PROMOCJA ZAKOŃCZONA

40 zł w bonach do Sodexo dla klientów BZ WBK w zamian za wykonanie 4 transakcji mobilnych

W najnowszej promocji BZ WBK chce nagradzać swoich lojalnych klientów, którzy posiadają w Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, bonami do Sodexo o wartości 40 zł, w zamian za wykonanie 4 płatności mobilnych (czyli łatwo).

Pula nagród jest ograniczona, ale w sumie nie jest tak źle. Premia została przewidziana dla pierwszych 2 000 osób, które spełnią warunki promocji. Nie tracę więc czasu i szybko zaprezentuję Ci co musisz zrobić, aby nagroda trafiła właśnie do Ciebie.

Jak szybko odebrać 40 zł do Sodexo? [prosta instrukcja]

Zgodnie z regulaminem promocja obowiązuje do 31.12.2017 roku lub do wyczerpania puli 2 000 nagród. Warto więc żeby każdy kto chce załapać się na darmowe bony do Sodexo o wartości 40 zł spełnił warunki promocji jak najszybciej. Da się to zrobić bez problemu ponieważ wystarczy:

#1 KROKDo 30.11.2017 roku ale najlepiej jak najszybciej wypełnij ten formularz zgłoszeniowy (zarezerwujesz sobie udział w promocji)

#2 KROK – Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z aplikacji mobilnej banku to pobierz ją na urządzenie mobilne (telefon/tablet)

#3 KROKW listopadzie i grudniu wykonaj po dwie różne transakcje mobilne (min. dwie w listopadzie i min. dwie w grudniu) na dowolne kwoty, do wyboru masz:

 • przelew na telefon
 • wypłata BLIK
 • płatność BLIK (w sklepie stacjonarnym lub internecie)
 • zakupy mobilne (bilety, opłata za parking) dokonane poprzez aplikację BZWBK24 mobile
 • doładowanie telefonu poprzez BZ WBK24 mobile
 • przelew mobilny za pośrednictwem BZ WBK24 mobile (nie, nie może być na Twój rachunek)

Czyli dla jasności, w listopadzie musisz wykonać dwie różne transakcje mobilne np. wybierasz sobie, że pójdziesz do bankomatu i wypłacisz gotówkę BLIKiem oraz doładujesz telefon za pomocą BZWBK24 mobile.

Później w grudniu robisz to samo, czyli znów wybierasz sobie dwie transakcje mobilne (mogą być te same co w listopadzie).

UWAGA! Zgodnie z zapisem regulaminu, kluczowe będzie tu wykonanie transakcji w grudniu więc najlepiej w tym miesiącu wykonać jakąś płatność/transakcję już pierwszego dnia.

To wszystko!

Teraz BZ WBK do 18 stycznia 2018 roku zweryfikuje spełnienie warunków i do 31 stycznia 2018 roku wyśle do Ciebie listem dwa bony do Sodexo o wartości 20 zł każdy (łącznie 40 zł). Listę sklepów, w których będziesz mógł wykorzystać bony znajdziesz tutaj. A same bony będą ważne do 30 czerwca 2018 roku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 23

 1. Karol napisał(a):
  To nie są bony „do” Sodexo tylko bony Sodexo. Sodexo nie ma własnych sklepów i nic nie sprzedaje
 2. Justyna napisał(a):
  Co konkretnie oznacza warunek mówiący o tym, że trzeba mieć zawartą umowę usług BZWBK24?
 3. Dominik napisał(a):
  można połączyć tę promocję z tą o power bankiem?
  • Mario napisał(a):
   o to samo chciałem się spytać czy można te dwie promocje połączyć
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak można. W pierwszej (Sodexo) pobierasz aplikację i wykonujesz płatności za jej pośrednictwem, a w drugiej (Powerbank) wykonujesz płatności też za pośrednictwem aplikacji mobilnej ale kartą mobilną 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Pewnie, że tak 🙂
 4. Magda napisał(a):
  Cześć:) skad bede wiedziała ze zmiescilam sie w 2000 osob bioracych udzial w promocji? Wypelnilam formularz, ale nie przychodzi zadne potwierdzenie. Czy strona do aplikowania po prostu przestaje byc aktywna gdy limit uczestnikow sie wyczerpie?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Działa to tak jak napisałam – nagroda dla pierwszych 2 000 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki, czyli tu decydujące będzie to które 2 000 osób jako pierwsze spełni warunek w grudniu. Ja mam zamiar 1.12 od razu wykonać gdzieś dwie transakcje i liczę że tak się wyrobię na nagrody 🙂 Nie wiem czy jasno to tłumaczę 🙂
 5. Jarosław napisał(a):
  Bardzo ważne info, którego się tutaj nie doczytałem:
  W listopadzie liczą się tylko te tranzakcie wykonane po rejestracji zgłoszenia, te z przed rejestracji nie są brane pod uwagę.
  Mam nadzieję, że dobrze piszę, gdyż czytałem wszystko na szybkości.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Masz rację, dlatego już w kroku pierwszym została umieszczona informacja o konieczności wypełnienia formularza rejestracyjnego, a dopiero później kolejne kroki do wykonania. Wszystko chronologicznie 🙂
 6. Magda napisał(a):
  Dzieki, wszystko jasne teraz!:)
 7. Basia napisał(a):
  Przelew mobilny to po prostu zwykły przelew wykonany przez telefon?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, jest to przelew zrealizowany na rachunek obcy za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile, czyli aplikacji którą masz na telefonie. 🙂
 8. Silver napisał(a):
  Ktoś dostał powiadomienie czy cuś? Czy bank jako niespodzianke to wyśle?
 9. Karolina napisał(a):
  Czy jak ktoś w grudniu nie zdążył wykonać tych dwóch różnych transakcji, to nie dostanie bonów w ogóle czy tylko 1 x 20 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli nie zdążył to nie otrzyma bonów. Ale dziś mamy dopiero 4.12 więc może jeszcze zdążysz wykonać jakieś dwie aktywności? 😉
  • Karolina napisał(a):
   Aaaa bo ja zrozumiałam, że skoro promocja zakończona, to kto zaczął brać w niej udział a się nie wyrobił z zadaniami by otrzymać bony, to już za późno 😉
  • Karolina napisał(a):
   Aaaa bo ja zrozumiałam, że skoro promocja zakończona, to kto zaczął brać w niej udział a się nie wyrobił z zadaniami by otrzymać bony, to już za późno 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Spokojnie warunki możesz spełniać, ja sama spełniłam je dopiero 3.12. 🙂

Napisz komentarz