PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony warte 549 zł? Prześwietlam promocję!

Ostatnio głośno o nowej promocji Citibanku. Chce on zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity. Tak bardzo, że rozdaje telefony LG K8 nowym klientom, którzy ją przetestują.

W tym artykule prześwietlam wszystkie warunki promocji.

Na początek – jest kilka wymagań, które trzeba spełnić… Aby otrzymać kartę należy wypełnić ten formularz i zgłosić się do testów. Telefon otrzymasz po wykonaniu 2 prostych “zadań testowych”, o których piszę poniżej.

Aktualizacja: Początkowo promocja miała trwać do 1 października 2016, jednak z powodu dużej popularności Citibank przedłużył ją do 31 marca 2017. Nadal możesz do niej dołączyć.

lg-k8-citibank2Działa to trochę, jak wykonywanie misji w grze komputerowej. Z tą różnicą, że tutaj nagrodą jest fizyczny gadżet. Dostajesz telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł. Będzie wysyłany kurierem bezpośrednio do Twojego domu.

Po odebraniu paczki możesz natychmiast zrezygnować z karty (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Przygotowałem dokładny opis całej procedury. Zdobycie telefonu przy jej pomocy, będzie dla Ciebie proste i zrozumiałe. Chcę byś wiedział krok po kroku co należy zrobić. Przeczytaj uważnie ten artykuł.

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin mówi, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku, dostanie telefon LG K8 Lte. Liczba telefonów jest nieograniczona.

Aktualizacja 27.09.2016: Kilku czytelników potwierdziło już, że otrzymali telefony:

2016-09-26_1235

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo1

2016-09-26_1237

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo2

2016-09-27_0839

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo3

Za chwilę powiem Ci jak go zdobyć, ale najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Jest jak iPhone 5… ale ma 17% większy ekran

Telefon LG K8 Lte najłatwiej porównać do popularnego iPhone’a 5. Mają podobne wymiary i wagę oraz identyczną moc procesora. Są prawie takie same, ale…

 • LG K8 ma 17% większy ekran o lepszej rozdzielczości. Wyświetla zdjęcia i filmy w wyższej jakości.
 • Przednia kamera LG K8 ma 5 megapixeli. W iPhone’ie tylko 1,5 megapixela. Zdjęcia wykonywane telefonem LG będą ładniejsze.
 • Telefon LG ma większą pojemność baterii, więc nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.
 • Łatwo rozbudujesz pamięć telefonu LG dodając do niego kartę pamięci. iPhone na to nie pozwala!

Wierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody.

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda?

Możesz też przechować go kilka miesięcy i mieć idealny prezent pod choinkę. Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma LG i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 801 54 54 54). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki.

Plus, Play i Orange rozdają telefony to i banki nie chcą być gorsze. Dlaczego?

pisza_o_citibankuNie wiem, czy pamiętasz te czasy… Kilka lat temu rynek bankowości to było istne eldorado. Mała konkurencja i dużo lojalnych klientów. To gwarantowało duuuuuże, naprawdę duże zarobki dla banków. Nie musiały się zbytnio nawet starać i reklamować.

Niestety (a dla nas konsumentów – stety) z czasem konkurencja rosła. Zaczęliśmy porównywać oferty między sobą. Doprowadziło to banki do szaleństwa. Rozpoczęła się walka ceną.

Często i gęsto pojawiały się konta “za zero” z dopisanym małym druczkiem… Który niestety nie każdy doczytał…

Ale ludzie nie są głupi… Złapać się na ukryte opłaty można – jeden raz. Więcej nie dasz się nabrać i ostrzeżesz znajomych. To postawiło banki na przegranej pozycji.

Ludzie stali się świadomymi konsumentami i wiedzą, jak to działa.

Zaczęliśmy masowo odchodzić od tych banków, które podnosiły opłaty i “naciągały” swoich klientów małym druczkiem.

Nastąpiły czasy, w których uczciwość banku stała się dla nas kluczowa. Często ważniejsza niż 2 zł zaoszczędzone u ciągle kombinującej konkurencji.

Banki widząc, że ludzie nie są głupi zaczęły traktować nas bardzo serio. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Oferty zaczęły być naprawdę atrakcyjne. Korzystne zarówno dla banku jak i klienta.

Banki skupiają się teraz na tym, aby uczciwie przyciągnąć do siebie nową osobę. Chcą zachęcić ją do przetestowania konta czy karty. Liczą, że Ci się spodoba i zostaniesz lojalnym klientem.

Większość banków proponuje na zachętę darmowe konto i kartę bez opłat (bank BZ WBK). Czasem rozdają bilety do kina (bank Millenium), czy jak ostatnio powerbanki (bank SMART).

W nagradzaniu nowych klientów zdecydowanym liderem jest Citibank. Tym razem oferuje telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

Działa to trochę jak w sieciach komórkowych, kiedy dostajesz darmowy telefon do abonamentu na 3 lata. Z tą różnicą, że tutaj nie ma umowy na 3 lata. Nie ma żadnych zobowiązań. Możesz zrezygnować z karty od razu po odebraniu nagrody.

Oznacza to, że Citibank ryzykuje bardzo wiele. Widać są pewni jakości swoich produktów, skoro decydują się na takie kroki.

5

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. W promocji, dla chętnych, możliwe jest wybranie karty Mastercard World. Kosztuje ona 18 zł miesięcznie. Zamiast niej polecam wybrać Citi Simplicity za 0zł miesięcznie (szczegóły opiszę niżej).
 3. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest telefon LG K8 Lte są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon LG K8 Lte.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Przedsiębiorczy Tata poleca…

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

UWAGA! To uzależnia!

Wiem to po sobie i wiem po naszych czytelnikach. Korzystanie z promocji bankowych daje tyle radości, że wręcz uzależnia.

Źródło: https://moniaki.pl/premia-350-zl-od-credit-agricole-za-przeniesienie-konta/#comment-1767

Tylko pomyśl… Korzystasz z okazji, o której piszę na tej stronie. Dostajesz praktycznie ZA DARMO telefon LG K8 Lte. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy przez wiele godzin – gwarantuję!

Przetestujesz na tym pierwszym przykładzie, jak łatwe jest zgarnianie premii od banków. Wtedy pewnie zechcesz wrócić na Moniaki.pl.

Poszukasz kolejnej okazji do skorzystania. Może to będzie 50zł za założenie lokaty, może 120zł za założenie konta bankowego albo bilety do kina (autentyczne przykłady!).

Setki naszych czytelników działają w ten sposób. To sprawi, że twój telefon o wartości 549 zł zamieni się ostatecznie w 1000-1500zł rocznie w postaci różnych premii i nagród.

Poniżej zobaczysz dowód w postaci wiadomości, którą przesłał nam Damian na facebooku:

Źródło: https://facebook.com. Prywatna wiadomość.

Tylko pomyśl, jak to zmieni Twoje życie. Zamiast z przymusu chodzić do bankowego “okienka”, zaczniesz świadomie przebierać w ofertach.

Dzięki wskazówkom z bloga Moniaki.pl staniesz się dumnym, w pełni świadomym konsumentem. Będziesz korzystać z tych ofert, które najlepiej do Ciebie pasują i dają najwięcej korzyści.

Stanie się to po prostu zabawą w poszukiwanie okazji do kolejnego zarobku. Aż do 1000-1500zł rocznie lub nawet więcej…

Wróćmy teraz z obłoków i przejdźmy do obiecanej na początku instrukcji. Cała procedura jest dziecinnie prosta:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (to jest pierwsze zadanie) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (to jest drugie zadanie)Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8 Lte

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty. Nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę.

Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity. Jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków). Karta Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

2017-01-07_1948

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 marca 2017 r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 1-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku. Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

Wykonaj te 2 zadania i odbierz LG K8 Lte:

Jak wspomniałem na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty będziesz mieć do wykonania 2 zadania.

Tak naprawdę to nie masz obowiązku ich wykonywać, ale… Jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz telefonu LG K8 Lte. Takie są zasady. Po otrzymaniu darmowej karty warto włożyć jeszcze odrobinę wysiłku.

Obiecuję, że nie zajmie Ci to dużo czasu. Zobacz:

Zadanie #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

4

Zadanie #2 – płać nową kartą za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby zadanie zostało zaliczone należy wydać łącznie 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon). Jak łatwo policzyć średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Jestem przekonany, że jest to dla każdego realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące. Czyli zaczynasz od następnego miesiąca po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to styczeń, to transakcje kartą wykonaj w lutym, marcu i kwietniu (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w styczniu).

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu aż 3 miesięcy jest banalnie proste. Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Oczywiście transakcje kartą na 3 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej otrzymać telefon.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

To wszystko! Telefon LG K8 Lte o wartości 549 zł jest Twój!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 2 opisane powyżej zadania, a dostaniesz telefon LG K8. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do 14-tego dnia kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać telefon LG K8 Lte GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

7 razy “tak” czyli największe atuty tej propozycji:

 • Do wypełnienia jest tylko 1 krótki formularz, który oszczędzi Twój czas i nerwy stania w kolejkach w banku.
 • Kurier przyjedzie do domu, biura lub innego dowolnie umówionego miejsca, co maksymalizuje wygodę.
 • Pocztą otrzymasz darmową kartę, która już nigdy nie nadwyręży Twojego domowego budżetu zbędnymi opłatami.
 • Żadnych zobowiązań – z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.
 • Wykonasz 2 proste zadania, przy których poczujesz się jak w grze komputerowej ale z prawdziwymi nagrodami.
 • Poczujesz w rękach nowiutki telefon LG K8 Lte i satysfakcję ze świadomego korzystania z promocji i zdobycia nagrody
 • 24 miesiące gwarancji dopełnią radości ze sprzętu i sprawią że będziesz spał spokojnie.

A to tylko jedna z wielu możliwości, jakie dają promocje bankowe. Dołącz do grupy 5853 czytelników, którzy korzystają już z naszych porad i odbierają bonusy od banków.

19 549 zadowolonych czytelników

Z promocji opisanych na naszym blogu skorzystały jak dotąd 19 549 osoby (stan na 07.01.2017). Poniżej możesz zobaczyć wybrane komentarze pełne radości i poczucia zwycięstwa po odebraniu nagrody:

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz.

Najgorsze co mógłbyś zrobić to zamknąć teraz tę stronę. Wtedy już nigdy tu nie wrócisz i wizja o premiach 1000zł – 1500zł rocznie pozostanie tylko marzeniem.

To tak, jakby zarobić 549 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 549 zł na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Całą procedurę od wypełnienia formularza do odebrania telefonu można zamknąć nawet w 5-6 tygodni. 99% tego czasu to oczekiwanie na procedury bankowe.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie płatności kartą. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz telefon i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciał).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Do końca tej promocji pozostało coraz mniej czasu. Dołącz teraz, aby uniknąć tłoku. Dzieje się tak zawsze na ostatnie dni promocji. Procedury wydłużają się wtedy znacząco, a Ty będziesz niepotrzebnie czekał i się denerwował.

Ściągawka na później, czyli co i kiedy:

Obserwuję swoich czytelników i wiem że niektórym ciężko jest spamiętać wszystkie kroki i terminy. Właśnie specjalnie dla nich (i dla Ciebie!) przygotowałem znaczące ułatwienie. Poniższa lista opisuje dokładnie co i kiedy należy zrobić, aby otrzymać telefon LG K8 Lte.

 1. Upewnij się, że spełniasz kryteria promocji: Nie posiadałeś karty w Citibanku po 1 stycznia 2015r. oraz masz skończone 21 lat, dochód minimum 1200 zł i 3 miesiące stażu w obecnej pracy (kryteria dla działalności gospodarczej oraz emerytów i rencistów znajdziesz powyżej w artykule).
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na telefon konsultanta.
 3. Ustal z konsultantem wszystkie szczegóły i z pomocą kuriera podpisz umowę o kartę Citi Simplicity.
 4. W 30 dni od podpisania umowy (liczy się data na dokumentach) zaloguj się do bankowości internetowej. Skorzystaj z danych otrzymanych od banku wchodząc na https://www.citibankonline.pl lub przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.
 5. Zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy (sprawdź datę na dokumentach) wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące.
 6. Aby uniknąć naliczenia opłat, spłać kartę w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu). Oczywiście możesz spłacić kartę bez czekania na wyciąg, od razu po dokonaniu płatności. Zrobisz to kilkoma kliknięciami w bankowości internetowej lub wykonując zwykły przelew na rachunek podany przez bank.
 7. Do 14-stego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz wiadomość (w bankowości internetowej) mówiącą o przyznaniu Ci telefonu LG K8 Lte.
 8. Maksymalnie 30 dni później u Twoich drzwi stanie kurier z bezpiecznie zapakowanym telefonem. Z gwarancją na 24 miesiące.

Promocja jest łatwa jak barszcz. Każdy kto wydaje (w sklepach i internecie) około 1000 zł miesięcznie, otrzyma telefon LG K8 Lte GRATIS i nawet nie odczuje żadnego wysiłku.

Pozostali, jak trochę pogłówkują (patrz podpowiedzi kilka akapitów wyżej) również łatwo zgarną tę nagrodę.

Aby powyższą ściągawkę mieć zawsze pod ręką zapisz ją sobie na pulpicie w pliku tekstowym. Możesz też kliknąć tutaj i pobierać ściągawkę w specjalnie przygotowanej wersji PDF.

Dobiegamy już powoli do końca tego artykułu. Ale zanim to nastąpi, chcę Ci powiedzieć o czymś jeszcze:

Szczerze, jak na spowiedzi. Gwarantuję.

To, co przeczytałeś w tym artykule jest prawdą i niczego nie pominąłem – gwarantuję. Opisałem wszystko szczerze, jak na spowiedzi. Moje obietnice opierają się w 100% o regulamin promocji.

Prześwietlanie ofert bankowych to od prawie 1,5 roku moje hobby, pasja i również praca. Traktuję to bardzo serio. Czuję się odpowiedzialny za wszelkie obietnice składane na blogu. Choć pracuję również normalnie na etacie to zależy mi na budowaniu uczciwej marki bloga Moniaki.pl.

Chcę żeby czytelnicy go odwiedzający mieli pewność, że wybieramy te najlepsze oferty bankowe i opisujemy je szczerze, jak na spowiedzi. Pokazujemy ich wielkie korzyści ale również wszystkie haczyki i ewentualne opłaty. Piszemy jak jest.

Czytelnicy to potwierdzają:

źródło: https://www.facebook.com/MoniakiPL/posts/1639690236344215?comment_id=1645101075803131

Każdy regulamin analizuję skrupulatnie i dbam o pokazanie wszystkich istotnych detali. Jestem tak pewny uczciwości mojego artykułu, że obiecuję Ci 100 zł w gotówce, jeśli znajdziesz tutaj choć 1 element niezgodny z tym co napisano w regulaminie promocji.

Jeśli masz ochotę zweryfikować moją prawdomówność – zapraszam. Listę dokumentów do pobrania znajdziesz na końcu artykułu, a tutaj masz kontakt do mnie: [email protected]

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS telefonu LG K8 Lte. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie, chcę byś wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: