PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kto jeszcze chce odebrać DARMOWY voucher 400 zł na zakupy do mall.pl w zamian na przetestowanie darmowej karty?

Czy znajdujesz się w tej grupie osób, które mają ukończone min. 21 lat? Pracujesz w obecnej firmie minimum od 3 miesięcy, a Twój dochód to nie mniej niż 1 200 zł netto? A może od 2 lat prowadzisz działalność gospodarczą, a do tego masz ukończone 25 lat? A ponadto od stycznia 2014 roku nie miałeś styczności z Citibankiem?

Jeżeli tak to kwalifikujesz się do grona osób, które zupełnie za darmo mogą przetestować BEZPŁATNĄ kartę kredytową w Citibanku. Dodatkowo wszyscy, którzy zgłoszą się do promocji najpóźniej do  31 grudnia 2016 roku i spełnią 2 proste warunki, opisane w dalszej części, odbiorą GWARANTOWANY voucher 400 zł do mall.pl. Wystarczy tylko, że:

#1 Założysz DARMOWĄ kartę według wskazówek opisanych w artykule

#2 Zalogujesz się min. 1 raz do internetowego systemu bankowości

#3 Wykonasz 12 dowolnych transakcji kartą

rsz_1maxresdefault

Dlaczego warto zdobyć voucher?

Bon jest warty zachodu ponieważ moim zdaniem opiewa na dość wysoką kwotę – 400 zł to sensowne pieniądze i pomniejszenie zakupów o taką kwotę jest warte zachodu. Ponadto, voucher możesz wykorzystać na mall.pl więc spokojnie możesz kupić to co tylko przyjdzie Ci do głowy:

 • sprzęt RTV i AGD
 • odzież, obuwie
 • gadżety do ogrodu
 • zabawki

Wszystko to czego generalnie potrzebujesz, ale jeszcze tego nie masz bo do tej pory budżet Ci się nie spinał. Teraz możesz mieć dowolny sprzęt i to taniej o 400 zł. Możesz kupić jedną rzecz droższą lub kilka tańszych, wszystko zależy od Twojej potrzeby.

Jeżeli nie masz pomysłu na co wydać ten voucher to nie ma problemu, jest on ważny do 31 marca 2017 więc jestem przekonana, że do tego czasu spokojne wybierzesz coś dla siebie. Bon jest całkowicie zwolniony z podatku, a ich liczba jest nieograniczona, nagrodę odbiera zatem dosłownie każdy!

>>Załóż darmową kartę w Citibanku i odbierz voucher do mall.pl<<

Jak zdobyć tę darmową kartę?

To nic trudnego, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej przez bank stronie internetowej i podczas tego wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Pamiętaj, że zakładasz tylko i wyłącznie kartę, żadne konto nie będzie Ci potrzebne.

mall

Następnie w ciągu kilku dni od złożenia formularza, oddzwoni do Ciebie konsultant. Przeprowadzicie krótką rozmowę (10 – 15 minut), a podczas niej:

 • Wybierz kartę – standardowo, przy tej promocji mamy do wyboru dwie karty: Citi Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa oraz kartę World MasterCard, ale ona wiąże się z opłatami, a dokładnie 18 zł/m-c. Nie trudno się zatem domyśleć, że polecamy wybrać właśnie kartę Simplicity.

simplicity

 • Poproś o wyłączenie wszelkich usług dodatkowych – w prawdzie karta Simplicity nie ma z góry włączonych żadnych usług dodatkowych, ale zawsze lepiej się upewnić
 • Ustal z konsultantem dokument potwierdzający dochody – bankowi zazwyczaj wystarczy wyciąg z Twojego konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy

I to wszystko!

Teraz wystarczy poczekać na kontakt ze strony kuriera, który przywiezie Ci umowę do podpisania. Kurier odwiedzi Cię gdzie chcesz, może być to Twój dom lub zakład pracy. Pamiętaj tylko żeby podczas podpisywania umowy przekazać kurierowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

Dalej będzie już z górki ponieważ w ciągu max 10 dni dostarczona zostanie Ci karta, którą aktywujesz według wskazówek.

>>Załóż darmową kartę w Citibanku i odbierz voucher do mall.pl<<

Dwa proste kroki i voucher jest Twój!

Jeżeli jesteś już w posiadaniu karty Simplicity to teraz wystarczy, że wykonasz dwa proste kroki i będziesz mógł cieszyć się niemalże darmowymi zakupami na mall.pl

KROK#1 – Zaloguj się…

Pierwszy krok polega na tym, aby w ciągu miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, zalogować się min. 1 raz do systemu bankowości online. Ważne jest tylko, aby wykonać to w odpowiednim momencie.

Co to oznacza, a no to, że jeżeli podpiszesz umowę o kartę w październiku to powinieneś zalogować się do bankowości online w listopadzie. Oczywiście jeżeli zalogujesz się w październiku, chociażby po to, aby aktywować kartę to nic się nie stanie. Ale nie możesz zapomnieć, aby dokonać logowania również z listopadzie.

UWAGA NAGRODA:Po spełnieniu tego warunku, czyli 1 logowania do systemu bankowości on-line bank przyzna Ci nagrodę, czyli voucher na kwotę 400 zł do mall.pl.

Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś ten krok. Jeżeli umowa będzie podpisana w październiku voucher trafi do Ciebie do końca grudnia. Otrzymasz go poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

KROK#2 – 12 dowolnych transakcji

Krok bardzo prosty, wystarczy tylko, że przez rok od momentu otrzymania karty będziesz wykonywał tą darmową kartą min. 1 transakcję w miesiącu, a w dodatku na zupełnie dowolną kwotę.

Dla ułatwienia możesz ustawić sobie przypomnienie w telefonie i np. raz w miesiącu zapłacić za jakąś tam głupotkę i wystarczy.

Bardzo ważne jest, aby spełniać tej jeden warunek w każdym miesiącu ponieważ jeżeli zapomnisz o wykonaniu transakcji chociażby w jednym miesiącu to zostanie naliczona kara – 200 zł. Tak, uważam to za minus tej promocji. Ale…biorąc pod uwagę fakt, że trzeba by się bardzo postarać, aby „oberwać” taką karą to wydaje mi się, że nie jest to coś strasznego

Najczęściej zadawane pytania

# A czy ta promocja naprawdę działa?

Oczywiście, że tak. Jak do tej pory, za pośrednictwem naszego bloga, darmową kartę kredytową w Citibanku założyło ponad 1 000 osób, a każdego dnia ta liczba wzrasta. Prawdziwa duma rozpiera nas kiedy uczestnicy promocji podsyłają nam zdjęcia zdobytych nagród, do tego celu stworzyliśmy nawet specjalną galerię:

2016-09-27_0839

2016-09-23_0917

# Czy podczas spłaty karty nie czekają mnie dodatkowe opłaty?

Absolutnie nie! Spłacając kartę w odpowiednim terminie nie zapłacisz nic więcej ponad to co wydałeś. Spłata karty w terminie (okresie bezodsetkowym), czyli w ciągu 26 dni od momentu wystawienia Ci wyciągu. Na wyciągu będzie zawarta dokładna kwota do spłaty, numer konta na który należy przelać te pieniądze oraz termin do którego należy spłacić kartę.

# Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do promocji?

Prawie żadne! Okazuje się, że aby przystąpić do promocji, należy być nowym klientem Citibanku, czyli osobą która od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała w tym banku żadnej karty głównej.

>>Załóż darmową kartę w Citibanku i odbierz voucher do mall.pl<<

Podsumowanie

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że miano guru promocji bankowych należy bezdyskusyjnie do Citibanku. Piętrzące się promocje bankowe przyciągają coraz więcej zadowolonych klientów.

Tym razem mega okazją okazuje się być voucher na 400 zł do mall.pl, gdzie oczywiście bardzo polecam z tej promocji skorzystać. Zgodzisz się ze mną, że okazja na darmowe zakupy, w zamian za 1 logowanie do systemu bankowości i 12 dowolnych transakcji kartą to nie są wygórowane warunki.

Zwróć uwagę, że w przeciwieństwie do innych promocji, tu nikt nie narzuca Ci z góry nagrody. Otrzymujesz szansę na to, aby samemu zdecydować czego potrzebujesz. Taka szansa nie zdarza się zbyt często.

Ocena nasza i naszych czytelników: 5star

UWAGA!: Promocja owiązuje tylko na dedykowanej przez bank stronie. Bez problemu skorzystasz z niej klikając tutaj: >>Darmowa Karta z voucherem – 400 zł do mall.pl<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 91

 1. Leszek napisał(a):
  Próbowałem z podobną promocją citibanku na lg k8 , która byla do 1.10.Wysłałem swoje dane ok.21.09, nawet nie oddzwonili, więc wszelkie promocje niech sobie wsadzą, tam gdzie słońce nie dociera.Uważam że postępują niepoważnie w stosunku do przyszłego klienta promując takie akcje, które polegają tylko na jak największym dostarczeniu im danych osobowych.Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich niedoszłych klientów tego banku.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Leszku wiemy o tych opóźnieniach ze strony banku i jest nam z tego powodu przykro. Ale jeżeli nadal jesteś zainteresowany promocją to proszę, abyś podesłał nam na: [email protected] swoje dane tj. imię, nazwisko, adres mailowy i nr. telefonu oraz dokładną datę kiedy złożyłeś wniosek. Na tej podstawie skierujemy reklamację do Citibanku co powinno poskutkować telefonem ze strony banku. 🙂
 2. Leszek napisał(a):
  Dzięki za odpowiedź na mój komentarz????,oczywiście do Waszego portalu niemam pretensji, uważam że wykonujecie fajną sprawę.Natomiast banki promując takie akcje powinny sobie albo zastrzegać ograniczoną ilość promocji, albo odpowiadać na zgłoszenia.
  Odnośnie mojej sprawy , skorzystałem już z innej promocji na kartę kredytową w sklepie biorąc towar na nieoprocentowane raty, tak więc dziękuję za próbę załatwienia sprawy.Pozdrawiam i nadal obserwuję Wasz portal ????.
 3. Krsytyna napisał(a):
  do mnie zadzwonili od razu od złożenia wniosku, skorzystałam z promocji z morele, voucher już wykorzystany- to był strzał w dziesiątkę z ta promocja, gorąco polecamTta tez wygląda interesująco:)
 4. Andrzej napisał(a):
  Witam. Są jakieś informacje czy bank ma takie opóźnienia czy trzeba się przypominać 🙂 ? Złożyłem wniosek 30.09 i do dziś brak jakiegokolwiek odzewu
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Bank ma opóźnienia więc może dajmy mu czas do poniedziałku. Jeżeli do poniedziałku nikt się z Tobą nie skontaktuje to wtedy możesz wysłać wniosek jeszcze raz. Jeżeli po kilku dniach nikt się z Tobą nie skontaktuje to napisz do mnie na [email protected] i wtedy postaramy się pomóc w inny sposób. 🙂
 5. Ewa napisał(a):
  Ja aż dwa razy rejestrowałam się w celu oddzwonienia przez konsultanta. Potem dzwoniłam i sie upominałam o kontakt. Odbyłam tych rozmów chyba z 10. Ciągle nie kwapili się oddzwaniać do mnie. W końcu, po ok. ok. 3 tygodniach od rejestracji…oddzwonili. Okazało się, że mając 3000 dochodu NETTO i spłacając kredyt w wysokości ok. 800 zł, mając zarabiającego męża i dwójkę dzieci – NIE MAM ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!!! Szczęka mi opadła, w taki sposób bank ODMÓWIŁ mi wydania karty, co za tym idzie odpowiedniego vouchera. Zaczęłam się zastanawiać, jak dużo muszę zarabiać, żeby móc wyrobić zwykłą kartę kredytową??? W jaki sposób mogę się tego dowiedzieć od City Banku?
 6. krzysztof napisał(a):
  Ewa,
  do mnie dzwonili chyba z piec razy, za pierwszym razem powiedzieli mi ze skontaktują się za tydzień bo zmienia się polityka banku i mój kredyt będą mogli podzielić na pol, bo braliśmy go razem z zona. mam dochód 3600, dwójkę dzieci i kredyt 1500 dostałem:) może spróbuj jeszcze raz, możne składałas wniosek przed tymi zmianami, powodzenia
  p.s. ja czekm juz na karte
 7. anonim napisał(a):
  Witam,
  nie mam doświadczenia w tego typu promocjach- pierwszy raz skorzystałem- ale jak dla mnie SUPER:)
  400 pln dla m mnie, karta za darmo- nie rozumiem czemu wszyscy chcą z niej rezygnować? skoro jest za darmo:)
  kontakt ze strony banku również super, zadzwonili tego samego dnia,nie moglem rozmawiać, zadzwonili za godzinę, czekam na kuriera.
  Gorąco polecam wszystkim i mam nadzieje do zobaczenia:)
 8. Anna napisał(a):
  To jakaś kpina czekam na kontakt Banku już ponad 3 tygodnie. Kto jest odpowiedzialny na Marketing w tej firmie?? Na infolinie też nie idzie się dodzwonić. Tak zależy im na kliencie, ze 3 tygodnie cisza. A może po protu wybierają sobie Klientów. Ktoś powinien się tym zająć. Citi Handlowy Nie dziękuje już !!!
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Anno doskonale rozumiem Twoje nerwy ponieważ takie zachowanie banku przekracza granice cierpliwości. My zgłaszamy do banku każdy taki przypadek z prośbą o wyjaśnienia. Jeżeli chcesz to napiszę dziś do Citibanku odpowiednią notatkę dotyczącą Twojej sprawy, nawet jeżeli straciłaś już zaufanie i cierpliwość do Citibanku. Podejmij decyzje, a my nadamy tej sprawie bieg. Pozdrawiam serdecznie.
 9. Dariusz napisał(a):
  Witaj Dominiko,

  Jakiej wysokości będzie kwota kredytu, jaką trzeba będzie spłacić posiadając tą kartę? Minimum 1200zł? Taką minimalną kwotę może bank Nam zaoferować na tej karcie, tak?(badając nasze zarobki). Czy w przypadku braku dokonania transakcji przez okres 2 miesięcy będzie nałożona kara 2x200zł czy tylko raz 200zł? Czy można spłacić szybciej tą kartę kredytową i zamknąć ją, zaraz po otrzymaniu i użyciu vouchera?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dariusz, w tej promocji nie ma żadnej kwoty kredytu. Cała promocja polega na tym, że biorąc pod uwagę Twoje dochody, bank da Tobie pewien limit kredytowy na karcie, nie wiem ile to będzie może 3 000 zł a może 7 000 zł, w każdym bądź razie nie jest to z góry ustalona kwota. Nie wiem niestety jaka jest minimalna kwota limitu kredytowego.

   I teraz w zależności od tego na jaką kwotę wykonasz transakcje w danym miesiącu tyle będzie wynosiła kwota do spłaty. Czyli powiedzmy, że Bank da Ci limit kredytowy 5 000 zł, a Ty w danym miesiącu wykonasz transakcję za 30 zł to oddajesz tylko 30 zł (jeżeli spłacisz kartę kredytową w ciągu 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku).

   Pamiętajmy, że w tej promocji musisz wykonywać min. 1 płatność kartą, w każdym miesiącu przez okres 12 miesięcy. Jeżeli w którymś miesiącu nie spełnisz tego warunku to zostanie nałożona jednorazowa kara 200 zł. Dlatego w przypadku kiedy zamkniesz kartę po otrzymaniu vouchera taka kara będzie na Ciebie nałożona.

 10. Krystian napisał(a):
  Od piątku czekam na kontakt z banku -> już drugi raz formularz wypełniłem i dalej nic. Jak długa mam tak czekać?
 11. Dorota napisał(a):
  Oni dzwonią wogóle czy wyłudzają Dane ?? kpina albo w ogóle nie dzwonią ten Bank schodzi na … Szkoda kasy na marketing przy takim podejściu do Nowego przyszłego klienta
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Doroto proszę o spokojne podejście do tematu, oczywiście jak najbardziej rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale NIE prawdą jest, że bank wyłudza dane i NIE oddzwania. Bardzo dużo naszych czytelników chwali sobie tę promocję i podsyłają zdjęcia zdobytych nagród, a dzieje się tak dlatego, że bank kwalifikuje ich do promocji.

   Kontakt ze strony banku może się wydłużać ponieważ mają obecnie sporą liczbę zgłoszeń i ciężko jest im obdzwonić szybko wszystkich klientów, tym bardziej, że to ma być poważna rozmowa, a nie „odbębnienie” rozmowy z klientem. Jeżeli wysłałaś formularz 7 dni temu i jest brak kontaktu ze strony banku to proponuję wysłać formularz jeszcze raz, jeżeli w ciągu 3 dni nikt nie oddzwoni to daj mi znać, a ja zobowiązuję się, że osobiście zajmiemy się tą sprawą i podejmiemy kontakt z bankiem. 🙂 Naprawdę proszę o wyrozumiałość i cierpliwość 🙂

 12. Janusz napisał(a):
  szkoda gadać z Tym bankiem do mnie zadzwonili też ale po 2 tyg :/
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Janusz podeślij mi na adres [email protected] swoje imię, nazwisko adres mailowy i dzień w którym złożyłeś wniosek – napiszemy reklamację do Citibanku na poziom obsługi.
 13. Marek napisał(a):
  Co prawda brałem udział w poprzedniej promocji z Morele zadzwonili po tygodniu,pewnie mają dużo zgłoszeń ale jestem zadowolony bo już mam voucher Miła obsługa. Ludzie skąd ten hejt ?? Przy takich super ofertach Banku co się dziwić, że trochę później dzwonią Ważne ze mają super promocje i będę ICH polecał
 14. Marek napisał(a):
  Do mnie też zadzwonili po 3 dniach więc Doroto Januszu na 100% zadzwonią . W związku z moim trybem pracy nie zawsze mogłem odebrać, ale oni ponawiali kontakt kilka razy więc spokojnie każdy otrzyma telefon i fajną kartę
 15. Tom napisał(a):
  A co jeśli pracę zacząłem od października? Można uzyskać zaświadczenie o dochodach?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Może być ciężko ponieważ jest wymóg pracy min. 3 miesiące w obecnym zakładzie pracy. Ale…możesz zgłosić uczestnictwo w promocji bo zakładam, że pewnie wcześniej już gdzieś pracowałeś i masz ciągłość zatrudnienia. Generalnie w Citibanku każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie więc może faktycznie zaświadczenie o dochodach przejdzie. 🙂 Warto spróbować bo szkoda żebyś stracił taką fajną okazję na zdobycie vouchera. 🙂
 16. Krzysiek napisał(a):
  ja tez pracowałem dwa miesiące, ale przedstawiłem świadectwo z wcześniejszej pracy i dostałem kartę. Przy okazji do wątku- czy dzwonią czy nie- do mnie zadzwonili nastopnego dnia, chociaż wcześniej miałem chyba dwa polaczenie od nich których nie zadarzylem odebrać, teraz czekam na bon:)
 17. Krzysiek napisał(a):
  a tak przy okazji- skoro tak duże jest zainteresowanie oferta to znaczy ze jest godna zainteresowania i trzeba z niej skorzystać, nawet jesli trzeba trochę poczekać na telefon:) ja uważam ze warto
 18. Paweł napisał(a):
  Czy po 12 transakcjach mogę zlikwidować bezpłatnie kartę? Czy po jakimś określonym okresie? Jestem wrogiem kolekcjonowania kart, stąd moje pytanie 🙂
 19. Paweł napisał(a):
  Czy do tej karty trzeba mieć założone konto w city bank ponieważ nie jestem ich klientem więc karta musi być do czegoś przypisana
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Paweł, nie musisz zakładać żadnego konta. Karta ma otwarty rachunek pomocniczy i tam rozliczane są tylko transakcje. ????
 20. Dominik napisał(a):
  Mam pytanie, czy bonus w postaci vouchera i telefon się wykluczają?
 21. Karol napisał(a):
  W pierwszym zdaniu jest napisane, że wystarczy mieć 21 lat, a na stronie Citibanku ( gdzie się wypełnia formularz) „Podstawowe wymagania: wiek – minimum 25 lat, dochód netto – minimum 1200 zł,…” W regulaminie nie mogę dopatrzeć jak to jest dokładnie
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To prawdopodobnie błąd po stronie banku ponieważ są to standardowe kryteria wydawania karty i raczej nie uległyby zmianie. Zgłoszę to do banku. 🙂
 22. Ania napisał(a):
  Wypełniłam formularz w piątek i zadzwonili do mnie dzisiaj. Wszystko konkretnie i przyjemnie, teraz czekam na kontakt od kuriera 🙂
  Dziekuje, za info o fajnej ofercie.
  Pozdrawiam, Ania.
 23. Wojciech napisał(a):
  Czy voucher się łączy- w mall.pl ? Mam na myśli – 2 osoby otrzymują voucher i np. kupują aparat, który kosztuje 1000 zł – używają voucherów 2×400 i dopłacają resztę?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Niestety nie, podczas płacenia za dany zakup można wprowadzić tylko jeden kod, który automatycznie obniży koszt zakupu o 400 zł. 🙂
 24. Magda napisał(a):
  Zgodnie z tabelą opłat i prowizji za przesłanie karty SimpliCity kurierem bank nalicza 30 zł – czy rzeczywiście tak jest? Bo nic na ten temat nie ma w powyższym artykule. Pozdrawiam, fajnego bloga tworzycie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli będziesz miała życzenie, aby karta przyszła w ekspresowym tempie i zamówisz kuriera to naliczy się za to opłata 30 zł, ale standardowo karta przychodzi pocztą i za to nic nie płacisz. 🙂
 25. Magda napisał(a):
  Dziękuję. Tego nie doczytałam 🙂
 26. Piotr napisał(a):
  Można tą ofertę jakoś połączyć z kontem promocyjnym na telefon LG k8 ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Niestety nie Piotrze, tych promocji nie da się połączyć….albo telefon albo voucher. 😉
 27. adam napisał(a):
  mi odmówili, oczywiście bank nie podaje przyczyny.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli napiszesz reklamację to myślę, że bank uzasadni Ci swoją decyzję. 🙂
 28. Daniel napisał(a):
  Ile czasu się średnio czeka na telefon, po wypełnieniu formularza? Ja wypełniłem już 3 razy (pierwszy raz tydzień temu) i nikt się ze mną nie skontaktował.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Zazwyczaj po tygodniu prosimy o wysłanie 2 zgłoszenia, jeżeli nadal mamy brak odpowiedzi to można podesłać do nas na adres [email protected] swoje dane to my napiszemy reklamację do banku i wtedy zazwyczaj oddzwaniają. 🙂
 29. Krystyna napisał(a):
  czekam już na maila z bonem, ale widziałam ze citibank teraz daje bon do dauglas bez koniecznosci robienia tranzakcji w kazdym miesiacu, wystarczy tylko zalogowac si e do bankowisci internetowej, szkoda ze nei mozna skorzystac zdwoch promocji
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak jest nowa promocja, właśnie zajmuje się jej prześwietleniem. 🙂
 30. Krystyna napisał(a):
  mam pytanie- jeszcze wczoraj widziałam ofertę citibanku z telefonem, poleciłam ja znajomej ale nie mogę już jej u Was znaleźć:( czy to już nieaktualne?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   W promocji jest przerwa techniczna, od soboty wszystko będzie już działać. ????
 31. Aga napisał(a):
  Czy jeśli skorzystam z promocji to wiąże się to z dodatkowymi kosztami np takimi jak opłata za prowadzenie konta? W jaki sposób spłaca się kartę? Czy można wpłacić na nią jakąś kwotę i z niej skorzystać?
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Agnieszko, nie zakładasz konta tylko samą kartę, która jest w pełni bezpłatna. Do karty zakładane jest konto techniczne, a na nim będą widoczne transakcje jakie dokonasz. Logujesz się min. raz do bankowości online, zgarniasz voucher 400 zł i następnie przez 12 miesięcy wykonujesz min 1 transakcje co miesiąc na dowolną kwotę. Ważne jest abyś potem pamiętała o spłacie karty w ciągu 26 dni od wystawienia wyciągu, żeby nie ponosić niepotrzebnych kosztów. Podsyłam Ci link do poradnika o kartach, który warto przeczytać http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/
 32. Krystian napisał(a):
  Witam serdecznie ,

  Mam pytanie czy voucher dostaje siędopiero po zrobieniu 12 transakcji co miesiąc czyli po roku czasu, czy przyznawany jest od razu ?

  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie. Wszystko wygląda tak, że najpierw zakładasz kartę i np. podpiszesz umowę o nią w listopadzie. Kolejny krok do wykonania to zalogowanie się do bankowości online – i to musisz wykonać w miesiącu następującym po tym, w którym podpiszesz umowę o kartę, czyli jeżeli umowę podpisałeś w listopadzie to logowanie koniecznie wykonaj w grudniu. I po tym logowaniu najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym się zalogowałeś otrzymasz voucher.
   Jednocześnie w listopadzie, grudniu,styczniu itd. wykonujesz po tej 1 transakcji kartą, czyli min. 1 w każdym z 12 miesięcy.
 33. Arkadiusz napisał(a):
  Czy jest jakis termin minimalny podczas którego trzeba uzytkować karte czy tez mozna ja zamknąć w dowolnym terminie?
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Nie ma określonego minimalnego terminu, lecz jak chcesz zgarnąć voucher to musisz przez 12 miesięcy co miesiąc wykonywać 1 transakcję. Po tym czasie możesz spokojnie zamknąć kartę.
 34. Artur napisał(a):
  Ja mam pytanie o transakcje. Czy należy pierwszą wykonać w miesiącu aktywowania karty? Załóżmy, że aktywuję ją 30.11 więc już tego samego dnia muszę nią zapłacić żeby spełnić warunki promocji?
  Drugie pytanie to zamknięcie karty. Z tego co wiem to jest roczna opłata za użytkowanie karty zazwyczaj i pewnie zostanie ona naliczona rok później w dzień aktywowania karty. Czy można jej uniknąć? Kiedy należy zrezygnować z karty? Równo po roku od aktywowania jej czy później?
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Regulamin tego dokładnie nie reguluje, lecz w Citi powiedziano nam, że transakcje będą liczone od pierwszego pełnego miesiąca. Jeśli aktywujesz ją dzisiaj to spokojnie możesz pierwszą transakcje wykonać w grudniu. Jeśli wybierzesz kartę Citi Simplicity jest ona bezwarunkowo BEZPŁATNA, nie zostanie naliczona Ci żadna opłata za kartę. Po 12 miesiącach/12 transakcjach możesz zamknąć kartę bez żadnych zobowiązań czy opłat.
 35. Daniel napisał(a):
  Chciałem skorzystać z tej promocji, ale niestety kończy mi się obecna umowa o pracę na czas określony (ale będzie
  nowa umowa podpisana). Niestety konsultant stwierdził, że jeśli to była pierwsza umowa z tym pracodawcą, mimo że trwała 3 lata to i tak karty nie dostanę.
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Szkoda, ale nie przejmuj się Citi na pewno jeszcze wypuści tak dobrą promocję jak teraz, a może nawet lepszą :).
 36. Ola napisał(a):
  Karta została aktywowana 1.12. Kiedy należy wykonać pierwszą transakcję – w grudniu, czy w styczniu? Czy transakcja telefoniczna jest akceptowalna? Spotkałam się ostatnio z takową w agencji ubezpieczeniowej – dzwoni automat i dokonuje się płatności poprzez podanie numeru karty.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Olu w tym miesiącu możesz już wykonać jedną transakcję kartą i w każdym z kolejnych 12 miesięcy oraz pamiętaj aby w styczniu zalogować się do bankowości online.Po spełnieniu tego warunku, czyli 1 logowania do systemu bankowości on-line bank przyzna Ci nagrodę, czyli voucher na kwotę 400 zł do mall.pl.
   Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś ten krok. ???? Nie wiem jak to jest z płatnościami przez telefon, nie próbowałam i nie mogę się w tej kwestii wypowiadać. ????
 37. Ola napisał(a):
  Dominiko – wiem, że mogę, pytanie dotyczyło tego, czy muszę 😉 skoro piszesz, że mogę w tym miesiącu i w każdym z kolejnych 12 miesięcy – to łącznie daje trzynaście miesięcy, czyli regulaminowo (aby nie doszło do nałożenia kary) transakcja powinna być wykonana w styczniu, choć możliwa już w grudniu z racji fizycznego posiadania karty – dobrze rozumuję? 🙂 no i druga rzecz – o logowanie nie pytałam, bo jasne dla mnie było, że warunkiem jest data podpisania umowy, a nie, jak piszesz, data aktywacji karty. Umowa podpisana została w listopadzie, czyli zalogowanie winno mieć miejsce w grudniu, a nie, jak wskazujesz – w styczniu 🙂 karta aktywowana została później jedynie dlatego, gdyż dostarczona została dopiero wczoraj 😉 Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Olu nie wymagaj ode mnie żebym znała każdą datę,napisałaś karta aktywowana 1.12, a ja odebrałam to jako umowa podpisana – mój błąd więc od początku. ???? Wykonaj transakcję w tym miesiącu i 11 kolejnych + zaloguj się koniecznie do systemu bankowości w styczniu. Teraz wszystko jest zrozumiałe? ????
 38. Ola napisał(a):
  Nie wymagam Dominiko 🙂 zapytałam tylko o transakcje a nie o logowanie i dlatego podałam jedynie datę aktywacji karty niezbędną do udzielenia odpowiedzi w tym konkretnym obszarze. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za zaangażowanie. Prowadzicie super bloga, który jest pomocny dla wielu osób – także czapki z głów 😉 Niemniej, jeśli decydujecie się nie tylko na rozkładanie na czynniki pierwsze ofert bankowych i syntezowanie ich w artykułach, lecz również na analizę konkretnych przypadków w komentarzach pod artykułem, należałoby dokładnie czytać pytanie, a nie zajmować się ich, cyt. „odbiorem”. I proszę mnie źle nie zrozumieć, nie ma w tym z mojej strony żadnej kąśliwości, piszę o tym tylko dlatego, bo jeśli zastosowałabym sie do Twoich wytycznych bez przemyślenia, zapłaciłabym kare mimo, że oczywiste jest, że zadając pytanie chciałam tego uniknąć – i tak samo może się stać w przypadku innych ludzi 🙂 Tym bardziej, że nawet w drugiej Twojej odpowiedzi ponownie podałaś błędny miesiąc zalogowania znając datę podpisania umowy – czyli styczeń zamiast grudnia. Nie mam pretensji – ale czasem lepiej nie odpisywać na komentarz, niż odpisywać opieszale czy też po niedokładnym przeczytaniu pytania 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Olu, moim zdaniem bardzo przesadzasz. Zawsze staramy się udzielać jak najlepszych odpowiedzi i poświęcamy sporo zaangażowania w pomoc naszym czytelnikom. Pomyłka może zdarzyć się każdemu i ja osobiście nie mam problemu z przyznaniem się do tego, co przecież uczyniłam. Mając to na uwadze,Twój „czepliwy” komentarz nie do końca był na miejscu. ???? Musisz wiedzieć,że korzystanie z promocji to nie tylko zabawa i sama również musisz wykazać odrobinę zaangażowania, a przecież nie trzeba dużo – wystarczy przeczytać artykuł ze zrozumieniem, a tam znajdowała się odpowiedź na Twoje pytanie. Licząc tylko na to, że ktoś pokaże Ci palcem co zrobić, możesz w życiu nie wyjść na tym za dobrze. Więc mniej stresu, odrobina samodzielności i będzie super. ????
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Olu, aby zakończyć wszelkie spekulacje, zacytuję Ci tylko fragment artykułu, który wyraźnie mówi o transakcjach:
   „KROK#2 – 12 dowolnych transakcji
   Krok bardzo prosty, wystarczy tylko, że przez rok od momentu otrzymania karty będziesz wykonywał tą darmową kartą min. 1 transakcję w miesiącu, a w dodatku na zupełnie dowolną kwotę.
   Dla ułatwienia możesz ustawić sobie przypomnienie w telefonie i np. raz w miesiącu zapłacić za jakąś tam głupotkę i wystarczy.

   Bardzo ważne jest, aby spełniać tej jeden warunek w każdym miesiącu ponieważ jeżeli zapomnisz o wykonaniu transakcji chociażby w jednym miesiącu to zostanie naliczona kara – 200 zł. Tak, uważam to za minus tej promocji. Ale…biorąc pod uwagę fakt, że trzeba by się bardzo postarać, aby „oberwać” taką karą to wydaje mi się, że nie jest to coś strasznego”
   Miłego popołudnia!

 39. Arkadiusz napisał(a):
  W opisie jest napisane, że bank kontaktuje się w ciągu kilku dni. U mnie minęło już 1,5 tygodnia i brak kontaktu. POzdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Arkadiuszu spróbuj wypełnić formularz raz jeszcze i odczekaj kilka dni. Jak się nie odezwą to my napiszemy reklamację. ????
 40. Mirek napisał(a):
  Witam,
  w którym momencie voucher jest mi przyznawany?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Voucher zostanie Ci przyznany najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś logowanie do bankowości online.
 41. Arkadiusz napisał(a):
  Wypełniłem formularz po raz drugi i dalej brak kontaktu. 1,5 tygodnia od ponownego wypełnienia formularza.
 42. Mateusz napisał(a):
  Ok a jak wyglada rezygnacja z karty ? po jakim czasie moge ja anulowac ?
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Z karty możesz zrezygnować po 12 miesiącach aktywnego używania karty tzn. min. 1 transakcja kartą miesięcznie.
 43. Rafal napisał(a):
  czy ta promocja jest tylko dla nowych klientów czy moze tez dla starych…?
 44. Konrad napisał(a):
  Mam dwa pytania

  Czy jak założę kartę po świętach to jeszcze się załapię ? pytam gdyż promocja trwa do 31 grudnia…Drugie pytanie kiedy dokładnie muszę zapłacić coś kartą od razu w styczniu czy w lutym.

  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Jeśli złożysz wniosek do 31 grudnia oczywiście się załapiesz. Umowę zapewne będziesz miał podpisaną w styczniu, więc pierwszą transakcje także będziesz musiał dokonać w styczniu.
 45. Sławek napisał(a):
  Bank coś kręci z tą promocją. Mama zgłosiła się do promocji i przy emeryturze znacznie przekraczającej 1200 netto zł i przy braku jakichkolwiek zobowiązań kredytowych ( również w przeszłości) dostała informację, że bank nie przyzna jej karty kredytowej.
 46. Sławek napisał(a):
  Tak. Dodam jeszcze, że Mama w banku, w którym ma konto ma zdolność na kartę kredytową z limitem 6500 zł.
  Teraz się dowiedziałem, że znajomy, po udanej promocji z LG K8, też zachęcił mamę to otwarcia karty kredytowej z promocji Mall i też dostali odpowiedź odmowną – emerytura ponad 1200 zł, dodatkowy dochód w postaci wynajmu ( tym dochodem pracownik infolinii, akurat nie był zainteresowany mimo, że całościowo podnosił dochód tej osoby trzykrotnie) oraz wcześniejsze kredyty spłacane w terminie – co powinno dać pozytywny scoring kredytowy.
  Zatem, trzeba stwierdzić, że bank zaczyna kręcić i widocznie rozmach promocji go przerósł. Szkoda czasu, skoro bank odrzuca osoby, które bez problemu w każdym innym banku otrzymał by karty kredytowe.
 47. Michał napisał(a):
  Czy jesteście pewni, że chodzi o dowolną kwotę a nie minimum 30zł?
  „30) Minimalna kwota do zapłaty – określona na Wyciągu minimalna kwota, jaką Klient jest zobowiązany zapłacić Bankowi najpóźniej w dniu wskazanym
  na Wyciągu; Minimalna kwota do zapłaty wyliczana jest jako równowartość:
  — kwoty miesięcznych rat kapitałowo–odsetkowych Planu spłat ratalnych „Komfort”,
  — kwoty odsetek naliczonych za dany okres rozliczeniowy,
  — kwoty opłat za czynności windykacyjne naliczonych w danym okresie rozliczeniowym,
  — kwoty przekroczenia Limitu kredytu w momencie wystawienia danego Wyciągu,
  — zaległych Minimalnych kwot do zapłaty, niespłaconych z poprzednich okresów,
  — 3,42% Salda zadłużenia wskazanego na Wyciągu, pomniejszonego o składowe wymienione powyżej;
  nie mniej niż 30 PLN;”
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Jeśli bank wystawi Ci wyciąg to wiadomo, że trzeba go spłacić w terminie aby nie zapłacić odsetek. Możesz więc spłacić kartę w całości albo w jakiejś części, lecz w kwocie nie mniejszej niż 30 zł.
 48. Arkadiusz napisał(a):
  Pytanie mam takie. Wniosek złożyłem dwa tygodnie temu. Do tej pory nikt do mnie nie zadzwonił, a teraz widzę, że promocja jest już zakończona. Czekać jeszcze czy składać jakąś reklamację?
  • Moniaki.pl - Mateusz napisał(a):
   Zadzwoń na infolinię, jeśli złożyłeś wniosek mają go w bazie i poproś o kontakt konsultanta od promocji.
 49. Karol napisał(a):
  A ja mam małą zagadkę, proszę o pomoc. Wniosek złożyłem z końcem grudnia. Ze względu na pewne ‚komplikacje’ kurier był u mnie pod koniec stycznia, a dziś otrzymałem kartę. O ile dobrze rozumiem zapisy regulaminu, jeżeli umowa z kurierem została podpisana w styczniu, logowanie powinno nastąpić w lutym. Po spełnieniu tego warunku bank powinien udostępnić voucher najpóźniej do końca kolejnego po zalogowaniu miesiąca, czyli u mnie do końca marca. I teraz zagadka – voucher także ma ważność do końca marca, czyli w najgorszym scenariuszu otrzymam go 31 marca i będę mieć na wykorzystanie go ten jeden dzień? A jak wyślą mi go chwilę przed północą?
  Proszę o opinię, czy jest szansa, że nie zdążę wykorzystać vouchera (bo udostępnią mi go w ostatniej chwili), a bank będzie ‚czysty’, bo on się wywiązał z zapisów regulaminu???
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale to nie problem bo voucher jest ważny do 30 czerwca 2017 roku więc jestem przekonana, że zdążysz go wykorzystać. 🙂
 50. Karol napisał(a):
  A skąd taka informacja? Właśnie sprawdziłem załączony regulamin promocji, który przywiózł mi kurier, powyżej w opisie promocji oraz w załączonym przez Was regulaminie – w każdym z tych miejsc jest napisane, że voucher jest ważny do 31 marca 2017. Proszę o wskazanie konkretnego miejsca np. na stronie banku, gdzie jest potwierdzenie powyższej odpowiedzi.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Mój błąd. W tej sprawie muszę koniecznie skontaktować się z bankiem. Od razu wysyłam maila żeby mieć szybką odpowiedź. 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Karolu mam informację, że jeżeli taki przypadek będzie miał miejsce to ważność vouchera będzie wydłużona 😊

Napisz komentarz