Odbierz 400 zł na zakupy do Biedronki w zamian za przetestowanie DARMOWEJ karty w Citibanku – dziecinnie proste warunki!

Citibank nadal nie zwalnia tempa i już przygotował kolejną promocję tym razem przy współpracy z sieciami sklepów Biedronka. Do odebrania będzie oczywiście voucher na zakupy, ale nie byle jaki ponieważ opiewający na kwotę aż 400 zł!

Promocja tradycyjnie nie ma żadnych ograniczeń/losowań i voucher na 400 zł do Biedronki odbiera każdy kto spełni prosty warunek promocji wykona 10 (tak tylko dziesięć!) dowolnych płatności (oczywiście darmową) kartą.

Co również jest dla Ciebie ważne:

 • voucher jest zwolniony z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz aż 400 zł na zakupy
 • voucher jest wielokrotnego użytku więc możesz spokojnie płacić nim kilka razy za zakupy aż do wykorzystania całej puli
 • voucher jest ważny do 31.12.2018 roku
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy z asortymentu sklepu

Kto powinien odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce?

Zdobycie opisywanej w tym artykule nagrody jest zdecydowanie prostsze niż może się komuś wydawać. Polega na wykonaniu zaledwie 3 prostych kroków, które dokładnie Ci opiszę tak aby promocja była dla Ciebie przejrzysta. Ale zanim to zrobię, ważne jest abyśmy dokładnie określili kto może z promocji skorzystać.

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku, a ponadto:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Jedno, małe „ale…” promocja jest ograniczona czasowo, zgłosić się do niej można najpóźniej do 10 listopada 2017 roku (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Promocja kończy się za:

Jak wykonując zaledwie 3 proste kroki odbierzesz 400 zł na zakupy w Biedronce?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 10.11.2017 roku]

W promocji zarejestrujesz się w zaledwie 2 minuty, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 10 listopada 2017 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej uzyskasz kartę i będziesz mógł spełnić dalsze warunki promocji.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • poproś konsultanta o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi CitiPhone
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

KROK#2 logowanie do bankowości online

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w (data widnieje na umowie):

 • październiku – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca grudnia
 • listopadzie – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca stycznia 2018 roku

Rada ode mnie – żeby nie zapomnieć o logowaniu to najlepiej jak tylko otrzymasz już kartę, wejdź na www.citibankonline.pl i zaloguj się w celu chociażby ustalenia PINu. Oczywiście jak zalogujesz się więcej niż jeden raz to nic się nie stanie.

KROK #3 wykonaj 10 płatności kartą

Tu Citibank bardzo fajnie podchodzi do sprawy i całkowicie ułatwia klientowi spełnienie tego warunku. Uczestnik zgodnie z regulaminem promocji musi wykonać po 5 dowolnych płatności kartą lub nośnikiem zbliżeniowym (w sklepie stacjonarnym lub internecie) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Możesz więc śmiało zapłacić kartą za jakieś drobne zakupy np. w piekarni lub za butelkę wody. Nie ma tu żadnej narzuconej z góry kwoty mogą więc to być płatności za 5 zł lub 10 zł.

Czyli już tak całkiem tłumacząc z bankowego na nasze, jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • październiku – to wykonujesz 5 płatności w październiku i 5 w listopadzie – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo 5 płatności w listopadzie i 5 płatności w grudniu – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • listopadzie – wykonujesz 5 płatności w listopadzie i 5 w grudniu lub 5 płatności w grudniu i 5 płatności w styczniu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 400 zł do Biedronki. Czyli jeżeli zalogowałeś się do bankowości online i wykonałeś płatności kartą do końca grudnia to do końca stycznia 2018 roku otrzymasz voucher.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Voucher będzie przyznany jako 13-cyfrowy kod. Jeżeli będziesz chciał go zrealizować to przy podejściu do kasy informujesz o tym kasjerkę.

Tak jak już wspominałam na początku, voucher możesz wykorzystać kilka razy aż do wykorzystania całej sumy (max. do 31.12.2018 roku).

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie. Wiedz, że od ponad roku jestem klientem Citibanku – posiadam w nim kartę kredytową i bardzo ją sobie chwalę.

Dodatkowo monitoruję każdą promocję Citibanku (regulaminy znam prawie na pamięć), stale odpowiadam na wszystkie pytania naszych czytelników, konsultuję najważniejsze kwestie ze specjalistami z Citibanku dlatego myślę, że zebrana wiedza będzie dla Ciebie idealnymi wskazówkami.

W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/

Podsumowanie

Jestem przekonana, że te promocja przypadnie do gustu każdemu kto lubi proste i uczciwe okazje na zgarnięcie dodatkowej gotówki. Wystarczy tylko założyć darmową kartę kredytową i wykonać nią łącznie 10 dowolnych płatności – to wystarczy, aby odebrać aż 400 zł na zakupy w Biedronce.

Podoba mi się bardzo to, że voucher można wykorzystać kilka razy, czyli spokojnie możesz robić niezbędne zakupy przez jakiś czas i najnormalniej w świecie za nie nie płacić – to mi się podoba! 🙂 Nie ma też żadnego ograniczenia w produktach możesz więc spokojnie kupować produkty spożywcze, chemię czy ubrania.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 66

 1. Tomek napisał(a):
  Grubo!!! Biorę w ciemno
  • monia napisał(a):
   jak potem zrezygnowac z karty? czy to bezplatne?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jak najbardziej bezpłatne, w nagłówku „Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję” opisałam jak dokładnie to zrobić 😉
 2. Czarek napisał(a):
  Mega promocja! Już zakładam!
 3. Andrzej napisał(a):
  Mam pytanie, jak wezmę udział w promocji i po spełnieniu warunku zrezygnuje z karty czy fakt że miałem przez te 2-3 miesiące kartę kredytową może jakoś wpłynąć na zdolność kredytową? Konkretnie chodzi mi o zdolność kredytową przy zakupie domu/mieszkania?.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, myślę że to nie będzie miało dużego wpływu. Będziesz miał kartę chwilę, spłacisz ją i z niej zrezygnujesz – nie będzie żadnego zadłużenia wić tu nie powinno być żadnego problemu. 🙂
  • Amanida napisał(a):
   No akurat może mieć to wpływ – w zależności od banku, nie wlicza Ci się to do obciążeń od pierwszego dnia po jej zamknięciu do 3 – 6 miesięcy. A jako obciążenie wlicza się cały limit na karcie, więc lepiej się w to nie pakować, jak zamierzasz na dniach wziąć kredyt na mieszkanie, bo nawet te 400 w biedronce nie zrekompensują Ci potencjalnego stresu.
 4. Monika napisał(a):
  Czy ta promocja moze sie laczyc z promocja na darmowy LG K4 ktory mozna dostac tez za (m.in.) zalozenie karty w citybanku?
 5. Adam napisał(a):
  Jak odbywa się realizacja vouchera w Biedronce? Otrzymuję 13-cyfrowy kod? Otrzymuję voucher? I? Moje doświadczenia z Biedronką są takie, że w Biedronce nie rozumieją swoich własnych promocji, więc spodziewam się problemów…
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Podchodzisz do kasy i mówisz, że masz voucher i chcesz z niego skorzystać – tyle. Pracownik będzie wiedział, że musi wprowadzić kod 🙂
 6. Adam napisał(a):
  Czy dochód w przypadku emeryta 1200 zł netto musi wpływać na założone konto? Czy nie na to związku?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   W promocji zakładamy tylko kartę, nie ma konieczności zakładania konta. Żaden dochód nie musi więc wpływać na konto techniczne karty. 🙂 Jak wykonasz płatności kartą to później tylko ze swojego konta w jakimś banku robisz przelew na konto tej karty tytułem jej spłaty. 🙂 Wyjaśniłam to w miarę zrozumiale?
 7. Mateusz napisał(a):
  Witam, a jak połączyć Promocje z bonem do biedronki z promocją poleceń?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz jako nowy klient założyć kartę w Citibanku i odebrać bon na 400 zł do Biedronki (po spełnieniu warunków) a później jako już klient Citibanku możesz polecić kartę komuś w programie poleceń i wtedy Ty odbierasz 150 zł a osoba polecona tablet.
 8. Radek napisał(a):
  jak to wygląda jak pracuję na umowę zlecenie?
 9. Monika napisał(a):
  A jeśli ktoś jest na macierzyńskim i dostaję 80% płacy minimalnej to też może skorzystać z promocji?
  I czy można później po wykorzystaniu tych 400zł na zakupy zrezygnować z tej karty i w jaki sposób?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale ten dochód mieści się w min. 1 200 zł? Jeżeli tak to możesz wypełnić zgłoszenie promocyjne, a Twoja sytuacja będzie indywidualnie analizowana przez bank. 🙂 A jeżeli chodzi o rezygnację z karty to krok po kroku opisałam to w poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/ 🙂
  • Monika napisał(a):
   Ja jestem na macierzynskim i tez sie nad tym zastanawiam bo dostaje ok 1140 i to mnie wyklucza ale jednoczesnie dostaje 500+ jak myslicie czy to jakos moze wplynac na plus zebym mogla wziac udzial?
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Myślę, że taki przypadek indywidualnie będzie rozpatrywał bank – nie mogę za nich kwalifikować do promocji lub dyskwalifikować 🙂 Musisz zgłosić się do promocji i konsultant po przeprowadzeniu rozmowy będzie wiedział czy zakwalifikować taki dochód czy nie. 🙂
 10. Krzysztof napisał(a):
  W jaki sposób należy potwierdzić uzyskiwane dochody, nadmieniam iż pieniądze dostaje do ręki
 11. Bartek napisał(a):
  Witam. Czyli rozumiem, że karta jest bezpłatna? W sensie, w ciągu miesiąca oddaję do banku tyle ile wydałem z karty? I wtedy wszystko jest oprocentowane 0%? Np. wydaję łącznie z tej karty 200 zł, więc oddaję do banku 200 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, dokładnie – wszystko się zgadza. 🙂 Możesz np. zrobić tak że jednego dnia zrobisz płatności kartą, a jak tylko one zostaną zaksięgowane to możesz je spłacić. 🙂 Np. pójdziesz do sklepu i zrobisz 5 płatności na 30 zł – zostaną one zaksięgowane i od razu możesz to spłacić. 🙂 Gdybyś potrzebował jeszcze jakichś wskazówek to zapraszam 😉
 12. Mariusz napisał(a):
  A jak zrezygnować z karty, danych osobowych itp… kiedy można, ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Hej, jak zrezygnować z karty krok po kroku opisałam w poradniku – http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/ – artykuł zawiera screeny więc wszystko jest jasne i zrozumiałe. 🙂 Przy załatwianiu rezygnacji możesz dopisać zdanie, że jednocześnie prosić aby z dniem wygaśnięcia umowy o kartę z systemu usunięte zostały Twoje dane oraz, że cofasz wszystkie wyrażone zgody marketingowe.
  • Paweł napisał(a):
   Witam, niestety wprowadza Pani w błąd…dokonując wpłaty na rachunek karty kredytowej przed zakończeniem okresu rozliczeniowego absolutnie nie dokonujemy spłaty wykorzystanego limitu na karcie, a dokonujemy tzw. nadpłaty przyznanego limitu kredytowego. Zachęcam zapoznanie się z regulaminem wydawania i korzystania z kart kredytowych Citibanku. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Jeżeli bank da Ci limit np. 3 000 zł i Ty wydasz z tego 100 zł np. 16 października i po zaksięgowaniu tej kwoty spłacisz ją 19 października to na wyciągu masz całkowicie spłaconą kwotę i wychodzi Ci na 0 zł wszystko. Jest to nadpłata, ale jednocześnie reguluje ona ewentualne zadłużenie. Testowałam to na karcie w Citi.
 13. Dariusz napisał(a):
  A jak się ma komornika to można skorzystać z promocji wydaje mi się ze nie
 14. Krzysztof napisał(a):
  Czy można polecić powyższą promocję i uzyskać 150 zł
 15. Mariusz napisał(a):
  czy za tą kartę jest pobierana opłata roczna za jej prowadzenie ?
 16. Patrycja napisał(a):
  Witam, o co chodzi z usługą CitiPhone w regulaminie promocji nigdzie nie widzę wzmianki o konieczności posiadania takiej usługi?
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Bo usługa nie jest przewidziana przez regulamin, ona jest jakby włączona do karty i przy okazji zakładania karty można z niej zrezygnować. 🙂
 17. Adam napisał(a):
  Hej,
  czy podczas rozmowy z konsultantem powinienem wspomnieć o tym, że chcę skorzystać z tej promocji czy voucher zostanie przyznany mi automatycznie po wykonaniu wszystkich kroków?
  Czy informacja o skorzystaniu z promocji będzie zawarta w umowie, którą mam otrzymać od kuriera?
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Formularz który już wypełniałeś (jak zgłoszeniowy) będzie identyfikował Cię z promocją. W rozmowie możesz wspomnieć (sam dla siebie) że interesuje Cię ta promocja. Później z dokumentami od kuriera otrzymasz jeszcze taki dokument i tam też będzie informacja, że uczestniczysz w konkretnej promocji.
  • Glupek napisał(a):
   Uwazaj bo kurier bedzie stal przy tobie godzine az przeczytasz umowe nie bierz tej karty to podpucha nigdy nic ci za darmo nie daja
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Skorzystałeś już z promocji? Wiesz jak wygląda podpisywanie umowy? Miałeś kiedyś styczność z kartą? Chyba nie – nie wmawiaj więc proszę komuś, że nie poradzi sobie z kartą i narazi się na problemy skoro nie masz zielonego pojęcia o promocji. 🙂 Przeczytaj proszę ze zrozumieniem regulamin i inne dokumenty i wtedy zapraszam do komentowania w przeciwnym razie Twoje wypowiedzi nie mają sensu – nie wiem – może nie spełniasz warunków i w ramach zazdrości, że nie zdobędziesz bonu pozwalasz sobie na nie mające sensu komentarze. 🙂
 18. mimka napisał(a):
  Witam,
  Dzisiaj wieczorem zadzwoniła do mnie Pani z banku w sprawie zgłoszenia, rozmowa płynęła sobie prawidłowo już praktycznie miała zostać sfinalizowana, lecz jakoś męczyło mnie złe przeczucie bo Pani nie wspomniała o bonie 400zł do Biedronki i pytam sama o ten bon czy ta promocja jeszcze jest itp na to konsultantka z banku, że nie ma takiej promocji jest jedynie opcja, że kiedy znajomemu polecę kartę to mogę później otrzymac 200zl, a jak dwojgu znajomym to 400zł. W tym miejscu wycofałam się z karty i zakończyłam rozmowę…Co mam o tym myśleć???
  • Tadeusz napisał(a):
   Sam jestem ciekaw…
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Problem zgłosiliśmy – czekamy na wyjaśnienia. Oczywiście potwierdzamy, że promocja istnieje.
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Dziękuję że zgłaszasz problem. Oczywiście promocja działa i jest jak najbardziej aktualna – monitorujemy ją, klienci zakładają karty i wszystko jest w oparciu o regulamin promocji – promocja więc istnieje. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce, nie wiem co przemawiało za konsultantem, że najnormalniej w świecie wprowadził Cię w błąd. W dniu dzisiejszym zgłosiliśmy problem do Organizatora – liczymy na zajęcie stanowiska w tej sprawie. Jeżeli pamiętasz imię i nazwisko konsultanta to podeślij nam je na maila, również możesz podesłać na maila swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu – będziemy chcieli, aby jakoś rozwiązać problem. 🙂
 19. Gowno napisał(a):
  Nie bierzcie tego to podpucha poprostu ktos chce zarobic na was zarobic a wy gówno dostaniecie tylko bedziecie musieli splacic karte poprostu pic na wode i tyle moze emerytow wrobicie ale mnie napewno nie 🙂
  • Podpucha napisał(a):
   Dobrze piszesz zawsze jest jakis chaczyk a pieniedzy nigdy nie dostaje sie za darmo a jak ktos mysli ze dostanie to poprostu jest glupi i sie wkopie w zadluzenie. Wogole pisze ze bierzecie karte kredytowa a nie jakis bon czy cos. Bedziecie placic karta i beda wam rozly odsetki 🙂
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Mała poprawka: „haczyk” i „w ogóle”. 🙂 Promocja jest oparta na regulaminie i innych dokumentach – zamiast rzucać niesłuszne podejrzenia proponuję zapoznać się z dokumentami i nie wprowadzać nikogo w błąd – dobrze?
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Promocja jest oparta na regulaminie i innych dokumentach, z promocji korzystamy za pośrednictwem dedykowanej, bezpiecznej strony banku więc nie ma co się obawiać. 🙂 Bardzo dużo osób skorzystało już z promocji i nie zgłaszało problemów 🙂 Jeżeli nie chcesz korzystać z promocji to nie ma problemu – nie jest to obowiązkowe. 😉
 20. Aga napisał(a):
  W 2016 zalozylam kartę kredytową simplycity w ramach pracy jako Cichy klient, nie wykonalam zadnej transakcji kartą, została po miesiącu zamknieta. Czy to juz mnie dyskwalifikuje do otrzymania vouchera?
 21. Zbigniew napisał(a):
  Szanowna autorko,
  proszę o potwierdzenie czy w/w warunki promocji obowiązują również w przypadku vouchera 400 zł do morele.net
  https://www.morele.net/wiadomosc/zamow-karte-kredytowa-citibank-i-zdobadz-voucher-400-zl-do-morele-net/2894/?utm_medium=popup&utm_campaign=CitiBank
  Dziękuję za poświęcony czas,
  Zbigniew
 22. Kasia napisał(a):
  A gdzie mogę poczytać o promocji z telefonem ?
 23. Dora napisał(a):
  A czy te 400 zl na wykorzystanie do biedronki tez sa potem do zwrotu? Czyli czy tez musze je oddac po jakims czasie do banku,bo byla to tez niejako forma kredytu nieoprocentowanegi?
 24. Piotr napisał(a):
  Witam, gdzieś kiedyś wyczytałem że ktoś z Was posiada plik w Excelu do nazwijmy to „zarządzania promocjami” jeśli byłaby możliwość wysłania lub wskazówek jak mógłbym taki plik sam przygotować byłbym wdzięczny. W razie czego zostawiam swój adres [email protected]. Pozdrawiam.
 25. Agag napisał(a):
  Zarejestrowałam się na stronie promocji już tydzień temu, a dalej nie zadzwonił do mnie żaden konsultant. Miał ktoś podobną sytuację?
  Zrejestrować się raz jeszcze czy czekać cierpliwie?
 26. Malgorzata napisał(a):
  Ciekawa jestem czy w konia nie robicie ludzi
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Przeczytaj proszę artykuł, dodatkowo regulamin promocji – załączyliśmy go. Przeanalizuj sobie wszystko zobaczysz, że promocja jest dobra. Jeżeli będziesz chciała o coś zapytać lub będziesz potrzebować jakiegoś wyjaśnienia to zapraszam – chętnie pomogę 🙂 Napisz pytania tu w komentarzu lub podeślij wiadomość prywatną 🙂

Napisz komentarz