PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Świetna lokata roczna na 3% oraz 2,55% na koncie oszczędnościowym – hit od Deutsche Bank

Deutsche Bank przygotował dla wszystkich nowych klientów świetną promocję opartą o produkty oszczędnościowe. Co więcej… Zamiast standardowo dostępnych „lokat na drobne zaskórniaki” możesz na dobrych warunkach ulokować nawet 200 000 zł.

Oferowane przez Deutsche Bank 3% na rocznej lokacie, oraz 2,55% na koncie oszczędnościowym to na dzisiejszym rynku zdecydowani liderzy. A to jeszcze nie koniec… Zobacz wszystkie atuty tej okazji:

Po pierwsze: darmowe konto i karta

W promocji zakładasz konto osobiste dbNet PREMIUM, które do końca 2017r. jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne.

Co więcej… W przyszłym roku konto może nadal być darmowe na stosunkowo łatwych warunkach:

 1. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Bank danych osobowych
  oraz
 2. Po zapewnieniu wpływu na konto min. 5 000 zł (nie ma wymogu wpływu pensji)
  lub
  Przy utrzymywaniu aktywów w banku na kwotę min. 50 000 zł (np. posiadanie lokaty)

Do tego wybierasz jedną z dostępnych kart: IQ World MasterCard lub MasterCard Debit Standard, które również są darmowe (wraz z wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie) aż do końca roku 2018.

Ponadto konto dbNet PREMIUM jest oprocentowane na 1,3%. Może to niewiele w porównaniu z lokatami, ale zawsze to więcej niż najczęściej spotykane na rynku 0 i zawsze kilka złotych wpadnie z przechowywanych „pod ręką” środków.

Po drugie: roczna lokata na 3%

Drugim atutem tej promocji jest „Lokata Powitalna”, która będzie dla Ciebie dostępna przez 30 dni od założenia konta dbNet Premium. Lokatę założysz w kilka minut odwiedzając oddział Deutsche Bank. Zobacz szczegóły:

 • OPROCENTOWANIE: 3% w skali roku
 • KWOTA LOKATY: od 20 000 do 100 000 zł
 • CZAS TRWANIA LOKATY: 12 miesięcy

Maksymalna łączna kwota, jaką można ulokować na „Lokatach Powitalnych”, to 100 000 zł.

Po trzecie: konto oszczędnościowe na 2,55%

Trzecim atutem, który warto wziąć pod uwagę zakładając konto dbNet PREMIUM, jest konto oszczędnościowe (oczywiście również bezpłatne), którego nominalne oprocentowanie wynosi 2,55% w skali roku.

Tak atrakcyjnym oprocentowaniem możemy cieszyć się przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia tego konta.

Promocyjne warunki obejmują kwotę do 100 000 zł, dlatego warto pilnować, aby saldo rachunku po doliczeniu odsetek, nie przekroczyło tej kwoty. W przeciwnym wypadku oprocentowanie spadnie do 1,05%

Kto może skorzystać?

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik powinien spełniać jeden z poniższych warunków:

 1. nie posiada zawartej Umowy z Bankiem, albo
 2. posiada indywidualnie zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM razem z inną osobą lub osobami, albo
 3. razem z inną osobą lub osobami posiada zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM indywidualnie lub z osobą lub osobami innymi niż te, razem z którymi posiada zawartą Umowę z Bankiem;

Oznacza to, że aby przystąpić do promocji, musisz być nowym klientem (osobą nieposiadającą obecnie konta w Deutsche Bank) lub założyć konto wspólnie z kimś, kto jest nowym klientem tego banku.

Podsumowanie

Promocja przygotowana przez Deutsche Bank to niezła gratka dla wszystkich osób polujących na produkty oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. W promocji nie ma żadnych haczyków, a jej atrakcyjność zwiększa fakt, że konto i karta będą dla nas bezpłatne praktycznie przez półtora roku.

Akcja trwa aż do 31 grudnia 2017r. natomiast zachęcam skorzystać z niej już teraz, aby jak najszybciej cieszyć się z wysokiego oprocentowania, jakim objęte zostaną nasze oszczędności.

Otwórz konto i skorzystaj z okazji na oszczędzanie >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 9

 1. Karolina napisał(a):
  Po zakończeniu lokaty można zamknąć konto? Ile należy maksymalnie wpłacić na lokatę alby oprocentowanie nie spadło? Założę ta lokatę w oddziale?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, po zakończeniu lokaty możesz zamknąć konto. Oprocentowanie lokaty to 3% dla środków od 20 000 zł do 100 000 zł i lokatę zakładamy w Oddziale Banku. 🙂
 2. Michau napisał(a):
  Skąd wiadomo, że karta jest bezpłatna do końca 2018? Czyli do końca 2018 bezwarunkowo jest darmowa, nie trzeba wykonać operacji za 700/500 pln / mc?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak jak Robert napisał w artykule – do końca 2018 roku karta jest darmowa – patrz Regulamin promocji I Wprowadzenie pkt 4. 🙂
 3. Kris napisał(a):
  Założyłem konto zgodnie z instrukcją. Minął tydzień i ani kuriera ani żadnej informacji. To prawdziwy bank czy jakaś ściema?
  Wniosek nasuwa się sam. Z daleka od banków, które lekceważą klienta.
 4. bogdan napisał(a):
  Pytanie do tej promocji – czy może z niej skorzystać osoba mająca konto w DB, ale tylko firmowe tj. jako osoba prowadząca działalność gospodarczą
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli masz podpisaną umowę o konto firmowe to nie możesz skorzystać z promocji.
 5. Kris napisał(a):
  czy to konto można założyć w placówce bo na przesyłkę z inpost czekam już drugi tydzień?

Napisz komentarz