PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank się „pomylił” i teraz każdy może odebrać darmowy telefon warty 549 zł – prosta instrukcja

Właśnie taki oryginalny telefon LG K8 LTE z gwarancją na 24 miesiące możesz otrzymać praktycznie za darmo w tej promocji banku (wiem, brzmi nierealistycznie, ale czytaj dalej to się trochę rozjaśni o co chodzi):

lgk8lte-parametry

Uwaga: Promocja ograniczona czasowo – ważna, tylko do 1 paźdzernika 2016.

Zanim przejdziemy do instrukcji warto sobie wyjaśnić – Co to za pomyłka? Czy w ogóle jest możliwe aby bank się pomylił?

To nie do końca jest pomyłka, posłuchaj tej historii…

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej promocji to prawie spadłem z krzesła! Telefon który sprzedawany jest w sklepie nawet za 600 zł za wykonanie kilku prostych czynności? Pewnie dadzą tylko kilka lub jest tu jakiś ukryty haczyk… Pomyślałem TO MUSI BYĆ POMYŁKA!

…ale z precyzją zegarmistrza przejrzałem wszystkie regulaminy promocji, dokumenty i nawet zadzwoniłem do banku. Nie znalazłem nic czego można się przyczepić. Dosłownie Z E R O.

Telefon można zdobyć nie wydając ani dodatkowej złotówki ze swojej kieszeni (zaraz dowiesz się jak), to nie jest losowanie – każdy kto spełni warunki otrzymuje swojego smartphona. Ich liczba jest nielimitowana, a otrzymanie prezentu jest gwarantowane przez regulamin. 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się co trzeba zrobić, aby odebrać swój telefon LG K8 LTE.

Aktualizacja: Początkowo promocja miała trwać do 1 października 2016, jednak z powodu dużej popularności Citibank przedłużył ją do 6 stycznia 2017. Nadal możesz do niej dołączyć.

lg-k8-citibank2

Wiem, brzmi to jak dyrdymały…

Sam na twoim miejscu bym tak pomyślał i to jest normalne. Nawet dobrze, że jesteś nieufny wobec tego co piszą w internecie. Nigdy niewiadomo na co można się naciąć.

Na końcu tego tekstu załączyłem wszelkie regulaminy i dokumenty promocji, abyś sam mógł wszystko potwierdzić jeśli tylko będziesz chciał. To nawet lepiej jeśli mi nie ufasz, zależy mi abyś świadomie brał udział w promocjach bankowych.

Poniżej rozpisałem wszystko co trzeba wiedzieć w przy tej promocji, więc możesz czuć się bezpiecznie. W regulaminie nie ma żadnych ukrytych haczyków, czy opłat. (smile)


A co z tego ma bank?

Zobacz też wideo w którym Dominika odpowiada dlaczego banki organizują takie promocje:

Dominika wyjaśnia dlaczego banki rozdają nam darmowe pieniądze w promocjach. 🙂 Obejrzyj koniecznie to krótkie nagranie: Posted by Moniaki.pl – Prześwietlamy Oferty Bankowe on Thursday, March 24, 2016

 

Zachęcam też do przeczytania artykułu „Światełko w tunelu, czyli co zrobić, aby zarabiać na bankach, zamiast one na nas?”.


Kto już z tego skorzystał?

Dla nas i naszych czytelników takie akcje banków to coś normalnego. Prowadzimy tego bloga od ponad roku i opisaliśmy już kilkadziesiąt różnych promocji, w których łącznie wzięło udział ponad 5 tysięcy osób (śledzimy takie informacje).

Czas na autopromocje: polub nasz fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco z nowymi promocjami lub przejdź na stronę główną i zobacz co innego można zdobyć od banków.

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam do przeczytania. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu:

2015-10-13_0830

A tutaj znajdziesz zdjęcia i komentarze czytelników, którzy brali udział także w innych promocjach.


OK rozumiem, ale co mam zrobić aby otrzymać swój telefon?

W SKRÓCIE: Zakładasz DARMOWĄ kartę kredytową w Citibanku, płacisz nią za zakupy i dostajesz telefon. Proste?

Procedura wygląda tak (także w skrócie, przeczytaj dokładne kroki podane niżej na stronie!):

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Płacisz nową kartą za codzienne zakupy -> Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8.

Po otrzymaniu sprzętu możesz zamknąć kartę bez konsekwencji, ale i tak jest darmowa.

Przejdźmy wreszcie do szczegółów – upewnij się że przeczytałeś dokładnie każdy z przedstawionych kroków poniżej:


Czas na instrukcję – 3 kroki do odebrania telefonu

KROK 1 z 3 – wypełnienie formularza zgłoszeniowego i podpisanie umowy

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje natomiast 18zł miesięcznie:

citik8

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 6 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK 2 z 3 – zalogowanie się do bankowości on-line

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie telefonu LG K8 jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

5

KROK 3 z 3 – wykonanie transakcji kartą

Trzeci krok na drodze do odebrania telefonu LG K8 od Citibanku to wykonanie tą nową kartą transakcji na łączną kwotę 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon), więc średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Myślę, że jest to całkiem realna kwota do wydania bo do tego limitu zaliczają się zarówno transakcje za zakupy w internecie (pamiętaj żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV) oraz transakcje w punktach usługowo-handlowych, jak sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

A żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz spełnienie tego warunku w ciągu aż 3 miesięcy jest banalnie proste, a jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty, bo wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Oczywiście transakcje kartą na 3 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej otrzymać telefon.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (nawet do 20zł za jedną wypłatę). Bank nie zaliczy do promocji również zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące, czyli zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach). Jeśli data podpisania dokumentów tolipiec, to transakcje kartą wykonaj w sierpniu, wrześniu i październiku (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w lipcu).


To wszystko – teraz wystarczy poczekać na kuriera z telefonem

Po wykonaniu 3 powyższych kroków możesz cieszyć się nowym telefonem. 🙂 Nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowy sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

Kiedy wykonasz już te 3 powyższe kroki to do 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków Citibank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania telefonu. Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8. Spodziewaj się niezapowiedzianego kuriera z ogromnym pudłem, w którym będzie dobrze zabezpieczony sprzęt.

Oczywiście z karty możesz później zrezygnować bez żadnych opłat czy konsekwencji. Możesz zrobić to nawet od razu po odebraniu telefonu. Musisz tylko pamiętać o standardowych 30 dniach wypowiedzenia.

4

Na co czekasz?

Dla mnie to taka promocja gdzie nie trzeba długo myśleć o udziale. 🙂 Można praktycznie za darmo zdobyć nowy telefon o całkiem fajnych parametrach, który w sklepie kosztuje nawet 600 zł. Takie promocje niezdażają się za często.

Przeciętna osoba bez najmniejszego problemu wydaje 3000zł w ciągu 3 miesiący (ba! nawet szbyciej), więc wystarczy wymienić dotychczasowy sposób płatności za codzienne zakupy na nową, bezpłatną kartę Citibanku i LG K8 LTE będzie nasz, praktycznie bez wysiłku. Kupujemy to co zawsze, tylko inną kartą.

Łap okazję póki jest (promocja kończy się 1 paźdzernika 2016):
>> Odbierz tutaj swoją kartę i zgarnij telefon LG K8 LTE <<

 Jak zawsze na końcu tekstu załączam regulamin promocji i wszelkie inne dokumenty jeśli byś chciał coś zweryfikować.

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji: