PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ulokuj mądrze pieniądze na najlepszej lokacie tego miesiąca – 4,1% bez dodatkowych produktów!

„Świetny sposób na dodatkowe pieniądze!”, „Lokata jakich mało”, „Takiej promocji dawno nie było!” – Takimi hasłami podbija internet i serca klientów najnowsza promocja zorganizowana przez Expander przy pomocy Plus Banku. Mowa tu oczywiście o bardzo dobrej jak na obecne czasy lokacie bankowej na 4,1%.

To jedna z najlepszych lokat jaka obecnie jest dostępna na rynku, nie pozostaje mi zatem nic innego, jak dokładnie prześwietlić wszystkie jej warunki. Promocja jest bardzo prosta i przejrzysta dlatego myślę, że będziesz mógł z niej skorzystać z ogromną przyjemnością.

rsz_expander_obrazek

Co o tej lokacie każdy powinien wiedzieć?

Lokata została przygotowana przez znanego, myślę wszystkim, pośrednika finansowego – Expander, przy pomocy Plus Banku. Wszystkie ulokowane na pieniądze są w pełni bezpieczne ponieważ chroni je Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny, obejmuje swoją opieką środki ulokowane przez osoby fizyczne, ale również przez firmy. Chronione są zarówno depozyty walutowe jak i te w złotówkach.

Dodatkowo, należy pamiętać, że lokata na tak dobrych warunkach jest dostępna tylko i wyłącznie dla pierwszych 300 osób. Nic zatem dziwnego, że polecamy się śpieszyć ze zgłoszeniami do promocji.

Ponadto lokata jest przeznaczona dla wszystkich nowych klientów Expandera, a dokładnie osób, które nigdy nie miały żadnego produktu u tego pośrednika.

Podstawowe parametry lokaty

To co interesuje Was najbardziej to przede wszystkim oprocentowanie lokaty, czas jej trwania oraz kwota jaką możecie na niej ulokować.

OPROCENTOWANIE – 4,1% w skali roku

CZAS TRWANIA LOKATY – 3 miesiące

KWOTA LOKATY – 15 000 zł

DODATKOWE PRODUKTY – nie ma mowy! zakładasz tylko lokatę i nic więcej!

Twój zysk

Obliczamy oprocentowanie w skali miesiąca (4,1% to oprocentowanie roczne) i okazuje się, że w każdym miesiącu oprocentowanie wynosi: 4,1% : 12 miesięcy = o,34%

EXPANDER

WNIOSEK: Jak widzisz, inwestując wymaganą przy tej lokacie kwotę, czyli 15 000 zł, w zaledwie 3 miesiące możesz zyskać ponad 124 zł (od głównego zysku 153,51 należy odliczyć jeszcze podatek Belki ok. 29,16 zł).

Jest to spory zysk, porównując tę promocję do innych lokat obecnie proponujących max. 3% zysku. Wystarczy tylko założyć lokatę, a zysk wygeneruje się sam! 🙂

Jak założyć lokatę?

Założenie lokaty wiąże się z wykonaniem 2 naprawdę bardzo prostych kroków. Dla pewności dokładnie rozpiszę Ci co musisz zrobić krok po kroku.

KROK#1

Wypełnij krótki wniosek i umów się na wizytę w oddziale partnera promocji, czyli Plus Banku. Dla ułatwienia, przygotowałam Ci małą ściągawkę. Pomoże Ci ona odnaleźć najbliższą placówkę banku.

>> Lokata na 4,1% – dołącz już dziś<<

Plus Bank – znajdź oddział

KROK#2

Udaj się do oddziału Plus Banku i załóż opisywaną w dzisiejszym artykule lokatę. Zajmie Ci to chwilę, a sam się przekonałeś, że zysk warty jest zachodu! 🙂

Podsumowanie

Aby założyć taką dobrą lokatę nie wiele nam trzeba, wystarczy tylko wykonać dwa proste kroki i już. To co bardzo podoba mi się w tej lokacie to stałe oprocentowanie – 4,1%, wysokie jak na dzisiejsze czasy. Uwadze nie może również umknąć to, że tak naprawdę zakładamy tylko i wyłącznie lokatę – bez jakichkolwiek dodatkowych produktów.

Ogromny plus to również to, że wszystkie ulokowane na tej lokacie pieniądze są chronione prze Bankowy Fundusz Gwarancyjny, więc możesz ze spokojem obserwować rosnący zysk! Lokatę zakładamy na krótko, a inkasujemy naprawdę sensowne pieniądze.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Jarosław napisał(a):
  Właśnie wypełniłem formularz i dowiedziałem się, że ta lokata jest już nieaktualna. Także proszę już skreślić tą promocję. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   O Nieeeee tak szybko?? Nie zdążyłam skorzystać…;( Dzięki za informację Jarosław.
 2. Steven napisał(a):
  Ale to nie trzeba przez internet nic składać, bo przez internet to z produktem ubezpieczeniowym, tylko trzeba od razu do banku w poniedziałek. Facet z expandera mówił, że jeszcze około 100 lokat zostało, ale nie wiadomo czy aktualne.

Napisz komentarz