Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wielki Powrót! Odbierz bon 100 zł na zakupy w H&M od BGŻ BNP Paribas oraz łatwe 300 zł za płatności mobilne

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Końcówka tego tygodnia niewątpliwie będzie należała do BGŻ BNP Paribas, który właśnie wystartował z kolejną super prostą promocją, z której musisz koniecznie skorzystać jeżeli jesteś miłośnikiem mody.

Uczestnik promocji, w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego otrzymuje bon na 100 zł do H&M. Bon to nagroda GWARANTOWANA dla każdego kto spełni dziecinnie proste warunki, które dokładnie opiszę.

Ale to nie wszystko! Każdy kto będzie chciał trochę bardziej się postarać to może odebrać dodatkowe 300 zł w formie zwrotu za płatności mobilne i tu warunki też pozytywnie Was zaskoczą.

UWAGA! W promocji dostępnych jest tylko 1 000 kont promocyjnych. Takie akcje zazwyczaj kończą się w ciągu kilku dni więc warto szybko decydować się na założenie promocyjnego konta. W przypadku wykorzystania kont promocyjnych – poinformujemy Was o tym.

Z tej promocji skorzystasz tylko i wyłącznie wypełniając ten specjalny, dedykowany przez Bank formularz zgłoszeniowy.

Dla kogo jest promocja?

BGŻ BNP Paribas oczywiście chce pozyskać nowych klientów. Zazwyczaj okres karencji był dość krótki, ale teraz trochę się zmieniło i warunek nowego klienta będą spełniać wszyscy, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (również przed fuzją) w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed momentem złożenia wniosku o konto w tej promocji.

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji.

Jesteś nowym klientem?

Jeżeli spełniasz warunek nowego klienta to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na dedykowaną przez bank stronę promocji i założyć bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne z kartą. Oczywiście karta założona do tego konta jest darmowa. Ale to nie wszystko…brak jest również opłat za wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash, a także za przelewy internetowe! Bankomaty obce to 5 zł.

Brak opłat za podstawowe operacje to ogromna zaleta Konta Optymalnego, która sprawia, że idealnie sprawdza się ono jako konto główne. Ale równie dobrze będzie idealne dla każdego kto stawia tylko na zysk z promocji.

>>Załóż darmowe konto i odbierz swój bon na 100 zł do H&M + 300 zł za aktywność<<

Jak odebrać 100 zł do H&M? [prosta instrukcja]

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się jak świeże bułeczki (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto.

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 22.12.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 000)wejdź na dedykowaną stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta;

#2 KROK – podpisz umowę

Do 12.01.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą w obecności kuriera;

#3 KROK – spełnij 3 proste warunki

W okresie od 1 stycznia 2018 roku do o 31 stycznia 2018 roku wykonaj 3 proste czynności:

 • zapewnij wpływy na konto w kwocie min 1 000 zł (może to być kilka wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł, mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz zapewnić wpływ na konto a po zaksięgowaniu przelać pieniądze dalej);
 • zaloguj się do bankowości online
 • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na min. 300 zł (internetowe lub w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych) – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana. Bank wyklucza płatności z kodami MCC:
 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

To wszystko!

Teraz do 16 lutego 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci bonu na 100 zł do H&M. Następnie do 12 marca 2018 roku otrzymasz SMS z elektronicznym bonem. Ważne jest również to, że na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

BON do H&M:

 • można go wykorzystać w każdym sklepie H&M
 • będzie zwolniony z podatku
 • będzie ważny do 1.02.2020 roku
 • można będzie wykorzystać go jednorazowo

>>Załóż darmowe konto i odbierz swój bon na 100 zł do H&M + 300 zł za aktywność<<

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Wszystko co najważniejsze rozpracowane to teraz przechodzimy do sedna promocji, czyli zwrotu 300 zł jaki możesz otrzymać w zamian za wykonywanie płatności mobilnych. W tej promocji każdy klient otrzyma 1 zł premii za każdą płatność zbliżeniową telefonem na min. 1 zł. Maksymalnie 25 zł/m-c przez okres 12 miesięcy czyli łącznie 300 zł.

Czyli najprościej mówiąc, w danym miesiącu wykonujesz tylko 25 dowolnych płatności telefonem zamiast kartą i za to otrzymujesz łącznie 25 zł premii. Jeżeli wykonasz tylko 20 płatności to również otrzymasz zwrot, ale tylko 20 zł.

Masz tu mega ułatwienie bo Bank nie narzuca żadnej kwoty na jaką masz wykonać płatności – wystarczy min. 1 zł i warunek będzie spełniony. Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie.

Zwrot będzie naliczany za wykonywanie płatności: Android Pay, MasterPass oraz GO mobile (w przypadku GOmobile – w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew)

Premia będzie przekazywana na Twoje konto do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli:

 • za płatności wykonane w listopadzie zwrot otrzymasz do 8.12.2017 roku
 • za płatności wykonane w grudniu zwrot otrzymasz do 8.01.2018 roku

Jakie formy płatności Bank będzie brał po uwagę?

Ktoś może zapytać – ok płatności mobilne, ale jakie dokładnie? Od razu śpieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami i instrukcjami – mam nadzieję, że to ułatwi Ci korzystanie z promocji. Bank akceptuje 3 formy płatności:

#1 ANDROID PAY – płatności zbliżeniowe telefonem do którego masz przypiętą swoja kartę płatniczą. Tu będziesz potrzebować telefonu, który obsługuje system Android min. 4.4 z NFC

#2 MASTER PASS – to taki elektroniczny portfel, w którym możesz mieć swoje karty i korzystać z nich w dowolnym momencie. Płatność za zakupy jest bardzo prosta – wystarczy tylko jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

#3 GOmobile – aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas dzięki której bardzo szybko i łatwo możesz wykonywać przelewy z użyciem telefonu.Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

>>Załóż darmowe konto i odbierz swój bon na 100 zł do H&M + 300 zł za aktywność<<

Podsumowanie

Moim zdaniem prościej się już nie da! Zapewniając min. 1 wpływ na konto w kwocie 1 000 zł (nawet jako przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonując płatności kartą (może być wiele płatności) na kwotę łączną min. 300 zł odbieramy 100 zł na zakupy w H&M. 

Bank naprawdę postarał się i spełnienie warunków jest w zasięgu ręki każdego – założenie darmowego konta – rewelacja – nic nie płacisz. Zapewniasz wpływ/wpływy na konto – po zaksięgowaniu możesz przelać pieniądze dalej. A co do płatności to spokojnie możesz płacić za jakieś rzeczy w sklepach lub internecie.

A dla osób, które chcą, aby promocja przyniosła im więcej korzyści to mogą płacić mobilnie i odebrać dodatkowe 300 zł – warunki proste więc warto zagrać o więcej. 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Konrad Spider pisze:
  witam ,czy wiadomo czy pula 1000 klientów została wykorzystana?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jeszcze nie została wykorzystana – jak tylko limit zostanie osiągnięty to automatycznie strona promocji zostanie wyłączona i my również poinformujemy o zakończeniu promocji na naszym blogu 🙂
 2. Agnieszka pisze:
  Witam , czy jest określony czas posiadania konta ? Tzn w jakim czasie można ewentualnie później zamknąć bezpłatnie konto?
  Pozdrawiam
 3. Sandra pisze:
  Jak dobrze rozumiem to płacąc portfelem MasterPass nie ma ograniczeń i mogę zapłacić 25 razy w tym samym miejscu i to wystarczy żeby spełnić warunek w danym miesiącu do zwrotu?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Zgadza się. Przez MasterPass możesz płacić dowolną ilość razy (nawet w tym samym miejscu) i wszystkie płatności zostaną zaliczone. Ograniczenie dotyczy tylko przelewów GOmobile (żeby nie zrobić 25 przelewów do 1 osoby z rodziny).
 4. krzysztof pisze:
  czy mogę prosić o info do kiedy należy wykorzystać kod , nie mogę znaleźć infirmacji.pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bon będzie ważny do 1.02.2020 roku – informacja w artykule 🙂

Napisz komentarz