PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Łatwy sposób na odebranie 100 zł na zakupy w sklepie sportowym InterSport. [instrukcja krok po kroku]

Na horyzoncie pojawiła się kolejna, bajecznie prosta i niezwykle korzystna promocja bankowa. Tym razem to PKO BP przy współpracy ze sklepem sportowym InterSport przygotował promocję, w której w zamian za założenie darmowego Konta dla Młodych i wykonanie min. 1 dowolnej, transakcji kartą można otrzymać:

 • 2 DARMOWE BONY NA KWOTĘ PO 50 ZŁ KAŻDY DO SKLEPU SPORTOWEGO INTERSPORT

Więc co powiesz na to, żeby wejść do dobrego sklepu i kupić sobie z jego asortymentu cokolwiek chcesz i zapłacić za zakupy o 100 zł mniej? Jeżeli czujesz, że ta promocja jest dla Ciebie lub dla kogoś z Twoich bliskich to śmiało zapraszam do lektury artykułu.

Informacja z 26.04.2017: Zdaje się, że bank PKO jest niezadowolony z wyników kampanii, ponieważ na ostatnie kilka dni zdecydował się podjąć współpracę również z portalem fast50club i teraz oprócz wspomnianych w tekście 100 zł do Intersportu możesz zgarnąć również 40 zł w gotówce. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://moniaki.pl/pko-dla-mlodych-100-zl-na-zakupy-sportowe-comp/ (link nieaktualny)

InterSport – kupuj co chcesz i to o 100 zł taniej!

InterSport to znany wszystkim sklep sportowy, w asortymencie którego znajdziemy: dobrej jakości odzież sportową, markowe obuwie, akcesoria i inne niezbędne podczas ćwiczeń sprzęty. W ramach najnowszej promocji, której szczegóły zaraz opiszę, możesz otrzymać dwa bony po 50 zł na zakupy w InterSporcie, czyli w sumie 100 zł.

Pomyśl, że teraz możesz tak zaoszczędzić na zakupach:

 • Zegarek Sigma PC 10.11 21012 – Elegancki wygląd, duży wyświetlacz, trzy przyciski – to cechy tego sportowego, wodoodpornego pulsometra. Funkcja licznika kalorii, ustawiane strefy treningów oraz wskaźnik stref uzupełniają prosty w obsłudze monitor pracy serca i umożliwiają ukierunkowany trening fitness. Sprzęt, który idealnie sprawdzi się podczas codziennych treningów i ułatwi obserwowanie postępów.

 

 • Buty ASICS Nitrofuze T6H3N + Obiektyw ASICS Fish Eye Lens – Wygodne buty treningowe, zarówno dla wymagających jak również dla amatorów biegania. Buty są lekkie i idealnie dopasowują się do nogi. Sprawdzą się zarówno podczas codziennego treningu jak i na długim spacerze. Budowa obuwia zapewnia odpowiednią wentylację gdy temperatura otoczenia wzrasta.

 

W zestawie możemy odebrać obiektyw – montowany za pomocą wygodnego w użyciu klipsa na smartphone’a lub telefon komórkowy z możliwością rejestracji obrazu − wykonywania zdjęć i filmów, który umożliwia rozszerzenie pola widzenia do 180°.

 

 • Biustonosz Reebok Workout Ready – idealnie dopasowany i stylowy biustonosz sportowy, który zapewnia lekkie wsparcie w czasie różnego rodzaju aktywności fizycznych – od zajęć cardio i fitness, po bieganie i trekking.

W taki sam sposób możesz obniżyć sobie ceny wielu innych produktów:

 • hulajnogi
 • rowery
 • kaski
 • łyżworolki
 • deskorolki
 • torby/plecaki
 • steppery
 • namioty
 • i wiele innych >>sprawdź<<

 

Taka sama zasada jest przy każdym innym zakupie jaki będziesz robić w InterSporcie, możesz zrobić dwukrotnie zakupy, a wartość każdych z nich będzie obniżona o 50 zł. Równie dobrze możesz zrobić jedne zakupy, a po podejściu do kasy poprosić o nabicie artykułów na dwa różne paragony i bonem promocyjnym obniżyć wartość każdego paragonu o 50 zł, czyli łącznie za zakupy zapłacisz mniej o 100 zł.

Takie bony nie nie są imienne więc po ich odebraniu możesz np. jeden oddać komuś w prezencie. Dodatkowo, ważne jest to, że bony możesz zrealizować zarówno w sklepie stacjonarnym jak również w sklepie internetowym.

Ich ważność kończy się 31 grudnia 2017 roku więc możesz wykorzystać je od razu po odebraniu lub zachować na później. Ale jest coś jeszcze o czym musisz wiedzieć.

W promocji, którą zaraz szczegółowo opiszę, dostępnych jest tylko 4 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 4 500 osób, które wykonają opisane przeze mnie kroki. Promocja jest zatem dla osób szybkich i zdecydowanych!

Kto powinien koniecznie skorzystać z promocji?

Możliwość skorzystania z promocji PKO Banku Polskiego to dla wielu osób spory przywilej, bo niby kto by nie chciał darmowej stówki na zakupy? Ale w tym przypadku dotyczy ona tylko osób, które mają między 18 a 26 lat i nigdy nie posiadały konta w PKO BP i Inteligo lub…zamknęły je przed 1 grudnia 2016 roku.

Jeżeli spełniamy ten podstawowy warunek to nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z prostej instrukcji i dołączyć do promocji, a po spełnieniu bajecznie prostych warunków, odebrać 100 zł na zakupy.

Do promocji możesz dołączyć tylko do 21 kwietnia 2017r. do godziny 23:59. Ale w związku z tym, że liczba promocyjnych kont jest ograniczona, polecam nie zwlekać tylko zgłaszać się do promocji jak najszybciej.

Jak odebrać 100 zł na zakupy w InterSporcie? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – Złóż wniosek o Konto dla Młodych

Najpóźniej do 21 kwietnia 2017 roku, przejdź na poniższą stronę promocyjną i złóż wniosek o darmowe Konto dla Młodych, dodatkowo podczas składania wniosku:

 • zamów kartę debetową (darmowa po wykonaniu 5 dowolnych transakcji w miesiącu)
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania bonów

następnie podpisz umowę o konto – najpóźniej do 5 maja 2017 roku, ale wiadomo że należy zrobić to jak najszybciej, aby dać sobie szansę na spełnienie pozostałych warunków.

>>Załóż konto i odbierz 100 zł na zakupy w InterSporcie<<

#2 KROK – Wykonaj 1 transakcję kartą

Najpóźniej do 5 maja 2017 roku musisz wykonać min. 1 transakcję kartą, na dowolną kwotę – w sklepie stacjonarnym lub internecie. Istotne jest, że ta transakcja musi zostać również do 5 maja zaksięgowana na Twoim koncie.

#3 KROK – Zarejestruj się w promocji

Najpóźniej do 5 maja 2017 roku przejdź na stronę pkobp.pl/sportza0 i zgłoś chęć udziału w promocji poprzez wypełnienie prostego formularza. Formularz zgłoszeniowy możesz wypełnić wcześniej, np. podczas oczekiwania na kuriera, który będzie miał Ci dostarczyć umowę.

 

I to wszystko!

Warunki zostały spełnione i teraz pora na otrzymanie dwóch bonów o łącznej wartości 100 zł. Będą one przyznawane w dwóch turach do 18 kwietnia 2017 roku oraz do 15 maja 2017 roku. O tym kto i kiedy otrzyma bon decyduje czas spełnienia wszystkich warunków.

 • osoby, które spełniły warunki do 7 kwietnia 2017 roku – otrzymają bony do 18 kwietnia 2017 roku
 • osoby, które spełnią warunki od 8 kwietnia 2017 do 5 maja 2017 – otrzymają bony do 15 maja 2017 roku

Bony zostaną przekazane elektronicznie w systemie bankowości iPKO i znajdziesz je w zakładce “wiadomości” po zalogowaniu się na swoje konto. Przypominam, że są one ważne do 31 grudnia 2017 roku i możesz je wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w sklepie internetowym.

Czy zapłacę coś za konto?

Konto dla Młodych jest to rachunek w pełni darmowy i nie musimy obawiać się żadnych dodatkowych opłat:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Regulamin promocji – krok po kroku – szczegółowa analiza dokumentu

 

Posted by Moniaki.pl – Prześwietlamy Oferty Bankowe on Sunday, April 9, 2017

A może dodatkowe 50 zł za polecenie konta w PKO?

Jeżeli zostaniesz już klientem PKO to nie zapomnij, że możesz skorzystać z Programu Poleceń tego banku, polecać konto znajomym i za każde skuteczne polecenie odebrać dodatkowo po 50 zł!

Możesz więc nie tylko zdobyć 100 zł na zakupy w InterSport, ale również zyskać dodatkową gotówkę za to, że jesteś klientem PKO.

Podsumowanie

Promocja jest rewelacyjna ponieważ w bardzo prosty sposób można odebrać premię 100 zł na dowolne zakupy w sklepie sportowym InterSport. Wystarczy tylko:

Promocja prosta i zrozumiała. Szkoda tylko, że jest ona przeznaczona dla wszystkich do 26 lat i że jest ograniczenie do 4 500 nagród. Niemniej, uważam że każdy spełniający warunki powinien z niej skorzystać i dać sobie szansę na odebranie darmowych bonów.

>>Załóż konto i odbierz 100 zł na zakupy w InterSporcie<<

Najczęściej zadawane pytania


Niestety, promocja jest przeznaczona dla nowych lub powracających klientów. Za nowego klienta będzie uznana osoba, która nigdy nie miała konta w PKO BP lub Inteligo. Za powracającego klienta bank uzna osobę, która zamknęła konto w PKO lub Inteligo przed 1 grudnia 2016 roku.

W promocji liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego więc najpóźniej wniosek o konto musisz złożyć do 21 kwietnia 2017 roku do godziny 23:59.
Z kolei umowę musisz podpisać najpóźniej do 5 maja 2017 roku, ale warto zrobić to szybciej żeby mieć czas na spełnienie warunków.

Bony są ważne do 31 grudnia 2017 roku i nie ma możliwości aby straciły ważność wcześniej. Możesz więc bez konsekwencji zamknąć konto po odebraniu bonów i nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych opłat.

Transakcje dokonane kartą muszą być również zaksięgowane na koncie. W promocji nie będą brały udziału transakcje zwrócone. Przypominam, że transakcje możesz wykonać w sklepie internetowym lub stacjonarnym

Wydanie karty jest jak najbardziej darmowe. Również należy pamiętać o tym, aby nie zmieniać wizerunku karty podczas składania wniosku – będzie to policzone jako dodatkowa usługa i bank naliczy Ci opłatę 14,90 zł.

Miesięczne utrzymanie karty będzie również darmowe, ale pod warunkiem że w każdym miesiącu wykonasz 5 dowolnych transakcji kartą.

W momencie zakończenia promocji, strona promocyjna przestanie działać i nie będzie możliwości założenia konta. Dodatkowo, promocja ta zostanie wyłączona również u nas na blogu i trafi do zakładki „Promocje zakończone”


Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji: