Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 100 zł w Bezcennych Chwilach od Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3400 punktów powitalnych za kartę debetową oraz 3400 punktów dodatkowych za kartę kredytową.

Za co?

Za rejestrację karty/kart w Bezcennych Chwilach i wyrażenie zgód oraz za dokonanie min. 4 płatności kartą w ciągu 30 dni od przystąpienia do Bezcennych Chwil.

Ile to kosztuje?

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków do ich otrzymania.

Dla kogo?

Dla posiadaczy kart Matercard lub Maestro wydanych przez Pekao S.A., którzy nie byli uczestnikami Bezcennych Chwil w Pekao S.A.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca lub do wyczerpania puli 60 000 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Wystartowała kolejna odsłona programu Bezcenne Chwile oraz banku Pekao S.A. Do zdobycia nagrody o wartości 100 zł. 3400 punktów możesz otrzymać za kartę debetową oraz kolejne 3400 punktów z kartą kredytową.

Dla tych z Was, którzy nie mają jeszcze ani konta ani karty w Pekao, przygotowana jest jeszcze jedna promocja – do zdobycia proste 100 zł w gotówce.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca lub do wyczerpania limitów 30 000 nagród za kartę do konta oraz 30 000 nagród za kartę kredytową. Jeśli którykolwiek z limitów będzie na wyczerpaniu, bank ma o tym poinformować 7 dni wcześniej oraz w momencie wyczerpania na TEJ STRONIE.

Czym są Bezcenne Chwile?

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

3 400 punktów z promocji wystarczy Ci na przykład na voucher o wartości 50 zł do Empiku, RTV Euro AGD, Kruka, na Allegro i do wielu innych sklepów. Dostępność nagród może się zmieniać w czasie.

Kto może wziąć udział?

Musisz spełniać następujące wymagania:

 • masz dowolną kartę kredytową lub debetową ze znakiem Mastercard lub Maestro, wydaną przez bank Pekao S.A. oraz
 • 🗓 przed 6 kwietnia 2021 roku nie miałeś zarejestrowanej żadnej karty od Pekao w Bezcennych Chwilach;
 • jeśli przed 6 kwietnia 2021 roku byłeś już zarejestrowany w Bezcennych Chwilach z innego banku to możesz wziąć udział w tej promocji pod warunkiem, że 🗓 od 6 kwietnia do 30 czerwca zawrzesz z bakiem Pekao S.A. nową umowę o kartę do konta.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao S.A. możesz swobodnie połączyć dwie promocje i zyskać 100 zł za konto + punkty w Bezcennych Chwilach.

Szczegóły promocji z kontem osobistym znajdziesz w artykule:

Jak zdobyć punkty w Bezcennych Chwilach

W tej promocji rozróżnimy dwa rodzaje punktów:

 • 3400 punktów powitalnych za kartę do konta
 • 3400 punktów dodatkowych za kartę kredytową.

Jak zdobyć punkty powitalne?

 • 🗓 do 30 czerwca 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile poprzez dedykowaną stronę LINK lub po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie);
 • podczas rejestrowania karty w programie wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard;
 • czekasz na otwarcie rachunku programu w Bezcennych Chwilach – ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji karty;
 • 🗓 w ciągu 30 dni od rejestracji karty i otwarcia rachunku programu Bezcenne Chwile 🔎 zapłać zarejestrowaną kartą min. 4 razy na dowolne kwoty.

Jak zdobyć punkty dodatkowe?

 • 🗓 do 31 lipca 🔎 podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową i zarejestruj ją w Bezcennych Chwilach;
 • czekasz na otwarcie rachunku programu w Bezcennych Chwilach – ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji karty;
 • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji karty i otwarcia rachunku programu w Bezcennych Chwilach, ale nie później niż do 31 lipca 🔎 zapłać kartą min. 4 razy na dowolne kwoty.

Punkty powitalne i dodatkowe pojawią się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od momentu, jak skończysz spełniać poszczególne warunki do ich uzyskania. Punkty są ważne przez 6 miesięcy, po tym czasie przepadają.

📄 Płatność kartą – sprawdzamy definicję

Może to być płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Nie jest ważna kwota – możesz zapłacić za bułeczkę i warunek spełniony. Może to być również transakcja dokonana kartą w telefonie za pomocą aplikacji PeoPay.

Nie będą brane pod uwagę następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje BLIKiem;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • operacje związane z przeniesieniem sald;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Natalia pisze:
  Czy mogę prosić o maila do bezcennych chwil?
 2. olka50 pisze:
  W artykule chyba jest błąd? Nie każda transakcja będzie zaliczona. Według Was żeby spełnić warunek przyznania punktów należy „zapłacić zarejestrowaną kartą min. 4 razy na dowolne kwoty”. W regulaminie jest zapis żeby dokonać „minimum 4 Zakupów Premiowanych w ramach transakcji bezgotówkowych”. Jest to zatem różnica, nie może być to dowolna kwota, a transakcja 4 x min. 50 zł (w obojętnie jakim sklepie) lub 4 x 5 zł wydane wtedy u Partnerów Programu hmm…..
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Proszę o więcej wyjaśnień, ponieważ nadal nie widzę u siebie niezgodności w artykule.
   1. w terminie pierwszych 30 (słownie: trzydziestu) dni kalendarzowych od: (i) dnia dokonania Przystąpienia do Programu przez Uczestnika i otwarcia Rachunku Programu przez Mastercard (który zostanie otwarty w terminie 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy pomiędzy Uczestnikiem a Mastercard) albo (ii) rejestracji http://www.bezcennechwile.pl Kredytowej Karty Partnera w Programie przez Partnera (jako kolejnej Karty
   Uczestnika; Bank dokona tego w terminie 3 dni od zawarcia umowy o Kredytową Kartę Partnera; dotyczy Uczestników, którzy w terminie od 06.04.2021 r. do 31.07.2021 r. dokonali Przystąpienia do Programu) – lecz nie później niż do 31.07.2021 r., dokonają minimum 4 (słownie: czterech) Zakupów Premiowanych w ramach transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu Kredytowej Karty Partnera zarejestrowanej w Programie lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem zarejestrowanej w Programie Kredytowej Karty Partnera, z wyłączeniem transakcji realizowanych przy pomocy BLIK;”

   2. Zakup Premiowany – oznacza każdy dokonany przez Uczestnika zakup w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera lub przy pomocy PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera – z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (Wypłatę gotówki z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (Wypłaty gotówki z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe(zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK;”

Napisz komentarz