PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zadbaj o swoją sylwetkę z Ewą Chodakowską, czyli specjalna promocja Citibanku dla wszystkich Pań.

Dla nas kobiet szczupła sylwetka i zdrowy wygląd to coś na czym bardzo nam zależy. Jednak ilekroć chcemy zabrać się za jakieś ćwiczenia lub zdrową dietę, okazuje się, że coś jest ważniejsze. W ostateczności, jedyna sprawność fizyczna jaka nam pozostaje to bieganie, ale…po domu z radosnym okrzykiem: „cholera znów zaspałam” lub podnoszenie ciężarów, czyli…toreb wypchanych zakupami.

A pomyśl jakby to było, gdybyś pod okiem prawdziwego eksperta, zupełnie za darmo, mogła w pełni kontrolować swoją dietę i wreszcie zacząć się zdrowo odżywiać? Jakby to było, gdybyś miała dostęp do specjalnych warsztatów, które umożliwią Ci wykonywanie profesjonalnych ćwiczeń? A może wolisz zbiór ćwiczeń do wykonania, w zaciszu domowym?

Nie ma problemu, już dziś możesz zapewnić sobie spełnienie takiej fajnej zachcianki. Wystarczy tylko, że przetestujesz bezpłatną kartę w Citibanku. A w ramach podziękowania uzyskasz voucher 300 zł do wydania bebio.pl i ćwiczyć razem z Ewą Chodakowską.

fitness, home and diet concept - smiling teenage girl doing exercise on floor at home

Promocja została przygotowana w dużej mierze z myślą o kobietach. Ale niestety, nie każda będzie mogła z niej skorzystać. Promocja dotyczy karty kredytowej, a co za tym idzie możemy natknąć się na dość restrykcyjne warunki.

Przede wszystkim, mam warunek bycia nowym klientem banku. W rozumieniu regulaminu, jest nim osoba, która od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej karty głównej w Citibanku.

Kolejny warunek to w przypadku osób fizycznych:

 • wiek – min. 21 lat
 • dochód – min. 1 200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie – 3 miesiące

oraz dla osób prawnych

 • wiek – min. 25 lat
 • firma – powinna istnieć min. 2 lata

Jak zdobyć taki voucher na 300 zł?

Zdobycie vouchera to generalnie coś niesamowicie prostego. Całe zaangażowanie z Twojej strony to wykonanie 2 naprawdę prostych kroków.

KROK #1 – GOTOWA?

Aby móc przetestować darmową kartę kredytową, a tym samym zdobyć voucher na 300 zł do bebio.pl, wystarczy że na samym początku zarejestrujesz się na stronie promocyjnej, najpóźniej do 31 grudnia 2016 roku:

>>Citibank – przetestuj darmową kartę kredytową i zdobądź voucher 300 zł<<

Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. 2 minut. Następnie w ciągu max. 7 dni skontaktuje się z Tobą konsultant i razem dokończycie składanie zgłoszenia. Podczas rozmowy, ustalicie również jaką kartą jesteś zainteresowana. Od razu zaznaczam – wybierz kartę Citi Simplicity – to ona jest dla Ciebie całkowicie DARMOWA.

Dodatkowo, razem z konsultantem, ustalicie dokument potwierdzający Twoje dochody. Najczęściej jest to zwykły wydruk z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Dalej ustalicie już tylko kwestie dostarczenia Ci umowy, czyli kiedy i gdzie może odwiedzić Cię kurier. Zjawi się on u Ciebie (w pracy, w domu – gdzie chcesz) w ciągu 2-3 dni.

KROK #2 – START!

Bardzo przyjazne zadanie, które wykonasz w mgnieniu oka, a dokładnie w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisałaś umowę o kartę.

Całe zadanie polega na tym, że musisz zalogować się minimum 1 raz do systemu bankowości online. Dokładnie, jeżeli podpiszesz umowę w październiku to logujesz się w listopadzie. Natomiast jeżeli podpiszesz umowę w listopadzie to logowanie wykonasz w grudniu.

UWAGA NAGRODA!

Voucher o wartości 300 zł do bebio.pl otrzymasz do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zalogujesz się do systemu bankowości online. I to by było generalnie wszystko, gdyby nie jeden mały szczegół…

Im szybciej tym lepiej

Im szybciej przystąpisz do promocji, tym nagroda trafi do Ciebie wcześniej. Pamiętaj, że voucher 300 zł możesz wykorzystać na dowolny produkt/produkty ze sklepu Ewy Chodakowskiej:

 • sprzęt do ćwiczeń
 • udział w warsztatach
 • płyty DVD
 • specjalnie skonstruowana dla Ciebie dieta

Voucher, nie ma określonej „daty ważności” więc możesz go wykorzystać w dowolnym momencie. Voucher nie jest imienny, dlatego zawsze możesz go komuś sprezentować. Pamiętaj, robisz zakupy za min. 300,01 zł a ich wartość zostaje pomniejszona o 300 zł.

Zainteresowana? Nie zwlekaj, czas ucieka, a druga taka okazja może się nie pojawić! Do końca promocji pozostało:

O tym nie wolno Ci zapomnieć

W całej promocji, nie można zapomnieć o tym, że regulamin, zobowiązuje nas do używania karty kredytowej przez kolejny rok. Dokładnie chodzi o wykonywanie min. 1 transakcji kartą w każdym z 12 kolejnych miesięcy.

Możesz wykonywać dowolne transakcje, chociażby zapłacić w sklepie za pieczywo. Bardzo ważne jest, aby nie zapomnieć o wykonaniu żadnej transakcji. Pominięcie tego warunku poskutkuje nałożeniem na Ciebie kary w wysokości 200 zł.

Ale liczę, że ustawiając sobie przypomnienie w telefonie, na każdy konkretny dzień miesiąca, nie zapomnisz o wykonaniu tych 12 transakcji. 🙂

Podsumowanie

Promocja fajna, nie ukrywam, dlatego jeżeli już rozgrzewasz się do zgarnięcia tego darmowego vouchera to gratuluję dobrej decyzji.  Ale…czy warto zdobyć ten voucher, skoro sporo ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest dostępnych w internecie na youtub’ie, a fajne, przykładowe jadłospisy, są udostępniane na jej fanpage?Może warto zainteresować się czymś inny, a musisz wiedzieć, że jest z czym wybierać.

Warto, abyś wiedziała jeszcze o dwóch, naprawdę wyśmienitych promocjach Citibanku, które podbijają serca wszystkich naszych czytelników.

Pierwsza z nich, umożliwia Ci zdobycie, zupełnie za darmo, stylowego smartphona – LG K8 LTE, również w zamian za wyrobienie darmowej karty w Citibanku.

Kolejna, to również voucher, ale tym razem na kwotę aż 400 zł do wykorzystania na dowolny asortyment ze sklepu Mall.pl. To świetna propozycja ponieważ korzystając z tej promocji, masz możliwość kupienia rzeczy z naprawdę ogromnego asortymentu sklepu.

Decyzja? Oczywiście należy tylko do Ciebie, warto więc wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Iza napisał(a):
  Niech wreszcie mi wejdzie 21 lat, czerwcu przybywaj ????????????
 2. Mykundo napisał(a):
  Citibank ma tyle tych promocji, że niedługo zabraknie „nowych klientów”.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bank jak to bank, zawsze wymyśli coś żeby mieć jednak nowych klientów. ????

Napisz komentarz