PROMOCJA ZAKOŃCZONA

EDYCJA LIMITOWANA: Kliencie BZ WBK przetestuj najnowszą usługę banku i odbierz bonus 20 zł. Łatwa i przyjemna promocja!

Mam dziś dwie wiadomości. Jedna jest dobra, a druga jeszcze lepsza. Wszystko kręci się wokół najnowszej promocji BZ WBK, który na naszym blogu zyskał ogromną rzeszę fanów za sprawą świetnych promocji bankowych. Nie inaczej jest dzisiaj.

Kilka dni temu BZ WBK wprowadził nową, innowacyjną usługę – Cyfrowy Portfel BZ WBK MasterPass, która zdecydowanie ułatwi i przyspieszy dokonywanie płatności internetowych. Ale to nie wszystko – dla pierwszych 2 500 osób, które zdecydują się przetestować to rozwiązanie przewidziane  są nagrody pieniężne po 20 zł.

bzwbk nowy1

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja jest generalnie bardzo prosta i nie wymaga spełniania jakichkolwiek trudnych warunków. Wystarczy tylko, że jesteś klientem BZ WBK lub zdecydujesz się nim zostać. Ponadto powinieneś posiadać w BZ WBK dowolną kartę kredytową lub debetową.

Jeżeli spełniasz te powyższe warunki promocji to nie pozostaje Ci nic innego jak po prostu przetestować najnowsze rozwiązanie BZ WBK. Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób.

Odbierz 20 zł od BZ WBK

Filozofia całej promocji zamyka się w dwóch, łatwych do wykonania krokach. Jako, że liczba nagród jest ograniczona proponuję przyłączyć do promocji od razu.

KROK#1

Pierwszy krok to nic innego jak założenie portfela MasterPass. Aby to wykonać, zarejestruj się za pośrednictwem dedykowanej przez bank strony internetowej:

>>MasterPass – BZ WBK<<

Następnie zaloguj się na swój panel klienta i zapisz na nim dane swojej karty w BZ WBK. I to tyle jeżeli chodzi o formalności dotyczące tej promocji. Teraz czas na same przyjemności.

KROK#2

Przetestuj działanie portfela, czyli płać za jego pośrednictwem za zakupy w internecie. Zobaczysz jakie to wygodne i szybkie. A co więcej pierwsze 2 500 osób, które dokonają transakcji przy użyciu tej nowej metody, na kwotę min. 30 zł otrzymają od banku bonus w kwocie dodatkowych 20 zł.

Transakcje internetowe muszą zostać wykonane maksymalnie do 30 października 2016 roku. Natomiast sam bonus trafi na Twoje konto do 15 grudnia 2016 roku, ale pod dodatkowym warunkiem: Nie możesz usunąć danych karty z portfela MasterPass do 10 listopada 2016 roku.

Jak płacić za pomocą MasterPass?

Aby ułatwić płatności początkującym załączam dwa filmiki, które zdecydowanie ułatwią pierwsze kroki z MasterPass.

A na zakończenie

Proste prawda? I moim zdaniem takie powinny być wszystkie promocje bankowe. Ale wiesz co mi się najbardziej podoba w tej promocji? Wygoda, teraz robiąc zakupy przez internet nie będę musiała za każdym razem mieć przy sobie karty i wprowadzać pełnych danych z karty na stronach sklepów internetowych.

I żebym nie zapomniała – taka przyjemność nic nie kosztuje (z wyłączeniem transakcji dokonywanych w innej walucie). Jak dla mnie rewelacja! Śpiesz się – liczba nagród ograniczona.

>>MasterPass – BZ WBK<<

A co Ty myślisz na ten temat? Czy ten pomysł BZ WBK podoba Ci się? Myślisz, że teraz robienie zakupów będzie dla Ciebie łatwiejsze? Podziel się swoimi wrażeniami z promocji. 🙂

Gwarancja uczciwości, sam zajrzyj do dokumentów tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 13

 1. Tomasz napisał(a):
  A z kartą mobilną NFC też działa?
 2. kamil napisał(a):
  Gdzie dokladnie mozna zrobic zakupy tym portfelem? 😀
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz płacić za jego pośrednictwem za wszystkie transakcje w internecie instrukcje jak to zrobić dodałam do wpisu w formie filmików. 🙂
 3. Irzi napisał(a):
  Ja nie miałem nic takiego jak na flmikach….
  Same teudności … Pierwszy zakup na Electro.pl.
  I co, podczas płatności jakiś błąd. Patrze w portfelu – transakcja jest. Mail że sklepu ze czekają na płatność. Dzwonie do banku – pni też widzą płatność. A sklep że nie. Po tygodniu anulowali zamówienie
  Zrobiłem drugi zakup – doładowanie konta na manager.paczek InPost. Wybrałem płatność MasterPass i zalogowałem się. Nie było pytania o PIN tylko przyszedł sms do 3D Secure. Wpisałem i poszło. Konto doładowane. Ale czy poprawnie , czy sie na promocje załapałem – nie wiem ..
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   W pierwszym przypadku mógł to być jakiś błąd systemu dlatego pojawiły się problemy. Ale jeżeli w drugim przypadku wszystko przeszło poprawnie to myślę, że bez problemu załapałeś się do promocji. 🙂
 4. Irzi napisał(a):
  No chyba nie bardzo… Przy płatności mam Id 2734 ….
  A pula nagród była chyba 2500 …

  Przy pierwszej nieudanej płatności było Id 1504.
  Wg mnie to chyba nr wszystkich kolejnych transakcji …

 5. Irzi napisał(a):
  No jestem właśnie ciekaw …
  Ja jeszcze sobie to tłumacze że to nr kolejny nr transakcji MasterPass w Banku BZ WBK od początku wprowadzenia tej formy płatności, dużo wcześniej niż opisywana w tym artykule promocja, w okresie której należy dokonać płatności…
 6. Konrad napisał(a):
  Na allegro brak możliwości wybrania takiej opcji. Może wskażecie kilka konkretnych serwisów aukcyjnych/sklepów internetowych gdzie można użyć tej metody płatności?
 7. konrad napisał(a):
  Dobra z tym juz sobie poradziłem jest lista dostepnych sklepów, ale np. answear.com odrzuca transakcje – kod 006 – błąd systemu. Jak widać nie działa nic jak należy. Nie będę na siłę kupował czegoś co mi jest niepotrzebne
 8. Irzi napisał(a):
  Można sobie np. tym MasterPassem doładować konto, jak ktoś wysyła paczki poprzez Paczkomaty InPostu !
 9. rymi napisał(a):
  Ja chciałem kupić na cyfrowe.pl i też mam kod 006 – błąd systemu 🙁
 10. rymi napisał(a):
  złożyłem reklamację – po miesiącu odpowiedzieli z BZ WBK i dali dwa vouchery do Cinema City 🙂

Napisz komentarz