PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz GWARANTOWANY regulaminem telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł i wreszcie poczuj radość z wygranej! – łatwa instrukcja

Pojawiła się niezwykła okazja dla wszystkich osób, które są rozczarowane konkursami, w których ciągle przegrywają i sfrustrowane porażkami w totolotku, w którym szczytem sukcesu jest trafienie trójki…

lg-k8-citibank

Citibank przygotował MEGA atrakcyjną promocję dla WSZYSTKICH osób, które do 1 października 2016 (włącznie) założą u nich kartę! Do odebrania jest LG K8 LTE o wartości 549 zł.

Nagroda jest GWARANTOWANA regulaminem promocji, który za chwilę rozłożę Ci na czynniki pierwsze. Nie ma żadnych losowań czy haczyków.

Regulamin promocji – krok po kroku

Do wspomnianej powyżej promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 6 stycznia 2017r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Jednak nie czekaj do ostatnich dni, bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon.

Ale! Zanim przystąpisz do tej promocji zachęcam Cię do uważnego przeczytania jej regulaminu – kliknij, aby pobrać regulamin promocji.

Poniżej rozkładam go na czynniki pierwsze i tłumaczę najistotniejsze punkty. Zamieniam zawiłe prawnicze pojęcia na codzienny ludzki język, który pomoże Ci zrozumieć, na czym dokładnie polega ta promocja.

Dla kogo jest ta promocja?

kto
Co oznacza powyższy wycinek z regulaminu promocji? Otóż…

Promocja dostępna jest wyłącznie na specjalnej stronie www.citihandlowy.pl/nagrody (o czym zdążyłem już wspomnieć powyżej).

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014.

Z relacji czytelników i po kontakcie z pracownikami Citibanku, wiem że pod uwagę brane są dodatkowo następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Spełnienie tych kryteriów zarobkowych jest KONIECZNE do zakwalifikowania w promocji.

Co dalej mówi regulamin?

W ciągu kilku dni dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

Co ważne!

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

citik8

Aaaaaa… I rozmawiając z konsultantem na infolinii nie daj się namówić na włączenie żadnych usług dodatkowych – słyszałem, że czasem próbują do tego zachęcać, a to są opcje płatne.

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę i ją aktywować.

Zobaczmy co dalej zapisano w regulaminie promocji…

Jak otrzymać telefon LG K8 LTE?

co-zrobic
Z powyższego cytatu dowiadujemy się, że aby otrzymać telefon LG K8 konieczne jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

5

I dalej czytamy, że…

Należy również, wykonać tą nową kartą transakcje na łączną kwotę 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon), więc średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Myślę, że jest to całkiem realna kwota do wydania dla każdego Polaka.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące, czyli zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach). Jeśli data podpisania dokumentów to sierpień, to transakcje kartą wykonaj we wrześniu, październiku i listopadzie (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w sierpniu).

Spójrzmy dalej na regulamin:

jakie-transakcje
Z powyższego fragmentu dowiadujemy się, jakie transakcje będą zaliczone do wspomnianych transakcji na łączną kwotę 3000 zł.

Okazuje się, że zadanie będzie łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka bo do tego limitu zaliczają się zarówno transakcje za zakupy w internecie (pamiętaj żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV) oraz transakcje w punktach usługowo-handlowych, jak sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Należy tylko pamiętać, że transakcje „zwrócone” (czyli kiedy po kilku dniach oddamy towar do sklepu) nie będą się liczyły do promocji. Wyjątkiem są sytuacje, w których po zwrocie towaru, pieniądze otrzymamy w gotówce lub zostaną wpłacone na inną naszą kartę.

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać dodatkowo z kilku poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty (prąd, gaz, internet itp.) poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą
 • możesz również od swojego przyjaciela kupić coś na allegro za 3001 zł i zapłacić kartą. Pamiętaj tylko, że w takim wypadku przyjaciel zapłaci do allegro prowizję za wystawienie aukcji.

Oczywiście wydaną w ten sposób kwotę należy zwrócić do banku (spłacić kartę) i najlepiej zrobić to w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) bo wtedy unikniesz opłat i naliczenia odsetek. Zrobisz to kilkoma kliknięciami w panelu internetowym lub robiąc przelew na rachunek techniczny wskazany na wyciągu.

Kiedy dostaniesz nagrodę?

kiedy-nagroda
Jak widzisz, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona opisane w regulaminie zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt i to z gwarancją na 24 miesiące!

Kiedy wykonasz już te wymienione przed chwilą kroki, to do 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków, Citibank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania telefonu.

Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8. Spodziewaj się niezapowiedzianego kuriera z ogromnym pudłem, w którym będzie dobrze zabezpieczony sprzęt.

maxresdefault

Oczywiście z karty możesz później zrezygnować bez żadnych opłat czy konsekwencji. Możesz zrobić to nawet od razu po odebraniu telefonu od kuriera. Musisz tylko pamiętać o standardowych 30 dniach wypowiedzenia.

Podsumowując!

Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Płacisz nową kartą za codzienne zakupy -> Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8 LTE.

Do tego momentu promocja wygląda naprawdę extra! Nie ma żadnych losowań ani haczyków. Nagroda jest gwarantowana regulaminem, więc wreszcie poczujesz jak to jest być wygranym!

Pozostało w takim razie sprawdzić jeszcze jedną rzecz – opłaty!

Opłaty? Jakie opłaty?! Wszystko za darmo!

Aby zweryfikować obietnicę Citibanku, że przez promocję można przejść unikając jakichkolwiek opłat, zaglądamy do tabeli opłat i prowizji – kliknij, aby pobrać tabelę opłat i prowizji.

2016-08-05_2328

To co najbardziej nas interesuje to opłata roczna/miesięczna za kartę.

Jak widzisz na powyższym obrazku karta Simplicity rzeczywiście jest darmowa, a MasterCard World kosztuje 18zł miesięcznie.

W dalszej części tabeli oczywiście są wymienione usługi płatne, jak np. wykonanie przelewu z karty dzwoniąc na infolinię, ale przy tej promocji one nas nie interesują.

To na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę to opłata za transakcje gotówkowe (np. wypłata w bankomacie), które nie dość, że nie zaliczają się do promocji to jeszcze przy tym typie karty są bardzo drogie i w obydwu wypadkach wynoszą 6% wartości transakcji (nie mniej niż 10zł).

Oczywiście, jak już wspomniałem, wydaną tą kartą kwotę należy za każdym razem spłacić do banku i najlepiej zrobić to w okresie bezodsetkowym czyli przed upływem 26 dni od daty wystawienia wyciągu. W przeciwnym wypadku naliczone zostaną opłaty i odsetki w wysokości 10% rocznie.

Czyli, aby spełnić warunki promocji płać nową kartą Citi Simplicity w sklepach lub internecie i trzymaj się z dala od bankomatów. Wdaną kwotę regularnie spłacaj do banku i otrzymasz telefon zupełnie ZA DARMO omijając sprytnie wszystkie opłaty.

Pamiętaj że: Promocja z Telefonem LG K8 LTE obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TELEFONEM LG K8 LTE <<.

Co bank ma z tego?

Bank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom telefony – to fakt bo gwarantuje to regulamin promocji i już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i poprzednich promocji Citibanku. Poniżej zobaczysz zdjęcia i komentarze, jakie nam przysłali:

Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystał z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie podarku i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

4

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Przejrzyste warunki promocji dają gwarancję, że otrzymasz nowiutki telefon LG K8. Musisz tylko zacząć płacić nową kartą od Citibanku i wydać 3000zł w 3 miesiące. Prościzna 🙂

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie, prześwietlenie i dokładne opisanie najlepszych ofert bankowych. Korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie, doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w opisanej tutaj promocji.

Moja ocena promocji: 5star

Przypominam!: Promocja z Telefonem LG K8 LTE obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TELEFONEM LG K8 LTE <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: