Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[dla osób poniżej 26 lat] zgarnij 10 biletów do kina od Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

10 biletów do kina Helios lub Multikina

Za co?

– za założenie konta z dedykowanego linku oraz;

– pobranie i aktywowanie aplikacji mobilnej oraz;

– zapewnienie w styczniu i lutym wpływów na min. 500 zł (500 zł w styczniu i 500 zł w lutym) oraz minimum jednej płatności kartą lub BLIKiem w każdym z tych dwóch miesięcy

Ile to kosztuje?

Konto 360 jest darmowe pod warunkiem spełnienia łącznie dwóch warunków w miesiącu: zapewnienia wpływu min. 1000 zł oraz dokonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem – inaczej konto jest płatne 8 zł, a karta 7 zł.

Konto 360 Student jest bezwarunkowo darmowe, a karta do konta będzie darmowa po dokonaniu 1 płatności kartą bądź BLIKiem w miesiącu inaczej opłata za kartę to 4 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Dwa pierwsze bilety do 13 stycznia 2020 roku

Kolejne 8 biletów do 13 marca 2020 roku

Dla kogo?

Dla pełnoletnich osób poniżej 26 roku życia, które nie mają żadnego produktu w Banku Millennium i nie brały wcześniej udziału w promocjach konta 360 lub 360 Student.

Do kiedy promocja?

Do 27 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Wszyscy kochamy filmy na dużym ekranie. Niedługo Święta, więc będzie masa nowych filmowych Hitów. Nie przegap okazji aby obejrzeć premiery całkowicie za darmo!

Do zgarnięcia aż 10 darmowych biletów do sieci Helios lub Multikino, w bardzo prostej promocji Konta 360° i Konta 360° Student od Banku Millennium. Wystarczy założyć konto, przez dwa miesiące zasilać rachunek oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIK. Nic prostszego!

Udział możesz wziąć do 27 grudnia 2019. Uwaga! Należy się jednak spieszyć, ponieważ jest limit i tylko pierwsze 5 000 kont weźmie udział w promocji.

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest dla Ciebie jeżeli:

 • w tej chwili nie posiadasz zupełnie żadnego produktu w Banku Millennium również jako współwłaściciel lub pełnomocnik;
 • wcześniej nie brałeś udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student;
 • masz ukończone 18 lat ale mniej niż 26.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to śmiało bierz udział w promocji i zgarnij wartościowy bonus. Zgarniając 10 biletów zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Ile kosztuje Konto?

W promocji biorą udział dwa konta dostępne w ofercie Banku Millennium. Korzystniej jednak otworzyć Konto 360° Student, ponieważ aby uniknąć opłaty za kartę wystarczy dokonać jednej płatności kartą lub BLIK w miesiącu. Poniższej pokazuję szczegółowe opłaty

Konto 360° Student

Konto będzie całkowicie darmowe jeżeli co miesiąc wykonasz co najmniej jedną płatność kartą do konta lub BLIK’iem:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (w przypadku niespełnienia powyższego warunku opłata wynosi 4 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium;
 • 0 zł  – wypłata gotówki z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash (w przypadku niespełnienia powyższego warunku opłata wynosi 1 zł) ;
 • 0 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju (w przypadku niespełnienia powyższego warunku opłata wynosi 5 zł).

Konto 360°

Konto będzie całkowicie darmowe, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ na konto na kwotę co najmniej 1 000 zł oraz co najmniej raz zapłacisz kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia powyższych warunków opłata wynosi 8 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (w przypadku niespełnienia powyższych warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium;
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł) ;
 • 0 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju (w przypadku niespełnienia powyższych warunków opłata wynosi 5 zł).

Jak widzisz, obydwa rachunki mogą być całkowicie darmowe. Jak wcześniej wspomniałam, tak dalej podtrzymuję swoje zdanie, że łatwiej jest korzystać z Konta 360° Student. Jeżeli jednak wybierzesz Konto 360° pamiętaj, że jeżeli nie spełnisz łącznie warunków (wpływ + płatność kartą) zapłacisz za konto łącznie 15 zł.

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Spełniam warunki i zgarniam 10 biletów do kina

Jakie warunki należy spełnić, aby zgarnąć bilety do kina? Nagroda podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym otrzymasz 2 bilety za samo założenie konta, a pozostałą część, czyli 8 biletów, za spełnienie dwóch prostych warunków.

Przyjrzyjmy się dokładniej temu, co należy zrobić krok po kroku.

1# KROK – złóż wniosek, podpisz umowę o konto i aktywuj aplikację

Aby odebrać pierwszą część nagrody wystarczy, że do 27 grudnia 2019 złożysz wniosek o konto (najlepiej jak najwcześniej, ze względu na limit 5 000 kont) korzystając z jednej z dwóch dedykowanych stron banku (wnioski zożone inaczej nie biorą udziału w promocji), w zależności czy chcesz bilety do Multikina, czy do kina Helios:

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Podczas wypełniana formularza pamiętaj aby zaakceptować poniższe zgody:

 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Millennium SA z siedzibą w Warszawie informacji handlowych lub marketingowych poprzez Millenet, Aplikację Mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy.
 • Wyrażam zgodę na używanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie połączenia telefonicznego oraz automatycznych systemów wywołujących (IVR) w celu przekazywania komunikatów głosowych w ramach marketingu bezpośredniego.

Umowę podpisz do 31 grudnia 2019. Możesz to zrobić w oddziale lub u kuriera. Wyboru dokonasz podczas wypełniania formularza.

Jak tylko otrzymasz dane do logowania, ale najpóźniej 31 grudnia 2019 pobierz i aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium na telefon. W ten sposób spełnisz ostatni warunek do otrzymania pierwszej części nagrody.

Pobierz aplikację! Kliknij w odpowiednią ikonkę.

2# KROK – zapewnij wpływ i płać kartą lub BLIK w styczniu i w lutym

Aby otrzymać pozostałą część nagrody, czyli 8 biletów do kina, w styczniu oraz w lutym spełnij łącznie poniższe warunki:

 • zapewnij wpływy na łączną kwotę co najmniej 500 zł, możesz po prostu przelać pieniądze z konta w innym banku, np. ze swojego innego konta lub od znajomego/rodziny. Pieniądze możesz przelać od razu z powrotem, nie muszą tam leżeć, bo wystarczy że wpływ zostanie tylko zaksięgowany (teoretycznie możesz nawet wpłacić 5 razy te same 100 zł przelewając je w tą i z powrotem);
 • co najmniej 1 raz zapłać kartą lub BLIK’iem w punktach usługowo-handlowych lub za zakupy przez internet.

UWAGA! Pamiętaj aby powyższe warunki spełnić w każdym z miesięcy czyli w styczniu oraz lutym.

I tyle! Warunki spełnione więc czas aby sprawdzić repertuar. 🙂

UWAGA! Nie zamykaj konta oraz nie wycofuj zgód marketingowych do czasu otrzymania nagród.

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Kiedy otrzymam nagrodę?

Jak wcześniej wspomniałam, nagroda w promocji jest podzielona na dwa etapy. Bilety zostaną przesłane w wiadomości SMS w postaci elektronicznego kodu. Kody wykorzystasz w sieciach kin Helios i Multikino.

Za założenie konta i aktywacje aplikacji otrzymasz 2 bilety do kina do 13 stycznia 2020.

Za spełnione warunki w styczniu i lutym otrzymasz 8 biletów, wiadomość SMS z kodami dostaniesz najpóźniej 13 marca 2020.

Załóż konto Konta 360° Student i zgarnij 10 biletów do Multikina >>
LUB
Załóż Konto 360° Student i zgarnij 10 biletów do kina Helios >>

Chcesz zgarnąć jeszcze więcej? Sprawdź pozostałe promocje

Lubisz łączyć promocje i wyciągać z nich wszystko na maxa? Ja również! Dlatego przygotowałam zestawienie innych promocji, z których możesz skorzystać w banku Millennium. Łącząc je zyskasz jeszcze więcej – a przecież o to właśnie chodzi w promocjach bankowych.

Jeśli na Twoim koncie zdążyła już zebrać się jakaś suma pieniędzy, z której obecnie nie korzystasz, warto rozważyć ulokowanie tych środków na rachunku oszczędnościowym. Nic nie będzie Cię kosztował, a raz w miesiącu możesz z niego za darmo przelać środki. Oprocentowanie 2,7% na 3 miesiące również wygląda bardzo przyzwoicie.

Szczegóły promocji konta oszczędnościowego w artykule:

Jeżeli posiadasz źródło dochodu śmiało możesz sięgnąć po inną promocję, tym razem z kartą kredytową w roli głównej. Za założenie karty i wykonywanie nią płatności otrzymasz aż 200 zł nagrody.

Szczegóły promocji z kartą kredytową:

A jeżeli ktoś z Twoich znajomych czy rodziny chciałby założyć konto w banku Millennium możesz skorzystać z programu poleceń – za otwarte z Twojego polecenia konto (i wykonanie płatności kartą przez osobę, która je otworzy) i Ty, i osoba polecona odbieracie od banku nagrody (m. in. bilety do kina, bony do Empiku, bony do Zalando).

Szczegóły promocji Lubię to, polecam:

Podsumowanie

Gdyby nie fakt, że jakiś czas temu skończyłam 26 lat to na pewno wzięłabym udział w tej promocji. W końcu, 10 biletów do kina dla osoby bez zniżek to zaoszczędzone prawie 300 zł. Co ważne warunki są bardzo proste do realizacji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz