Epickie wakacje! Załóż darmowe Konto dla Młodych i odbierz dmuchaną sofę lub materac flaminga

PKO BP znów zaskakuje, tym razem przygotował promocję z dość niespodziewanymi nagrodami! Od dziś pierwsze 3 500 osób, które założą darmowe Konto dla Młodych z kartą i wykonają nią min. 1 dowolną płatność otrzymają jedną z dwóch nagród gwarantowanych:

 • laybag (dmuchaną sofę)
 • słynny materac w kształcie flaminga

Konto w tej promocji możemy założyć na tej dedykowanej przez PKO BP stronie internetowej. Tak jak wspomniałam, nagrodę zgarnia pierwsze 3 500 osób (2 000 – materaców oraz 1 500 dmuchanych sof), w momencie osiągnięcia limitu kont, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji może przystąpić osoba, która w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. włącznie, nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP jak również w Inteligo oraz jest w wieku 18-26 lat (nie ukończyła 26 lat).

Kolejnym warunkiem będzie założenie darmowego Konta dla Młodych, które tak naprawdę w porównaniu z ofertami innych banków wypada bardzo korzystnie:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł/5 zł -karta będzie bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu (od 4 sierpnia 2018r. – po wykonaniu 4 płatności kartą lub/i BLIKiem)

Jak odebrać darmowy materac lub sofę?

#1 KROKnajlepiej jak najszybciej (limit 3 500 nagród) przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard (obowiązkowo). Podczas wnioskowania o konto wyraź zgodę na:

 • otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;

*UWAGA! Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł, a zmiana wizerunku karty nie jest potrzebna.

>>Załóż darmowe konto i odbierz wakacyjne nagrody<<

#2 KROK – do 13 lipca 2018 roku wykonaj dwa ważne zadania:

 • podpisz umowę o Konto z Kartą
 • zarejestruj się na stronie: www.pkobp.pl/epickiewakacje aby zarezerwować sobie nagrodę jaką chcecie odebrać;

#3 KROK – do 27 lipca 2018 roku wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą (w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie) lub płatność telefonem. Płatności mają być wykonane i zaksięgowane.

To wszystko!

Nagrody będą przyznawane i rozsyłane w 3 turach, w zależności od tego kiedy uczestnik promocji spełni jej warunki. Terminy przyznania nagród wyglądają następująco:

 • do 6.07.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 22.06.2018r.
 • do 20.07.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 6.07.2018r.
 • do 10.08.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 27.07.2018r.

W dniu wysyłki nagrody, uczestnik zostanie o tym poinformowany wiadomością sms. Do momentu otrzymania nagrody musisz być posiadaczem konta oraz karty, a także mieć wrażone zgody marketingowe.

>>Załóż darmowe konto i odbierz wakacyjne nagrody<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 2

 1. Michał napisał(a):
  Czy promocja jest jeszcze aktualna?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Z tego co widzę to tak. 🙂 Jeżeli promocja będzie zakończona to poinformujemy o tym w artykule 🙂

Napisz komentarz