PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak zakładając to 1 konto w PKO BP odbierzesz ZA DARMO gotówkę w wysokości 100 zł?

Bank PKO BP przygotował świetną promocję, w której dla swoich nowych klientów przewidział atrakcyjny bonus w postaci 100 zł w gotówce. W tym artykule dokładnie prześwietlam wszystkie warunki tej promocji.

Gotówkę dostaniesz całkowicie ZA DARMO, jeśli założysz konto w PKO BP korzystając z tej strony promocyjnej oraz wykonasz jedną płatność mobilną na kwotę 10 zł. O szczegółach napiszę poniżej, ale teraz chcę żebyś widział, jak banalnie proste jest zdobycie gotówki w tej promocji.

WAŻNE: Promocja ta trwa tylko do 31.03.2016r do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli 800 kont promocyjnych. Zanim z niej skorzystasz, upewnij się, że nie została jeszcze zakończona. O udziale w promocji decyduje data wypełnienia wniosku na tej stronie promocyjnej.

Do końca promocji pozostało:

2016-03-07_0937

Na szczęście promocja prowadzona jest na uczciwych warunkach i nie musisz liczyć na „łut szczęścia”, ani obawiać się, że inni Cię wyprzedzą i nie zmieścisz się w limicie 800 kont. Na dole strony promocyjnej (screen powyżej) bank zamieścił licznik odmierzający ilość pozostałych wniosków w promocji. Jeśli pokazuje więcej niż 0 to możesz śmiało brać udział w promocji 🙂

Kto może skorzystać?

Jak w każdej promocji bankowej, które opisujemy u nas na blogu, tak i tutaj bank przewidział pewne ograniczenia odnośnie osób, które mogą odebrać wspomnianą już premię 100zł.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które nigdy nie posiadały konta w PKO BP oraz wszyscy którzy zamknęli je przed 26.02.2015 r. (czyli musi minąć ponad rok od zamknięcia konta).

Co zrobić, aby odebrać DARMOWE 100 zł?

Proces zdobywania premii, składa się z 4 spójnych ze sobą, a zarazem prostych etapów. Dokładne wykonanie wszystkich wymagań zawartych w regulaminie to dla Ciebie pewność odebrania należnej Ci premii. Poniżej, opisuję co dokładnie należy zrobić, aby spełnić wszystkie warunki promocji.

KROK #1 – REJESTRACJA W PROMOCJI

Aby w ogóle wziąć udział w promocji należy się w niej zarejestrować. W prosty sposób, dokonasz tego za pośrednictwem poniższej strony:

PKO „Konto Za Zero” – odbierz 100 zł premii

W pierwszej kolejności podajesz tylko swój adres mailowy, następnie otrzymasz na niego wiadomość, a w niej link, który przekieruje Cię na stronę banku. Na stronie banku, wypełniasz dokładnie znajdujący się tam wniosek o konto. Pamiętaj, aby poprawnie podać wszystkie dane.

KROK #2 – ZGODY MARKETINGOWE

Jeszcze podczas wypełniania wniosku o konto, należy wyrazić zgodę na:

  • przekazywanie przez bank informacji handlowych
  • zwolnienie banku z tajemnicy bankowej

Wyrażenie powyższych zgód jest niezbędne do przyznania przez Organizatora uczestnikowi premii w wysokości 100zł. Tajemnica bankowa rozumiana w tym miejscu jest jako pozwolenie bankowi na przesłanie Organizatorowi informacji że spełniłeś warunki i że należy Ci wypłacić premię.

KROK #3 – PODPISANIE UMOWY

Maksymalnie do 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto, podpisz umowę o otwarcie rachunku bankowego. Dokonasz tego przy pomocy kuriera, który przywiezie umowę. Wszystko możesz załatwić wygodnie bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach w oddziale.

KROK #4 – WYDAJ 10 zł PŁACĄC APLIKACJĄ IKO

Po podpisaniu umowy masz 30 dni, aby zainstalować na swoim telefonie (lub telefonie kogoś z rodziny) aplikację IKO. Następnie aktywuj ją zgodnie z instrukcją podaną w filmiku na tej stronie banku i wykonaj jedną transakcję BLIK na kwotę minimum 10 zł.

Ja zapłaciłem BLIKiem w aptece, bo miałem najbliżej, ale Ty możesz wyszukać miejsca akceptujące płatności BLIK korzystając z tej mapki: http://www.pkobp.pl/poi/ (zaznacz „Punkty akceptujące IKO/BLIK” oraz podaj adres okolicy, która Cię interesuje). Ważne, żebyś wykonał tę transakcję BLIK w jakimś sklepie czy na stacji benzynowej bo transakcje internetowe nie będą zaliczone do promocji.

Samo wykonanie transakcji BLIK jest banalnie proste. Prosisz sprzedawcę o płatność BLIK, wchodzisz w aplikację IKO i na terminalu otrzymanym od sprzedawcy wpisujesz kod z telefonu. Po chwili na telefonie pojawi się komunikat czy chcesz potwierdzić transakcję. Zatwierdzasz i tyle – możesz czekać na swoją stówę 🙂

Bank o przyznaniu premii poinformuje Cię do 25.06.2016 roku, a 14 dni później otrzymasz przelew.

Jeśli podobają Ci się te warunki to dołączyć do promocji możesz klikając w poniższy link:

PKO „Konto Za Zero” – odbierz 100 zł premii

profit-1139072_1280

Szczegóły „Konta Za Zero” w PKO BP?

Chociaż z nazwy możemy wywnioskować, że konto jest darmowe to niestety tak nie będzie. Miesięczne utrzymanie konta kosztuje:

  • 6,90 zł – jeśli uruchomisz konto bez karty bankomatowej/płatniczej.

lub

  • 0zł – jeśli weźmiesz kartę, ale wtedy karta kosztuje 6,90 zł miesięcznie (chyba, że wykonasz płatności kartą za 300 zł to wtedy karta i konto są darmowe)

Warto jednak zwrócić uwagę, że nawet jeżeli poniesiesz te koszty to w ostateczności wychodzisz i tak na plus: 100 zł (premia) – 28 zł (opłata za konto/kartę) = 72 zł czystego zysku!

Podsumowanie

Promocja przygotowana przez Bank PKO i Bankier.pl jest świetną okazją, aby w łatwy sposób wzbogacić się o kilka złotych 🙂 Nie ma tutaj konieczności żadnych wpływów na konto, ani nie musisz wykonywać kartą jakichś wielkich płatności np. na 1000 zł miesięcznie, jak to bywa w innych bankach.

Chcesz łatwą gotówkę, której zdobycie zajmie Ci w sumie może ze dwa kwadranse? No to dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

PKO „Konto Za Zero” – odbierz 100 zł premii

Dostałeś dokładną instrukcję, jak krok po kroku odebrać 100zł w gotówce. Teraz już tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej okazji, czy pieniądze przejdą Ci koło nosa…

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji: