Nowość w Citibanku! Załóż kartę Simplicity i odbierz w prezencie DARMOWY głośnik JBL FLIP 3

Dominika Augustyniak

27 Cze 2018

Przez jakiś czas Citibank milczał, kiedy my myśleliśmy, że to jakaś przerwa wakacyjna okazało się, że jest to cisza zapowiadająca całkiem nową, bardzo dobrą promocję. Tym razem Bank, w zamian za przetestowanie karty kredytowej Simplicity wręcza każdemu prezent w postaci głośnika JBL FLIP 3. Nagroda nie jest byle jaka ponieważ jest to sprzęt dobrej jakości o wartości ok. 360 zł!

Z kolei warunki promocji należą do wyjątkowo łatwych, wystarczy tylko za pośrednictwem specjalnej strony zawnioskować o kartę Simplicity, zalogować się do bankowości online oraz wykonać kilka płatności kartą. Dzięki temu GWARANTOWANA nagroda w postaci głośnika trafi do każdego uczestnika.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać darmowy głośnik JBL FLIP 3 to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 4.09.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj DWA proste zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku – najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę;
 • wykonaj kartą płatności na łączną kwotę min. 1 000zł – możesz wykonać jedną płatność lub kilka, dodatkowo możesz je wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz:

 • w lipcu – warunki spełniasz do końca września;
 • w sierpniu – warunki spełniasz do końca października;
 • we wrześniu – warunki spełniasz do końca listopada.

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Bank o przyznaniu nagrody poinformuje Cię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia dwóch warunków – wiadomość otrzymasz w systemie bankowości online. W ciągu 30 dni od dnia poinformowania Cię o przyznaniu nagrody, zostanie ona dostarczona do Ciebie przez kuriera.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

A przypominam, że nagrodą jest nowoczesny głośnik JBL FLIP 3, o którym dużo by pisać, ale przedstawię najważniejsze szczegóły:

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.

W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 2

 1. Tomasz napisał(a):
  Pani Dominiko, ja piszę teraz do Pani pod wrażeniem tego jaką świetną pracę Pani tu wykonuje. Zacznę od tego, że śledzę Waszego bloga od dawna (z kilku promocji skorzystałem z sukcesem), przywiązuję uwagę do tego jakie macie podejście do nas, osób które czytają Wasze artykuły i dlatego chcę się podzielić moimi obserwacjami.
  Jest Pani urodzonym dyplomatą, zawsze ze spokojem i pełnym profesjonalizmem odpowiada Pani na wszystkie pytania jakie pojawiają się ba blogu i facebooku. Czuć, że od Pani bije takie ciepło i szczera chęć pomocy, zawsze można liczyć na Pani pomoc, wyjaśnienia, a nawet zwykłe dobre słowo. Czasem widzę jakie oni głupoty piszą, a Pani profesjonalnie robi swoje dbając o wizerunek Waszego bloga.
  Ale Pani nie tylko czuwa nad naszymi problemami, Pani zawsze starannie opisuje promocje, jasno i zrozumiale, nie tak jak inni byle jak, aby tylko coś było. Świetnie Pani pisze, a nam dobrze się to czyta.
  Jednym słowem uwielbiam Panią i to jak Pani pracuje i powiem Pani, że każdy bank niech żałuje, że Pani z nimi nie pracuje. Gdybym miał złożyć reklamację w banku w którym Pani pracuje to byłaby to czysta przyjemność bo wiedziałbym, że ktoś naprawdę może pomóc, a nie siedzi z fochem. Takie samo zdanie mają moi znajomi, a narzeczona jest zazdrosna, ale co tam muszę to napisać.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dziękuję bardzo za miłe słowa! Ja jestem tylko jednym, małym elementem bloga i mam za sobą dwa, silne, duże męskie filary i wszystko działa dobrze dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu. 🙂 Blog to nie tylko publikowanie treści, ale również branie odpowiedzialności za to co się pisze i rozwiązywanie wszelkich Waszych wątpliwości. 🙂

Napisz komentarz