PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz Praktycznie Darmowy Smartphone LG K8 – metoda sprawdzona przez 5294 czytelników

Dla osób, które nie mają karty w Citibanku przygotowałem bezpieczną i sprawdzoną przez 5 294 czytelników tego bloga, strategię na zdobycie telefonu LG K8 LTE. Dodatkowo doradzam, jak ominąć WSZYSTKIE opłaty i szybko odebrać nagrodę!

lg-k8-citibank

Wystarczy, że do 1 października 2016 (włącznie) założysz kartę w Citibanku i wykonasz 2 kroki, o których piszę w dzisiejszym artykule, a otrzymasz następujący zestaw:

 • Nowy telefon LG K8 LTE (wartość 549zł)
 • Gwarancja na sprzęt 24 miesiące
 • Możliwość wybrania karty, która jest całkowicie bezpłatna
 • Prezent jest zwolniony z podatku

Oczywiście liczba telefonów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Przeanalizowałem dokładnie regulamin tej promocji i potwierdzam, że każdy, kto będzie postępował zgodnie z moimi wskazówkami otrzyma taki sprzęt i ominie WSZYSTKIE opłaty.

Aktualizacja: Początkowo promocja miała trwać do 1 października 2016, jednak z powodu dużej popularności Citibank przedłużył ją do 6 stycznia 2017. Nadal możesz do niej dołączyć.

Co bank ma z tego?

Bank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom ZA DARMO telefony. To fakt bo gwarantuje to regulamin promocji i setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i poprzednich promocji Citibanku.

Tylko… w takim razie, co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy. Może liczą, że spodoba Ci się ta karta i polecisz ją swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie podarku i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć elegancki sprzęt.

4

Skąd się biorą takie okazje?

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy to możesz się dziwić skąd się biorą takie okazje i dlaczego w ogóle bank miałby nagradzać ludzi za to, że korzystają oni z jego usług?

Doskonale to rozumiem – lata temu sam obserwowałem z niedowierzaniem różne promocje bankowe i doszukiwałem się w nich haczyka. Dziś, po ponad 2 latach obserwowania rynku bankowego i okrągłego roku prowadzenia bloga o promocjach bankowych, widzę że to całkowicie normalna – można powiedzieć że „standardowa” – praktyka banków na pozyskanie nowych klientów.

Włączasz telewizor i czasem rzuci Ci się w oczy jedna czy druga reklama banku, ale kiedy spojrzysz na rynek bankowy w całości to zauważysz, że praktycznie każdy bank w taki lub podobny sposób próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Promocje bankowe i korzystanie z nich, tylko po to aby zdobyć jakiś bonus to dla naszych stałych czytelników chleb powszedni. Wiedzą oni, że wystarczy tylko przeczytać regulamin promocji (lub artykuł na naszym blogu napisany na podstawie regulaminu) i postępować wg jego wytycznych, aby otrzymać premię pieniężną lub gadżet.

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie, prześwietlenie i dokładne opisanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie, doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać telefon od Citibanku (choć pierwsza tak łatwa!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób, a ze strategii, którą tutaj prezentuję (czyli dokładna analiza regulaminu i unikanie wszystkich haczyków) skorzystały, w różnych promocjach, już 5 294 osoby. Czytelnicy są zachwyceni naszym blogiem i chętnie podsyłają nam zdjęcia odebranego sprzętu i bonusów.

Poniżej zobaczysz kilka przykładów:

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest tak prosta, że poradziłaby sobie z nią nawet moja 7-letnia córka:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Płacisz nową kartą za codzienne zakupy -> Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8.

Poniżej jeszcze rozpiszę dokładnie te wszystkie elementy.

Oczywiście od razu po odebraniu sprzętu możesz zamknąć kartę (obowiązuje 30 dni wypowiedzenia). Będziesz mógł to łatwo zrobić klikając w odpowiednią opcję w panelu on-line lub dzwoniąc na infolinię. Nie ma żadnej kary ani niemiłych konsekwencji związanych z zamknięciem karty.

Ważne: W tej promocji bank daje do wyboru 2 karty. Koniecznie wybierz kartę o nazwie Citi Simplicity bo jest darmowa. Aaaaaa… I rozmawiając z konsultantem na infolinii nie daj się namówić na włączenie żadnych usług dodatkowych – słyszałem, że czasem próbują do tego zachęcać, a to są opcje płatne.

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytał jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać Telefon LG K8 LTE:

3 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Odebrać Telefon LG K8 LTE

KROK #1

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

citik8

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 6 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie telefonu LG K8 jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

5

KROK #3

Trzeci krok na drodze do odebrania telefonu LG K8 od Citibanku to wykonanie tą nową kartą transakcji na łączną kwotę 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon), więc średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Myślę, że jest to całkiem realna kwota do wydania bo do tego limitu zaliczają się zarówno transakcje za zakupy w internecie (pamiętaj żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV) oraz transakcje w punktach usługowo-handlowych, jak sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

A żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz spełnienie tego warunku w ciągu aż 3 miesięcy jest banalnie proste, a jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty, bo wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Oczywiście transakcje kartą na 3 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej otrzymać telefon.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (nawet do 20zł za jedną wypłatę). Bank nie zaliczy do promocji również zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące, czyli zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach). Jeśli data podpisania dokumentów tolipiec, to transakcje kartą wykonaj w sierpniu, wrześniu i październiku (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w lipcu).

To wszystko! Telefon LG K8 jest już Twój!

Tylko te 3 powyższe kroki są potrzebne, aby dostać telefon LG K8 od Citibanku. Nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

Kiedy wykonasz już te 3 powyższe kroki to do 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków Citibank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania telefonu. Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8. Spodziewaj się niezapowiedzianego kuriera z ogromnym pudłem, w którym będzie dobrze zabezpieczony sprzęt.

maxresdefault

Oczywiście z karty możesz później zrezygnować bez żadnych opłat czy konsekwencji. Możesz zrobić to nawet od razu po odebraniu telefonu. Musisz tylko pamiętać o standardowych 30 dniach wypowiedzenia.

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Przejrzyste warunki promocji dają gwarancję, że otrzymasz nowiutki telefon LG K8. Musisz tylko zacząć płacić nową kartą od Citibanku i wydać 3000zł w 3 miesiące. Prościzna 🙂

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Promocja z Telefonem LG K8 LTE obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TELEFONEM LG K8 LTE <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: