios lub Multikina

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jakiś czas temu pisałam Wam o nowym produkcie Getin Banku – koncie Proste Zasady. Konto jako takie podobało Wam się: darmowa karta oraz przelewy internetowe, ale przede wszystkim konto darmowe (po wykonaniu 1 płatności kartą).

Na tym Bank nie poprzestaje, dorzuca do puli bardzo dobrą promocję, w której do zgarnięcia łącznie aż 3 nagrody:

 • 100 zł premii na powitanie
 • 250 zł premii w programie poleceń
 • 2 bilety do Multikina lub Helios (35 000 voucherów)

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 1.05.2017r. do 4.06.2018r. nie posiadały w Getin Banku żadnego konta i założą je za pośrednictwem tej dedykowanej przez Bank strony internetowej.

Jak skorzystać z promocji?

Aby móc ubiegać się o 250 zł premii oraz bilety do kina należy oczywiście skorzystać z nowego produktu banku, a dokładnie założyć Konto Proste Zasady. Warunki jego prowadzenia – no nie powiem- są proste (plus dla Banku):

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł/8 zł – konto będzie darmowe (bezwarunkowo) dla osób w wieku 18-26 lat natomiast dla pozostałych osób pod warunkiem wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą – jeżeli nie spełnimy tego warunku to czeka opłata 8 zł
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo
 • WYPŁATA GOTÓWKI W BANKOMACIE (wszystkie w kraju) – 0 zł
 • WYPŁATY GOTÓWKI W BANKOMATACH ZA GRANICĄ – 4,5% wartości transakcji min. 10 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE (w tym zlecenia stałe i polecenia zapłaty) – 0 zł
 • WPŁATY/WYPŁATY W ODDZIALE – 0 zł

Uważam, że Bank przygotował naprawdę konkurencyjne warunki prowadzenia konta, w szczególności podoba mi się brak opłat za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, to że w łatwy sposób można ominąć opłaty za konta też zasługuje na uznanie.

Jak krok po kroku odebrać wszystkie nagrody?

#1 KROK – najpóźniej do 2.07.2018r.przejdź na specjalną stronę internetową i zarejestruj się w promocji. Po chwili otrzymasz maila, kliknij w znajdujący się w nim link, aby potwierdzić rejestrację. Następnie złóż wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą, a podczas tego:

 • podaj ten sam adres mailowy co podczas rejestracji w promocji;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (również za pomocą środków porozumiewania się na odległość).

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

#2 KROK – najpóźniej do 17.07.2018r. podpisz umowę o Konto Proste Zasady wraz z kartą.

#3 KROK – w każdym z dwóch miesięcy – lipiec oraz sierpień – spełnij (powtarzalnie) po dwa warunki:

 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 100 zł (tak tyle i tylko tyle);
 • wykonaj min. 5 płatności kartą oraz min. 1 BLIKiem na łączną kwotę min 150 zł – płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub/i w internecie (płatności mają być wykonane i zaksięgowane).

To wszystko!

Teraz czas na nagrodę, informację o jej przyznaniu otrzymasz do 8.10.2018r. jako wiadomość mailową. W wiadomości będzie znajdował się specjalny link – kliknij w niego i najpóźniej do 15.10.2018r. uzupełnij na stronie promocyjnej dane do wypłaty premii.

Premia zostanie przelana na konto w Getin Banku najpóźniej do 22.10.2018r. i do tego momentu należy posiadać aktywne konto i kartę.

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

Zgarnij dodatkowe 250 zł w programie poleceń

Ktoś kto skorzysta z I części promocji może w II jej części pobawić się w polecenia, a tym samym zapewnić sobie 50 zł za każde skuteczne polecenie (max. 250 zł). Z kolei osoba polecona odbierze 100 zł w zamian za spełnienie warunków, które opisałam wyżej oraz również będzie mogła polecać konto.Sprawdź jak to działa:

#1 KROK – osoba polecająca – loguje się na stronie promocji i pobiera swój unikalny link, a później przekazuje go swoim znajomym;

#2 KROK – osoba polecona do 2.07.2018r. rejestruje się w promocji, potwierdza rejestrację klikając w link znajdujący się w wiadomości mailowej i zakłada konto Proste Zasady. Do 17.07.2018r. podpisuje umowę o konto.

#3 KROK – osoba polecona w lipcu i sierpniu zapewnia wpływ na konto w kwocie min. 100 zł oraz wykonuje min. 5 płatności kartą oraz min. 1 BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł.

Premia dla osoby polecającej i poleconej będzie wypłacona w identycznych terminach jak pisałam wyżej w sekcji „To wszystko”. Czyli do 8.10.2018r. osoba polecona otrzyma maila z informacją o przyznaniu nagrody, do 15.10.2018r. będzie musiała uzupełnić dane do wypłaty premii. Z kolei do 22.10.2018r. zarówno polecony jak i polecający otrzymają premie.

Odbierz 2 darmowe bilety do kina Helios lub Multikina

Tę nagrodę zgarnie każdy kto założy konto w tej promocji oraz nie posiadał konta w Getin Banku wcześniej – od 1.06.2017r. Po założeniu konta w tej promocji, należy jak najszybciej (przypominam limit 35 000 voucherów) wykonać 1 dowolny przelew, na dowolną kwotę za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej.

Po spełnieniu tego warunku, w ciągu 7 dni roboczych na mila zostaną przysłane dwa elektroniczne kody wymienne na bilety do kina. Będzie można je wykorzystać do 31 maja 2019 roku.

>>Załóż Konto i odbierz 250 zł oraz bilety do kina<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 44

 1. Rafał pisze:
  Osoby z polecenia także dostaną po 2 bilety do kina?
 2. Tomek pisze:
  Podpisanie umowy tylko w placowce/u kuriera czy jest mozliwość „podpisania online”?
 3. Paweł pisze:
  Proszę o adres strony w celu założenia konta
 4. Michał pisze:
  Jeżeli założyłem już konto to w czerwcu nic nie muszę zrobić żeby otrzymać nagrodę? Liczy się tylko spełnienie warunków w lipcu i sierpniu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak liczy się spełnienie warunków w lipcu i sierpniu. 🙂 Pamiętaj też o wykonaniu jednej płatności kartą (w każdym miesiącu, nawet w czerwcu) aby konto było darmowe. 🙂
 5. Nin pisze:
  Ma ktoś może jakiś kod polecajacy? I jak można podpisać umowę? Kurier, placówka?
 6. Beata pisze:
  hej, czy mogę opłacić kartą rachunek np. prąd na poczcie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, możesz 🙂
  • Beata pisze:
   czyli jeśli zapłacę za prąd czy mieszkanie kartą to wlicza się do kwoty 150 zł, które należy wydać w ciągu miesiaca?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak zapłacisz kartą to będzie się to liczyło 🙂 Pamiętaj o tym, aby wykonać również min. 1 płatność BLIK. 🙂
 7. Beata pisze:
  czyli jeśli zapłacę za prąd czy mieszkanie kartą to wlicza się do kwoty 150 zł, które należy wydać w ciągu miesiaca?
 8. Marian pisze:
  Jak długo czeka się na kuriera od rejestracji w promocji i czy jest możliwość umówienia się na konkretny dzień bo po dniu 8 lipca wyjeżdżam na wczasy za granicą
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A dzwonił już konsultant Banku w celu potwierdzenia założenia konta? Podczas rozmowy z Bankiem można próbować ustalić jakiś konkretny termin 🙂
 9. Rafał pisze:
  Gdzie mam pisać jeśli po 7 dniach roboczych ciągle nie otrzymałem biletów na mejla?
 10. Barbara pisze:
  Bilety już mam na stronie getin banku teraz czekamy na październik na 100zł 🙂
 11. Adrian pisze:
  Jeśli dwie transakcje zostały wykonane 30 lipca ale zaksięgowane 1 sierpnia to już nici z promocji? Chyba pierwszy raz spotykam się z sytuacją kiedy zwykła płatność w biedrze nie jest zaksięgowana w następny dzień tylko dwa dni po. Ciekawe na ile to celowe działanie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja Ci powiem, że mam konta w kilku bankach i płatności są księgowane nawet po kilku dniach jak np. w Citibanku 🙂 Zgodnie z regulaminem, płatności muszą być zaksięgowane więc Bank może nie brać Cię pod uwagę podczas przyznawania nagród.
 12. Pablo pisze:
  OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł/8 zł – konto będzie darmowe (bezwarunkowo) dla osób w wieku 18-26 lat natomiast dla pozostałych osób pod warunkiem wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą – jeżeli nie spełnimy tego warunku to czeka opłata 8 zł
  A mnie pobrano 6,99 za obsługe karty
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To absolutnie niepotrzebnie ponieważ zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji opłaty za kartę nie ma. Zaloguj się proszę do bankowości online i złóż reklamację, poproś o powód naliczenia opłaty, niech odwołają się do zapisu z toip, który pozwala im na naliczenie opłaty.
 13. Michał pisze:
  Dostał już ktoś info o przyznaniu narody ? termin do dzisiaj…
 14. Paweł pisze:
  kliknij w niego i najpóźniej do 15.10.2018r. uzupełnij na stronie promocyjnej dane do wypłaty premii
  Już trzeci e-mail z ta prośbą robię printscr za każdym razem po zaktualizowaniu danych
 15. Basia pisze:
  Kasa przeleciała mi koło nosa, jeden dzień się spóźniłam,ale w meilu nic nie widziałam, ktoś mi napisze jak był zatytułowany mail z tym linkiem?Na broker nic tam nie widzę. Jest szansa aby mi jeszcze przyznali?
 16. Damian pisze:
  Jeśli ktoś potrzebuje kodu polecającego to: 42S3BR
 17. mia pisze:
  Polecam skorzystanie z mojego kodu: HMBV78
 18. Michał pisze:
  dostałem 150 zł ale nie wiem za co … 😉 spełniłem warunki na 100zł, nikomu nic nie polecałem :))
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Michał to co – reklamacja? 😀 Może bank miał jakąś wewnętrzną promocję i przypadkiem spełniłeś jej warunki. Niezależnie od tego jak to się stało to jednak fajnie że tak wyszło 😉
 19. Mateusz pisze:
  Nie dostałem ani wiadomości ani kasy, mimo przyznanych wcześniej biletów do kina, warunki płatności i wpływów spełnione, napisałem dzisiaj reklamację czekam na odpowiedź
 20. marcin pisze:
  Mam problem nie otrzymałem emaila z bonusem chociaż spełniłem warunki. Na infolinii powiedziano mi ,że należało dodatkowo w sierpniu i wrześniu zrobić dowolny przelew jednak w regulaminie nie ma ani słowa o tym. (jest taki zapis w regulaminie o bilet do kina ale bilety otrzymałem i zrobiłem przelew w lipcu ,ale zapomniałem zrobić przelew w sierpniu)

  Podpunk g. regulaminu
  zapewnić, aby w każdym z następujących miesięcy, tj. w miesiącu lipcu 2018 r. i w miesiącu sierpniu 2018 r. łączna suma wpływów na Konto otwarte w ramach Akcji wyniosła co najmniej 100 zł (wpływy na konto w wysokości co najmniej 100 zł muszą być zaksięgowane w każdym z ww. miesięcy) i jednocześnie w każdym z ww. miesięcy wykonać co najmniej pięć płatności kartą do Konta oraz jedną płatność Blikiem za pośrednictwem Konta na łączną kwotę minimum 150 zł; za płatność kartą rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, zaksięgowane przez Bank na Koncie;

  Nie ma tu ani słowa o przelewie

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcinie, rozumiem że konsultowałeś sprawę z infolinią Getin Banku? Myślę, że komuś pomyliły się promocje – masz rację nie ma mowy o przelewie. Ja proponuję zalogować się na stronie: https://bonus.ebrokerpartner.pl/logowanie.htm i tam złóż reklamację za pośrednictwem zakładki „REKLAMACJE” oni są właściwi do rozpatrzenia Twojego zgłoszenia. 🙂
  • marcin pisze:
   Dziękuję za odpowiedź. Tak dzwoniłem ponownie na infolinię getinbanku i tym razem inny konsultant powiedział to samo czyli należy złożyć reklamację w podanym przez Ciebie linku. Przejrzałem ponownie email i spam i nic od nich nie przyszło. Dziwne bo korzystałem już z innych promocji bankowych organizowanych przez tą firmę i zawsze przychodziły maile z nagrodami.

   Napisałem reklamacje i będę czekał na odpowiedź. Mam nadzieję iż nie zostanie odrzucona z powodu przekroczenia terminu czyli 22.10.2018 j,ale to ewidentnie ich wina ,że nie wysłali mi tego emaila.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja myślę, że reklamacja będzie pozytywnie rozpatrzona i nagroda trafi do Ciebie 🙂
 21. marcin pisze:
  Mam jeszcze pytanie w formularzu reklamacyjnym należy podać Numer wniosku/umowy jednak nigdzie nie mogę go znaleźć ani na umowie ani w mailach czy wystarczy im numer pesel?

Napisz komentarz