Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Karta Podarunkowa na 100 zł do IKEA w zamian za przetestowanie DARMOWEGO konta + 300 zł dla tych co chętnie płacą telefonem

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

BGŻ BNP Paribas rozkręcił się na dobre i najwyraźniej nie ma zamiaru zwalniać tempa w organizowaniu coraz to lepszych promocji. Obecnie w swojej ofercie ma dwie bardzo atrakcyjne promocje (obie ściśle limitowane): 100 zł za płatności na stacjach benzynowych lub 100 zł na zakupy w H&M.

Dodatkowo jednak już wystartował z kolejną, w której do odebrania jest Karta Podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA. Nagroda jest darmowa (zupełnie zwolniona z podatku) i przyznawana w zamian za przetestowanie (na dziecinnie prostych warunkach) DARMOWEGO Konta Optymalnego, ale…

Bank wprowadził limit i Kart Podarunkowych jest tylko 1 000 sztuk – dla pierwszych osób, które wypełnią ten dedykowany formularz zgłoszeniowy. W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu wniosków strona promocyjna zostanie automatycznie wyłączona i my też poinformujemy o tym na blogu.

Oczywiście osoby, które lubią lub polubią płatności telefonem mogą odebrać dodatkowo łatwe 300 zł za płatności mobilne, czyli tylko na jednej promocji zyskać aż 400 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Tradycyjnie jak na BGŻ BNP Paribas przystało, chce on pozyskać nowych klientów. Zazwyczaj okres karencji był dość krótki, ale teraz trochę się zmieniło.

W tej promocji warunek nowego klienta będą spełniać Ci, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (również przed fuzją) w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed momentem złożenia wniosku o konto w tej promocji.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji.

Spełniasz warunek nowego klienta?

Jeżeli przebrnąłeś przez pierwszy wymóg teraz omówię dokładnie produkt Banku, który bierze udział w promocji, a mowa tu oczywiście o Koncie Optymalnym. Myślę, że tu mile Cię zaskoczę – zgodnie z Tabelą opłat i prowizji posiadacz takiego konta może spać spokojnie – konto będzie DARMOWE, zobacz zresztą sam:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0,20 zł (dla smsów nie będących kodem autoryzacyjnym)

Jak odebrać 100 zł do IKEA? [prosta instrukcja]

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się jak świeże bułeczki (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto.

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 22.12.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 000) wejdź na dedykowaną stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do systemu bankowości online;

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 100 zł do IKEA + 300 zł za aktywność<<

#2 KROK – podpisz umowę

Do 12.01.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą w obecności kuriera;

#3 KROK – wykonaj 3 proste zadania

W okresie od 1 stycznia 2018 roku do o 31 stycznia 2018 roku wykonaj 3 proste czynności:

 • zapewnij wpływy na konto w kwocie min 1 000 zł (może to być kilka wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł, mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz zapewnić wpływ na konto a po zaksięgowaniu przelać pieniądze dalej);
 • zaloguj się do bankowości online
 • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na min. 300 zł (internetowe lub w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych) – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana
 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 100 zł do IKEA + 300 zł za aktywność<<

To wszystko!

Teraz do 14 lutego 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci bonu na 100 zł do IKEA. Następnie do 26 lutego 2018 roku będziesz musiał kliknąć w link podany w mailu i podać adres korespondencyjny do wysyłki nagrody. Karty Podarunkowe będą wysyłane od 28 lutego 2018 roku.

Ważne jest również to, że na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty, a po jej odebraniu sam decydujesz czy konto spełnia Twoje oczekiwania czy jednak nie jest Ci już potrzebne.

Do końca promocji pozostało:

(limit wniosków jeszcze nie został osiągnięty – promocja aktywna!)

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Wszystko co najważniejsze rozpracowane to teraz przechodzimy do sedna promocji, czyli zwrotu 300 zł jaki możesz otrzymać w zamian za wykonywanie płatności mobilnych. W tej promocji każdy klient otrzyma 1 zł premii za każdą płatność zbliżeniową telefonem na min. 1 zł. Maksymalnie 25 zł/m-c przez okres 12 miesięcy czyli łącznie 300 zł.

Czyli najprościej mówiąc, w danym miesiącu wykonujesz tylko 25 dowolnych płatności telefonem zamiast kartą i za to otrzymujesz łącznie 25 zł premii. Jeżeli wykonasz tylko 20 płatności to również otrzymasz zwrot, ale tylko 20 zł.

Masz tu mega ułatwienie bo Bank nie narzuca żadnej kwoty na jaką masz wykonać płatności – wystarczy min. 1 zł i warunek będzie spełniony. Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie.

Zwrot będzie naliczany za wykonywanie płatności: Android Pay, MasterPass oraz GO mobile (w przypadku GOmobile – w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew)

Premia będzie przekazywana na Twoje konto do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli:

 • za płatności wykonane w listopadzie zwrot otrzymasz do 8.12.2017 roku
 • za płatności wykonane w grudniu zwrot otrzymasz do 8.01.2018 roku

Jakie formy płatności Bank będzie brał po uwagę?

Ktoś może zapytać – ok płatności mobilne, ale jakie dokładnie? Od razu śpieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami i instrukcjami – mam nadzieję, że to ułatwi Ci korzystanie z promocji. Bank akceptuje 3 formy płatności:

#1 ANDROID PAY – płatności zbliżeniowe telefonem do którego masz przypiętą swoja kartę płatniczą. Tu będziesz potrzebować telefonu, który obsługuje system Android min. 4.4 z NFC

#2 MASTER PASS – to taki elektroniczny portfel, w którym możesz mieć swoje karty i korzystać z nich w dowolnym momencie. Płatność za zakupy jest bardzo prosta – wystarczy tylko jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

#3 GOmobile – aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas dzięki której bardzo szybko i łatwo możesz wykonywać przelewy z użyciem telefonu.Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 100 zł do IKEA + 300 zł za aktywność<<

Podsumowanie

Takie promocje naprawdę są bardzo fajne i dają możliwość w łatwy sposób odebrania dobrej nagrody – myślę, że się ze mną zgodzisz. Spójrz sam: zakładasz darmowe konto z bezpłatną kartą – (bezwarunkowo), zapewniasz min. 1 wpływ na konto w kwocie 1 000 zł (nawet jako przelew ze swojego konta w innym banku – banalne) oraz wykonujesz płatności kartą na min. 300 zł (może być wiele płatności) i za to masz 100 zł IKEA. Prościej naprawdę się nie da.

A jeżeli ktoś chce bardziej zaangażować się w promocję i jest w stanie aktywnie płacić telefonem (drobne płatności, a nawet przelewy) to śmiało może pokusić się o zwrot za takie transakcje w kwocie nawet 300 zł. A tym samym, tylko na jednej premii zarobić aż 400 zł!

Moim zdaniem, jedyny minus tej promocji to ograniczona ilość kont – 1000 sztuk to mało biorąc pod uwagę duże zainteresowanie promocją w poprzedniej edycji. A muszę przyznać, że konto jest warte uwagi – sama je mam jestem zadowolona z wyboru.

>>Przetestuj darmowe konto i odbierz 100 zł do IKEA + 300 zł za aktywność<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 25

 1. darek pisze:
  jeżeli za pośrednictwem Gomobile dokonam przelewu po 1 zl w miesiącu do np 3 rożnych odbiorców to otrzymam premie 3 zl?
 2. darek pisze:
  .. a czy przelew na moje konto do innego banku też będzie premiowane?
  • Moniaki.pl pisze:
   Niby regulamin nigdzie tego nie wyklucza 🙂 Możesz raz zrobić taki przelew i jak przyznają Ci premię to będzie oznaczało, że na 100% można tak robić 🙂
 3. Marek pisze:
  Witam, czy promocje organizowane przez firmę Ad Astra Sp. z o.o, czyli organizatora tej promocji są bezpieczne – przekazuję im moje dane , Mają mały kapitał zakładowy, adres pod którym w google map nie funkcjonują. Internet też o nich milczy
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, przekazywanie danych jest bezpieczne służy to przeprowadzeniu promocji i wypłacie nagrody 🙂
 4. Bartek pisze:
  Ile kosztuje SMS pod numer 4884 ? Bank twierdzi, że tyle co powie operator. W Play nie potrafili mi odpowiedzieć. W Njumobile (Orange) 8 zł netto, w Virgin Mobile ten numer w ogóle jest zablokowany. Jeśli mogę tylko przez internet aktywować kartę, a do nadania numeru PIN trzeba wysłać jakiegoś droższego SMSa, to powinno to może powinno to być jasno napisane ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To jaka opłata pobierana jest za sms powinien wiedzieć operator to nie Bank pobiera opłatę za sms tylko sieć telefoniczna.
 5. darek pisze:
  Za SMS pod numer 4884 zapłaciłem w Orange 1 grosz. Uzyskałem w ten sposób PIN ale w żaden sposób nie mogłem aktywować karty. Nawet w Banku powiedzieli mi ze nie mieli takiego przypadku i proponują wymianę karty. Czas oczekiwania 2 tygodnie. Udało się jednak aktywować kartę za pośrednictwem infolinii. Oczywiście dopiero za drugim razem. Czas oczekiwania 2 dni. Problemy były także z pierwszym logowaniem na stronę banku w internecie. Po wpisaniu loginu powinno być przesłane na telefon jednorazowe hasło. Nic takiego się nie pojawiło. Dzwonienie na infolinie pozwoliło rozwiązać ten problem. Nie obyło się bez problemow z dodaniem karty do Android Pay. Na końcu procesu następuje weryfikacja karty przez bank. Z reguły pojawia się miejsce na wpisanie kodu, który bank wysyła na telefon. Ja dostałem tylko nr. telefonu na infolinie. Dzwoniąc za pierwszym razem natrafiłem na laika, który nie miał pojęcia o czym mówie. Za drugim razem natrafiłem na mądrzejszego, który przełączył na dział techniczny i karta została prawidłowo dodana do Android Pay. Koszty dzwonienia na infolinie to kilkanaście złotych. Nadmieniam, ze mam spore doświadczenia z korzystania z najnowszych technologi wielu innych banków ale takiego cyrku jak z BGZ Paribas nie miałem. Ciekawi mnie czy inni klienci mieli podobne co ja problemy. Może miałem pecha. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja na początku miałam tylko problem z tym, że podobno numer telefonu jaki do mnie miał Bank nie był prawidłowy/nie był mój czy coś tam i nie mogłam otrzymywać haseł sms, ale napisałam reklamację i mi to naprawili 😉 Może mają jakiś dziwny system, mało dopracowany.
 6. Marianna pisze:
  By dostać nagrodę, trzeba w styczniu zapewnić wpływ na konto 1000 zł, dokonać płatności za min. 300 zł i zalogować się do bankowości on-line… Rozumiem, że jak podpiszę umowę w grudniu i jak już będę czekać na nagrodę w lutym, to w tych miesiącach już nie muszę robić tych ww. czynności? Tylko o styczeń chodzi? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie – warunki spełniasz tylko w styczniu, w pozostałe miesiące nie musisz robić nic 🙂
 7. Karolina pisze:
  Chcą skan mojego dowodu osobistego, czy to normalna praktyka?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowa będzie podpisania przy kurierze więc bank nie chce żebyś przekazywała np. xero dowodu kurierowi tylko woli mieć skan/zdjęcie aby potwierdzić Twoje dane jakie podałaś we wniosku. Jak ja zakładałam konto w BGŻ to też im podsyłałam zdjęcie dowodu. 🙂
 8. darek pisze:
  Czy płatności kartą na min. 300 zł aby uzyskać bon 100 zł do IKEA zalicza się płatności telefonem poprzez aplikację Android Pay?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin promocji mówi o transakcjach bezgotówkowych, które określa jako operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika w okresie trwania Promocji za
   pomocą Karty (w tym Transakcje AndroidPay oraz Transakcje MasterPass). Czyli AndroidPay będzie zaliczone 🙂
 9. darek pisze:
  Dzisiaj zapłaciłem w PZU składkę ubezpieczenia na życie. Czy to również będzie się zaliczać do wymaganych transakcji aby skorzystać z promocji? Podane w regulaminie kody MCC są tak ogólne a dzisiaj na wydrukach nie ma podawanych kodów MCC aby porównać
 10. anna pisze:
  wszystko pięknie, a 14 lutego minął i cisza. nie no, super promocja :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Czy przypadkiem wiadomość od Banku nie wpadła do zakładki SPAM?
 11. anna pisze:
  Otóż…. kliknęłam w link na waszej stronie, prowadzący do banku i na stronę promocji. Oto odpowiedź, jaką otrzymałam na złożoną reklamację:

  „Jednym z warunków do otrzymania nagrody było złożenie wniosku o konto za pomocą linku promocyjnego, który jest unikalny dla każdej promocji.

  Link promocyjny jest dostępny zaraz po rejestracji w promocji w przycisku „Otwórz konto” oraz w mailu potwierdzającym rejestrację w promocji.

  Zgodnie z informacją z banku Pani nie skorzystała z linku promocyjnego dlatego nie zakwalifikowała się Pani do grona laureatów promocji.”

  Zatem dzięki. Jak dla mnie, trochę to słabe.

  • Moniaki.pl pisze:
   A masz maila potwierdzającego rejestrację lub jakąkolwiek wiadomość, która została Ci przysłana zaraz po zarejestrowaniu w promocji?
 12. darek pisze:
  Promocja działa. Dzisiaj odebrałem list polecony z voucherem do sklepu Ikea 🙂
 13. darek pisze:
  BGZ-Paribas to złodzieje. Wczoraj dostałem premie 12 zł zamiast 25 zł za dokonane przelewy GoMobile oraz płatności telefonem. Tych operacji dokonałem 30 w poprzednim miesiącu więc o 5 więcej niż wymóg regulaminu. Napisałem reklamacje. Na chwilę obecną bez odzewu. Czy ktoś miał podobny przypadek?

Napisz komentarz