PROMOCJA ZAKOŃCZONA

100 zł do Zalando.pl za założenie konta w mBanku

Właśnie pojawiła się ciekawa okazja, w której do odebrania otrzymujesz kartę upominkową na 100 zł do Zalando.pl. Wystarczy założyć konto w mBanku i poświęcić 5 minut na wykonanie na nim aktywności. Wszystkie szczegóły za chwilę rozpiszę.

W dodatku można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i do wspomnianej karty upominkowej o wartości 100 zł, dodatkowo zgarnąć jeszcze 150 zł bonusu za wyciąganie karty mBanku na codziennych zakupach.

Dla kogo przygotowana jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy kto od 1 stycznia 2016 roku nie posiadał w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego i nie posiada go obecnie.

Jeżeli spełniamy ten warunek to dołączenie do promocji umożliwi nam założenie, za pośrednictwem tej dedykowanej strony, eKonta Standard wraz z kartą.

A oto szczegóły eKonta Standard:

 • otwarcie konta – 0 zł
 • prowadzenie konta – 0 zł
 • przelewy internetowe – 0 zł
 • wydanie karty do konta – 0 zł
 • miesięczna opłata za kartę – 0 zł (po wykonaniu 5 płatności kartą) lub 4 zł
 • wypłaty z bankomatów mBank, BZ WBK, Euronet, Planet Cash – 0 zł (dla kwot powyżej 100 zł) lub 1,30 zł (dla kwot poniżej 100 zł)
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł (niezależnie od kwoty)

Instrukcja jak odebrać 100 zł do Zalando.pl:

Wystarczy, że wykonasz opisane poniżej kroki, a Twoje najbliższe zakupy na Zalando.pl będą tańsze aż o 100 zł.

#1 KROK – najpóźniej do 31 maja 2018 roku przejdź na specjalną stronę i zarejestruj się w promocji – wprowadź swoje dane i zaznacz pierwszą zgodę;

>>Załóż konto i odbierz 100 zł do Zalando<<

#2 KROK – po rejestracji kliknij czerwony przycisk i złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą debetową.

Zostaniesz przeniesiony na stronę mBanku. Wypełnij pola swoimi danymi i wyślij wniosek. Następnie podpisz umowę o konto przy kurierze lub w placówce.

Przydatna wskazówka: jeżeli podpisujesz umowę w placówce nie pozwól zakładać nowego wniosku, podpisujesz umowę na ten, który składałeś internetowo. Pracownicy w placówkach czasem usuwają wnioski internetowe i wypełniają je od nowa, aby przypisać sobie pozyskanego klienta.

#3 KROK – najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, wykonaj 5 dowolnych aktywności na koncie:

 • płatności kartą
 • płatności internetowe
 • przelewy na konto w innym banku (może być Twoje lub kogoś z rodziny)

Osobiście polecam płacić kartą, aby jednocześnie zwolnić się z opłaty za kartę.

Aktywności wykonujesz na dowolną kwotę, ważne aby było ich minimum 5 i wykonane w terminie. W terminie, czyli jeżeli umowę podpisałeś w kwietniu to płatności wykonujesz do końca maja.

To wszystko!

Warunki spełnione? To teraz czas na nagrody 🙂

Karty upominkowe przekazane za pośrednictwem wiadomości mailowej do 27 sierpnia 2018 roku (sprawdzamy również zakładkę spam).

Bon można wykorzystać w dowolnym momencie (nie ma on terminu ważności) na dowolne zakupy i to bez kwoty minimalnej!

>>Załóż konto i odbierz 100 zł do Zalando<<

A jak zgarnąć dodatkowe 150 zł?

Jeżeli korzystasz z tej promocji to grzechem by było nieskorzystanie z równolegle trwającej promocji. Oczywiście nie masz obowiązku z niej korzystać, ale naprawdę warto.

Aby móc zgarnąć w niej maksymalną premię czyli 150 zł należy w każdym z 5 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) wykonać 15 płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 30 zł:

 • min. 5 płatności – 10 zł
 • min. 10 płatności – 20 zł
 • min. 15 płatności – 30 zł

Dodatkowo, będzie trzeba min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku oraz zapewniać wpływ na konto min. 1 000 zł (może być przelew własny z konta w innym banku).

Podsumowanie

Fajna kumulacja – tak krótko można podsumować promocję łączoną, w której można zgarnąć nawet 250 zł. Pierwsza premia to karta upominkowa na 100 zł do Zalando za wykonanie 5 aktywności na koncie (na dowolną kwotę), druga to nawet 150 zł za to, że będziemy płacić za codzienne zakupy.

Promocję oceniam jako korzystną i mało wymagającą, ze względu na to, że wszystkie warunki możemy śmiało spełnić w dosłownie kilka minut 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji: