MonayMania 14: Bon na 150 zł do Allegro.pl za założenie konta w Alior Banku i 3 płatności kartą

Dla wszystkich naszych czytelników mam dobra wiadomość. Właśnie wystartowała kolejna edycja „MoneyManii”, która tym razem pozwala zgarnąć w łatwy sposób 150 zł do Allegro.pl za założenie konta w Alior Banku. Zapraszam do lektury prześwietlenia tej promocji:

Kto może skorzystać z promocji?

Jak to zazwyczaj bywa, tak i teraz Alior Bank chce pozyskać nowych klientów. Nowym klientem jest oczywiście osoba, która nigdy nie miała konta w Alior Banku, ale również wszystkie osoby, które zamknęły swoje konto dalej niż 2 lata temu (czyli ja się załapię!).

Aby wziąć udział w tej promocji trzeba do 13.05.2018r. trzeba na tej stronie promocyjnej kliknąć „Weź udział”, zarejestrować się w MoneyMania.pl (lub zalogować na założone wcześniej konto) i za pośrednictwem portalu złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Promocja trwa jeszcze:

Konto Jakże Osobiste – szczegóły

Myślę, że dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że Konto Jakże Osobiste (oraz karta do niego) mogą być w pełni darmowe, jednak – tak jak w innych bankach – pod pewnymi warunkami (które nie są mocno wygórowane). Zobacz szczegóły:

 • założenie konta – 0 zł
 • prowadzenie konta – 0 zł (jeśli na konto przelejemy 1 500 zł, inaczej koszt wynosi 10 zł)
 • wydanie karty do konta – 0 zł
 • miesięczna opłata za kartę – 0 zł (jeśli wykonamy płatności na 300zł, inaczej koszt wynosi 5 zł)
 • przelewy internetowe – o zł
 • wypłata w bankomacie Alior Banku – 0 zł (w innym bankomacie – 2,50 zł)

Na pewną ulgę w traktowaniu mogą liczyć wszystkie osoby w wieku 18-26 lat, które będą zwolnione z opłaty za konto – niezależnie czy zasilą konto czy nie.

Natomiast wszystkie osoby planujące przenieść się na stałe do Alior Banku (zamiast tylko skorzystać z premii i zamknąć konto) powinni zainteresować się dodatkowymi możliwościami jakie daje Konto Jakże Osobiste. Wymieniając tylko kilka z nich: program lojalnościowy z punktami za robienie zakupów, darmowy limit w rachunku, zwrot za płatności telefonem, ubezpieczenie zagraniczne. Jest tego naprawdę sporo.

Co zrobić, aby dostać 150 zł do Allegro.pl?

Zasadniczo promocja sprowadza się do 4 prostych kroków, które wprawnemu uczestnikowi promocji bankowych zajmą łącznie pewnie z godzinkę czasu.

 1. Do 13.05.2018r. za pośrednictwem portalu MoneyMania.pl wyślij wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą.
 2. Do 30.05.2018r. podpisz umowę z bankiem wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (wymaga tego regulamin)
 3. Do 31.07.2018r. zasil swoje konto łączną kwotą minimum 1000 zł (mogą to być przelewy z Twojego innego konta)
 4. Do 31.07.2018r. wykonaj w sklepach lub w internecie 3 płatności kartą (na dowolną kwotę)

Warto wiedzieć: Do płatności kartą z punktu czwartego bank nie zaliczy tych związanych z kasynem, bukmacherką, płatności za rachunki, przekazów pieniężnych, płatności za ubezpieczenie, usługi transportowe i usługi finansowe. Oznacza to, że najwygodniej wykonać te 3 płatności w zwykłym sklepie spożywczym płacąc za bułki albo regulując rachunek w jakiejś knajpie czy restauracji.

Kiedy otrzymasz bon na 150 zł?

Po wykonaniu powyższych kroków należy już tylko oczekiwać na bon (i pilnować warunków bezpłatności konta). Zgodnie z regulaminem bon do Allegro.pl zostanie wysłany e-mailem do 31.08.2018r. Gdyby e-mail zaginął gdzieś w odmętach internetu ten sam bon znajdziesz również legując się na swoje konto w MoneyMania.pl

Bon będzie dla nas ważny przez 6 miesięcy i obowiązuje jednorazowo na jeden koszyk zakupów (może być od kilku sprzedawców). Niestety niewykorzystana kwota przepada, dlatego warto od razu zaplanować zakupy na minimum 150 zł (nie licząc kosztów przesyłki).

Kod wpisujemy po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony” – jak na obrazku poniżej:

Podsumowanie

Promocja jest niezwykle przyjazna i wprawnym uczestnikom promocji bankowych zgarnięcie 150 zł do Allegro nie powinno zając w sumie więcej niż godzinkę czasu. Natomiast naszym mniej doświadczonym czytelnikom sugeruję wpisać sobie w kalendarz/telefon przypomnienia o comiesięcznych przelewach i płatnościach kartą, aby przejść przez całą promocję bez jakichkolwiek opłat za konto czy kartę.

Promocja jest zdecydowanie warta polecenia! Możesz do niej dołączyć za pośrednictwem tej specjalnej strony promocyjnej..

Gwarancja uczciwości – sam sprawdź dokumenty obowiązujące w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 16

 1. Michał napisał(a):
  Czy mogę startowaćw promocji jaeśli miałem i mam konto w tmobile bankowy ?
 2. Antonio napisał(a):
  Nie polecam!!!!
  • Michał napisał(a):
   Ja również nie polecam, około miesiąc temu zrezygnowałem z Aliora. Nie dość, że podnieśli minimalny, miesięczny próg płatności kartą ze 100 zł do 300 zł w czerwcu zeszłego roku (jeśli zejdziecie poniżej 300 pln – płacicie), dodatkowo płacicie za obce bankomaty z wyjątkiem Euronetu i Planet Cash, przy czym jeśli przy dwóch ostatnich bankomatach kwota wypłaty wynosi mniej niż 100 pln, bank kasuje Was jednorazową opłatą 5 pln.
   W dodatku ich strona obsługująca płatności elektroniczne miała ostatnio sporo problemów.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Może na konto stałe nie jest to idealna propozycja, ale jeżeli komuś zależy tylko na promocji to myślę, że promocja będzie dobra i konto odpowiednie…na kilka miesięcy. 🙂
 3. Kamil napisał(a):
  Czy kwotę 1000zł można przelać po kilku dniach z powrotem na konto?
 4. Michał napisał(a):
  czy trzeba miec aktywna karte do konca sierpnia jesli spełnie warunki w czerwcu ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, trzeba mieć i konto i kartę do samego końca – §3 pkt. 5 Regulaminu. 🙂
  • Jakonek napisał(a):
   Tak, trzeba mieć i konto i kartę do samego końca – §3 pkt. 5 Regulaminu. 🙂

   Ten punkt mówi o wypowiedzeniu umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z prawem zwrotu towaru za zakup przez internet, a nie że nie można zrezygnować z karty.

 5. Jakub napisał(a):
  witam, jako że mam 20 lat to musze zapewnić przelew środków na rachunek czy wystarczą same płatności kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Niezależnie od tego ile masz lat, na konto musi trafić wpływ 1 000 zł. 🙂
 6. Daniel napisał(a):
  Czy od razu po uzyskaniu vouchera mozna zamknac konto ?
 7. Marlena napisał(a):
  czy w czerwcu trzeba zrobić przelew na 1000 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Najlepiej co miesiąc przelewać min. 1 500 zł tak, aby konto było darmowe.

Napisz komentarz