PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Łatwe 100 zł na zakupy w H&M za korzystanie z karty kredytowej banku Santander

Jeśli już szykujesz się na noworoczną wyprzedaż w H&M, albo z utęsknieniem wyczekujesz nowej kolekcji, to dodatkowa stówka w budżecie zapewne się przyda.

Jak ją zdobyć? Właśnie trwa promocja Santander Banku, w której można uzyskać 2 vouchery po 50 zł na zakupy do H&M za założenie i wypróbowanie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Promocja trwa do 31. stycznia 2019 roku, bądź do wyczerpania puli  3800 voucherów.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji możesz być,

  • jeśli skończyłeś 18 lat, ale nie przekroczyłeś 27 lat,
  • od 1 sierpnia 2018 nie jesteś posiadaczem karty kredytowej w Santander Banku (nie dotyczy to kart Santander Consumer Banku).

Pierwszy voucher na 50 zł otrzymasz jeżeli,

#1 zgłosisz się do promocji poprzez ten formularz promocyjny – pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu promocji i wyrażeniu zgody na otrzymywanie z banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych.

#2 złożysz wniosek o wydanie karty Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinium. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpiszesz z bankiem umowę o kartę. Do złożenia wniosku, oprócz danych osobowych, przygotuj także dane aktualnego pracodawcy oraz wysokości średnich zarobków z ostatnich 3 miesięcy.

Drugi voucher na 50 zł otrzymasz,

jeżeli wykonasz 10 płatności kartą w miesiącu, w którym ją otrzymałeś, bądź w następnym.

Kiedy otrzymam vouchery?

Pierwsza nagroda zostanie przekazana w formie vouchera elektronicznego na adres mailowy w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Podobnie przekazana zostanie druga nagroda w miesiącu następnym po tym, w którym spełniłeś warunki do jej otrzymania, czyli wykonałeś 10 płatności kartą.

Do chwili otrzymania nagrody musisz być posiadaczem karty kredowej.

Do wykorzystania voucherów masz czas do 5.10 2020 roku.

Jak działają karty kredytowe Visa Silver Akcja Pajacyk i Visa Platinium?

0 zł – opłata za wydanie karty Visa Silver Akcja Pajacyk i karty Visa Platinium w pierwszym roku, jeśli wykonasz 10 płatności kartą w miesiącu jej wydania, bądź następnym, a to przecież warunek promocji. Jeżeli warunku nie spełnisz opłata wynosi 90 zł za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk,  a 500 zł  w przypadku karty Visa Platinium.

7,50 zł – miesięcznie opłata w drugim roku dla karty Visa Silver Akcja Pajacyk, a 42 zł dla karty Visa Platinium. Zwalnia z nich wykonanie 10 płatności kartą miesięcznie. Z karty możesz zrezygnować przed drugiem rokiem – nawet od razu po odebraniu nagrody.

4% min.10 zł – wypłata gotówki z bankomatu w kraju i zagranicą.

4% min. 10 zł – przelew internetowy z rachunku karty.

2,8 %– przewalutowanie transakcji zagranicznych w walucie innej niż PLN dla karty Visa Silver Akcja Pajacyk, 2% – dla karty Visa Platinium.

54 dni – OKRES BEZODSETKOWY , w tym czasie nie płacisz odsetek od kwoty wykorzystanego limitu. Ważne, aby kartę spłacić w terminie podanym na wyciągu.

10% – oprocentowanie wykorzystanego limitu kredytowego niespłaconego w terminie.

Podsumowanie

Zdobycie w tej promocji dodatkowych 100 zł na uzupełnienie garderoby to naprawdę prosta sprawa. Przy okazji oswoisz sobie kartę kredytową, jako produkt bankowy, jeżeli wcześniej z tego nie korzystałeś. Zaletą karty jest niewątpliwie możliwość skorzystania z 54 -dniowego darmowego limitu, gdy spłacasz kartę w terminie. Jeśli jednak nie masz zamiaru korzystać z karty to po odebraniu nagrody, lepiej ją zamknij, aby nie generowała kosztów.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz