PROMOCJA ZAKOŃCZONA

SUPER OKAZJA: 100 zł na karcie podarunkowej do Rossmanna oraz 50 zł premii dodatkowej + 200 zł z programu poleceń- bardzo prosta promocja Millennium Banku

Dziś mam prawdziwy hit dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na atrakcyjne i przede wszystkim proste okazje, dzięki którym w łatwy sposób będą mogli zgarnąć fajne i wartościowe nagrody.

Z ciekawą promocją wystartował bowiem Millennium Bank, który nagrodzi każdego uczestnika promocji:

 • 100 zł na karcie podarunkowej do Rossmanna
 • 50 zł dodatkowej premii finansowej

Nagrody te są oczywiście gwarantowane, a co za tym idzie odbiera je dosłownie każdy kto przystąpi do promocji za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, a następnie spełni warunki: dwóch wpływów na konto (nawet ze swojego konta w innym banku) oraz dwóch dowolnych płatności kartą lub BLIKiem.

Ale to nie wszystko! Jako uczestnik tej konkretnej promocji, możesz polecić konto znajomym i za 4 skuteczne polecenia odebrać dodatkowo 200 zł!

UWAGA! W promocji nie musisz wybierać, którą z nagród chcesz otrzymać – odbierasz je obie i łącznie masz do dyspozycji aż 150 zł!

 

Kto i kiedy może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów Millennium Banku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały w Banku żadnego produktu od 1 kwietnia 2015 roku oraz nie był i nie jest rozpatrywany żaden ich wniosek o jakiś produkt banku.

Czyli jeżeli posiadałeś/współposiadałeś konto osobiste lub konto techniczne, albo byłeś przedstawicielem ustawowym lub pełnomocnikiem do takiego konta to z tej promocji niestety skorzystać nie możesz. Z promocji wykluczone są również osoby używające karty przedpłaconej pre-paid.

Do promocji przystąpić możesz maksymalnie do 31 sierpnia 2017 roku i najpóźniej do tego dnia musisz złożyć wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą do konta za pośrednictwem strony promocyjnej.

Na złożenie wniosku masz jeszcze:

Jak odebrać 100 zł do Rossamnna oraz dodatkowe 50 zł? [instrukcja]

#1 KROK – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO Z KARTĄ

Najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku (§5.1 pkt a i b) przejdź na stronę promocji i zarejestruj się w promocji podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a także zaakceptuj regulamin promocji (pierwszy kwadracik). Następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj się”.

Po chwili otrzymasz maila, w którym będzie znajdował się link aktywacyjny – kliknij w niego i automatycznie przeniesiesz się na stronę promocyjną. Aby złożyć wniosek o konto kliknij przycisk „Przejdź na stronę banku”.

W promocji masz do wyboru dwa konta: Konto 360 lub Konto 360 Student (dla osób do 25 r.ż) i oczywiście musisz wybrać do konta kartę: Millennium Visa 360.

Podczas składania wniosku konieczne jest wyrażenie wszystkich zgód, które umożliwią zakwalifikowanie Cię do odbioru premii. Najlepiej kliknąć pierwszy kwadracik i automatycznie obejmie to wszystkie zgody.

>>Przejdź na stronę promocyjną i odbierz 150 zł na zakupy<<

#2KROK – PODPISZ UMOWĘ O KONTO

Umowę o konto musimy podpisać najpóźniej do 4 września 2017 roku (§5.1 pkt c), możemy zrobić to najprościej przy kurierze – to kwestia dwóch/trzech dni.To opcja bardzo wygodna, kurier bowiem może odwiedzić Cię w dowolnym miejscu i czasie. 😉

Równie dobrze, umowę możemy podpisać w oddziale banku – tu tradycyjnie uczulam żeby dopilnować abyś podpisał umowę o konto z wniosku promocyjnego. Nie daj sobie wmówić pracownikowi, że np. jest błąd w systemie i trzeba wniosek złożyć raz jeszcze – to będzie skutkowało usunięciem wniosku promocyjnego i wykluczenie Cię z promocji.

#3 KROK – AKTYWNOŚCI NA KONCIE

Zgodnie z regulaminem promocji (§5.1 pkt f i g) aby otrzymać kartę podarunkową do Rossmanna na 100 zł i 50 zł premii dodatkowej, należy wykonać dwa warunki w dwóch kolejnych miesiącach, czyli we wrześniu i październiku:

 • we wrześniu 2017 roku – zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł (ma to być jednorazowy wpływ i może pochodzić z Twojego konta w innym banku) oraz wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę, może być w sklepie stacjonarnym lub internecie) – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana
 • w październiku 2017 roku – powtórz dokładnie te same kroki co we wrześniu, czyli: zapewnij wpływ na min. 1 000 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

To wszystko – czas na nagrody!

Warunki promocji spełnione i sam widzisz, że trudno nie było. Teraz do 20 listopada 2017 roku otrzymasz od Organizatora promocji maila z informacją o przyznaniu Ci nagrody. W mailu będzie znajdował się link, po kliknięciu w który zostaniesz przeniesiony na stronę promocyjną – do 30 listopada 2017 roku zaloguj się do niej i podaj dane do odbioru premii:

 • imię i nazwisko
 • numer aktywnego konta w Millennium
 • adres do wysyłki karty podarunkowej

Następnie do 15 grudnia 2017 roku otrzymasz przelew 50 zł karta podarunkowa zostanie wysłana pocztą i powinna zostać dostarczona też w okolicach 15 grudnia.Dodam jeszcze, że karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy a jej ważność i saldo można sprawdzić w każdej placówce Rossmann.

I warto tu również zwrócić uwagę na zapis regulaminu, aby konto nie było zamknięte w okresie trwania promocji i jeszcze 7 dni po jej zakończeniu, czyli konto i karta muszą być aktywne do 15 grudnia 2017 roku + jeszcze min. 7 kolejnych dni.

>>Przejdź na stronę promocyjną i odbierz 150 zł na zakupy<<

Dodatkowe 200 zł z programu poleceń

Tak jak wspominałam na samym początku, jeżeli ktoś przystąpi do tej promocji to również może połączyć ją z programem poleceń, uruchomionym razem z tą promocją.

Cała zabawa polega na tym, że jak już ktoś zarejestruje się na stronie promocyjnej to później po kliknięciu w link otrzymany w mailu i przeniesieniu na stronę promocji ma możliwość wygenerowania kodu polecenia.

Następnie przekazuje ten kod znajomym (max. 4 osoby) którzy również rejestrują się na stronie promocyjnej, później klikają w link otrzymany w mailu i wpisują kod polecenia i dane polecającego, następnie wysyłają zgłoszenie. Dalej przechodzą do założenia konta na stronie banku, wykonując dokładnie kroki opisane wyżej.

Dzięki temu, wy za każde skuteczne polecenie odbieracie 50 zł – maksymalnie 200 zł, znajomy niestety nie odbiera żadnej premii dodatkowej, ale spełniając warunki promocji zdobywa kartę podarunkową do Rossmanna i 50 zł w gotówce. Oczywiście znajomy może również wygenerować swój kod i również polecać konto. 🙂

A czy promocyjne konto coś kosztuje?

W przypadku tej promocji fajne jest to, że spełniając jednocześnie warunki odbioru premii spełniamy warunki bezpłatności konta, karty i wypłat z bankomatów.

Od razu proponuję podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi jaką jest „pakiet bezpieczna karta” – 2,99 zł.

>>Przejdź na stronę promocyjną i odbierz 150 zł na zakupy<<

Podsumowanie

Promocja, jak widzisz jest naprawdę prosta, wystarczy poświęcić 5 minut na złożenie wniosku za pośrednictwem promocyjnej strony Banku, a następnie w dwóch miesiącach (wrzesień i październik) zapewnić wpływ min. 1000 zł oraz wykonać dowolną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

A za to bank nagrodzi każdego kartą podarunkową do Rossmanna o wartości 100 zł oraz premią 50 zł. A jak ktoś będzie chciał pobawić się programem poleceń to również będzie mógł powiększyć zysk o 200 zł właśnie za polecenie konta.

Nie zapominajmy, że Millennium Bank ma również standardowo w swojej ofercie fajne produkty oszczędnościowe np. lokatę mobilną na 2,5% do 10 000 zł (dzięki rozszerzonej rzeczywistości) oraz konto oszczędnościowe również na 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. Więc jak ktoś korzysta z promocji i byłby jeszcze zainteresowany jakimś produktem oszczędnościowym to może w Millennium liczyć na takie właśnie okazje.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 153

 1. Piotr napisał(a):
  Witam, a po jakim czasie można zrezygnować bez konsekwencji z konta ?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Wiesz co, jak tak liczę to najbezpieczniej będzie po 22 grudnia. 🙂
 2. Krzysztof napisał(a):
  Czy konto może założyć osoba niepełnoletnia ?
 3. dorota napisał(a):
  Jak wyłaczyć pakiet Bezpieczna karta? Trzeba zadzwonić?
 4. Michał napisał(a):
  Jeśli mam już 26 lat a jestem jeszcze studentem (obrona mgr dopiero końcem września) to czy mogę skorzystać z konto 360 student?
  Jeśli tak to czy w chwili kiedy przestanę być studentem, konto automatycznie zmieni się z konto 360 student na zwykłe konto 360 ?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak jak już nie będziesz łapał się na Konto Student to automatycznie przekształci się ono w zwykłe Konto 360.
  • Marek napisał(a):
   Po ukończeniu 26 roku życia ma się trzy miesiące na przejście na konto 360 (styczeń 1992-czas na zmianę do kwietnia 2018). Jeżeli po tym czasie nie zmienisz konta-bank samoistnie przekształci je na opcję z 1000zł obrotu i jedną wymaganą płatnością kartą w miesiącu. Tak mówi regulamin.
 5. Michał napisał(a):
  Rozumiem, a czy na chwilę obecną załapię się jeszcze na konto student?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Konto jest przeznaczone dla osób do 26 lat, jeżeli przekraczasz ten wiek to już Konta Student nie założysz.
 6. Ada napisał(a):
  Wzięłam udział w podobnej promocji w mBanku, też za założenie konta i spełnienie kilku warunków miałam otrzymać bon do Rossmanna (lub bilety do kina, można było wybrać), spełniłam wszystkie warunki, bonu nie dostałam.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Poproszę w takim razie o wiadomość prywatną i powiem co w takiej sytuacji należy zrobić ponieważ da się to wyjaśnić 🙂
  • Ada napisał(a):
   Dziękuję za odpowiedź. W zeszłym tygodniu złożyłam reklamację w banku, czekam na rozpatrzenie.
  • Michał napisał(a):
   Ja 3 razy skladalem reklamacje o bony w 3 bankach to nie tylko mbank to taka fziwna praktyka
  • Ewelina napisał(a):
   A ja właśnie wczoraj wykorzystałam bon z MBanku do rossmanna 🙂 u mnie nie było żadnego problemu 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Super 🙂
 7. edward napisał(a):
  Czy po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty w sierpniu również trzeba spełnić warunki wpłaty 1000 zł w sierpniu aby uniknąć opłat?
 8. M napisał(a):
  Rozumiem, że żeby nie było opłat za kartę i prowadzenie konta należy zapewnić wpływy 1000 zł/mies również w sierpniu, listopadzie oraz grudniu?
 9. Monika napisał(a):
  Chcialam zapytac co z tymi wplatami 1000zl w sierpniu?? i listopadzie i grudniu? Bo wyzej pisala Pani, ze zeby otrzymac te 150zl wystarczy wplacic we wrzesniu i pazdzierniku, a o listopadzie i grudniu mowy nie bylo i o sierpniu tez. wiec jak to dokladnie jest? jesli nie wplace w sierpniu, listopadzie i grudniu np to co wtedy? nie dostane tych 150zl ?
  • edward napisał(a):
   Dostaniesz swój bon, tylko jeśli nie spełnisz tych warunków w listopadzie i w grudniu to poniesiesz opłatę za prowadzenie konta i za kartę za te miesiące, patrz tabelka opłat wyżej. Co do sierpnia nie wiadomo.
   Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Potwierdzone – jak ktoś podpisze umowę w sierpniu to nie ma naliczanych żadnych opłat. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Żeby otrzymać 150 zł wystarczą wpływy tak jak było opisane w artykule. Inni pytają o wpływy, które zwalniają z opłat za kartę – zgodnie z tabelką która znajduje się w artykule. I wyjaśniło się, że jak ktoś podpisze umowę w sierpniu to jeszcze nie płaci za kartę, ale musi później w oczekiwaniu na nagrodę zapewnić wpływy w listopadzie i grudniu.
   Czyli nagrodę otrzymasz po spełnieniu warunków opisanych w artykule, inne wpływy to kwestia zwolnienia z opłat za kartę.
 10. edward napisał(a):
  Witam,
  W jaki sposób dopilnować żeby podpisać umowę o konto z wniosku promocyjnego? Te umowy się czymś różnią?
  Pozdrawiam,
  • Monika napisał(a):
   Dołączam się do pytania
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Chodzi Ci o oddział banku, tak? No np. nie dawać wiary temu, że konsultant Ci powie „Wie Pan co, mamy błąd systemu – muszę usunąć wcześniejszy wniosek i założyć nowy” to już wtedy powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Wtedy pozostaje np. nie wyrażenie zgody na usunięcie wniosku.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Chodzi Ci o oddział banku, tak? No np. nie dawać wiary temu, że konsultant Ci powie „Wie Pan co, mamy błąd systemu – muszę usunąć wcześniejszy wniosek i założyć nowy” to już wtedy powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Wtedy pozostaje np. nie wyrażenie zgody na usunięcie wniosku.
 11. Monika napisał(a):
  W tabelce pisze ze tylko osoby mające konto 360czyli te powyżej 26roku życia tak? Muszą zapewnić wpłatę 1000zl w listopadzie i grudniu? A jeśli ma sie to konto student to wtedy przelew na dowolną. Kwotę tak? . Żeby nie ponosić żadnych kosztów za konto i kartę.

  I jeszcze dwa pytania. Z innego własnego konta mogę przelać te 1000zl i to będzie uznane?

  I w regulaminie pisze coś o aplikacji, że musi być to robione przez aplikację. O co. Chodzi z tą aplikacja?

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, studenci muszą tylko wykonać płatności kartą i to mogą zapewnić dowolny wpływ. Tak możesz przelać 1 000 zł ze swojego innego konta w innym banku. Aplikacja – zacytuj o co dokładnie chodzi.
 12. Monika napisał(a):
  W regulaminie promocji pisze :
  Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków uzyskania Premii nie uwzględnia w
  szczególności:
  i. wypłat z bankomatów,
  ii. przelewów,
  (i tu chodzi mi o te przelewy, skoro trzeba te 1000zl przez wrzesień i październik wpłacić na konto to jak inaczej niż przelewem? Bo tego nie rozumiem?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Masz wykonać aktywności na koncie, aby otrzymać nagrodę:
   1. wpływ min. 1 000 zł we wrześniu i październiku – i to musi być wpływ
   2. we wrześniu i październiku – wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem – to chodzi o to że wśród tych aktywności nie może być przelew gdzieś tam z konta w Millennium i nie możesz kartą wypłacić pieniędzy z bankomatu i powiedzieć, że to jest Twoja aktywność kartą.
 13. Agnieszka napisał(a):
  Podczas zakładania konta nie wygenerowałam kodu do polecenia konta znajomym. Czy w późniejszym terminie też będę mogła to zrobić ? Jeśli tak to w jaki sposób ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Taka możliwość powinna być po zalogowaniu się do aplikacji.
 14. Monika napisał(a):
  Wpływ czyli?? Czyli przelew że swojego konta innego do milenium?
 15. Ala napisał(a):
  Cześć, muszę akceptować wszystkie warunki przy zakładaniu konta (na głównej stronie z linku)?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Na pierwszej stronie to tylko regulamin i „Zarejestruj” a we wniosku o konto inne zgody wg informacji zawartych w artykule.
 16. Mateusz napisał(a):
  Chcę skorzystać z promocji, czy może polecić mi konto osoba która jest już od 2 lat klientem i wtedy zyskać te 50 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, polecić może Cię tylko osoba, która wzięła udział w tej promocji.
 17. Beata napisał(a):
  Po jakim czasie otrzymam link z aktywacją ? Zarejestrowałam się wczoraj, ale jeszcze nic nie otrzymałam.
  • Monika napisał(a):
   ja tez sie zarejestrowalam wczoraj i nie otrzymalam emaila, dopiero musialam dac zaloguj i przypomnij haslo, na poczte przyszlo haslo, wpisalam haslo i dalej juz zalozylam konto. jutro ma byc kurier. ..

   Tylko w ogole dowiedzialam sie , ze Ci kttorzy nie sa z poleceenia tylko tak po prostu sobie konto otworza nie otrzymaja premii ?? PRAWDA TO ?? bo jesli tak, to w takim razie bez sensu.

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie prawda, jak złożyłaś wniosek za pomocą strony promocyjnej, ale bez polecenia to łapiesz się na kartę podarunkową do Rossmanna i 50 zł w zamian za zapewnienie we wrześniu i październiku:
   – 1000 zł wpływu
   – płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Od razu otrzymujesz wiadomość od nadawcy „noreply” – sprawdź w spamie.
 18. Monika napisał(a):
  czy musi ktos mi polecic konto i musze wpisac ten kod zeby otrzymac ta premie 100zl +50 ? nie chodzi mi o te dodatkowe 50zl za polecenie komus . Bo tak mi powiedziala babka z banku :/
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Wprowadziła Cię w błąd, jak złożyłaś wniosek za pomocą strony promocyjnej, ale bez polecenia to łapiesz się na kartę podarunkową do Rossmanna i 50 zł w zamian za zapewnienie we wrześniu i październiku:
   – 1000 zł wpływu
   – płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
 19. inga napisał(a):
  jak sie zalogowac i gdzie do tej aplikacji?? konto juz zalozone. co to za aplikacja
 20. MONIKA napisał(a):
  Mi nie przyszla taka wiadomosc(ten link aktywacyjny) po zarejestrowaniu sie , nawet w spamie jej nie bylo.. ale zalozylam konto bez tego. czy to zle?
  i nie moglam sie zarejestrowa bo nie mialam hasla ustalonego, wiec dalam przypomnij haslo i dopiero wtedy przyszlo haslo od norplay wlasnie .
 21. Mateusz napisał(a):
  Czy w listopadzie mogę zrezygnować z karty i do końca grudnia trzymać konto? Wtedy dostanę oba bonusy? Czy też karta musi być aktywna?
  • MONIKA napisał(a):
   tak dokladnie tak, za pomoca swojego emaila i tego hasla ktore przyszlo, na tej stronie.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Więc jak tam się zalogowałaś i za pośrednictwem tej strony złożyłaś wniosek o konto to jest ok – łapiesz się do promocji 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Oba produkty (konto i karta) muszą być aktywne do momentu odbioru premii. 🙂
 22. Julita napisał(a):
  Mi też nie przyszedł link na adres mailowy. Kilka razy już próbowałam i nic…
 23. Kamil napisał(a):
  Dzisiaj otrzymałem maila po tym jak założyłem konto
  ,,Dziękujemy za udział w promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”, organizowanej przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o.
  Przypominamy, że aby otrzymać gwarantowaną premię 100 zł, musisz spełnić następujące warunki:

  dla Konta 360° wraz z kartą debetową: w lipcu i sierpniu 2017 r. dokonać zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 złotych oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku powinna zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, w okresie tym umowa rachunku bankowego nie może zostać rozwiązana,
  dla Konta 360° Student wraz z kartą debetową: w lipcu i sierpniu 2017 r. na tym rachunku powinna zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, w okresie tym umowa rachunku bankowego nie może zostać rozwiązana.

  Życzymy powodzenia,
  Zespół ZgarnijPremie.pl”

  Tylko nie wiem jak mam zrobić płatność w lipcu jak założyłem konto wczoraj, robiłem wszystkie kroki tak jak zostały opisane w poradniku.

  • marrry napisał(a):
   dlatego ci złośliwie „życzą powodzenia” na końcu 😛 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A za pośrednictwem jakiej strony złożyłeś wniosek? Nasza strona kieruje do strony promocyjnej: „Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści”, „Polecaj konto i zarabiaj”.
 24. marrry napisał(a):
  Rozumiem, że konto i kartę można wypowiedzieć w dowolnym momencie bez opłat, czyli np. w styczniu, tak? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Po odebraniu w dowolnym momencie możesz ze wszystkiego zrezygnować, przy czym najlepiej po 22 grudnia 🙂
 25. Rafał napisał(a):
  Cześć. Powiedzcie mi jak sprawdzić czy konto zostało otwarte na warunkach promocyjnych. Aktywację kończyłem w oddziale banku, a na dokumentach nic nie pisze o promocji. Pani w oddziale twierdziła że dokończyła proces rozpoczęty przeze mnie. Pozdrawiam
  • Rafał napisał(a):
   Już się dowiedziałem. Na stronie w której składało się wniosek pojawił się taki komunikat…

   Witaj
   mercol
   drugi krok za Tobą.
   Gratulujemy, złożyłeś wniosek o Konto 360° w Banku Millennium. Pamiętaj dla jednego profilu w aplikacji „konto360.zpremia.pl” można wypełnić tylko jeden wniosek. W dalszym ciągu możesz polecić udział w tej promocji swoim znajomym i dostać dodatkową premię!

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A jak składałeś wniosek o konto to robiłeś to za pomocą strony promocyjnej + w mailu potwierdzającym rejestrację otrzymałeś regulamin promocji 🙂 Dodatkowo możesz zalogować się do panelu promocyjnego i tam też może być na ten temat jakaś informacja.
 26. Paweł napisał(a):
  Mam pytanie nie związane do końca z promocją, ale z praktyką banku przy zakładaniu konta: czy bank ma prawo zeskanować mój dowód osobisty? Miała miejsce bowiem dzisiaj bardzo dziwna sytuacja- poszedłem do banku podpisać umowę promocyjną: wszystko niby w porządku, dokumenty sygnowane, a pracownik na koniec mówi: jeszcze muszę zeskanować pana dowód i proszę podpisać dokument aktualizacji danych osobowych (że niby dodatkowo muszą mieć w systemie skan dowodu) – czy ktoś spotkał się z takim czymś?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, ja miałam tak samo. Kiedyś kiedyś też zakładałam konto w Millennium (przez kuriera) ale później jak chciałam coś załatwić w oddziale to musiałam podać dowód osobisty i pani zrobiła sobie skan. Ostatnio tak samo miałam w BZWBK – musiałam wypłacić pieniądze w oddziale i pomimo tego że już baaardzo długo mam tam konto to pierwszy raz pojawiłam się w oddziale, załatwiałam coś osobiście i również musiałam dać dowód do zeskanowania.
 27. wojciehc napisał(a):
  Tak jest… A wiernym klientom, którzy odważnie podejmują decyzję o pozostaniu w banku,choć mogliby sobie iść do innego i skorzystać jeszcze na tym, to chuj za przeproszeniem w dupę, tak??
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   No niestety obecni klienci nie mogą liczyć na większe profity, no chyba że ktoś skorzysta z programu poleceń i będzie czerpał zyski z polecania konta. Ja ostatnio złożyłam wypowiedzenie w Millennium i w sumie jak dzwonili żeby to potwierdzić to jakieś tam propozycje mieli nawet fajne, ale ja już byłam zdecydowana na zamknięcie konta więc nie skupiałam się na tym. Może więc coś jest w tym żeby trochę postraszyć bank odejściem.
 28. wojciehc napisał(a):
  Tak jest… A wiernym klientom, którzy odważnie podejmują decyzję o pozostaniu w banku,choć mogliby sobie iść do innego i skorzystać jeszcze na tym, to chuj za przeproszeniem w dupę, tak??
 29. Jacek napisał(a):
  Witam
  Założyłem wniosek i zapomnialem dodac polecenie od znajomego. Czy jak jeszcze nie podpisalem umowy z bankiem to moge jakos od nowa to zrobic?:)
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nieee już nie będziesz mógł przystąpić do promocji ponieważ był rozpatrywany teraz Twój wniosek o konto.
 30. Jacek napisał(a):
  Witam
  Założyłem wniosek i zapomnialem dodac polecenie od znajomego. Czy jak jeszcze nie podpisalem umowy z bankiem to moge jakos od nowa to zrobic?:)
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nieee już nie będziesz mógł przystąpić do promocji ponieważ był rozpatrywany teraz Twój wniosek o konto.
 31. Kamil napisał(a):
  Czy przy koncie student też trzeba zapewnić wpływy 1000 złotych?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Żeby otrzymać nagrody to tak, należy zapewnić wpływ we wrześniu i październiku, później już nie trzeba.
 32. marrry napisał(a):
  słuchajcie, ja nie mam żadnego „polecającego”, więc jeśli ktoś chce mi podać swój kod, to mogę go użyć, i wtedy ta osoba dostanie premię 🙂
  Tylko proszę dziś, bo chciałam wniosek złożyć jeszcze dzisiaj, żeby jutro podjechać do banku 😉
  • marrry napisał(a):
   z tego co widzę, to musiałabym podać: imię, nazwisko, adres e-mail oraz kod promocyjny tej osoby 😀
  • Monika napisał(a):
   Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana to podaj maila, wyślę dane:)
 33. patrycja napisał(a):
  Czy jak prześlę te 1000 zł we wrześniu to mogę je następnego dnia przelać spowrotem na swoje konto czy te środki muszą tam być aż do zakończenia promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz przelać sobie 1 000 zł z konta w innym banku, a po zaksięgowanie przelać je sobie dalej. Pamiętaj tylko żeby nie robić tego lepiej w formie cofnięcia przelewu (nie wiadomo jak bank to uzna). Pamiętaj też żeby nie przelać sobie dalej całego 1 000 zł tylko zostawić coś na wykonanie min. 1 transakcji kartą.
 34. Mateusz napisał(a):
  Złożyłem wniosek w piątek, ktoś z banku dzwonił w sobotę lecz nie zdążyłem odebrać. Niestety do tej pory nie było kolejnej próby kontaktu ze strony banku… Co teraz? Mam czekać, sam zadzwonić czy złożyć nowy wniosek?

  Czy wymagana płatność kartą może być wykonana za granicą?

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli do piątku nikt się nie odezwie to w piątek możesz sam się z nimi skontaktować. Płatności powinny być wykonane w kraju.
  • Mateusz napisał(a):
   Masz jakiś kontakt dedykowany czy na główną infolinie?
 35. Estera napisał(a):
  Czy można złożyć wniosek za pośrednictwem strony bez konieczności korzystania z aplikacji mobilnej millenium czy ona jednak jest wymagana ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale wniosek składasz na stronie banku przecież, na normalnej stronie internetowej. 🙂 Postępuj zgodnie z krokami opisanymi w artykule, tu nie ma potrzeby używania aplikacji mobilnej do założenia konta. 🙂
 36. Estera napisał(a):
  Czy można złożyć wniosek za pośrednictwem strony bez konieczności korzystania z aplikacji mobilnej millenium czy ona jednak jest wymagana ?
 37. Estera napisał(a):
  Czy trzeba mieć aplikację mobilną żeby złożyć tak wniosek?czy to jest wymagane czy przez normalna stronę można to zrobić?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale wniosek składasz na stronie banku przecież, na normalnej stronie internetowej. 🙂 Postępuj zgodnie z krokami opisanymi w artykule, tu nie ma potrzeby używania aplikacji mobilnej do założenia konta. 🙂
 38. Sebastian napisał(a):
  Czy kartę można zamknąć wcześniej niż do 22 grudnia, czy trzeba się bawić, aby nie było opłaty 8 PLN.
  Ile czasu trwa zamknięcie konta ? Od ręki jak w ING czy miesiąc ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie karty nie można zamknąć wcześniej. Zgodnie z zapisem regulaminu (§7 pkt 6) Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania promocji i 7 dni po jej zakończeniu. Konto mamy tu zapisane od wielkiej litery i jak cofniemy się do początku regulaminu (§2) – definicje – Konto oznacza – Konto 360° lub Konto 360° Student, oferowane przez Bank wraz z kartą do konta Millennium Visa 360°.
   Czyli wynika z tego, że trzeba do końca mieć i kartę i konto.
 39. Marzena napisał(a):
  Jak długo czeka się na pełne załatwienie sprawy, chodzi o to czy jesli złoze wniosek np jutro to zdąże dopełnić formalności żeby jeszcze komuś polecić konto i załapał się na promocję z mojego polecenia?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Promocja trwa jeszcze tydzień więc jest to mało czasu. Złożysz wniosek na drugi dzień (prawdopodobnie w poniedziałek) skontaktuje się z Tobą konsultant później ok. 2 dni kurier i później aktywacja konta możesz nie dać rady.
 40. Piotr napisał(a):
  Czy mogę polecać konto na „swój rachunek” jeszcze zanim podpisałem umowę u kuriera? Zaliczą mi to? Np dziś się zarejestruje i od razu znajdę 4 osoby, które również to zrobią i w ciągu kilku dni podpiszą umowę z kurierem – przejdzie to, czy już za późno?
  Jakie warunki musi spełnić polecona przeze mnie osoba, bym otrzymał 50 zł premii?
 41. Ewa napisał(a):
  Czy w dokumentach do podpisania z banku dostaliście regulamin promocji „Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści”
  oraz „Polecaj konto i zarabiaj”??
  Bo ja dostałam tylko regulamin jakiejś promocji konta oszczędnościowego. Niby dzwoniłam na infolinię i Pani powiedziała że ta promocja z rossmanem i tak mnie obejmuję, ale nie do końca jej wierzę 🙂 wolę zapytać Was 🙂
  regulamin promocji „Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści” oraz „Polecaj konto i zarabiaj” dostałam tylko od noreply na maila.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   I to co masz na maila od noreply jest wiążącymi dokumentami 🙂
 42. Mateusz napisał(a):
  Ja mam konto student w millenium bank czy jeśli je polecę mamie która nigdy nie nie miała tam konta dostanę ja za polecenie nagrodę a mama swoje nagrody ? Da się?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Polecenia działają tylko w obrębie tej promocji, czyli mógłbyś polecić konto gdybyś link polecający wygenerował podczas zakładania konta w tej promocji.
 43. Piotr napisał(a):
  Otworzyłem konto, ale dowiedziałem się, ze nie mam aktywnego pakietu bezpieczna karta – bo dzwoniłem, by właśnie go dezaktywować.

  Czy w takim wypadku biorę udział w promocji?

 44. Sebastian napisał(a):
  Witam, a wplate 1000zl trzeba zrobic na konto oszczednosciowe czy te konto bankowe zwykle?
 45. Sebastian napisał(a):
  dziękuję 🙂
  a zaraz po przelaniu po kilku dniach można z powrotem te pieniądze przelać?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, jak się zaksięgują pieniądze to później możesz przelać je dalej 🙂
 46. Kamil napisał(a):
  Znajomy otworzył konto z mojego polecenia z tej promocji, konto już jest aktywne. Kiedy dostanę 50 zł od banku za polecenie?
 47. Estera napisał(a):
  Kiedy otrzymamy bon z promocji pod koniec sierpnia. W listopadzie dokładnie którego?do kiedy trzeba mieć aktywne konto do 25.12?jeśli zamknę je w grudniu to przelew na 1000 również musi być w styczniu żeby konto było bez opłat tak?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Do 20 listopada 2017 roku otrzymasz od Organizatora promocji maila z informacją o przyznaniu Ci nagrody. W mailu będzie znajdował się link, po kliknięciu w który zostaniesz przeniesiony na stronę promocyjną – do 30 listopada 2017 roku zaloguj się do niej i podaj dane do odbioru premii. Następnie do 15.12.2017 otrzymasz wpływ 50 zł i pocztą zostanie wysłana karta podarunkowa do Rossmanna.
 48. Estera napisał(a):
  Kiedy otrzymamy bon z promocji pod koniec sierpnia, z której skorzystałam. W listopadzie dokładnie którego będą wysyłane na meila info odnośnie bonu?do kiedy trzeba mieć aktywne konto do 25.12?jeśli zamknę je w grudniu to przelew na 1000 również musi być w styczniu żeby konto było bez opłat tak?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak konto najlepiej mieć do 25.12.2017 roku i później możesz je zamknąć tzn. złożyć wypowiedzenie umowy. Okres wypowiedzenia trwa 30 dni więc przeciągnie się to do stycznia i w styczniu musisz spełnić warunki bezpłatności konta.
 49. Ja napisał(a):
  Witam,
  Czy otrzymał ktoś już wiadomość z mailem o nagrodzie, wraz z tym linkiem, gdzie się trzeba zarejestrować?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bank ma czas na wysłanie maila do 20.11 więc jeszcze warto poczekać i sprawdzać również zakładkę spam 🙂
 50. Monika napisał(a):
  Dostałam dziś link z formularzem do wypełnienia danych – pozostaje czekać na nagrody:)
 51. Piotr napisał(a):
  A jak ma się sprawa z wypłatą nagrody za polecanie znajomych?
  Bo w dzisiejszym mailu (dostałem nagrodę, dziękuję :)) nie ma o tym żadnej wzmianki?
 52. Piotr napisał(a):
  Ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Przepraszam, umknął nam Twój komentarz. 🙂 Jeżeli chodzi o nagrodę za polecenia o jej przyznaniu powinieneś zostać poinformowany do 20.11. tak jak w przypadku karty do Rossmanna, później do 30.11 należy uzupełnić dane do odbioru premii i do 15.12 powinny przyjść na Twoje konto przelewy. 🙂 W mailu nie było informacji o premii za polecenie?
 53. Piotr napisał(a):
  Wszystko się zgadza, maila dostałem, dane uzupełniłem 🙂
  Ale nie było żadnej wzmianki o nagrodach za polecenie.
  Powinna być?
  Czy po prostu przelew przyjdzie już w kwocie uwzględniającej polecenia?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Myślę, że wszystko przyjdzie razem. Ale gdyby coś było nie tak to zgłosimy reklamację 🙂 ale na razie czekajmy na wpływ ponieważ w regulaminie jest zaznaczone, że wszystko wpłynie w tym samym czasie 🙂
 54. a napisał(a):
  Hej
  Ja dostałam maila z adresu: [email protected], 15 listopada.
  ale z tematem „BZWBK – prośba o uzupełnienie danych do przelewu”. Trochę mnie to zdziwiło przyznam, ,no i zapaliła mi się lampka, czy to niej akis szwindel czy coś, czy inna próba wyłudzenia danych, bo w sumie to nie mam gwarancji, że faktycznie Millenium do mnie pisze, a nie kto inny.
  Miałam to ogarnąć później, a tu dzisiaj (20 listopada) piszą, jeszcze raz z tego samego adresu e-mail, że im się wysłał zły temat 15.11, ale że formularz okej i żeby wypełniać.

  Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak u was ten formularz wygląda, i z jakiego maila przyszedł? Trochę jakoś teraz jestem nieufna i nie chce klikać w niewiadomojakie linki… o_O

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Adres, z którego wysłany był mail dotyczy promocji Millennium więc tu jest wszystko ok tym bardziej, że przysłali korektę z informacją o pomyłce w temacie. 🙂 Mail jest ok – można uzupełniać dane tylko tu faktycznie nastąpiła pomyłka w temacie. 🙂
 55. Marcin napisał(a):
  Otrzymałem maila z nagrodą. Klikam w link i próbuję zalogować się do konta promocyjnego. NIe pamietam hasła więc klikam w „PRZYPOMNIJ HASŁO” i nic mi na maila nie przychodzi… Żaden link aktywacyjny do konta… Sprawdzałem skrupulatnie pocztę (włącznie ze SPAMem)
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To może skorzystaj z opcji „Napisz do nas” i niech to szybko zweryfikują żebyś miał możliwość uzupełnienia danych do wypłaty premii bo przecież głównie o to w tym chodzi.
 56. Estera napisał(a):
  Czy już ktoś otrzymał na konto wpłatę do rossmanna czy to będzie bon w meilu jakiego meila o jakiej treści szukac
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Estero, zgodnie z informacjami zawartymi w artykule oraz regulaminie, do 20.11.2017r., powinnaś otrzymać maila z informacją o przyznaniu nagród tj. pieniądze i karta. Następnie do 30.11.2017r., należało kliknąć w link znajdujący się w mailu i uzupełnić dane do odbioru nagród tj. numer aktywnego konta w Millennium (dla premii pieniężnej) oraz adres korespondencyjny do wysyłki karty. Pieniądze na tej podstawie wpływają na konto do 15.12.2017r., i do tego dnia wysyłana jest karta pocztą.
 57. Estera napisał(a):
  Czy już ktoś otrzymał na konto wpłatę do rossmanna czy to będzie bon w meilu jakiego meila o jakiej treści szukac
 58. Estera napisał(a):
  Czy już ktoś otrzymał na konto wpłatę do rossmanna czy to będzie bon w meilu jakiego meila o jakiej treści szukac
 59. Estera napisał(a):
  Czy już ktoś otrzymał na konto wpłatę do rossmanna czy to będzie bon w meilu jakiego meila o jakiej treści szukac
 60. Estera napisał(a):
  Czy już ktoś otrzymał na konto wpłatę do rossmanna czy to będzie bon w meilu jakiego meila o jakiej treści szukac
 61. Krzysztof napisał(a):
  Witam do kiedy powinni mi wysłać te kare do Rossmanna i zrobić przelew bo czekam i czekam.karta miała być prezentem dla żony
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Do 20.11.2017 roku powinieneś otrzymać maila z informacją o przyznaniu nagrody – otrzymałeś? Później należało uzupełnić dane (do 30.11.2017r.) do odbioru premii i wysyłki karty. A już sam przelew pieniędzy i wysyłka karty ma nastąpić do 15.12.2017r. A jak to wygląda u Ciebie?
 62. Ola napisał(a):
  Ja również uzupelnilam wszystkie niezbędne dane i dalej nie otrzymałam pieniędzy oraz karty.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Na wypłatę premii i wysyłkę karty bank ma czas do 15.12 i myślę, że tu nie ma się czego obawiać – nagrody będą tylko trzeba cierpliwie poczekać do piątku 🙂
 63. Ola napisał(a):
  Ja również uzupelnilam wszystkie niezbędne dane i dalej nie otrzymałam pieniędzy oraz karty.
 64. Kamil napisał(a):
  Kasa już wpłynęła. Za polecenie oraz otwarcie konta. Nie ma jeszcze karty od Rossmanna 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Myślę, że Poczta stara się jak może, ale mogą mieć lekkie opóźnienia :/
 65. Grzegorz napisał(a):
  Pieniążki są już na koncie, myślę że karty podarunkowe też są już w drodze, poczta ma duże problemy ze wszystkimi przesyłkami o tej porze roku….
 66. Grzegorz napisał(a):
  Pani Dominiko, zgodnie z przewidywaniem karty podarunkowe do rossmanna przyszły dzisiaj, poleconym z poczty polskiej.
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Yeeeey! Super – bardzo się cieszę! Zakupy szykują się jeszcze przed świętami. 🙂
 67. Grzegorz napisał(a):
  Dokładnie tak Pani Dominiko, „cierpliwość” powinna Pani dopisywać jako ostatni punkt promocji bankowych 😉
  Teraz czas na następne promocje 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Słuszna uwaga od dziś będę wspominać o cierpliwym oczekiwaniu 🙂
 68. Piotr napisał(a):
  Kolega dostał kartę do rossmanna, żona też.
  Ja nie dostałem, nie wiedzieć czemu. Myślicie, że dzwonić na infolinię i dopytywać? Czy jeszcze poczekać? 🙂
 69. Wioleta napisał(a):
  Witam, nie otrzymałam do dzisiaj maila z nagrodą (link do strony na której powinnam uzupełnić dane do wypłacenia nagrody). Czy powinnam to reklamować? W jaki sposób najrozsądniej to zrobić?
 70. Piotr napisał(a):
  A czy do kogoś jeszcze nie doszedł bon do Rossmanna (chodzi mi tutaj o uczestników, którzy dostali premie pieniężną)?
  • Marcin napisał(a):
   też nie dostałem bonu. Premię pieniężną otrzymałem
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Czyli bardzo możliwe, że poczta zawiodła w terminie doręczenia. Mam prośbę, zaloguj się na stronie: konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt/ i tam w zakładce „Kontakt” zapytaj o to co dzieje się z kartą, może udostępnią Ci numer nadawczy aby móc śledzić przesyłkę.
 71. ola napisał(a):
  Witam,
  Otrzymałam premię i bon do Rossmanna, ale nie otrzymałam premii za polecnia, osoby którym poleciłam konto korzystały z niego aktywnie, dostały premie i bony. Czy premia za polecenia może być wypłacana później?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Przelewy powinny być w tym samym czasie, proponuję napisać reklamację, aby to zrobić należy zalogować się do aplikacji: konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt, przejść do zakładki „Kontakt” i wysłać wiadomość do organizatora.

Napisz komentarz