PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Promocja na 6-tkę! 10 DARMOWYCH biletów do kina w prezencie w zamian za założenie BEZPŁATNEGO konta.

3,2,1…START! Dzisiejsza promocja to niewątpliwie super okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie proste promocje, które nie wymagają dużego zaangażowania, a powiem nawet, że promocje przy których nic nie trzeba robić.

Opisywana oferta jest uczciwa, a po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu z całą stanowczością mogę stwierdzić, że nie ma żadnych haczyków i ukrytych gwiazdek. Zresztą sprawdźmy jej działanie wspólnie. Wystarczy tylko, że:

 • masz 18-26 lat
 • nie posiadałeś nigdy konta w PKO lub Inteligo bądź zamknąłeś takie konto przed 31.12.2016 roku
 • założysz DARMOWE konto w PKO wraz z kartą
 • wykonasz aż 1 (jedną) dowolną transakcję kartą

W nagrodę za takie „poświęcenie” bank PKO przyzna Tobie aż 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Helios (wedle Twojego uznania) o wartości 194 zł! Ale…musisz się śpieszyć i podejmować szybkie decyzje ponieważ nagrodę odbiera pierwsze 2 800 osób – a z doświadczenia mogę Ci zdradzić, że ostatnia taka promocja skończyła się po kilku dniach.

Do końca promocji pozostało:

rsz_pko_-_cinemaA jak przebiegła poprzednia promocja?

Przyznam, że była to ekspresowa promocja, wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, tylu młodych ludzi przeczytało opisywaną promocję i postanowiło odebrać darmowe bilety.

Bank był w szoku, że promocja cieszy się tak wielką popularnością i aż tylu klientów chce skorzystać z ich oferty. Odpowiedzieliśmy na ponad 400 komentarzy naszych czytelników i do ostatniej chwili śledziliśmy losy promocji. Z dumą czytaliśmy wiadomości o treści: „Udało się, bilety właśnie zostały mi przyznane”.

Jak będzie tym razem? Mam przeczucia, że po takim sukcesie pierwszej edycji kolejna skończy się jeszcze szybciej.

pko1

pko2

Co możesz zrobić, aby również odebrać darmowe bilety do kina?

Tak jak wspominałam na samym początku poziom trudności tej promocji osiąga 0. Nawet sobie nie wyobrażam, aby ktoś zaradny, szybki i zdecydowanie nie skorzystał z tej promocji. Ale zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy, upewnij się, że jesteś w stanie wykonać te proste kroki:

#1 KROK – ZAKŁADAMY KONTO

pkodi1.WYPEŁNIJ WNIOSEK O KONTO                      2. WYBIERZ KONTO Z KARTĄ      3. WYRAŹ ZGODĘ NA

OTRZYMYWANIE INFORMACJI

HANDLOWYCH

#2 KROK – WYKONUJEMY TRANSAKCJE KARTĄ

Untitled Diagram DO 3.03.2017 WYKONAJ MIN. 1 TRANSAKCJĘ KARTĄ                                       TRANSAKCJE WYKONAJ NA

DOWOLNĄ KWOTĘ ORAZ W

DOWOLNYM SKLEPIE

#3 KROK – ODBIERAMY BILETY

Untitled DiagramOstatni już krok to konieczność zarejestrowania się na stronie pkopb.pl/konoza0 najpóźniej do 3.03.2017 roku. Podczas rejestracji wybieramy również to do jakiego kina chcemy otrzymać bilety, czy będzie to Cinema City czy Helios.

Bilety będą przyznawane w dwóch turach. Pierwsza tura zostanie przyznana 17 lutego 2017 roku, a druga 14 marca 2017 roku. Bilety będą przyznawane w formie elektronicznych kodów i znajdziesz je w zakładce „Wiadomości” w systemie bankowości online.

>>10 biletów za 1 transakcję kartą – odbierz teraz<<

Koniecznie o tym pamiętaj!

Jest kilka ważnych kwestii, o których musisz wiedzieć, aby promocja przebiegła sprawnie i bez przeszkód.

 1. Otwarcie i prowadzenie konta nic nie kosztuje, tak samo jak wypłaty z bankomatów w kraju
 2. Darmowa jest również karta, ale po wykonaniu nią 5 dowolnych transakcji w każdym miesiącu doradzam więc nie wykonywać tylko tej 1 transakcji, ale w sumie 5 – będzie pewność, że karta jest darmowa
 3. Przy zamawianiu karty NIE zmieniaj jej wyglądu – to dodatkowy koszt
 4. Pamiętaj aby po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych nie cofać jej, aż do momentu otrzymania biletów
 5. Nagrodę otrzymuje tylko pierwsze 2 800 osób więc radzę się śpieszyć bo sam widzisz, że szkoda przeoczyć taką okazję
 6. A i najważniejsze – bilety są ważne przez 6 miesięcy od momentu ich otrzymania
 7. Odpowiadam na Twoje pytanie – Tak, konto możesz zamknąć w dowolnym momencie po otrzymaniu biletów

>>10 biletów za 1 transakcję kartą – odbierz teraz<<

Podsumowanie

Promocja dziecinnie prosta – jestem przekonana, że sam to potwierdzisz, a do tego uczciwa i atrakcyjna. Do kina na pewno chętnie się wybierzesz to i darmowe bilety się przydadzą. Dodatkowo, bilety nie są imienne więc możesz śmiało je komuś podarować lub obudzić w sobie duszę przedsiębiorcy i je odsprzedać. 🙂

Widzisz zatem, że nie musisz się męczyć bo po wykonaniu zaledwie 1 transakcji bilety same do Ciebie wędrują. Warto?Pewnie, że tak! To tylko 3 kroki:

 1. Założenie darmowego Konta dla Młodych z kartą + wyrażenie zgody marketingowej
 2. Wykonanie 1 transakcji kartą
 3. Zarejestrowanie się na stronie pkopb.pl/kontoza0

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: