Nowość w Citibanku! Załóż kartę Simplicity i odbierz w prezencie DARMOWY głośnik JBL FLIP 3

Przez jakiś czas Citibank milczał, kiedy my myśleliśmy, że to jakaś przerwa wakacyjna okazało się, że jest to cisza zapowiadająca całkiem nową, bardzo dobrą promocję. Tym razem Bank, w zamian za przetestowanie karty kredytowej Simplicity wręcza każdemu prezent w postaci głośnika JBL FLIP 3. Nagroda nie jest byle jaka ponieważ jest to sprzęt dobrej jakości o wartości ok. 360 zł!

Z kolei warunki promocji należą do wyjątkowo łatwych, wystarczy tylko za pośrednictwem specjalnej strony zawnioskować o kartę Simplicity, zalogować się do bankowości online oraz wykonać kilka płatności kartą. Dzięki temu GWARANTOWANA nagroda w postaci głośnika trafi do każdego uczestnika.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać darmowy głośnik JBL FLIP 3 to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 4.09.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj DWA proste zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku – najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę;
 • wykonaj kartą płatności na łączną kwotę min. 1 000zł – możesz wykonać jedną płatność lub kilka, dodatkowo możesz je wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz:

 • w lipcu – warunki spełniasz do końca września;
 • w sierpniu – warunki spełniasz do końca października;
 • we wrześniu – warunki spełniasz do końca listopada.

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Bank o przyznaniu nagrody poinformuje Cię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia dwóch warunków – wiadomość otrzymasz w systemie bankowości online. W ciągu 30 dni od dnia poinformowania Cię o przyznaniu nagrody, zostanie ona dostarczona do Ciebie przez kuriera.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

A przypominam, że nagrodą jest nowoczesny głośnik JBL FLIP 3, o którym dużo by pisać, ale przedstawię najważniejsze szczegóły:

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.

W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 2

 1. Tomasz napisał(a):
  Pani Dominiko, ja piszę teraz do Pani pod wrażeniem tego jaką świetną pracę Pani tu wykonuje. Zacznę od tego, że śledzę Waszego bloga od dawna (z kilku promocji skorzystałem z sukcesem), przywiązuję uwagę do tego jakie macie podejście do nas, osób które czytają Wasze artykuły i dlatego chcę się podzielić moimi obserwacjami.
  Jest Pani urodzonym dyplomatą, zawsze ze spokojem i pełnym profesjonalizmem odpowiada Pani na wszystkie pytania jakie pojawiają się ba blogu i facebooku. Czuć, że od Pani bije takie ciepło i szczera chęć pomocy, zawsze można liczyć na Pani pomoc, wyjaśnienia, a nawet zwykłe dobre słowo. Czasem widzę jakie oni głupoty piszą, a Pani profesjonalnie robi swoje dbając o wizerunek Waszego bloga.
  Ale Pani nie tylko czuwa nad naszymi problemami, Pani zawsze starannie opisuje promocje, jasno i zrozumiale, nie tak jak inni byle jak, aby tylko coś było. Świetnie Pani pisze, a nam dobrze się to czyta.
  Jednym słowem uwielbiam Panią i to jak Pani pracuje i powiem Pani, że każdy bank niech żałuje, że Pani z nimi nie pracuje. Gdybym miał złożyć reklamację w banku w którym Pani pracuje to byłaby to czysta przyjemność bo wiedziałbym, że ktoś naprawdę może pomóc, a nie siedzi z fochem. Takie samo zdanie mają moi znajomi, a narzeczona jest zazdrosna, ale co tam muszę to napisać.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dziękuję bardzo za miłe słowa! Ja jestem tylko jednym, małym elementem bloga i mam za sobą dwa, silne, duże męskie filary i wszystko działa dobrze dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu. 🙂 Blog to nie tylko publikowanie treści, ale również branie odpowiedzialności za to co się pisze i rozwiązywanie wszelkich Waszych wątpliwości. 🙂

Napisz komentarz