Jak płacąc kartą za codzienne zakupy odebrać GWARANTOWANĄ premię 100 zł? W pakiecie DARMOWE konto oszczędnościowe na 2%.

Dzisiejsza promocja to nie lada gratka dla prawdziwych łowców atrakcyjnych promocji bankowych.Wyobraź sobie bowiem, że zakładasz zupełnie bezpłatne konto.

Nie musisz przelewać na nie wynagrodzenia, a do tego odbierasz 100 zł bonusu w zamian za wykonaniu kilku dowolnych transakcji kartą. Ale… to nie wszystko ponieważ możesz zapewnić sobie dodatkowy przypływ gotówki na oprocentowanym koncie oszczędnościowym.

Promocja jest w zasięgu ręki dosłownie każdego, kto potrafi wykonać 3 naprawdę dziecinnie proste kroki, opisane w dalszej części artykułu. Sprawdź zatem jak poświęcając zaledwie 3 minuty i korzystając, jak co dzień z karty płatniczej, można zarobić 100zł.

Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy konto rzeczywiście jest darmowe, a może są jakieś ukryte opłaty?

W promocja zakładamy konto osobiste Direct z Lwem, a jego utrzymanie z kolei jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacimy również za wykonywanie przelewów internetowych.

Darmowa będzie również karta debetowa po wykonaniu nią transakcji na kwotę min. 300 zł (dla osób powyżej 26 r.ż) lub transakcji na kwotę 200 zł (dla osób w wieku 18-26 lat). Jeżeli nie spełnimy warunku transakcji to za kartę zapłacimy 7 zł miesięcznie.

Darmowe będą wypłaty z bankomatów banku ING oraz Cash Planet – BEZWARUNKOWO. Musimy uważać, żeby nie wypłacać pieniędzy z innych bankomatów ponieważ w ich przypadku tylko jedna wypłata w miesiącu będzie darmowa, każda kolejna to opłata 2,50 zł.

W promocji zakładamy również konto oszczędnościowe, ono także jest całkowicie darmowe. Oprocentowanie wynosi 2% dla środków do 100 000 zł przez pierwsze 4 miesiące jego posiadania.

ing_opłaty

karty_ing

#2 Ale czy ta promocja jest dla mnie?

Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko, że od 1 lipca 2015 roku do 30 listopada 2016 roku nie posiadałeś i nie współposiadałeś żadnego z tych kont: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Jeżeli spełniasz ten warunek to śmiało możesz przystąpić do promocji.

#3 Transakcje bezgotówkowe, a dokładnie jakie?

Wszystkie możliwe wykonane przy użyciu karty do konta. Mogą to być transakcje w sklepach stacjonarnych oraz w internecie.

Pod uwagę NIE będą brane transakcje wycofane, anulowane lub wypłata gotówki w bankomacie.

#4 Do kiedy powinienem zgłosić się do promocji?

Zgonie z regulaminem promocji, możesz do niej przystąpić w zaledwie kilka minut, za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

>> 100 zł premii za otwarcie konta w ING <<

Formularz rejestracyjny powinieneś wypełnić maksymalnie do 28 lutego 2017 roku. Tradycyjnie doradzam nie czekać do ostatniej chwili. Wtedy zazwyczaj jest baaardzo dużo zgłoszeń i procedura zakładania konta może się przedłużyć.

Do promocji pozostało:

3 proste kroki, aby odebrać 100 zł

Proces, dzięki któremu odbierzemy 100zł premii możemy podzielić na 3 etapy, których szczegółowy opis znajdziesz poniżej:

KROK#1 – załóż konto!

Wypełnienie wniosku o konto osobiste. Od razu przypominam, zakładasz tu Konto Direct z Lwem – ono jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Dodatkowo powinieneś od razu założyć darmowe Otwarte Konto Oszczędnościowe, oprocentowane dla Ciebie na 2%.

>> Załóż konto i odbierz 100 zł premii <<

KROK#2 – zacznij płacić kartą!

Teraz czas na wydanie do 30.06.2017 kwoty ŁĄCZNEJ 1 000 zł płacąc bezgotówkowo (kartą) w sklepach lub internecie. O ile wydatek 1 000 zł w jednym miesiącu mógłby sprawić trudność, o tyle wydanie ŁĄCZNIE tej kwoty przez okres ponad pół roku, jest w zasięgu nawet studentów.

Jest to tym bardziej łatwe, że bank akceptuje do promocji płatności standardowe (np. w Biedronce), jak i płatności internetowe (można podpiąć kartę np. na Allegro). Dzięki temu spełnienie warunków promocji staje się jeszcze prostsze! :)

KROK#3 – 100zł jest Twoje!

Po wykonaniu tych 2 prostych kroków bank wypłaci Ci na konto 100zł, a otrzymasz je nie później niż 31 lipca 2017r. Pamiętaj, że w dniu wypłacenia Ci premii powinieneś być nadal posiadaczem konta w ING oraz karty.

Po odebraniu premii, jeżeli konto nie będzie spełniać Twoich oczekiwań możesz je śmiało zamknąć.

Podsumowanie

Osobiście korzystam niemalże z każdej możliwej promocji bankowej dlatego gdybym miała oceniać propozycję banku ING to oceniłabym ją bardzo wysoko. Daje ona wiele korzyści osobom, które oczekują darmowego konta oraz bezpłatnej obsługi karty po spełnieniu prostego warunku.

Ta promocja to również świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą uczciwie i na naprawdę prostych warunkach zarabiać na bankach. W praktyce okazuje się, że naprawdę poświęcając chwilę na wypełnienie wniosku i normalne płacenie kartą możemy zgarnąć 100 zł premii, tak przy okazji.

Generalnie uważam, że warto już teraz zainteresować się tą promocją, kiedy mamy okres świąteczny ponieważ to właśnie teraz robimy spore zakupy, często płacimy kartą, a co za tym idzie spełnienie warunku wydania 1 000 zł będzie tylko formalnością.

>> Odbierz 100 zł premii za otwarcie konta w ING <<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Komentarze: 34

 1. Paweł pisze:
  Regulamin promocji uległ zmianie. Nagroda zostanie wypłacona do 31.01.17r. 1000zł trzeba wydać do 31.12.16r. a nie do 31.03.2017r.
 2. Paweł pisze:
  Taki regulamin przyszedł mi na pocztę po złożeniu wniosku o otwarcie konta:
  https://megawrzuta.pl/download/548eb6e660c65f9675f9d114566358b6.html
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Paweł, faktycznie regulaminy różnią się datami. Dziękuję za zwrócenie uwagi, dziś poproszę o wyjaśnienia bank bo nie może być tak, że na stronie jest co innego, a klient dostaje co innego. Będę Cię o wszystkim informować. 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Paweł mam już odpowiedź z banku. Wysłany został do Ciebie błędny regulamin promocji. Bank będzie się z Tobą kontaktował w celu przekazania Ci prawidłowego regulaminu. Obowiązującym w tej promocji jest regulamin udostępniony pod naszym artykułem oraz na stronie Banku i wiążące dla Ciebie są daty zawarte w artykule. Pozdrawiam :-)
 3. Paweł pisze:
  Wielkie dzięki 😀
 4. Kasia pisze:
  Jeśli mam tylko konto oszczędnościowe w tym banku, to czy oferta mnie dotyczy? Przelewy z konta oszczędnościowego w ING nie są darmowe, drugi przelew w miesiącu kosztuje 6zł na połączone konto w ING, i 10zł na konto własne w innym banku.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Kasiu, warunek uczestnictwa jest taki:

   od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadałeś i nie współposiadałeś żadnego z tych kont: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

   Wygląda więc na to, że się łapiesz 😉

 5. Natalia pisze:
  Czy to jest prawda ? czy tylko taka zachęta do założenia konta ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pytasz o premię? Oczywiście, że to prawda. Spełniając opisane w artykule warunki możesz odebrać 100 zł premii. Na dowód tego do artykułu dołączyłam regulamin promocji, potwierdzający to co zostało napisane. Również możesz wejść na stronę banku i tak ta promocja także będzie opisana. :)
 6. Michal pisze:
  Przez przypadek odznaczylem zgodę marketingowa. Czy jest możliwość edycji wniosku umowy?
 7. Michal pisze:
  Na infolinii powiedziano m, że zgodę można włączyć w panelu internetowym lub przez infolinię po założeniu konta.
 8. Dawid pisze:
  czy mogę założyć to konto w ING i bank w moim imieniu zamknie moje konto CA24 a tym samym będę mógł otrzymać dodatkową 100 za zamknięcie konta w CA24? czy przy tym koncie jest możliwa tego typu operacja?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przypadku konta w ING, zakładasz je przez internet. Jeżeli chciałbyś aby to ING zamknął Twoje konto w CA to musiałbyś iść osobiście do banku ING i tam złożyć dyspozycję zamknięcia konta w CA. Ale ja nie mogę zagwarantować, że w placówce ING będzie dostępna promocja opisana w tym artykule.
 9. Michał pisze:
  brakuje informacji że TYLKO 1 wypłata z bankomatu innego niż ING jest bezpłatna, każda kolejna wiąże się z koniecznością zapłacenie prowizji…
 10. Szymon pisze:
  Dzień dobry,
  Czy możliwe jest spełnienie szybkie (w pierwszym miesiącu) warunku płatności kartą 1000 zł a następnie rezygnacja z karty, żeby nie musieć pilnować płatności 300 zł w kolejnych miesiącach? Czy to będzie to miało wpływ na wypłatę nagrody.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety to nie przejdzie, zgodnie z regulaminem w dniu wypłaty premii musisz być posiadaczem Konta oraz karty w ING.
 11. Marcin pisze:
  Dominika, konto mozna zamknac bez problemow po 31.03.17. Czy mozna to zrobic przez internet?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No właśnie nie. Przez internet możesz zastrzec kartę do konta, natomiast w przypadku chęci zamknięcia konta powinieneś udać się do oddziału banku i tam właśnie toczy się cała procedura.
 12. Seba pisze:
  Nie napisaliście też, że karta jest bezpłatna o ile wykona się miesięcznie transakcje na 300 PLN czyli trzeba mieć konto do 31/03/2017 i co miesiąc robić transakcje KARTĄ na 300 PLN.

  W sumie, więc trzeba obrócić co najmniej 1200 PLN.

  Słaba ta oferta

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak to nie napisaliśmy? A co Ci mówi ten cytat z tego artykułu:” Darmowa będzie również karta debetowa po wykonaniu nią transakcji na kwotę min. 300 zł (dla osób powyżej 26 r.ż) lub transakcji na kwotę 200 zł (dla osób w wieku 18-26 lat). Jeżeli nie spełnimy warunku transakcji to za kartę zapłacimy 7 zł miesięcznie.” Możesz jeszcze raz dokładnie przeczytać artykuł? 😊 Poza tym przy dzisiejszym stylu życia, bardzo dużo osób spokojnie wydaje 300 zł miesięcznie więc nie jest to jakiś trudny warunek. 😊
 13. Jakub pisze:
  Ja mam inne pytanie
  Czy koniecznie trzeba być pełnoletnim ? 18 urodziny wypadają mi 15.03.2017, a nie ukrywam taka promocja to spora gratka dla osób w moim wieku.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście, że trzeba być pełnoletnim, bank nie podpisuje umowy z nieletnimi. Ale 18 już niedługo więc w 2017 będziesz mógł swobodnie korzystać z każdej takiej okazji. 😊
 14. Adrian pisze:
  Hej, dodatkowo w ING jest promocja 100 zł za regularne inwestowanie. „Wpłacaj co miesiąc na konto funduszowe lub wybrany fundusz inwestycyjny. Dostaniesz od nas 100 zł, jeśli zaczniesz do 17 grudnia i spełnisz pozostałe warunki oferty specjalnej”
  Czy możesz przypatrzyć się tej promocji ?
  pozdrawiam
 15. Ernest pisze:
  Yyy… Cały artykuł jest pisany w formie żeńskiej, tak jakby promocja dotyczyła wyłącznie kobiet 😉
 16. Ewa pisze:
  Jeśli założę konto przez internet np 26 lutego to karta z pewnością nie zdąży jeszcze w lutym do mnie dotrzeć – dobrze rozumiem więc, że warunek płacenia 300zł miesięcznie kartą (żeby była darmowa) będzie mnie obowiązywał dopiero od marca?
 17. Ewa pisze:
  i jeśli od marca do końca czerwca będę płacić po 300zł kartą to zmieszczę się w limicie 1000zł (4X300zł=1200zł) i nic nie zapłacę za kartę. Czysty zysk 100zł z promocji wpadnie na moje konto :)
 18. guska pisze:
  dajcie spokoj mam juz 7 lat konto w ing i nic od nich nie dostalam masakra powinni zaczac doceniac stalych klientow a nie nowy ma wieksze przywileje …

Napisz komentarz